کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-09-05 ساعت 15:59)vmware نوشته:  
(2013-09-04 ساعت 00:12)farmiz نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 11:18)nasim19 نوشته:  دوستان میشه نظرتونو راجع به هتل نوا لاس بگید لطفا؟ آیا تمیز هست؟ اینترنت داره؟ و چه قدر با سفارت فاصله داره؟

من رفتم هتل تمیز مرتبیه اینترنت هم داره فاصله کمی با سفارت داره اگه نخواستی پیاده بری تا سفارت تاکسی ۱۰ تله میگیره ولی واقعا هتل خوبی شک نکنید
بنده هم نوا بودم هم اتب بلوار نوا کلا هتل بهتریه محله ساکتتر .اتاقها تمیزتر صبحانه عالیتر ،کتری برقی داره که اتپ نداره.
اتب اتاق به اتاق با هم فرق داره یه اتاق نور نداره یکی یخچالش خرابه یکی سرویس بهداشتی و حمامش ایراد داره بعضی اتاقاش هم دلبازه نورگیره اینترنت اکسسش خوبه LCD داره خلاصه شانسیه.
اما نوا من تو کلی از اتاقاش سرک کشیدم یه سر و گردن از هتلهای دیگه تو این رنج بالاتره 4 ستاره هم هست .

منم اتب بودم بد نبود ولی اگه میگید اینظوریه . نوا رو از کجا میشه رزرو کرد حدود قیمت ؟ ؟ الی گشت نداشتش
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: ffrfar ، romantic
هتل اتاپ مولا هم هتل خوب و تمییز با صبحانه عالی ادرسش هم پشت مرکز خرید کیزلای هست دسترسی به اتوبوس برای رفتن به سفارت و مطب را دارد(اتوبوس شماره 427)
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، AsemanAbee ، romantic
(2013-09-07 ساعت 13:09)deineath نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 11:18)nasim19 نوشته:  دوستان میشه نظرتونو راجع به هتل نوا لاس بگید لطفا؟ آیا تمیز هست؟ اینترنت داره؟ و چه قدر با سفارت فاصله داره؟

من رفتم هتل تمیز مرتبیه اینترنت هم داره فاصله کمی با سفارت داره اگه نخواستی پیاده بری تا سفارت تاکسی ۱۰ تله میگیره ولی واقعا هتل خوبی شک نکنید
بنده هم نوا بودم هم اتب بلوار نوا کلا هتل بهتریه محله ساکتتر .اتاقها تمیزتر صبحانه عالیتر ،کتری برقی داره که اتپ نداره.
اتب اتاق به اتاق با هم فرق داره یه اتاق نور نداره یکی یخچالش خرابه یکی سرویس بهداشتی و حمامش ایراد داره بعضی اتاقاش هم دلبازه نورگیره اینترنت اکسسش خوبه LCD داره خلاصه شانسیه.
اما نوا من تو کلی از اتاقاش سرک کشیدم یه سر و گردن از هتلهای دیگه تو این رنج بالاتره 4 ستاره هم هست .

منم اتب بودم بد نبود ولی اگه میگید اینظوریه . نوا رو از کجا میشه رزرو کرد حدود قیمت ؟ ؟ الی گشت نداشتش
آژانس ج ب
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-09-08 ساعت 00:32)farmiz نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 13:09)deineath نوشته:  

آژانس ج ب
دوستان اژانس راهواري هم كه تبليغش در بالا اومده قيمتاش مناسبه. من قبل از اينكه تو اين سايت آگهي بزنن باهاش رفته بودم و چند روز پيش وقتي روي آگهيش كليك كردم تازه متوجه شدم اين همون پارك سفري هست كه من ازش بليط گرفتم. به نظرم قيمتاش نسبت به جاهاي ديگه مناسبتر باشه. در ضمن يكي از پرسنل همين آژانس با كيس نامبر 4 از برندگان 2013 بودن كه الان امريكا تشريف دارن
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: deineath ، alirezass ، AsemanAbee ، KIMIA2005 ، romantic ، zavosh ، shaso ، AOC Kermani
من برای گرفتن ویزام اومدم هتل مینا 1 نزدیک میدان کیزیلای هست(5 دقیقه پیاده) و به pttعدلیه سرا که جنب میدان بز (مگه برره است ولی واقعا شاخ بز و ... منومان وسط میدونشه)10 دقیقه پیادست البته به سفارت نسبت به اتاب و الیت 10 دقیقه ای دورتره ولی خوب من فقط یه بار سفارت رفتم که پاسارو بدم برام اینجوری بهتر شد ضمن اینکه هتلش تمیز تره و ادماش نسبت به الیت خیلی بهتره و حدود 300تومن ارزونتره من یه هفته با ترانسفر و بلیط رفت و برگشت ایران ایر گرفتم 1400000 از آژانس رادوین پرواز امیدوارم به دردتون بخوره .صبحانه و اینترنت wifi رایگان هم یادم رفت.
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
تشکر کنندگان:
(2013-09-09 ساعت 23:03)mychael نوشته:  من برای گرفتن ویزام اومدم هتل مینا 1 نزدیک میدان کیزیلای هست(5 دقیقه پیاده) و به pttعدلیه سرا که جنب میدان بز (مگه برره است ولی واقعا شاخ بز و ... منومان وسط میدونشه)10 دقیقه پیادست البته به سفارت نسبت به اتاب و الیت 10 دقیقه ای دورتره ولی خوب من فقط یه بار سفارت رفتم که پاسارو بدم برام اینجوری بهتر شد ضمن اینکه هتلش تمیز تره و ادماش نسبت به الیت خیلی بهتره و حدود 300تومن ارزونتره من یه هفته با ترانسفر و بلیط رفت و برگشت ایران ایر گرفتم 1400000 از آژانس رادوین پرواز امیدوارم به دردتون بخوره .صبحانه و اینترنت wifi رایگان هم یادم رفت.

سرویسش واقعا تمیز تر از الیت هست تلویزیون ال سی دی و اسپیلیتر داره الیت وسط گرما به ما پنکه داده بود ضمن اینکه مستخدم کلید اتاقو داشت ما نبودیم می یود تمیز میکرد ولی اینجا اینجوری نیست وجدانن
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
تشکر کنندگان: zavosh ، AsemanAbee
سلام
کسی میدونه هتل بیوک ارشام برای یک نفر شبی چقدر میگیرند؟
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان:
بعد از 100 روز که برگشتم اتپ بولوار، همون اتاق قبلی رو بهم دادن با این فرق که این دفعه جای منزل خالیه Big Grin

اگه ممکنه جاهای دیدنی آنکارا رو معرفی کنید . اون دفعه که جنگ بود اینجا هیجا رو ندیدیم ..
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: rozelo
(2013-09-10 ساعت 14:11)deineath نوشته:  بعد از 100 روز که برگشتم اتپ بولوار، همون اتاق قبلی رو بهم دادن با این فرق که این دفعه جای منزل خالیه Big Grin

اگه ممکنه جاهای دیدنی آنکارا رو معرفی کنید . اون دفعه که جنگ بود اینجا هیجا رو ندیدیم ..

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ
ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﺨﯿﺮ
ﮐﺎﻓﯿﻪ ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ﻋﻤﻮﺳﻌﯿﺪ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﻣﺼﻮﺭ ﻭ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺟﺰﺋﯿﺎﺕ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: deineath
(2013-09-10 ساعت 14:11)deineath نوشته:  بعد از 100 روز که برگشتم اتپ بولوار، همون اتاق قبلی رو بهم دادن با این فرق که این دفعه جای منزل خالیه Big Grin

من لونا پارک رفتم و یه وسیله جالب به اسم آدرنالین رو سوار شدم که واقعا ترشح آدرنالین خونم رفت بالا و خیلی حال داد شماام برو
از کیزیل ای سوار مترو شو برو اولوس ulus همین که از مترو اودی بیرون دقیقا جلوی لونا پارک هستی.
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
تشکر کنندگان: deineath ، rozelo
(2013-09-11 ساعت 00:18)abshar_wf نوشته:  

من لونا پارک رفتم و یه وسیله جالب به اسم آدرنالین رو سوار شدم که واقعا ترشح آدرنالین خونم رفت بالا و خیلی حال داد شماام برو
از کیزیل ای سوار مترو شو برو اولوس ulus همین که از مترو اودی بیرون دقیقا جلوی لونا پارک هستی.
بله . ممنون توی سفر قبلی به لوناپارک رفتم و کاملا از دیدن این وسیله که کاملا دیدنش هم برام وحشتناک بود خیره شدم Big GrinWink
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: abshar_wf ، rozelo
دوستانی که الان آنکارا هستید لطفا" بگید هوا چطوره.
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-09-11 ساعت 13:04)zavosh نوشته:  دوستانی که الان آنکارا هستید لطفا" بگید هوا چطوره.
با تشکر

روز گرم معمولی ، شب خنک و معتدل
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: zavosh
دوستان 2013 ایشاله همه ویزا گرفته باشین، و اونایی که کلیر نشدن هر چه زود تر کلیر بشن ... که ما هم با خوشحالی و موج + شما همراه بشیم
میخاستم بدونم حال و هوای ترکیه توی ماه ژانویه با توجه به اینکه سال میلادی نو میشه چطور هست ؟؟؟
تور و بلیط و هتل طبیعتا گرون خواهد شد ؟ تعطیلات سفارت و ... مرسی
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: nasim
(2013-09-11 ساعت 16:01)mohammad19911991 نوشته:  دوستان 2013 ایشاله همه ویزا گرفته باشین، و اونایی که کلیر نشدن هر چه زود تر کلیر بشن ... که ما هم با خوشحالی و موج + شما همراه بشیم
میخاستم بدونم حال و هوای ترکیه توی ماه ژانویه با توجه به اینکه سال میلادی نو میشه چطور هست ؟؟؟
تور و بلیط و هتل طبیعتا گرون خواهد شد ؟ تعطیلات سفارت و ... مرسی

ما هفته های آخر ژانویه مصاحبه داشتیم قیمت بلیط و هتل مثل بقیه سال بود.هوا هم سرد بود.موفق باشید.
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: mohammad19911991 ، alirezass

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان