کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۲
بچه ها امشب می خوام برای بار آخر جدول را آپدیت کنم
ولی از یک سری از بچه ها خبر ندارم
اگه کسی از اسامی زیر خبر داره به من هم اطلاع بده
nmoslemie(همسر)
Ahmad76
hoseyn
Vahid_ce
مريم361
mo897sa(همسر)
Mostafa Kianoush
mremami
nima3131
poone59
amirhoseain
smmyp
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: daria ، asxz ، 3rip ، a.r.a.s.h1 ، MAHDI2012 ، moesa7 ، s$s ، etefag ، behzad7 ، roeentan ، hadiseh.t
(2012-09-29 ساعت 21:59)ehsan1095 نوشته:  بچه ها امشب می خوام برای بار آخر جدول را آپدیت کنم
nmoslemie(همسر)
Ahmad76
hoseyn
Vahid_ce
مريم361
mo897sa(همسر)
Mostafa Kianoush
mremami
nima3131
poone59
amirhoseain
smmyp

mo897sa , را مطمئن هستم کلیر شده. مریم 361 هم که چند صفحه پیش پیام تبریک برای کلیر شده ها گذاشته بود ظاهرا خودش قبلا کلیر شده.

دوستان kimia.ka هم کلیر شده و فردا پاسشو به سفارت ابوظبی تحویل میده ایشالا که ویزای ایشون هم سریع صادر بشه.
مصاحبه: 12 جون
سفارت: ابوظبی
تعداد 4 نفر: صدور ویزای 3 نفر 10 سپتامبر Smile
یک نفر : کلیرنس 20 سپتامبر بعد از 100روز انتظارSmile
ورود به آمریکا: 1 آبان، ایالت آریزونا شهر توسان
تشکر کنندگان: daria ، 3rip ، MAHDI2012 ، moesa7 ، a.r.a.s.h1 ، s$s ، etefag ، roeentan
(2012-09-29 ساعت 21:39)solaris نوشته:  سلام دوستان

می خواستم بدونم دوستایی که بیست و هشتم کلیر شدن وقتی سایت اپدیت شد کیس نامبرشون تو سایت سفارت اومد یا فقط پاساشونو گذاشتن سفارت با ویزا پس فرستادن،
اخه من کلیر نشدم پاسمم ندادم سفارت

شماره کیس: 2012as70ooo
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: 25 جولای دریافت برگه آبی+فرم 9 سوالی
تعداد: 1 نفر
کلیرنس: هرگز
بدون اینکه اسممون بیاد تو سایت پاس رو دادیم سفارت و ویزا گرفتیم ، شما اشتباهه بزرگی کردی و فکر میکنم ویزا برات اصلا مهم نبود
تشکر کنندگان: 3rip ، MAHDI2012 ، moesa7 ، s$s ، پرنیان90 ، funnybluesolea ، etefag ، loveusa ، roeentan ، ani_sheiton ، Niushagh

می خواستم بدونم دوستایی که بیست و هشتم کلیر شدن وقتی سایت اپدیت شد کیس نامبرشون تو سایت سفارت اومد یا فقط پاساشونو گذاشتن سفارت با ویزا پس فرستادن،

سلام
ای بابا، کاش پاس رو گذاشته بودین سفارت شاید فرجی میشد. حالا دیگه میخواین بدونین که چی بشه؟ فقط برای اینکه بدونین حسرت بخورین یا نه؟ بهتر نیست فکر کنین که 100% کلیر نشده بودین تا اینکه فقط اعصاب خودتونو خورد کنین؟
تا اینجا بازمانده ها شدن 3 نفر Sad
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: 3rip ، ariannbr ، asxz ، moesa7 ، H-K ، a.r.a.s.h1 ، MPU ، frozen mind ، hadiseh.t ، funnybluesolea ، etefag ، loveusa ، nilufar ، bakhshandehgy ، sam11
(2012-09-29 ساعت 22:10)daria نوشته:  

سلام
ای بابا، کاش پاس رو گذاشته بودین سفارت شاید فرجی میشد. حالا دیگه میخواین بدونین که چی بشه؟ فقط برای اینکه بدونین حسرت بخورین یا نه؟ بهتر نیست فکر کنین که 100% کلیر نشده بودین تا اینکه فقط اعصاب خودتونو خورد کنین؟
تا اینجا بازمانده ها شدن 3 نفر Sad

البته میتونید زنگ بزنید به شماره امریکا ۰۰۱۲۰۲۶۶۳۱۲۲۵ و سوال کنید که کلیر شد بودید یا نه به هر حال ویزاتون از دست رفت.
تشکر کنندگان: moesa7 ، ariannbr ، H-K ، 3rip ، etefag ، loveusa ، sam11
با سلام وتبریک به تمام دوستانم که کلیر شدن ببخشید اگه این چند روز نتونستم پیغام بدم مدتی به اینترنت دسترسی نداشتم و درگیر کارهای رفتن بودم ولی از طریق همسرم از حال همتون با خبر می شدم و با هر هورااای هوراااا وبا هر استرس وهیجانی هیجان و با هر دل گرفتنی دل من هم میگرفتTongue
ولی خدا رو صد هزار بار شکر که جواب دعاهای مارو داد و دل دوستان گلم رو شاد کرد تبریک به خاطر این همه صبر و تلاش تک تکتون وامیدوارم زندگی های خوبی رو در امریکا در پیش رو داشته باشینWink
اما دوستان خوبمون مثل اقا سعید که موفق به گرفتن ویزا نشدن مطمئن باشن خدا راه بهتری را براشون در نظر گرفته و این ایمان رو دارم که خدا هیچوقت بله هیچوقت بدی بندگانش و فرزندانش رو نمی خواد و از خدای به این بزرگی برای این دوستمون وسایر دوستان ارزوی بهترینها رو دارم.
همچنین از تک تک دوستانمون و مدیران محترم سایت کمال تشکر را دارم و امیدوارم نوشته های ما 2012 ها هر چند کم به دوستان 2013 کمک کنه تا اونها هم در این راه پرفراز ونشین موفق باشن.
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
در ضمن از دوستان در صورت موافقت مدیران سایت میخوام که همه فردا سر ساعت 7 عصر به این تاپیک بیان و یه هوراااای دسته جمعی بکشیم و در این تاپیک رو ببندیم و بریم.Big Grin
انها که میروند وطن فروش نیستند،همه انها که میروند سبز نیستند.انها که میروند،یک ماه به رفتنشان غمگین می شوند. یک هفته مانده می گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند ای کاش وطن جایی برای ماندن بود. و انها که می مانند،می مانند تا وطن را جایی برای ماندن کنند.
شماره کیس 2012AS690000
تاریخ رویت قبولی 17july2011
کنسولگری انکارا
تایخ مصاحبه اواخر جولای
تاریخ کلیرنس 27Aug Big Grin
تاریخ دریافت ویزا 6sepTongue
تاریخ ورود به امریکا نوامبر2012

آقای som11 چون به اینترنت دسترسی نداشتن ازم خواستن از طرفشون به همه کسانی که ویـــزا گرفتن تبریک بگمSmile
از همه تشکـــر کردن بخصوص از lovelybugatti, asxz, H-K,Erfanism . . .
تشکر کنندگان: oe163 ، shimoda ، r_ent ، asxz ، hadiseh.t ، daria ، afshin4749 ، moesa7 ، MAHDI2012 ، 3rip ، etefag ، sima s ، mojtaba_k ، tandoreh ، s$s ، a.r.a.s.h1 ، محمد2012 ، lovelybugatti
(2012-09-29 ساعت 22:08)behina نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 21:59)ehsan1095 نوشته:  بچه ها امشب می خوام برای بار آخر جدول را آپدیت کنم
nmoslemie(همسر)
Ahmad76
hoseyn
Vahid_ce
مريم361
mo897sa(همسر)
Mostafa Kianoush
mremami
nima3131
poone59
amirhoseain
smmyp

mo897sa , را مطمئن هستم کلیر شده. مریم 361 هم که چند صفحه پیش پیام تبریک برای کلیر شده ها گذاشته بود ظاهرا خودش قبلا کلیر شده.

دوستان kimia.ka هم کلیر شده و فردا پاسشو به سفارت ابوظبی تحویل میده ایشالا که روادیدی ایشون هم سریع صادر بشه.

smmyp هم کلیر شدن احسان عزیز
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: iranian1 ، daria ، moesa7 ، 3rip ، etefag ، mojtaba_k ، tandoreh
آآآآآآآآآآی مدیرا
یکی بیاد در اینجا رو ببنده ما خیالمون راحت بشه.....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afshin4749 ، moesa7 ، 3rip ، sayeh_m ، etefag ، mojtaba_k ، loveusa ، rezagh ، roeentan ، IN.USA@2013 ، circle
(2012-09-30 ساعت 02:09)bayat_r نوشته:  آآآآآآآآآآی مدیرا
یکی بیاد در اینجا رو ببنده ما خیالمون راحت بشه.....

روال کار مهاجرسرا اینه که معمولا چند روز بعد از 30 سپتامبر اینجا قفل میشه تا دوستان بیاند نتیجه گیریشون از این پروسه رو بنویسند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، daria ، ali72 ، saher ، moesa7 ، Hediyeh ، 3rip ، sayeh_m ، etefag ، bayat_r ، mojtaba_k ، tandoreh ، s$s ، hadiseh.t ، a.r.a.s.h1 ، loveusa ، asxz ، rezagh ، roeentan ، amairmonre
خوشبختي توپي است كه وقتي مي غلتد به دنبالش مي رويم و وقتي توقف مي كند به آن لگد مي زنيم.

دعوا ,جدايى,طلاق وآخرش ازدواج جديد والدين هميشه براى بچه ها بزرگترين غم است

[عکس: 6503192b1419.jpg]
متاسف هستم دراینجا بیان میکنم دراین لاتاری وگرین کارت چقدراختلاف وجدایی وطلاق رخ داد.

خدا حافظ 2012با هزاران خاطره از آدمهای جدید وقدیم خیلی چیزها یادگرفتم اما بازم کمه...

[عکس: f7a2112f8c3e.gif]
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان: ali72 ، daria ، ariannbr ، afshin4749 ، Hediyeh ، 3rip ، lilistar ، etefag ، iranian1 ، Saeedv13 ، m86eb ، tandoreh ، s$s ، loveusa ، asxz ، rezagh ، mohajer13 ، mirman ، bakhshandehgy ، behina ، پرنیان90 ، oe163 ، hadiseh.t
درود بر مديرانى كه نقش ويراستار را به عهده گرفتند، س-لامهايمان را درود كردند، وى زاهاى گرفته يا نگرفته مان را رواديد Smile از مديران درخواست ميكنم اسم اين موضوع را هم به تميزى برندگان ٢٠١٢ تغيير دهند ؛)
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
ای بابا مثل اینکه هر سال باید به علت ویزا نگرفتن یه عده ضد حال خورد. واقعا موندم خوشحال باشم یا ناراحت. به هر حال به همه دوستان کلیر شده تبریک می گم. امیدوارم دوستانی که موفق به عزیمت به ایالت متحده می شوند بدانند که آمریکا تنها یک ابزار خوب برای رسیدن به هدف های زندگیه و نه خود هدف، با ابراز ناراحتی ام برای دوستانی که موفق به دریافت ویزا نشدن معتقدم آنها تنها یکی از ابزارها را میان بسیاری از اون ابزارها برای رسیدن به زندگی ایده آل از دست دادن و برای همه در ادامه راهشان آرزوی موفقیت می کنم.
شاد باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: moesa7 ، Hediyeh ، MAHDI2012 ، 3rip ، sayeh_m ، lilistar ، etefag ، MPU ، Saeedv13 ، mojtaba_k ، tandoreh ، s$s ، hadiseh.t ، a.r.a.s.h1 ، daria ، mohajer13 ، bakhshandehgy ، roeentan ، MEHDIREZAEI ، e76779
سلام دوستان خوبم ،
راستش تا همین ساعت هم منتظر خیلی چیزای دیگه بودم که بر خلاف نظرم ، چیزی اتفاق نیفتاد !!! . دوستان عزیزی که کلیر نشید ، واقعاً نمیتونم بگم که درکتون میکنم !! چون نمی تونم خودم رو در معرض حال و احوال فعلی شما قرار بدم . تاسف واژه صحیحی نیست ، اما بدونید که قطع به یقین سرنوشت شما در جاهای دیگه ای رقم خورده که خودتون بعداً از این حکمت خدایی انگشت به دهن میمونید .
من برای خیلی کشورها اقدام کردم و نشد . وقتی آخرین کشور هم نشد ، خانومم یهو زد زیر گریه !!! کلی دلداریش دادم ، اما خودم از درون داشتم داغون میشدم . نتایج سری اول 2012 اعلام شده بود و ما هم قبول نشده بودیم . ساعت یک نصف شب سوار ماشینم شدم رفتم پارک پرواز سعادت آباد . دیدم اونجا هیچکسی نیست . اولش کلی با خدا آروم صحبت کردم ، یهو عصبانی شدم و گفتم خدایا من از تو شاکیم !!!! وقتی از کسی شاکیم به تو شکایت میکنم !! حالا از دست تو به کی شکایت کنم ؟ خدایا من کاری ندارم که قسمتم بوده یا نه ، کاری ندارم به اینکه عواملی طبیعی و ماوارایی دخیل بودن !!! اما لااقل تو رو به تمام مقدساتت حکمتش رو یه جوری بهم نشون بده !!! . خدا اگه حکمتش رو بگی قول میدم که دیگه پیله نکنم و سرم رو بندازم پائین زندگیم رو بکنم !!! . و نهایتاً خودم هم زدم زیر گریه !!! انقدر که دیگه اشک از چشمام نمی اومد . قربونش برم با اون حکمتش !! چند روز بعد برادر خانومم بهم زنگ زد و گفت میدونی که نتایج لاتاری باطل اعلام شده !!!!!! . گفتم ای بابا من که از این شانسا ندارم . گفت توکل به خدا کن !! گفتم توکل میکنم . اگه خودش بخواد شاید توی قرعه کشی بعدی منم جزو برنده ها بشم . اما توی دلم کلی خوشحال بودم که یه فرصت دیگه هم بدست آوردم . شب خواب دیدم که نتایج اعلام شده و من قبول شدم . چه خواب شیرینی هم بود . بگذریم ، فردا که رفتم سرکار ، یکی از همکاران گفت که دیشب خواب دیدم که اومدی شرکت و میخواستی تسویه حساب کنی بهت گفتم که کجا میخوای بری ؟ گفتی کارم درست شده دارم میرم سوئد !!!! خلاصه دلم لرزید !!! گفتم خدایا شاید حکمتی توی این کاره و تو فقط میدونی . خلاصه جونم براتون بگه که نتایج مرحله دوم اعلام شد . یک روز هم ازش گذشت اما جرعت سر زدن به سایت رو نداشتم !! ، خواهر خانومم خیلی خیلی زن خوب و دل پاکیه !! قبل از بردن خانومم به خونشون توی کرج بهم زنگ زد و گفت که میشه یه لطفی در حق من بکنی و اگه زحمتت نیست الآن انجامش بدی ؟ از اون جایی که این خواهر خانومم و شوهرش رو خیلی دوست دارم ، فوری گفتم که هر چی بخوای به روی چشم . خواسته خودش رو گفت و منم همون شب به اتفاق خانومم براش انجام دادیم . بعدم با هم رفتیم خونشون . تا در رو روم باز کرد گفت که الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده و یهو زد زیر گریه !!! دلم تو سینه به شدت لرزید و گفتم آبجی من نوکرتم ، تو جون بخوا !!! . برگشتم تهران و خانومم اونجا موند . وقتی رسیدم بهم زنگ زد گفت سایت رو چک نکردی ؟ گفتم نه !! گفت تو رو خدا برو چک کن شاید شانس یارمون باشه !!! گفتم چشم . کانفرمیشن نامبر رو زدم و یهو نامه قبولیم رویت شد !! اولش فکر کردم که قبول نشدم !! برای همینم بستمش !! بعد یهو دوزاریم افتاد . دوباره وارد شدم و دیدم که ....................Big Grin بچه ها ترکیدم از گریه !!! زنگ زدم به خانومم ، بیچاره ترسیده بود که چرا من گریه میکنم و نمیتونم حرف بزنم !! بهش گفتم که قبول شدیم ، قبول شدیم ، لاتاری برنده شدیم !! . خیلی بزرگواری کرد که اونجا خودش رو نگهداشت و چیزی نگفت . و اینو بدونید تا روزی که ویزا گرفتم احدی از کارم باخبر نشد . حتی پدر و مادرم !!! با خانومم تصمیم گرفتیم که به هیچکس چیزی نگیم !! اگر به خیریت گذشت که بعد از اخذ ویزا به همه میگیم و اگر هم مثل این دوستان ویزا نگریم ، خب کسی دیگه هی احوالمون رو نمی پرسه و مرتب با سوالات گوناگون اعصابمون رو داغون نمیکنه و اصلاً بصورت یه راز باقی میمونه . خوشبختانه کارها انقدر به سرعت انجام شد که ما اصلاً باورمون نمی شد که چرا کارها با سرعتی بیشتر از ما به جلو میره !! ترجمه گرون شده بود و من همه ترجمه ها رو که بخاطر کشورهای مختلف تهیه کرده بودم داشتم !!! کلی هزینه ها جبران شد . و خلاصه بحث مالی و کاری ..............................و و و همه و همه خود بخود جور شد و کلیرنس ما هم 36 روز بیشتر طول نکشید !! پرونده خیلی شلوغی هم داشتیم !!! ده جا کار عوض کرده بودم !!! سربازیم دو تیکه بود یعنی بخشی قبل از دانشگاه و بخش دیگه بعد از دانشگاه . کارت پایان خدمتم اشتباه داشت اوهههههههههههههههههههههههه ......... اصلاً یه وضعی بود که نگو و نپرس !!! اما با تمام این احوال به سرعت ویزا گرفتیم و اومدیم آمریکا !! شاید سومین و یا چهارمین نفری از قبول شدگان 2012 مهاجرسرا بودم که اومدم آمریکا . هنوزم که هنوزه مبهوتم و باورم نمیشه !! گاهی شبا میگم که ، یعنی من الآن آمریکا هستم !!! باورم نمیشه !! ولی شد .
دوستان عزیزم ، حکمت من که هر جا اقدام میکردم نمیشد ، درست در همینجا بود !!! . خودش خواست و خودش هم به راحتی آورد . من اطمینان دارم که حکمت کسانی هم که ویزا نگرفتن یه چیز دیگریه . اینو اطمینان دارم و میدونم که اونا آینده ای خوب در پیش خواهند داشت . براشون دعا میکنم و از خداوند میخوام که تقدیرشون رو ختم به خیر و دلخوشی کنه . مثل همه ما و همه مهاجرسرائیها . انشاءالله .
ببخشید که سر شما رو به درد آوردم . قصه خودم بود و خودم . شاید شما هم برای خودتون قصه ای داشته باشید . پس این قصه رو خاطره کنید و همیشه توی ذهن داشته باشید و خدا رو هم فراموش نکنید . Wink

ارادتمند همه شما - afshin4749 ،
ایالت میشیگان ،
شنبه شب ساعت 9:00 ،
29 سپتامبر 2012

در صورتی که تمایل داشتین با هم ادامه دوستی داشته باشیم ، این ایمیل مخصوص شما تهیه و منتظر ارسالهای شما هستم . mohajer_dv2012@yahoo.com
دوستان آمريكايي كه رواديد هايتان را گرفتيد
پوتين هاي آهني بپوشيد و آماده باشيد براي مبارزه
راه بسيار سختي در پيش داريد
خدا قوت
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
تشکر کنندگان: bayat_r ، etefag ، کیانا ، m86eb ، s$s ، tandoreh ، mojtaba_k ، a.r.a.s.h1 ، viona ، loveusa ، nilufar ، asxz ، daria ، alis60 ، mirman ، bakhshandehgy ، 3rip ، IN.USA@2013 ، moesa7 ، frozen mind ، afshin4749

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان