کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
کسی میدونه قیمت بلیط اتوبوس و قطار از تهران تا آنکارا چقدر میشه ؟
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: daad
(2012-08-16 ساعت 17:59)MURIS نوشته:  سلام
سوالی داشتم
بهتره چند روز قبل از مصاحبه وقت مدیکال از دکتر اونگان بگیریم؟چند روز وقت داریم؟
اگه کسی اطلاع داره مثلا مصاحبه 15 sepباشه چطوری باید برنامه ریزی کنم؟
و یه سوال دیگه واسه خروج از کشور ارایه کارت ملی الزامیه؟

به وبسایتش برید و از یک ماه قبل وقت بگیرید.
تشکر کنندگان: daad
سلام
خانواده 3 نفری ما عصر همین چهارشنبه 13 شهریور برای انجام مدیکال مجدد و دادن پاسپورت ها به سفارت، عازم آنکارا هستیم.
همسفرامون کیا هستن؟
ورودی نیمه نوامبر 2013 ، ایرواین کالیفرنیا
تشکر کنندگان: lilistar ، daad ، mhb161 ، AsemanAbee
سلام دوستان
من از دیشب آنکارا هستم
صبح زود رفتم واسه تجدید مدیکال الان برگشتم
خیلی شلوغ بود اونجا
تا یکشنبه آنکارام
اگه کاری داشتید خوشحال میشم انجام بدم
dv 2013, Ankara
تشکر کنندگان: lilistar ، AsemanAbee ، AOC Kermani ، ffrfar ، Aida.s ، zohre02 ، maria2000
برای تور و قیمت ارز این صفحه خیلی کمک می کنه
http://www.sahelabi.com/Tour/Turkey.asp?=تور ترکیه
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
تشکر کنندگان: lilistar ، romantic ، mhb161 ، AOC Kermani ، Aida.s ، zohre02
دوستان میشه نظرتونو راجع به هتل نوا لاس بگید لطفا؟ آیا تمیز هست؟ اینترنت داره؟ و چه قدر با سفارت فاصله داره؟
2013AS69xx, دیدن قبولی: 5 می2012،ارسال فرم ها: 14 می2012 با Aramex,مصاحبه: 21 می2013 آنکارا،کلیرنس
تشکر کنندگان: zohre02
سلام دوستان . كسي هتل سورملي بوده ميدونه دقيقا كجاست و چه امكاناتي داره ؟
تشکر کنندگان: zohre02
(2013-09-03 ساعت 11:18)nasim19 نوشته:  دوستان میشه نظرتونو راجع به هتل نوا لاس بگید لطفا؟ آیا تمیز هست؟ اینترنت داره؟ و چه قدر با سفارت فاصله داره؟

من رفتم هتل تمیز مرتبیه اینترنت هم داره فاصله کمی با سفارت داره اگه نخواستی پیاده بری تا سفارت تاکسی ۱۰ تله میگیره ولی واقعا هتل خوبی شک نکنید
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: mhb161 ، Soap McTavish ، AOC Kermani ، zohre02
(2013-09-04 ساعت 00:12)farmiz نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 11:18)nasim19 نوشته:  دوستان میشه نظرتونو راجع به هتل نوا لاس بگید لطفا؟ آیا تمیز هست؟ اینترنت داره؟ و چه قدر با سفارت فاصله داره؟

من رفتم هتل تمیز مرتبیه اینترنت هم داره فاصله کمی با سفارت داره اگه نخواستی پیاده بری تا سفارت تاکسی ۱۰ تله میگیره ولی واقعا هتل خوبی شک نکنید
بنده هم نوا بودم هم اتب بلوار نوا کلا هتل بهتریه محله ساکتتر .اتاقها تمیزتر صبحانه عالیتر ،کتری برقی داره که اتپ نداره.
اتب اتاق به اتاق با هم فرق داره یه اتاق نور نداره یکی یخچالش خرابه یکی سرویس بهداشتی و حمامش ایراد داره بعضی اتاقاش هم دلبازه نورگیره اینترنت اکسسش خوبه LCD داره خلاصه شانسیه.
اما نوا من تو کلی از اتاقاش سرک کشیدم یه سر و گردن از هتلهای دیگه تو این رنج بالاتره 4 ستاره هم هست .
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: mhb161 ، Saeedv13 ، Soap McTavish ، farmiz ، shaso ، amir82 ، poopak16
آژانسی رو میشناسید که برای هتل لطیف اغلو تور داشته باشه؟ ما دفعه پیش اتاپ بودیم اصلا راضی نبودم..سرویس بهداشتیش افتضاح بود..آب جمع میشد اصن یه وضیییی... لطیف اغلو رو دیدیم خیلییییی بهتر بود. میخوام ببینم از ایران میشه رزرو کرد یا نه.
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان:
(2013-09-06 ساعت 00:35)marsha نوشته:  آژانسی رو میشناسید که برای هتل لطیف اغلو تور داشته باشه؟ ما دفعه پیش اتاپ بودیم اصلا راضی نبودم..سرویس بهداشتیش افتضاح بود..آب جمع میشد اصن یه وضیییی... لطیف اغلو رو دیدیم خیلییییی بهتر بود. میخوام ببینم از ایران میشه رزرو کرد یا نه.

نه با ايران كار نميكنه يا با شيدا تور تو آنكارا تماس بگير يا آژانس جزيره بهشت
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ffrfar ، Soap McTavish ، marsha ، mhb161 ، lilistar ، shaso ، amir82
(2013-09-06 ساعت 00:35)marsha نوشته:  آژانسی رو میشناسید که برای هتل لطیف اغلو تور داشته باشه؟ ما دفعه پیش اتاپ بودیم اصلا راضی نبودم..سرویس بهداشتیش افتضاح بود..آب جمع میشد اصن یه وضیییی... لطیف اغلو رو دیدیم خیلییییی بهتر بود. میخوام ببینم از ایران میشه رزرو کرد یا نه.

من هتل özilhan بودم به سفارت 10 دقیقه راهه،آخر karanfil sokağe چسبیده به خیابون akay
اتاق1 نفره شبی 70لیر صبحانه هم داره[img]desktop[/img]
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
تشکر کنندگان: mhb161 ، tenese ، lilistar ، Morteza1350
سلام
الان انكارا هستم براي گرفتن بليط و هتل إز اژانس هاي مختلف استعلام كردم ولي هيچ كدام مثل اژانس پارك سفر (اقاي راهواري) (تبليغشان بالاي هر صفحه مهاجرسرا موجود است ) شرائط شان مناسب نبود. خصوصا اگر بگوييد إز اعضاي مهاجرسرا هستيد تخفيف بيشتر هم مي دهند.
توصيه مي كنم با اين اژانس هم تماس داسته باشيد و شرايطش را مقايسه كنيد.
من تا نيامدم انكارا و خدمات اين ها رو نديدم پستي نگذاشتم ضمنا إز مديران سايت هم درخصوص معتبر بودن اين اژانس وأجازه توصيه أن به دوستان استعلام و هماهنگ كردم.
در آخر خاطر نشان مي سازم اين تاپيك فقط به اشتراك گذاشتن يك تجربه شخصي موفق اينجانب بوده و قطعا دوستان با دقت نظر خود بهترين انتخاب را براي سفر بعمل خواهند أورد.
موفق باشيد
ورودی نیمه نوامبر 2013 ، ایرواین کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mhb161 ، lilistar ، AsemanAbee ، عراقی ، Morteza1350 ، nasim ، miyu
آنکارا 2 شنبه صبح ماهان میپره ؟ کسی هست ؟ اتپ بولوار چطور ؟ کسی جدیدا رفته ؟ قیمتا چطوره ؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: storagemeter ، sadeghi897
(2013-09-06 ساعت 22:27)deineath نوشته:  آنکارا 2 شنبه صبح ماهان میپره ؟ کسی هست ؟ اتپ بولوار چطور ؟ کسی جدیدا رفته ؟ قیمتا چطوره ؟

انکارا فقط یکشنبه ها صبح ماهان و عصر ایران ایر
سه شنبه و پنج شنبه صبح هم ماهان داره .چهارشنبه عصر هم ایران ایر.
من یک هفته یعنی پنج شنبه تا پنج شنبه بعد رو با ماهان از الی گشت تور گرفتم بیمه ،گشت شهری،یک نهار ،ترانسفر فرودگاهی و لیدر فارسی زبان 1،675،000 تومان.هتل اتب بلوار .(یکنفر)
دفعه پیش همه کارا خودم انجام دادم ایران ایر ،نوا پالاس،EGO442 برای ترانسفر .Big Grin
تور بنظرم به صرفه تره ولی از هتل اتب در مقایسه با نوا پالاس راضی نبودم حداقل اتاق من خوب نبود هر چی هم سعی کردم اتاقم رو تغییر بدم نشد که نشد.
یخچال خراب،کتری برقی نداره،تلویزیون یه 14 اینچ داغون،به هیچ جا دید نداشتم از پنجره فقط دیوار دیده میشد.سرویس بهداشتی و دوش و سیفون هم نگم بهتره.صبحانه هم دیر میرسیدی فقط پنیر و مربا گیرت میومد.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: marsha ، Soap McTavish ، deineath ، n51 ، storagemeter ، lilistar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان