کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن فرناندو ولی، ایالت کالیفرنیا
ماندانا و danooshعزیز مرسی از راهنماییاتون
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse
بی پول . . . . سرگردون . . . . به دنبال هر نوع کاری شدیدا محتاج و نیازمند
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، rahbar ، golia ، pishtaz611
(2015-11-27 ساعت 05:06)mehdi2138 نوشته:  بی پول . . . . سرگردون . . . . به دنبال هر نوع کاری شدیدا محتاج و نیازمند

متاسفانه کار خیلی سخت اینجا پیدا میشه، من خودم بعد چهارماه هنوز جز یک کار آخرهفته نتونستم پیدا کنم ده روز خیلی کمه که ناامید بشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، حاجی واشنگتن ، golia ، pishtaz611
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی اینجا از شهر کولتون اطلاعاتی داره؟ چه جور جاییه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
دوستان عزیز مهاجر سرایی سلام.
اولا که از دوستان به خاطر کوتاهی هامون معذرت میخوام اما ما به شدت درگیر کارهای سفر و کارهایی بودیم که باید اینجا انجام میدادیم بودیم و خدا رو شکر تا حدی تو این کشور جاگیر شدیم و همچنان داریم کارهامون رو پیش میبریم. اما علت اصلی مزاحمت من و همسرم این هست که به دوستانی که به سلامتی کلیر شدن و قصد سفر به اینجا رو دارن و متاسفانه کسی رو تو آمریکا ندارند که روزهای اول همراهیشون کنه خصوصا خانمها و آقایونی که کلیر شدن و منتظر کلیرنس همسرشون هستن و زمان اکسپایر ویزاشون رسیده و باید به اینجا سفر کنن اطلاع بدیم که ما در خدمتتون هستیم و هر کاری که ازمون برمیاد انجام میدیم. ما در وودلند هیلز در لوس آنجلس ساکن هستیم و خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم. چون نمیدونم اجازه دارم یا نه که براتون اینجا شماره خودم و خانمم رو بنویسم به همین دلیل شماره نذاشتم ولی با ایمیلی که تو همین سایت اعلام کردم تو پروفایل میتونید تماس بگیرین و ما همه جوره در خدمتیم. لطفا این موضوع رو به سایر دوستان فعال تو بقیه صفخه ها هم اطلاع بدید.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت و کلیرنس هر چه سریعتر.
زهره و فرهاد.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ccroperator ، sheghi ، Pargosha ، sweethome ، Partov ، ps5 ، golia ، sce ، storagemeter ، .HIDDEN. ، Melon2015 ، amin arefi ، Leilaaaaaaaa ، pishtaz611 ، farhhad
دوستان امید خودتون رو از دست ندید و به دنبال کار باشید.جوینده یابندس
پاسخ
تشکر کنندگان: ps5 ، golia ، mohammadnaderi ، pishtaz611
(2015-11-27 ساعت 05:06)mehdi2138 نوشته:  بی پول . . . . سرگردون . . . . به دنبال هر نوع کاری شدیدا محتاج و نیازمند
آقا مهدی ایشالا که اوضاعت سروسامان گرفته باشه. ببخشید دیر جواب دادم. شماره یک شرکت را برات میفرستم که بهت ماشین میده براش دلیوری کنی برای فروشگاههایی که بهشون کالا میفرسته. آقای ارمنی هست بسیار مسلمانتر ار ماها!
برام جالبه که یوزرهائیکه مثل آنتونی رابینز اینجا لکچرهای مثبت میدن و گل و بلبل مینویسند هیچکدوم پست این هموطن ما را ندیدن و لایک نکردن و جوابی بهش ندادن.
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، behjan ، Ashkan3832 ، tabim4 ، amin arefi ، pishtaz611
(2016-05-14 ساعت 23:02)rahbar نوشته:  
آقا مهدی ایشالا که اوضاعت سروسامان گرفته باشه. ببخشید دیر جواب دادم. شماره یک شرکت را برات میفرستم که بهت ماشین میده براش دلیوری کنی برای فروشگاههایی که بهشون کالا میفرسته. آقای ارمنی هست بسیار مسلمانتر ار ماها!
برام جالبه که یوزرهائیکه مثل آنتونی رابینز اینجا لکچرهای مثبت میدن و گل و بلبل مینویسند هیچکدوم پست این هموطن ما را ندیدن و لایک نکردن و جوابی بهش ندادن.

دوست عزیز یه سر به Uber و Lyft بزنید اگر ماشین بگیرید بعد از یه پروسه ساده میتونید از رانندگی شروع کنید و کنارش دنبال کار بگردید . یه مریتی که این شعل داره اینه که رمان اون فلکسیبله و اینجا از همه قشری اینکار رو انجام میدند و دانشجوها هم بسته به رمان کلاسشون کار میکنند پس این رو هم به عنوان یه اپشن ساده و دم دستی داشته باشید....به تازگی یه تبلیغاتی دیدم که حتی اگر ماشین
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، Ashkan3832 ، amin arefi ، pishtaz611
سلام من یکسال و نیم در منطقه ولی زندگی کردم آخر شهریور بر میگردم و تنهایی یک زندگی جدید میخوام بسازم اکه کسی تمایل داره میتونیم همسفر بشیم وحتی هم خونه،من راه و چاه رو بلدم و کردیت خوبی هم ساختم.به امید خدا
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
پاسخ
تشکر کنندگان: kimberly
(2015-10-24 ساعت 23:11)Leilaaaaaaaa نوشته:  سلام دوستان عزیز
من توی سن فرناندو ولی زندگی میکنم و دنبال همخونه هستم.
برای زن و شوهری که تازه از ایران میان از نظر قیمت اجارش خیلی ارزون و مناسبه.
برای اطلاعات بیشتر شمارتون رو تو pv بزارید باهاتون تماس بگیرم.

پيغام كذاشتم براتون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 10:49)annahitaa نوشته:  
(2015-10-24 ساعت 23:11)Leilaaaaaaaa نوشته:  سلام دوستان عزیز
من توی سن فرناندو ولی زندگی میکنم و دنبال همخونه هستم.
برای زن و شوهری که تازه از ایران میان از نظر قیمت اجارش خیلی ارزون و مناسبه.
برای اطلاعات بیشتر شمارتون رو تو pv بزارید باهاتون تماس بگیرم.

پيغام كذاشتم براتون

سلام من خودم تنها هستم برای دوماه دیگه میام و یکسال ونیم در منطقه ولی بودم.منم میخوام یک خونه بگیرم زبههمخونهمقدورهوهمخونه طفا اگهمقدوره براتون هماهنگ کنید
0018182139504
درحال حاضر ایران هستم اممیمیتونیندباتلگرامدرتماس باشید
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اگه خدا بخواد ما هم قراه ساکن شهر شما بشیم من سایت craigelistرو که چک میکنم مثلا خونه هست به متراژ مثلا 82 متر مربع وبه قیمت 1395$/2brکه با وسایل کامل هست.ایا من درست متوجه شدم و این خونه ها کاملا مبله هستند؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-22 ساعت 06:41)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیز مهاجر سرایی سلام.
اولا که از دوستان به خاطر کوتاهی هامون معذرت میخوام اما ما به شدت درگیر کارهای سفر و کارهایی بودیم که باید اینجا انجام میدادیم بودیم و خدا رو شکر تا حدی تو این کشور جاگیر شدیم و همچنان داریم کارهامون رو پیش میبریم. اما علت اصلی مزاحمت من و همسرم این هست که به دوستانی که به سلامتی کلیر شدن و قصد سفر به اینجا رو دارن و متاسفانه کسی رو تو آمریکا ندارند که روزهای اول همراهیشون کنه خصوصا خانمها و آقایونی که کلیر شدن و منتظر کلیرنس همسرشون هستن و زمان اکسپایر ویزاشون رسیده و باید به اینجا سفر کنن اطلاع بدیم که ما در خدمتتون هستیم و هر کاری که ازمون برمیاد انجام میدیم. ما در وودلند هیلز در لوس آنجلس ساکن هستیم و خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم. چون نمیدونم اجازه دارم یا نه که براتون اینجا شماره خودم و خانمم رو بنویسم به همین دلیل شماره نذاشتم ولی با ایمیلی که تو همین سایت اعلام کردم تو پروفایل میتونید تماس بگیرین و ما همه جوره در خدمتیم. لطفا این موضوع رو به سایر دوستان فعال تو بقیه صفخه ها هم اطلاع بدید.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت و کلیرنس هر چه سریعتر.
زهره و فرهاد.

سلام
ما يك خانواده ٣ نفري هستيم( دختر ٤ ساله داريم) كه اكتبر به آمريكا ميايم . دوبار قبلا اومديم ولي اين بار ميخوايم ساكن بشيم. وودلندز هيلز رو انتخاب كرديم. شما توي اون منطقه كجا رو توصيه ميكنيد؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 00:30)Melon2015 نوشته:  
(2014-03-09 ساعت 09:13)ali234 نوشته:  
(2014-02-10 ساعت 20:32)Baharehpark نوشته:  دوستان اینجور که من از پست های دوستان متوجه شدم منطقه ون نایز در ولی آباد پر از مکزیکی است و زیاد منطقه جالبی نیست. کسی اطلاعی از اجاره ها در این منطقه دارد؟

ون نایس اگه خانواده هستید و بچه کوچک دارید و.. کلا جای جالبی برای زندگی نیست.. شما به سمت شرمان اوکس، انسینو، تارزانا و وودلندهیلز بیاید بهتره . شما هر چه به ونچورا بلوار نزدیکتر باشید از نظر امنیت و موقعیت محل و مدارس و.. بهتره . روی گوگل مپ چک کنید. موفق باشید

* اگه فقط یه مدت کوتاه می خواید توی هتل باشید اون هتل استودیو 6 ون نایس الان دیگه به نظرم ناامن نیست هر چند روز یکبار از جلوش رد میشم قبلا به نظرم محله ترسناک و ناامنی بود ولی الان نه! در کل برای زندگی توصیه نمی کنم ولی اقامت موقت مشکلی نداره.

من استودیو 6 رو برای یک هفته رزرو کردم ...بچه دو ساله هم دارم....چرا میگین جای جالبی نیست ؟؟؟؟برام امنیتش  خیلی مهمه ؟؟؟ از یکی از دوستان پرسیدم هیچ چیز منفیی نگفتSad ...الان واقعا ترسیدم ....دنبال یک جای دیگه بگردم....

من توي استديو ٦؟براي چند هفته بودم با بچه دو ساله.
در كل تجربه خوبي از اون مكان ندارم. براي بچه تميز نيست و مكانش هم خوب نيست

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .ایا در منطقه شما به یک اقا به همراه دو بجه 7و 12 ساله فقط یک اتاق اجاره میدن.مدارس خوب در سن فرناندو ولی در کدام محله هست و هزینه اجاره آپارتمان یه خوابه چقدره.ممنون میشم دوستان خوب جواب بدن.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان