کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
من یک دوستی داشتم عشق است لاتاری در اصل اون به من گفت لاتاری چیه که چند سال پیش قبول شد و رفت اما یک حرکت خفنی قبل از رفتن کرد و از یک بنده خدا 30 میلیون گرفت و دخترش رو هم گرفت برد امریکا العانم میگه از دختره دیگه خبر نداره وفقط اوایل با هم بودن چون دختره زبان هم بلد بودو دوست من هم فقط بلد بود بگه OK
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani
البته روي اين عمل خير و مقدس نميشه قيمت گذاشت. اما اگه يه مشتري خوب پيدا بشه، ميشه روش فکر کرد!!! Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: ساشا ، ChairMan ، honareirani
اصلا این عمل خیر و خداپسندانه که قیمت نداره . میلیاردها میلیارد هم بیشتره . اصلا اجر معنوی که داره میدونید چقدره؟ اون دنیا براتون آجر طلا و شیشه الماس و قصر و این چیزا میسازند . آمریکا و این دنیا فانیه بییید فکر آخرتتان باشید که سخت گرفتار منیشوند کسانی که میتوانستند و نتوانستند . دوستان میشود و می توانیم . شعار دکتر .... .... رو که یادتونه هر چی باشه ایشون مثل سحر خانم دکتر هستند و ما دیپلمه بی کار و بی عار .
تشکر کنندگان: ساشا
(2010-03-25 ساعت 15:40)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
بدنبال یک همسفر واقعی و یک همراه همیشگی هستم.برنده لاتاری 2008 و اقامت آمریکا را دارم.36 سال دارم . مجرد.یک دوستی واقعی که میتواند به ازدواج برسد مطلوب هست.

سلام.
آقای اولترا بوی آیا همسفری پیدا شد واستون ؟ کنجکاوم بدونم .
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، maryamjay
سلام به همه دوستان
من جان و 33 سالمه و تا 5 ماه آینده آمریکا هستم
خوب در سیاتل خواهم بود و دنبال یه خانه میگردم برای اینکه به هم کمک کنیم و هم اینکه دوست باشم.
در صورتی که دوستانی از سیاتل این امکان را دارند خیلی خوشحال میشم در ارتباط باشیم..
من کارشناس میکروبیولوژی هستم و در صنایع غذایی مشغول بودم و باید دنبال کار بگردم البته هزینه ای رو هم برای این امر کنار گذاشتم (منظورم اجاره خانه هست...)
در انتظار یاری سبزتان هستم . با تشکر جان
کیس نامبر :***13
تاریخ کارنت شدن: بولتن March 2010
دریافت نامه دوم: 15/5/2010
تاریخ مصاحبه اول : 26 may
تاریخ مصاحبه دوم : 3 August
کنسولگری: آنکارا
تاریخ دریافت کلیرنس: منتظرم
[color=#000080]تاریخ دریافت ویزا : مهر 89

ورود به امریکا : سیاتل ۲۷/۱/۲۰۱۱

تشکر کنندگان: honareirani
(2010-04-18 ساعت 11:09)rs232 نوشته:  پسر نه. اه اه.

خيلي خوب باشه. حالا چرا ميزني؟Tongue
رشته 6 امتيازي--->ارسال مدارك تشكيل پروند كبك براي سوريه : 2010/8---> دريافت فايل نامبر كبك از دمشق: 2010/10--->
دعوت به مصاحبه : 2011/12---> مصاحبه :2012/02 --->
دريافت فايل نامبر فدرال : 2012/03
مدیکال : ---
پاس ریکوئست: ---
تشکر کنندگان: rs232
سلام.
هنوز که موردی یافتنشده تا ببینیم خدا چی میخواد.
تشکر کنندگان:
ای بابا شد محل سلام , احوال پرسیBig GrinWink
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، laili ، R.F ، mahdis
با سلام و تشکر از همه بعضی از پست هارو خوندم و قاه قاه خندیدم خیلی وقت بود از ته دل نخندیده بودم خدا عوضتون بده
تشکر کنندگان: usa.lover ، laili ، ADONIS
سلام دوستان و همراهان گرامی .ای کسای که میخواهید با گرین کارت زن بگیرید یا شوهر کنید.آیا مطمئنید که آن شخص شما را بعد از رزیدنسی رها نخواهد کرد.
آیا میخواهید یک عمر بعد از رفتن و غال گذاشتنتان بار عذاب وجدان را به دوش بکشید و بگوئید : عجب گول سرمون مالید و رفت.
به نظر من حداقل با کسی ازدواج کنید که عاشق اون شخص باشید و اگر بعدا" خواست بره اونو مثل کبوتر رها کنید و از پرواز آزادانه اون توی آسمون زندگیش لذت ببرید.
البته داشتن این اندیشه شاید نزدیک به دیوانگیست اما به قول یه بابائی در طریق عشق عاقلی دیوانگیست.انتخاب با ماست
خانه دوست کجاست...
تشکر کنندگان: mohsen324 ، honareirani ، laili ، hasti_banoo ، nnazi_2005 ، hvm ، sib 24 ، mahdis
تو منطق من ازدواج خیلی مهمتر از مهاجرته.
مثلا اگه قرار باشه من فقط ویزا بگیرم قید مهاجرت رو می‌زنم و اصلا هم غصه نمی‌خورم.
فکر نمی‌کنم هیچ آدم عاقلی بخاطر مهاجرت مهمترین اتفاق زندگی‌شو تحت شعاع قرار بده.
تشکر کنندگان: Hossein81 ، honareirani ، Monica ، hasti_banoo ، looloo ، Ali Sepehr ، kianoush ، nnazi_2005 ، farzad24 ، hamed_gh ، mahdis
خوبه.میشه تحمل کرد و گوش داد به این منطق.
تشکر کنندگان:
البته من فکر میکنم مهمترین اتفاقی که محسن بهش اشاره کرد، همون بدبخت کردن خود میباشد!!! Big Grin Big Grin Big Grin
ولی من بهتون حق میدم، چون فعلاً اولشه... Big Grin (شوخی لریBig Grin)
راستی ننم میخاد برام زن بسانه! Big Grin دیوانه ای مثل خودم برام سراغ ندارید؟ Big Grin
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، nastaran86
من چون خودم رطب خورده ام نمی توانم منع رطب کنم! ولی بهرحال ازدواج هم به اندازه مهاجرت مهم است.
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: kianoush ، honareirani ، usa.lover ، سارا کوچولو
(2010-04-29 ساعت 01:34)rs232 نوشته:  من چون خودم رطب خورده ام نمی توانم منع رطب کنم! ولی بهرحال ازدواج هم به اندازه مهاجرت مهم است.

والا آرش جون اينقدر كه تو مرموزي من هنوز نتونستم بفهمم تو چطوري رفتي آمريكا ، قرار بود يه بار داستانش رو بگي كه انگار آلزايمر گرفتي.

حالا اين رطبي كه خوردي چه مزه اي داشت؟ ترش بود؟ تلخ بود؟ شيرين بود؟

بنظر من رطب رو اصلا نبايد خورد مگه خرما چشه كه رطب بخوريم؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: laili ، usa.lover ، Monica ، rs232 ، eblam ، mahdis

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان