کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام خانوادگی
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان
من دیروز یه بار تو لاتاری ثبت نام کردم اسم کوچکم سعید است ولی به اشتباه سعید سهراب نوشتم البته فامیلی درست بود کد ثبت نام هم بهم داد.
بعدش دوباره رفتم ثبت نام کردم واینبار اسم کوچک رو درست نوشتم
حالا برام سوال پیش اومده که چون دو بار ثبت نام کردم ایا ممکنه ثبت نامم کلا باطل بشه؟
ویزای یه ضرب ایروان april

تشکر کنندگان:
(2012-10-18 ساعت 15:27)alireza222 نوشته:  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان
من دیروز یه بار تو لاتاری ثبت نام کردم اسم کوچکم سعید است ولی به اشتباه سعید سهراب نوشتم البته فامیلی درست بود کد ثبت نام هم بهم داد.
بعدش دوباره رفتم ثبت نام کردم واینبار اسم کوچک رو درست نوشتم
حالا برام سوال پیش اومده که چون دو بار ثبت نام کردم ایا ممکنه ثبت نامم کلا باطل بشه؟

سلام دوست عزیز

فکر می کنم با ثبت نام مجدد , شانستون رو از بین بردید
شما نباید ثبت نام مجدد می کردید
تشکر کنندگان:
دوستان من الان مقیم کانادا هستم و 19 سالمه می خواستم ببینم خانوادم که تو ایران هستن و می خواهند ثبت نام کنند میتونم منم باهاشون ثبت نام کنم؟
2- خودم تنها چی؟مقیمای کانادا که ایرانی هستند واسه ثبت نام یا بعد اون دچار مشکل میشن؟
3-باید واسه ثبت نام سابقه کار داشت؟
تشکر کنندگان:
دوست عزیز برای ثبت نام از کانادا هیچ مشکلی وجود نداره. ضمن اینکه چون زیره 21 سال هستید میتونید در ثبت نام پدر و مادرتون همراه باشید.
برای تبت نام داشتن حداقل دیپلم 12 ساله مورد نیازه که اگر ندارید نمیتونید به صورت تنها ثبت نام کنید و باید در قسمت فرزندان زیره 21 ساله پدر و مادرتون قراربگیرید.
ولی به صرف اینکه کانادا هستید محدودیتی نخواهید داشت اگه بقیه شرایط از جمله سن و مدک برقرار باشد.
تشکر کنندگان:
(2012-10-20 ساعت 01:44)سفیر نوشته:  با سلام دوستان
من شرایطم یه کم خاصه در واقع فکر کنم باید معما طرح کنم
همسر من دو تا بچه داره که حضانتشون با همسر قبلیش هست و با اون زندگی می کنند
می خواستم بدونم که برای ثبت نام باید اسمشون رو بنویسیم یا نه
چه توی ثبت نام همسرم چه توی ثبت نام خودم؟
البته این متن رو هم خوندم راستش بیشتر گیج شدم
NUMBER OF CHILDREN – Entries MUST include the name, date, and place of birth of your spouse and all living natural children. Entries must also include all living children legally adopted by you, and living step-children who are unmarried and under the age of 21 on the date of your electronic entry, even if you are no longer legally married to the child’s parent, and even if the spouse or child does not currently reside with you and/or will not immigrate with you. Note that married children and children 21 years or older are not eligible for the DV; however, U.S. law protects children from “aging out” in certain circumstances. If your DV entry is made before your unmarried child turns 21, and the child turns 21 before visa issuance, he/she may be protected from aging out by the Child Status Protection Act and be treated as though he/she were under 21 for visa-processing purposes. You are not required to list a spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident, as they will not be eligible for a DV visa. Failure to list all children who are eligible will result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم

لطفا اگه کسی می دونه جواب بده
تشکر کنندگان:
(2012-10-14 ساعت 01:07)ostokhan نوشته:  
(2012-10-14 ساعت 01:00)Dark Hero نوشته:  سلام خدمت دوستان.
من 17 سالمه و ظاهرا نمیتونم به تنهایی ثبت نام کنم (درسته؟)یه برادر دارم که اون الان پیش میخونه و 18 سالشه.
میخواستم بدونم ما میتونم خودمون به تنهایی شرکت کنیم؟
در ضمن شهر تولد چقدر تاثیر داره تو برنده شدن و یا قبول شدن؟ما 5 نفریم.امکان این وجود داره که بعد از برنده شدن فقط 2 نفرمون تمایل به مهاجرت داشته باشه یا نه باید همه با هم بریم؟الان من به نام پدرم ثبت نام کنم؟
ممنون از همه ی اساتید.

هیچ کدوم از شما نمیتونید تنهایی ثبت نام کنید چون نه دیپلم 12 ساله رو دارید و نه سابق کاری 2 سال رو. مگه انتظار داشتید شهر تولد تاثیری داشته باشه؟ اصلا ربطی نداره. شما با نام پدرت ثبت نام کن اگه شرایط لازمو داره. در ضمن تنها در صورتی اعضای خانواده فرد قبول شده می توانند به آمریکا بروند که خود برنده اصلی حتما به آمریکا بیایدBig Grin
برادرتون که الان پیش دانشگاهی هستن میتونن به تنهایی هم ثبت نام کنن. چون اگه قبول بشن تا موقعی که زمان مصاحبه بشه دیپلم 12 ساله رو دارن. اما الان برای ثبت نام نباید گزینه ی دیپلم رو انتخاب کنن. چون هنوز دیپلم 12 ساله ندارن.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت واقعاً پر محتواتون
یه سوال در رابطه با پر کردن فرم لاتاری داشتم در گزینه ۱۵. اطلاعات همسر: اگر خانمی از همسر خود با رای دادگاه طلاق گرفته باشد هم باید اسم و مشخصات همسر سابق خود را در فرم قید کند یا خیر ؟
با سپاس
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 20:16)monaaa نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت واقعاً پر محتواتون
یه سوال در رابطه با پر کردن فرم لاتاری داشتم در گزینه ۱۵. اطلاعات همسر: اگر خانمی از همسر خود با رای دادگاه طلاق گرفته باشد هم باید اسم و مشخصات همسر سابق خود را در فرم قید کند یا خیر ؟
با سپاس
اگر اطلاعات طلاق در شناسنامه شما درج شده ، نباید مشخصات همسر سابق خود را وارد کنید.
دقت کنید برای خودتان گزینه Divorced را انتخاب کنید
تشکر کنندگان:
سلام و با تشکر از سایت خوبتون

من 19 سالمه و پدر هم داره برای قرعه کشی ثبت نام می کنه و در نتیجه اگه پدرم برنده بشه من هم با او حساب میشم، با این حال آیا می تونم جداگانه ثبت نام کنم؟ بعدا اگر دوتایی برنده بشیم، مشکلی برامون پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 16:52)ensadegh نوشته:  سلام و با تشکر از سایت خوبتون

من 19 سالمه و پدر هم داره برای قرعه کشی ثبت نام می کنه و در نتیجه اگه پدرم برنده بشه من هم با او حساب میشم، با این حال آیا می تونم جداگانه ثبت نام کنم؟ بعدا اگر دوتایی برنده بشیم، مشکلی برامون پیش نمیاد؟

در صورت داشتن دیپلم 12 ساله بله شما میتونید جدا ثبت نام کنید
خیر مشکلی پیش نمیاد
we fight for a better life
تشکر کنندگان: ensadegh ، Omid-Aria
(2012-10-22 ساعت 17:43)fairy نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 16:52)ensadegh نوشته:  سلام و با تشکر از سایت خوبتون

در صورت داشتن دیپلم 12 ساله بله شما میتونید جدا ثبت نام کنید
خیر مشکلی پیش نمیاد

مشکلی پیش نمیاد اما اگر شما برنده شید , نمی تونید پدر خود را همراه خود ببرید اما اگر پدر برنده بشن شما رو هم همراه می تونن ببرن
همانطور که دوستمون گفتن باید دیپلم 12 ساله داشته باشید موقع ثبت نام
یا 2 سال سابقه کار مرتبط
تشکر کنندگان: ensadegh
سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم
اگر یک دختر موقع ثبت نام زیر 21 سال باشه پیش دانشگاهی هم رفته باشه و الان دانشجو باشه و یک برادر 16ساله داشته باشه
ولی موقع قرعه کشی 21 سالش تموم میشه.برادرش که فکر میکنم به تنهایی نتونه ولی خودش
میتونه یک بار زیر مجموعه پدر یک بار مادر و یک بارم خودش ثبت نام کنه؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 18:51)sttinger نوشته:  سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم
اگر یک دختر موقع ثبت نام زیر 21 سال باشه پیش دانشگاهی هم رفته باشه و الان دانشجو باشه و یک برادر 16ساله داشته باشه
ولی موقع قرعه کشی 21 سالش تموم میشه.برادرش که فکر میکنم به تنهایی نتونه ولی خودش
میتونه یک بار زیر مجموعه پدر یک بار مادر و یک بارم خودش ثبت نام کنه؟؟؟

بله ملاک زمان ثبت نام هست که شما زیر 21 هستید پس 3شانس دارید
we fight for a better life
تشکر کنندگان:
سلام
آیا مشخصات عکس کودک هم مانند عکس متقاضی اصلی میباشد. مثلا پشت سفید ، 600*600 و ...
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 04:01)pejmanx نوشته:  سلام
آیا مشخصات عکس کودک هم مانند عکس متقاضی اصلی میباشد. مثلا پشت سفید ، 600*600 و ...
بله. مشخصات همه عکس ها با هم یکی است.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان