کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام خانوادگی
سلام به همه
من یه سوال در مورد اشتباه در پر کردن فرم دارم ، میخام از یه جای مطمئن بپرسم ، میشه یه ایمیل از kcc یا جایی مشابه بدین که جوابگو باشن؟
سوالمو چند بار گفتم اونم جابجا نوشتن جای نام و فامیل در فرم است . میخام ببینم دوباره ثبت نام بکنم یا نه.
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 17:51)ali_z202 نوشته:  سلام به همه
من یه سوال در مورد اشتباه در پر کردن فرم دارم ، میخام از یه جای مطمئن بپرسم ، میشه یه ایمیل از kcc یا جایی مشابه بدین که جوابگو باشن؟
سوالمو چند بار گفتم اونم جابجا نوشتن جای نام و فامیل در فرم است . میخام ببینم دوباره ثبت نام بکنم یا نه.
با تشکر

سلام به دوست عزیز

دوست من شما همونطور که گفتید , چندین بار مطرح کردید و فکر کنم هیچوقت بی جواب هم نموند سوالتون
همه گفتن مشکلی نیست و در صورت قبولی این اشتباه را به کی سی سی اطلاع دهید
بهر حال این بود راهنمایی های ما
تشکر کنندگان:
دوستان الان یه 1 ماهی بیشتر هست که فروم بد لود میشه و مدام ارور 503 میده. از امروز هم که یک ارور جدید میده و میگه سرور خیلی شلوغه. شما هم این مشکلو دارین؟ من که حسابی کلافه شدمSad
تشکر کنندگان:
لازم دونستم جهت اطلاع دوستان اطلاع رسانی کنم امیدوارم که مفید باشه.

NUMBER OF CHILDREN – Entries MUST include the name, date, and place of birth of your spouse and all living natural children. Entries must also include all living children legally adopted by you, and living step-children who are unmarried and under the age of 21 on the date of your electronic entry, even if you are no longer legally married to the child’s parent, and even if the spouse or child does not currently reside with you and/or will not immigrate with you. Note that married children and children 21 years or older are not eligible for the DV; however, U.S. law protects children from “aging out” in certain circumstances. If your DV entry is made before your unmarried child turns 21, and the child turns 21 before visa issuance, he/she may be protected from aging out by the Child Status Protection Act and be treated as though he/she were under 21 for visa-processing purposes. You are not required to list a spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident, as they will not be eligible for a DV visa. Failure to list all children who are eligible will result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview.

همونطور که خودتون در متن بالا می بینید. کاملا واضح نوشته که ثبت نام کنندگان باید اضافه کنند نام، تاریخ و محل تولد همسر و فرزندان خود را. همچنین باید اضافه کنند فرزندان در قید حیات خود را که بصورت قانونی به شما سپرده شده اند. و فرزندان خوانده که ازدواج نکرده اند و در هنگام ثبت نام الکترونیکی زیر 21 سال سن دارند حتی اگر شما بصورت قانونی با والدین این فرزندان ازدواج نکرده اید. حتی اگر این فرزندان اکنون با شما زندگی نمی کنند و قصد مهاجرت با شما را نیز ندارند. در نظر داشته باشید که فرزندان ازدواج کرده و فرزندانی که 21 سال تمام یا بیشتر دارند شایسته ثبت نام با شما نیستند. اگر چه قانون آمریکا حمایت میکند از فرزندان مسن تر در شرایط خاص(معلولیت و ...). اگر ثبت نام شما قبل از سن 21 سالگی فرزندان غیر متاهل شما باشد و زمان صدور ویزا به 21 سال برسند تحت قانون حمایت از افراد سنین 21 سال قرار میگیرند و با آنها بصورت افرا تحت تکفل والدین در پروسه دریافت ویزا رفتار میشود. نیاز به ثبت اطلاعات همسر و یا فرزندان سیتیزن یا مقیم آمریکا نیست همانطور که ایشان نمی توانند در قرعه کشی شرکت کنند. قصور در ثبت اطلاعات فرزندان دارای صلاحیت منجربه رد صلاحیت (Reject) متقاضی اصلی و ذینفعان در هنگام مصاحبه میشود.

لینک خبر: به بند 14 مراجعه شود
http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf

--------------------------------------------------------------------------------
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان:
سلام من دیشب برای خودم و همسرم فرم رو پرکردم.اما شک دارم که در فرم خودم سال تولد دخترم رو 98 یا 97 زدم .در فرم شوهرم درست 98 رو زدم آیا این اشتباه جدی محسوب میشه؟ راستی پسرم تا خرداد 18 سالش تموم میشه و الان پیش دانشگاهیه میخواستم بدونم میتونیم برای اون فرم جداگانه پر کنیم ؟چون الان 18سالش اموم نیست.
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 21:22)مریم هجری نوشته:  سلام من دیشب برای خودم و همسرم فرم رو پرکردم.اما شک دارم که در فرم خودم سال تولد دخترم رو 98 یا 97 زدم .در فرم شوهرم درست 98 رو زدم آیا این اشتباه جدی محسوب میشه؟ راستی پسرم تا خرداد 18 سالش تموم میشه و الان پیش دانشگاهیه میخواستم بدونم میتونیم برای اون فرم جداگانه پر کنیم ؟چون الان 18سالش اموم نیست.

سلام
انشالله که درست وارد کردید اما اگر اشتباه بود و برنده هم شدید , به KCC اطلاع دهید , فکر نمی کنم مشکل حادی باشه , البته امیدواریم

در مورد پسرتون هم نه ... ملاک موقع ثبت نام هست و نمی تواند جدا ثبت نام کند
تشکر کنندگان:
(2012-10-27 ساعت 00:08)reza6966 نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 21:22)مریم هجری نوشته:  سلام من دیشب برای خودم و همسرم فرم رو پرکردم.اما شک دارم که در فرم خودم سال تولد دخترم رو 98 یا 97 زدم .در فرم شوهرم درست 98 رو زدم آیا این اشتباه جدی محسوب میشه؟ راستی پسرم تا خرداد 18 سالش تموم میشه و الان پیش دانشگاهیه میخواستم بدونم میتونیم برای اون فرم جداگانه پر کنیم ؟چون الان 18سالش اموم نیست.

سلام
انشالله که درست وارد کردید اما اگر اشتباه بود و برنده هم شدید , به KCC اطلاع دهید , فکر نمی کنم مشکل حادی باشه , البته امیدواریم

سلام.
در مورد پسرشون که گفتن الان 18 سالش نیست ولی پیش دانشگاهیه، من اینطور شنیدم که ثبت نام شرط سنی نداره و فقط مهمه که دیپلم 12 ساله داشته باشید یا اگر ندارید،2 سال سابقه کار. ایشون تا بعد از اعلام نتایج دیپلم 12 ساله رو دارند. پس میتونن ثبت نام جداگانه هم انجام بدن..
در مورد اینکه شرط سنی نداره اگه اشتباه میکنم بگید لطفا Smile
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
(2012-10-27 ساعت 01:15)lottery_23 نوشته:  
(2012-10-27 ساعت 00:08)reza6966 نوشته:  

سلام

سلام.
در مورد پسرشون که گفتن الان 18 سالش نیست ولی پیش دانشگاهیه، من اینطور شنیدم که ثبت نام شرط سنی نداره و فقط مهمه که دیپلم 12 ساله داشته باشید یا اگر ندارید،2 سال سابقه کار. ایشون تا بعد از اعلام نتایج دیپلم 12 ساله رو دارند. پس میتونن ثبت نام جداگانه هم انجام بدن..
در مورد اینکه شرط سنی نداره اگه اشتباه میکنم بگید لطفا Smile

چیزی که من مطالعه کردم این بود
اگر اشتباست دوستان تصحیح کنند :

افرادی که میخواهند در این لاتاری شرکت کنند باید حداقل دو شرط زیر را داشته باشند:
سن 18 سال به بالا داشته باشند.
مدرک دیپلم (12 ساله) یا بالاتر داشته باشند.
در صورتیکه زیر دیپلم هستند، بایستی دو سال سابقه کار تخصصی طی 5 سال اخیر داشته باشند. عنوان شغلی تخصصی شما بایستی منطبق با شرایط اداره کار ایالات متحده باشد. این شغل ها در شبکه اطلاعات شغلی آمریکا در Zone های مختلف دسته بندی شده اند و تخصص شما بایستی در Zone 4-5 باشد.

دیگه نتیجه گیری با شما
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه و اطلاع دقیق داره که کسی که اقامت کانادا و کارت اقامت کانادا رو داره بخواد واسه لاتاری درخواست بده مشکلی پیش میاد؟رد میشه یا کلا گارش فاطی پاتی میشه؟
2- اگر عکس خوب نباشه بدون اطلاع حذفمون می کنند ؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-27 ساعت 04:39)a_2008 نوشته:  دوستان کسی میدونه و اطلاع دقیق داره که کسی که اقامت کانادا و کارت اقامت کانادا رو داره بخواد واسه لاتاری درخواست بده مشکلی پیش میاد؟رد میشه یا کلا گارش فاطی پاتی میشه؟

اگه کانادا جز کشورهای مجاز برای شرکت در 2014 باشه میتونید مشکلی نداره.
اگه عکستون هم که مشکل داشته باشه شما نمیتونید بفهمید حذف شدید یا نه
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 03:55)ostokhan نوشته:  
(2012-10-27 ساعت 04:39)a_2008 نوشته:  دوستان کسی میدونه و اطلاع دقیق داره که کسی که اقامت کانادا و کارت اقامت کانادا رو داره بخواد واسه لاتاری درخواست بده مشکلی پیش میاد؟رد میشه یا کلا گارش فاطی پاتی میشه؟

اگه کانادا جز کشورهای مجاز برای شرکت در 2014 باشه میتونید مشکلی نداره.
اگه عکستون هم که مشکل داشته باشه شما نمیتونید بفهمید حذف شدید یا نه

برای محل اقامت که محدودیتی نیست فقط محل تولد مهمه درسته؟
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید من میخوام امروز تازه ثبت نام کنم اما یه مشکلی دارم امیدوارم بتونید راهنمایم کنید.من سال 87 از همسرم جدا شدم البته سوری بود و سال 88 عروسی کردیم البته هنوز عقد محضری نکردیم و فقط محضر صیغه کردیم.حالا باید بزنم married یا divorced?یعنی صیغه نامه قبول نیست؟اگر یکیمون قبول بشه میتونیم برای هم اقدام کنیم؟راستی فوق دیپلم دانشگاه آزاد دارم چی باید بزنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 16:47)نیکی 2 نوشته:  با سلام و خسته نباشید من میخوام امروز تازه ثبت نام کنم اما یه مشکلی دارم امیدوارم بتونید راهنمایم کنید.من سال 87 از همسرم جدا شدم البته سوری بود و سال 88 عروسی کردیم البته هنوز عقد محضری نکردیم و فقط محضر صیغه کردیم.حالا باید بزنم married یا divorced?یعنی صیغه نامه قبول نیست؟اگر یکیمون قبول بشه میتونیم برای هم اقدام کنیم؟راستی فوق دیپلم دانشگاه آزاد دارم چی باید بزنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

در قوانین به وضوح تاکید شده که شرایط حال حاظر رو قید کنید (دقیقا) شما هم همین کار رو بکنید چیزی رو ثبت کنید که قادر به ارایه مستندات اون هستید .اگر صیغه نامه بعنوان یک سند قابل ترجمه باشه فکر نمیکنم مشکلی باشه [/font][/size]
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 16:47)نیکی 2 نوشته:  با سلام و خسته نباشید من میخوام امروز تازه ثبت نام کنم اما یه مشکلی دارم امیدوارم بتونید راهنمایم کنید.من سال 87 از همسرم جدا شدم البته سوری بود و سال 88 عروسی کردیم البته هنوز عقد محضری نکردیم و فقط محضر صیغه کردیم.حالا باید بزنم married یا divorced?یعنی صیغه نامه قبول نیست؟اگر یکیمون قبول بشه میتونیم برای هم اقدام کنیم؟راستی فوق دیپلم دانشگاه آزاد دارم چی باید بزنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

شما married بزنید اگر قبول شدید صیغه نامه را ترجمه می کنید و بعد تا زمان مصاحبه هم به امید خدا عقد می کنید و عقد نامه را هم همراه می برید در ضمن شما باید برای مدرک university degre را بزنید چون فوق دیپلم در ایران مدرک دانشگاهی هست و اون ها این را می دونند فقط در زمان مصاحبه شما باید اصل مدرک را به همراه ترجمه رسمی ان با خود ببرید
تشکر کنندگان:

شما میتونید برای فرزندتون ثیت نام انجام بدید الان high school no degeree را بزنید به امید خدا اگر قبول شدید تا زمان مصاحبه پسر شما پیش دانشگاهی را گرفته امیدوارم در اردیبهشت خبر قبولی پسرتون را به ما بدید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان