کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2012-09-10 ساعت 13:34)S0SHiANT نوشته:  یه پیشنهاد دارم . دوستانی که میخوان توی قرعه کشی امسال شرکت کنند یه برنامه ای تدارک ببینند که بیشتر با هم در ارتباط باشیم . در طی شبانه روز حتی...
میتونیم اینجا یه تاپیک ایجاد کنیم با عنوان [font=Arial]شرکت کنندگان 2014 (بحث آزاد)[/font] .
یا همگی یاهو آی دی رو به همدیگه بدیم و حتی توی موارد خاص میتونیم شماره همدیگه رو داشته باشیم که اگه سوالی بود ، کمکی از کسی بر میومد انجام بده ، بالاخره یکی که به جوابش برسه و مشکلش حل شه همگی دیگه در ارتباطیم باهاش و مشکل ما حل شده در واقع...
اینجوری دوستای جدیدی هم پیدا کردیم که همگی یه هدف مثل ما دارن و ایشالله بعد از قبولی هم با هم همه کارارو پیش میبریم ، شاید همه بچه های مهاجرسرا قبول نشن همزمان نشه کارهامون ، اما همگی مقصدمون یکیه و میتونیم دوستیمون رو اونجا هم ادامه بدیم ...
دوستانی که موافقن اعلام کنن . من ندیدم بین شرکت کنننده های سالهای قبل به شکل مستقیم این موضوع اعلام شده باشه...
اره خوبه پیشنهاد بدی نیست حالا با مدیران هم مشورت کنیم ببینیم اونا هم نظری دارند.
تشکر کنندگان: S0SHiANT ، IRANDOKHT ، pariya2 ، j@vad
(2012-09-10 ساعت 13:34)S0SHiANT نوشته:  یه پیشنهاد دارم . دوستانی که میخوان توی قرعه کشی امسال شرکت کنند یه برنامه ای تدارک ببینند که بیشتر با هم در ارتباط باشیم . در طی شبانه روز حتی...
میتونیم اینجا یه تاپیک ایجاد کنیم با عنوان [font=Arial]شرکت کنندگان 2014 (بحث آزاد)[/font] .
یا همگی یاهو آی دی رو به همدیگه بدیم و حتی توی موارد خاص میتونیم شماره همدیگه رو داشته باشیم که اگه سوالی بود ، کمکی از کسی بر میومد انجام بده ، بالاخره یکی که به جوابش برسه و مشکلش حل شه همگی دیگه در ارتباطیم باهاش و مشکل ما حل شده در واقع...
اینجوری دوستای جدیدی هم پیدا کردیم که همگی یه هدف مثل ما دارن و ایشالله بعد از قبولی هم با هم همه کارارو پیش میبریم ، شاید همه بچه های مهاجرسرا قبول نشن همزمان نشه کارهامون ، اما همگی مقصدمون یکیه و میتونیم دوستیمون رو اونجا هم ادامه بدیم ...
دوستانی که موافقن اعلام کنن . من ندیدم بین شرکت کنننده های سالهای قبل به شکل مستقیم این موضوع اعلام شده باشه...

من به يكي از مديران پيشنهاد دادم كه يه تاپيك با عنوان بحث و تبادل نظر ايجاد كنند ولي هنوز خبري نيست.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: S0SHiANT ، IRANDOKHT ، pariya2 ، j@vad
(2012-09-10 ساعت 16:08)amir_cool_2001 نوشته:  من به يكي از مديران پيشنهاد دادم كخه يه تاپيك با عنوان بحث و تبادل نظر ايجاد كنند ولي هنوز خبري نيست.

متأسفانه مورد موافقت قرار نگرفت.
تشکر کنندگان: Omidooo ، tenardie2bai ، ParsTrader ، amir_cool_2001 ، wushu kung fu ، pariya2
خوب مهاجرسرایی های عزیز سلام...باز یک ثبت نام دیگه...باز هم یه دنیا امید و آرزو البته همراه با خیال بافی های دور و برش...انتظار و استرس و امید...برای همه 2014 ایی ها آرزوی موفقیت میکنم...ممنون از Saint عزیز بابت ایجاد این تاپیک...

تقاضایی که مثل همه شرکت کنندگان و کسانی که نیاز مبرم به رسیدن به این مهم دارن از همتون اینه که تو رو خدا همه جوانب رو بسنجید بعد ثبت نام کنید...شرایط مالی...شغلی...احساسی...خانوادگی...وضعیت نظام وظیفه برای پسران...همه اینها رو سبک سنگین کنید بعد تصمیم به ثبت نام بگیرید...

به امید موفقیت همتون
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: sepidehrazavi93
(2012-09-10 ساعت 16:11)Sheriff نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 16:08)amir_cool_2001 نوشته:  من به يكي از مديران پيشنهاد دادم كخه يه تاپيك با عنوان بحث و تبادل نظر ايجاد كنند ولي هنوز خبري نيست.

لطفا دلیل رد صلاحیت شدن این پیشنهاد رو اگه میشه بگید.
ممنون میشیم !
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: j@vad
(2012-09-10 ساعت 21:20)S0SHiANT نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 16:11)Sheriff نوشته:  

لطفا دلیل رد صلاحیت شدن این پیشنهاد رو اگه میشه بگید.
ممنون میشیم !

تجربه ناخوشایند از وجود چنین تاپیکهایی!
چیزی که از دست مدیران و شما خارجه.
بهتره چنین تاپیکهایی اصلا ایجاد نشه. یکبار تجربه اش برای هفت پشت مهاجرسرا بسه.
تشکر کنندگان: Omidooo ، S0SHiANT ، hassan1358arab ، amir_cool_2001 ، pariya2
بهتره بچه هایی که جدی هستند تو کارشون و دنباله حاشیه نیستند به صورت ایمیل یا پیام خصوصی تبادل اطلاعات کنند.آقای مهاجر راست میگن این ممکنه یه وقت بحث ها و حرف و حدیث هایی رو به وجود بیاره که از مطلب اصلی که همون مهاجرته خارج کنه.
(2012-09-11 ساعت 10:36)IRANDOKHT نوشته:  چون تاپیک آزاد نداریم مجبورم این مطلب را اینجا بگذارم.......بچه هایی که امسال میخوان قبول بشن نه!!!!! بچه هایی که باور دارند قبول میشن بیان خودشونو معرفی کنند.....باور یعنی ایمان یعنی آرزویی که از مرز ارزو گذشته....یه جور احساس یقین....گاهی ازش اینطوری یاد میکنیم که به دلم افتاده.......شاید ندونید ...شایدم بدونید ....نمیدونم ....ولی اتفاقات آینده ما همون آرزوهای امروز ماست و موقعیتهای اکنون ما میتونه همون تجسم ما از آینده بوده باشه که امروز ما داریم تجربش میکنیم ...

هر مرحله ای جای خودش و تاپیک مخصوص به خودش را در مهاجرسرا دارد.
این تاپیک با هدف راهنمایی به کاربران جهت پر کردن فرمهای ثبت نام اینترنتی ایجاد شده است.
پستهای غیر مرتبط که از ارزش و مفید بودن تاپیک میکاهند حذف خواهند شد.
تشکر کنندگان: Omidooo ، IRANDOKHT ، wushu kung fu ، amir_cool_2001 ، pariya2 ، sepidehrazavi93 ، j@vad
امیر مهاجر عزیز و مدیران محترم دیگه یه خواهشی داشتم داشتم تاپیک رو که میخوندم دیدم اصلا از بحث اصلیش خارج شده و درمورد این که بعدا چیکار کنیم و نکنیم لاتاری چیه و از این حرفا پر شده خواستم خواهش کنم که اگه میشه تاپیک رو پاک سازی کنید تا با توجه به این که کمتر از یه ماه تا لاتاری مونده و دوستان دیگری عضو سایت خواهند شد و دنبال اطلاعات. راحتر بتونن توی این تاپیک سوالاشون رو بپرسن و جواب بگیرن تاپیک واقعا شلوغ شده

اما دوستا ن تازه وارد لطفا قبل از پرسیدن هر سوالی سوال مورد نظر خودتون رو توی تاپیک های لاتاری های سال های پیش جست و جو کنید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
نقل قول:
(2012-09-11 ساعت 12:25)IRANDOKHT نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 11:56)Sheriff نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 10:36)IRANDOKHT نوشته:  چون تاپیک آزاد نداریم مجبورم این مطلب را اینجا بگذارم.......بچه هایی که امسال میخوان قبول بشن نه!!!!! بچه هایی که باور دارند قبول میشن بیان خودشونو معرفی کنند.....باور یعنی ایمان یعنی آرزویی که از مرز ارزو گذشته....یه جور احساس یقین....گاهی ازش اینطوری یاد میکنیم که به دلم افتاده.......شاید ندونید ...شایدم بدونید ....نمیدونم ....ولی اتفاقات آینده ما همون آرزوهای امروز ماست و موقعیتهای اکنون ما میتونه همون تجسم ما از آینده بوده باشه که امروز ما داریم تجربش میکنیم ...

هر مرحله ای جای خودش و تاپیک مخصوص به خودش را در مهاجرسرا دارد.
این تاپیک با هدف راهنمایی به کاربران جهت پر کردن فرمهای ثبت نام اینترنتی ایجاد شده است.
پستهای غیر مرتبط که از ارزش و مفید بودن تاپیک میکاهند حذف خواهند شد.

ببخشید آقای مدیر....میگیم تاپیک گفتگوی آزاد بزارید ...موافقت نمیکنید.....پست میزاریم و پاکش میکنید.....یعنی ما فقط باید سوال بپرسیم و نمیتونیم با هم تبادل نظر داشته باشیم؟ اینطوری که تبدیل به خواننده خاموش میشیم....من مدت زیادی نیست که عضو شدم از اینکه با فرستادن اخطار خصوصی برای من به ورودم خوش امد گفتید سپاسگزارم....

دوست عزیز بهترین راهش همون پیام خصوصی شما تاپیک های 2014 رو بخونید متوجه میشید کیا قصد ثبت نام دارن و بعد باهاشون در پیام خصوصی ارتباط برقرار کنید چون واقعا اینجا جاش نیست و بعدم تاپیک آزادم میتونه مشکلات خودش رو داشته باشه پس بهترین کار پیام خصوصیه

ممنون از همکاریتون
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amir_cool_2001 ، Omidooo ، pariya2 ، j@vad
(2012-09-11 ساعت 12:25)IRANDOKHT نوشته:  ببخشید آقای مدیر....میگیم تاپیک گفتگوی آزاد بزارید ...موافقت نمیکنید.....پست میزاریم و پاکش میکنید.....یعنی ما فقط باید سوال بپرسیم و نمیتونیم با هم تبادل نظر داشته باشیم؟ اینطوری که تبدیل به خواننده خاموش میشیم....من مدت زیادی نیست که عضو شدم از اینکه با فرستادن اخطار خصوصی برای من به ورودم خوش امد گفتید سپاسگزارم....

تبادل نظر هم میتوانید داشته باشید. اما مرتبط با موضوع تاپیک.
شما دارید همه جا از مورچه و انرژی مثبت و تشکر و تبریک و مسائل نامربوط سخن میگویید و فقط بر زحمت مدیران می افزایید.
قوانین مهاجرسرا را مطالعه بفرمایید. اگر از طرف مدیری با شما برخورد شده طبق قوانین سایت بوده و آن مدیر کار درستی انجام داده.
احترام به قوانین سایت، احترام به تمام کاربران و خوانندگان مهاجرسرا است.
عدم رعایت قوانین مهاجرسرا میتواند منجر به اخطار، محرومیت موقت یا دائم کاربر خاطی گردد.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، amir_cool_2001 ، storagemeter ، Omidooo ، battosai ، pariya2
اگر برنده لاتاری نیستید اما به هر دلیلی علاقمند به گفتگو در خصوص مراحل بعد از برنده شدن هستید به تالار برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ و سالهای قبل مراجعه کنید و از مطرح کردن بحثهای غیر مرتبط با شرکت در قرعه کشی در این تالار اکیدا خودداری کنید.
سلام من بار اولمه میخوام شرکت کنم. موقع ثبت نام باید پولی پرداخت بشه یا نه؟ اگه باید بشه میشه از کارت های بانکی ایران استفاده کرد یا نمیشه و باید از کارتهایی مثل مستر کارت استفاده کرد؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-09-14 ساعت 10:00)mojtaba-1989 نوشته:  سلام من بار اولمه میخوام شرکت کنم. موقع ثبت نام باید پولی پرداخت بشه یا نه؟ اگه باید بشه میشه از کارت های بانکی ایران استفاده کرد یا نمیشه و باید از کارتهایی مثل مستر کارت استفاده کرد؟
ممنون

حتی یک ریال (یک سنت) هم نیاز نیست پرداخت کنید.
اگر به سایتی رفتید و درخواست پول کرد مطمئن باشید سایت اصلی نیست.
اکیدا توصیه میکنم مستقیما از وبسایت اصلی ثبت نام کنید و بدون واسط.
خیلی از وبسایتها حتی بدون هزینه شما را ثبت نام میکنند و در صورت قبولی از شما درخواست مبالغ قابل توجهی پول میکنند و در صورت امتناع از پرداخت شماره کیس و کانفرمیشن تان را به شما نمیدهند.
پروسه لاتاری تا قبولی رایگان است. بعد از قبولی و موقع مصاحبه مبلغ $330 نقد بابت بررسی پرونده و صدور ویزا به ازای هر نفر دریافت میشود و در صورت قبولی در مصاحبه مبلغ بسیار کوچکتری هزینه پست UPS بابت ارسال پاسپورتهایتان به هتل محل اقامتتان اخذ میگردد.
تشکر کنندگان: Omidooo ، mortezajn ، amir_cool_2001 ، pariya2 ، sepidehrazavi93 ، j@vad
دوستان برای نوشتن اسم وفامیلم توی فرم ثبت نام چیکار کنم ؟ (به انگلیسی)
چون پاسپورت هم ندارم میترسم غلط املایی پیش بیاد.
یه راهنمایی کنید ممنون میشم
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان