کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۲
(2012-09-29 ساعت 21:59)ehsan1095 نوشته:  بچه ها امشب می خوام برای بار آخر جدول را آپدیت کنم
ولی از یک سری از بچه ها خبر ندارم
اگه کسی از اسامی زیر خبر داره به من هم اطلاع بده
nmoslemie(همسر)
Ahmad76
hoseyn
Vahid_ce
مريم361
mo897sa(همسر)
Mostafa Kianoush
mremami
nima3131
poone59
amirhoseain
smmyp

احسان عزيز با تشكر از همه زحماتي كه واسه تهيه و تكميل و آپديت جدول بچه هاي 2012 كشيديدBig Grin تاريخ كليرنس تعدادي از دوستان كه در بالا نام بردي به شرح زير است :‌

nmoslemie (همسر) : 18 ژانويه 2012
hoseyn : چهارم مي 2012
Vahid_ce : الان در دالاس هستن پس كلير شدن
مريم361 : 26 جولاي 2012
mo897sa(همسر) : 19 سپتامبر 2012
smmyp : نوزدهم سپتامبر 2012
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: کیانا ، s$s ، tandoreh ، mojtaba_k ، hadiseh.t ، a.r.a.s.h1 ، tartar ، sima s ، asxz ، daria ، MPU ، mirman ، bakhshandehgy ، 3rip ، roeentan ، moesa7 ، oe163 ، ehsan1095
حدیثه جان واقعا بهت تبریک هم بابت کلیرنس و گرفتن روادیدت و هم به خاطر روحیه و همدلی خوبی که با همه بچه ها داشتی امیدوارم هر جا که هستی همیشه موفق و شاد و سالم باشی.
شماره کیس 2012AS690000
تاریخ رویت قبولی 17july2011
کنسولگری انکارا
تایخ مصاحبه اواخر جولای
تاریخ کلیرنس 27Aug Big Grin
تاریخ دریافت ویزا 6sepTongue
تاریخ ورود به امریکا نوامبر2012

تشکر کنندگان: hadiseh.t ، etefag ، nilufar ، daria ، rezagh ، 3rip ، moesa7
gulu عزیز که همیشه با محبت بی منتت هوای همه رو داشتی جا داره اینجا از تو دوست خوب هم کمال تشکر را داشته باشم و ارزوی موفقیت و سالم بودن وبهبودی هر چه سریع تر پدر ومادر گلت رو ارزومندم.از خدا میخوام که همه پدر ومادر ها رو در پناه خودش نگه داره و دست یاری گرش همیشه وهمه جا با ما باشه.امین
شماره کیس 2012AS690000
تاریخ رویت قبولی 17july2011
کنسولگری انکارا
تایخ مصاحبه اواخر جولای
تاریخ کلیرنس 27Aug Big Grin
تاریخ دریافت ویزا 6sepTongue
تاریخ ورود به امریکا نوامبر2012

تشکر کنندگان: gulu ، hadiseh.t ، sima s ، ensan ، daria ، 3rip ، moesa7 ، frozen mind
(2012-09-30 ساعت 12:00)a.r.a.s.h1 نوشته:  حدیثه جان واقعا بهت تبریک هم بابت کلیرنس و گرفتن روادیدت و هم به خاطر روحیه و همدلی خوبی که با همه بچه ها داشتی امیدوارم هر جا که هستی همیشه موفق و شاد و سالم باشی.

ممنون دوست عزیزم که انقدر به من محبت دارید ولی منم مثل شما ناامید میشدم گریه میکردم ولی در نهایت به رحمت خدا اعتقاد داشتم همونی که باعث شد من 4 ماه پیش در ناباوری تمام متوجه قبولی بشم مطمین بودم تا اخر راه تنهام نمیزاره ولی دوستان خوبم شماها بودید که منم ناامید نشدم شماها بودید که این راه سخت رو برام اسون کردید من تو این مسیر دوستان عزیزی بدست اوردم که داشتن این دوستان برای من از همه چیز باارزش تر بود ممنونم از همتون که انقدر به من محبت دارید.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: tandoreh ، sima s ، nilufar ، asxz ، daria ، rezagh ، MPU ، mirman ، bakhshandehgy ، MAHDI2012 ، a.r.a.s.h1 ، afshin4749 ، 3rip ، roeentan ، moesa7 ، ani_sheiton
(2012-09-30 ساعت 12:10)a.r.a.s.h1 نوشته:  gulu عزیز که همیشه با محبت بی منتت هوای همه رو داشتی جا داره اینجا از تو دوست خوب هم کمال تشکر را داشته باشم و ارزوی موفقیت و سالم بودن وبهبودی هر چه سریع تر پدر ومادر گلت رو ارزومندم.از خدا میخوام که همه پدر ومادر ها رو در پناه خودش نگه داره و دست یاری گرش همیشه وهمه جا با ما باشه.امین

مرسي arash عزيز .از دعاهاي شما و دوستان عزيزم براي سلامتي پدر و مادرم بسيار متشكرم و منم اميدوارم خداي متعال اين گنجينه هاي عزيز رو براي ماها حفظ كنه و هميشه سلامتي داشته باشنBig Grin
همه ما توي اين تاپيك نيازمند ياري همدلي و دعا براي يكديگر بوديم بدون هيچ چشمداشتي بدون هيچ شناختي از هم ولي الان كه از اين تاپيك ديگه داريم مي ريم بيرون دلم واسه همتون تنگ خواهد شد نمي دونم تاپيك ديگه اي بعد از اين خواهد بود كه همه دوباره گرد هم آييم ؟ البته من بعيد مي دونم چون همه اينقدر در گير مسائل و مشكلات رفتن و زندگي در آمريكا مي شن كه شايد كمتر به مهاجر سرا سر بزنن . با اين حال من براي شما و همه دوستان عزيزم كه در شرايط سخت غمخوار و يار و ياور همديگه بوديم و استرسها و نگرانيهامونو با هم به اشتراك مي ذاشتيم ، تقسيم مي كرديم و با دلداري هاي هم به آرامش مي رسيدم آرزوي موفقيت ، سَ لامتي و شادي رو دارم ...
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: tandoreh ، cmbt ، HOME ، ensan ، daria ، hadiseh.t ، rezagh ، Saeedv13 ، frz61 ، s$s ، a.r.a.s.h1 ، 3rip ، MAHDI2012 ، پرنیان90 ، roeentan ، MPU ، moesa7
دوستان خوب عزیزانی که اینجا من هرروز دل نوشته ها تون رو می خونم و واقعا از ته دلم براتون بهترین ها رو آرزو می کنم و محمد و سعید جان عزیز نوید روزهای بهتری در راه است من فکر می کنم وقتی خداوند امیدی رو در آدم زنده می کنه هیجوقت آدم رو ناامید نمی کنه. فقط زمان و مکانش مهمه شاید اون چیزی که تو می خواهی فعلا صلاح شما ها نیست و اتقاف بهتری برای شما در راه است.

ولی اینجا دوست داشتم ماجرای این اتفاق که برای من افتاده رو برای شما هم بگم شاید این جریان برای شما هم جذاب باشه.

من یک طراح هستم و برای خودم کار می کنم و بسیار بسیار آدم تنهایی هستم در ایران و از همه دور مادرم برای خودش زندگی می کند و پدرم هم همینطور و هر دو ازدواج کرده اند یک روز که با یکی از دوستانم به تاریخ 14/2/91 به فرحزاد رفته بودیم و داشتیم اونجا حساب کتاب می کردیم دوست من برگشت و به من گفت محمد آدم برای رسیدن به آرزوهاش باید چکار کنه و من هم خیلی اتقافی گفتم یک کاغذ بده و یک کاغذ A4 پشت سفید داد به من و من هم اون رو نصف کردم و بعد یکی به اون یکی به خودم دادم و بهش گفتم بزرگترین آرزوی زندگیت چیه و اون هم گفت من خیلی دوست دارم برم آمریکا و من هم بهش گفتم راست می گی منم خیلی دوست دارم بتونم برم آمریکا و بعد گفتیم خوب از چه طریق می شه رفت . اون لحظه اصلا یادم نبود که من لاتاری ثبت نام کردم و فقط گفتم بهترین راهش راه سرمایه گذاریه پس نوشتیم باهم که ما تا دوسال دیگر 2 میلیون دلار پول در خواهیم آورد و به آمریکا مهاجرت خواهیم کرد. اسم و امضا و تاریخ رو نوشتیم 16/2/91 و ساعت 4:30 دقیقه خلاصه در نهایت این کاغذ رو بستیمو خلاص راستی بگم که ما فکر می کردیم اون روز 16 هست برای همین تاریخ رو اشتباه نوشتیم

در نهایت دو روز بعد من خانه بودم و پدرم آمد بعد از مدت ها من رو ببینه که دیدم ایمیل برام زده گفتم پدرم این ایمیل چیه گفت تو سایت فارسی سفارت آمریکا خوندم که از برندگان لاتاری تعداد زیادی هنوز مراجعه نکردن گفتم برات بفرستم آخه پدر من بیش از 14 ساله که داره ثبت نام می کنه و برنده نشده در نهایت گفتم خوب پس بذارین چک کنم 2013 رو چک کرد و نبود و بعد 2012 رو گفتم اینم چک کنم بابام گفت آره اگه داری دوباره چک کن ضرر نداره و من این کار رو کردم و یک دفعه اون صفحه ای که همیشه می دیدیم دیگه نیومد.

خلاصه خیلی خوشحال شدم و خیلی پدرم خوشحال شد و در اون ایام بود که پدری که شاید در سال یک بار می دیدمش الان روزی دوبار زنگ می زنه و حال من رو می پرسه و دیگه اون زن روش تاثیری نداره می خوام بدونین که زندگی این چنین است و شما شاهد باشید که پدری که زنش حتی دوست نداشت ایشون اسم من از ذهنش رد بشه امروز من رو صمیمانه دوست داره (به ظاهر) و فکر می کنم این کار به جزء خالق هستی از دست کسی دیگه ای بر نمیاد که بتونه این همه جیز رو باهم چور کنه خدایا شکرت

خدایا شکرت

ببخشید سرتون رو در آوردم گفتم شاید این داستان براتون جذاب باشه
(2012-09-30 ساعت 12:44)محمد2012 نوشته:  ..............باهم که ما تا دوسال دیگر 2 میلیون دلار پول در خواهیم آورد ......................شاید این داستان براتون جذاب باشه

آره محمد جان
اما جذاب تر اینه که 2 میلیون دلار دو سال میشه 1 میلیون در یکسال و یعنی 90 هزار دلار در ماه و با دلار 2000 تومن هم میشه 180 میلیون تومن در ماه.....
به نظر من با این درآمد اشتباه محضه که بری آمریکا....... بمون فقط بگو چجوری یه جوون تنها اینقدر درآمد داره....؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: محمد2012 ، asxz ، daria ، etefag ، saher ، rezagh ، Saeedv13 ، MAHDI2012 ، 3rip ، r_ent ، kasrafo ، roeentan ، moesa7 ، amirhr123 ، sam11 ، marjani ، nika ، nedaba
(2012-09-30 ساعت 12:52)bayat_r نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 12:44)محمد2012 نوشته:  ..............باهم که ما تا دوسال دیگر 2 میلیون دلار پول در خواهیم آورد ......................شاید این داستان براتون جذاب باشه

آره محمد جان
اما جذاب تر اینه که 2 میلیون دلار دو سال میشه 1 میلیون در یکسال و یعنی 90 هزار دلار در ماه و با دلار 2000 تومن هم میشه 180 میلیون تومن در ماه.....
به نظر من با این درآمد اشتباه محضه که بری آمریکا....... بمون فقط بگو چجوری یه جوون تنها اینقدر درآمد داره....؟

عزیز دل سلام اولا اون موقع دلار 1480 تومن بود دوست گلم ولی برای کسی مثل من که کارخانه تولید منصوجات امی دی افی داره و طراحه فکر می کنم ممکنه خیلی سخت باشه ولی شدنیه من در سال 89 حدود 600 هزار دلار درآمد بود و در سال 90 حدود 560 هزار دلار تازه اونم به خاطر نرخ ارز بود اگرنه بیشتر بود در آمدم
اگر به خانه خود خوب نگاه کنید می بینید که از میز تلویزون های من یا حتی تخت خواب های کودک و نوجوان و بزرگسال من که رفتید از یافت آباد یا خیابان ولیعصر روربروی پارک ساعی خریدین در خانه شما یافت می شود اگر از استقبال یا یاتاش خرید کرده باشید که 100 % از جنایت های من در منزل شما هست دوستتون دارم و می دونم که این پول در آوردنش سخته ولی مطمئنم که وقتی نوشتیم و مهاجرتش در آمد خدا اون دو میلیون رو هم میده باور کنید این اتقاف خواهد افتاد.
تشکر کنندگان: daria ، nahid.t ، saher ، asxz ، Saeedv13 ، mirman ، MAHDI2012 ، a.r.a.s.h1 ، 3rip ، kasrafo ، پرنیان90 ، roeentan ، moesa7 ، amirhr123 ، sam11 ، circle ، ani_sheiton
(2012-09-29 ساعت 20:15)armanbala نوشته:  دوستان عزيزم

در هر صورت اين تاپيك تا چندين ساعت بسته خواهد شد و البته از دوستان برنده لاتاري از ٢٠١٣ به بعد سطر به سطر اين تاپيك رو بخونن كه حاوي دقايق بسيار مفيدي بوده كه همه ماها كه برنده ً٢٠١٢ بوديم با هم گذرونديم
با آرزوي سلامتي و شادي و موفقيت
آقا نبند آقا. نبند عزیز من! نبند! من هنوز نتونستم فیلم لحظه به ثمر رسیدن گل خداداد عزیزی( همون کلیر شدن حسین H-K خودمون) را آپلود کنمBig Grin. از خودش اجازه هم گرفتم . فردا تا عصر انشاالله حله. امیوارم با قوانین مهاجرسرا تناقض نداشته باشهCool
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
تشکر کنندگان: rezagh ، etefag ، shimoda ، asxz ، opayamani ، daria ، MAHDI2012 ، r_ent ، 3rip ، roeentan ، moesa7 ، sam11
پول از یه حد طبیعی و نرمالی که بگذره دیگه در وحله اول تا نهم پول محسوب نمیشه بلکه مسئولیت سنگینی محسوب میشه که ممکنه خواب رو از چشم دارنده آن بگیره و باید با آن بطرز حرفه ای تعامل کرد. ( بیل گیتس )

طرز تلقی افراد از گرین کارت و مهاجرت متفاوته و من حتم دارم که بعضی بنحو شایسته ای از گرین کارتشان میخواهند استفاده کنند که توضیحش برای ما سخته.

اصولا" تجار دیدگاهشان با افراد معمولی متفاوته و خیلی چیزها با کارشان پیوند دارد.
Sweet dreams are made of these
Who am I to disagree?
Travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something
تشکر کنندگان: frz61 ، hadiseh.t ، opayamani ، MAHDI2012 ، tandoreh ، 3rip ، پرنیان90 ، moesa7 ، sam11
تبریک صمیمانه به همه دوستانی که ویزا گرفتن،
به امید روزها و فرداهای زیبا ...

یه خسته نباشید به مدیران عزیز و دوستانی که کمک احوال بچه های 2012 بودند.
به امید روزهای روشنتر برای عزیزانی که ویزا نگرفتند.

به قول سعدی:
به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی
به صد دفتر نشاید گفت شرح حال مشتاقی
نه حسنت آخری دارد نه سعدی را سخن پایان
بمیرد تشنه مستسقی و دریا همچنان باقی

به امید دیدار،
جاوید.ک
09/30/2012
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: etefag ، amiry ، frz61 ، hadiseh.t ، opayamani ، MPU ، edge ، sayeh_m ، tatoole ، daria ، MAHDI2012 ، s$s ، a.r.a.s.h1 ، afshin4749 ، tandoreh ، 3rip ، bakhshandehgy ، پرنیان90 ، roeentan ، moesa7 ، frozen mind ، sam11
از همه مدیران عزیز مهاجرسرا تشکر ویژه میکنم که هر چی از این سفر داریم از راهنماییهای اونهاست.
من که تا آخر عمر خودمو مدیون این سایت میدونم و اگه کمکی از دستم بر بیاد، با افتخار دوست دارم انجام بدم.
امیدوارم پرونده 2013 ایها هم به همین خوبی بسته بشه.
موفق باشید
شماره کیس:2012AS00035XXX آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 AUG
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 مارچ
تاریخ مصاحبه: 24 می
تاریخ دریافت کلیرنس:29 june
تاریخ دریافت ویزا: 18 جولای 2012
تاریخ ورود به امریکا:15آگست 2012
جمع تقریبی هزینه ها :36000عكس،84000پست اول ،200000 ترجمه،41500پست آنکارا
(2012-09-30 ساعت 14:18)amiry نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 20:15)armanbala نوشته:  دوستان عزيزم

در هر صورت اين تاپيك تا چندين ساعت بسته خواهد شد و البته از دوستان برنده لاتاري از ٢٠١٣ به بعد سطر به سطر اين تاپيك رو بخونن كه حاوي دقايق بسيار مفيدي بوده كه همه ماها كه برنده ً٢٠١٢ بوديم با هم گذرونديم
با آرزوي سلامتي و شادي و موفقيت
آقا نبند آقا. نبند عزیز من! نبند! من هنوز نتونستم فیلم لحظه به ثمر رسیدن گل خداداد عزیزی( همون کلیر شدن حسین H-K خودمون) را آپلود کنمBig Grin. از خودش اجازه هم گرفتم . فردا تا عصر انشاالله حله. امیوارم با قوانین مهاجرسرا تناقض نداشته باشهCool

آقا قربونت! فقط صورت ما رو شطرنجی کن بی زحمت! Tongue
DV2012
تشکر کنندگان: asxz ، etefag ، MAHDI2012 ، r_ent ، a.r.a.s.h1 ، 3rip ، roeentan ، moesa7 ، sam11 ، afshinghwink
هرچند این دم آخری با ویزا نشدن چند نفر از دوستامون همه چیز زهر مار شد ولی به هر حال gulu جان طبق قرار گذاشته شده کم کم باید به فکر انجام وظیفه شرعی تخته کردن درب این تاپیک بشی چون بحث ها هم دیگه اون بحثها نیست و به روبروی پارک ساعی تا یافت آباد داره کشیده میشه. فقط باقی میمونه ترک عادت یا بهتره بگم اعتیاد مراجعه به اینجا و استرس کلیر شدن دوستانمون که به لطف زمانه !!! آنقدر استرس از خاک بر سر شدن ریال در برابر دلار تا شروع یه ج ن گ و ... هست که آدم یادش میره قرار بود از عادت کدوم استرس در بیاد.
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
دلم برای این تایپیک خیلی خیلی تنگ میشه.ولی هر آغازی پایانی داره و این روزا هم پایان این تایپیکه از تمام مدیران این تایپیک و همه همسفران به خاک آمریکا صمیمانه سپاسگذارم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان