کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
ما که ن رطب گیرمون امده نه حلوا نه آش نذری.باید دنبال پیتزا یا بیف باشیم.
تشکر کنندگان: honareirani ، eblam ، rs232 ، mahdis
صدرا جان چقدر عجله داری. هنوز که وقتش فرا نرسیده است. خودم بعدا همه چیز را برایتان تعریف می کنم.
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: Monica ، honareirani ، Ali Sepehr ، سارا کوچولو ، eblam ، cky ، mahdis
خوب چون از بحث خارج شدید من دوباره برمی گردونمتون سر بحث!
خیلی سخته که آدم از دور بخواد کسی رو برای ازدواج انتخاب کنه. من اون زمانها که هنوز ازدواج نکرده بودم با اینکه دوست هم داشتم که مهاجرت کنم( اما خودمونیم زیاد پشتشو نگرفتم.) چند تا خواستگار داشتم که البته از ایران می شناختمشون یکی شون که همسایه بود و گرین کارت آمریکا داشت. یکی شون چند سال رفته بود کانادا و بهد آمد خواستگاری و ... ( فکر نکنین خوشگل بودما! اصلا خیلی هم قیافه ام معمولیه. شاید شانسم بود!) در هر حال جواب رد دادم به همشون. هنوز یکیشونو میدونم که ازدواج نکرده و....! اما بخاطر خودتون میگم خیلی تحقیق کنین . من حاضر نبودم تا عاشق نشدم ازدواج کنم. اما خیلی ها رو میشناختم که اینجا دوست پسر داشتند و می خواستند برن و بعدن جداشن! اگه میتونین از کسانی که واقعا میشناسین کسی رو انتخاب کنین یا حداقل اگه کسی رو انتخاب کردین به ما بچه های مهاجرسرا بگید بریم براتون ته و توی دختره یا پسره رو در بیاریم. من برای یک نفر تحقیق کردم و نجاتش دادمSmile
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: farzad24 ، Snowman ، hasti_banoo ، hvm ، honareirani ، rasarasa ، laili ، payman R ، eblam ، rs232 ، cky ، mahdis ، lighthouse
loony جان میتونم یه زحمتی رو بهت میدم؟
میتونی واسه من یه کاری انجام بدی؟؟؟ واقعا لطف می کنی.
اگه میشه یه دختر خانوم خوشکل و پولدار و تحصیل کرده رنج سنی 21-22 و خانه دار (هم خانه دار باشد و هم اینکه خانه داشته باشد!) و ترجیحا هنرمند و از رشته های مرتبط با هنر باشه که همدیگر رو بتونیم خوب درک کنیم، واسه من پیدا کنی یه عالمه ممنونت میشم. Big Grin Big Grin Big Grin
ثواب داره! دو تا کبوتر عاشق رو میفرستی خونه بخت!!! Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: Monica ، ParsTrader ، usa.lover ، eblam ، ADONIS ، Ashkan78 ، cky ، rs232 ، mahdis
(2010-05-01 ساعت 01:02)honareirani نوشته:  loony جان میتونم یه زحمتی رو بهت میدم؟
میتونی واسه من یه کاری انجام بدی؟؟؟ واقعا لطف می کنی.
اگه میشه یه دختر خانوم خوشکل و پولدار و تحصیل کرده رنج سنی 21-22 و خانه دار (هم خانه دار باشد و هم اینکه خانه داشته باشد!) و ترجیحا هنرمند و از رشته های مرتبط با هنر باشه که همدیگر رو بتونیم خوب درک کنیم، واسه من پیدا کنی یه عالمه ممنونت میشم. Big Grin Big Grin Big Grin
ثواب داره! دو تا کبوتر عاشق رو میفرستی خونه بخت!!! Big Grin Big Grin Big Grin

نه دیگه نشد قرار شد اول اونهایی که توی آمریکانSmile(نه توی ایران) یکی رو پیدا کنن و بعد من تایید کنمSmile بعدش این دختری که گفتی منتظر ننشسته من برم پیداش کنم رو هوا می برنشSmile یک توصیه هم به آقایان و یا خانمهایی که می خوان از طریق ازدواج برن. ازدواج چیز شوخی برداری نیست! من کسی رو میشناسم که به یک نفر پول داد و به آمریکا رفت اما طرف که فقط به فکر پول بود اونقدر ازش باج گرفت آخرش که اقامتش درست شده بود طلاق نمی داد و می گفت میرم گزارش می دم تا از کشور اخراجت کنن! خلاصه هواستون باشه با زندگی خودتون بازی نکنینSmile
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: honareirani ، rs232 ، mahdis
(2010-05-01 ساعت 10:19)loony نوشته:  من کسی رو میشناسم که به یک نفر پول داد و به آمریکا رفت اما طرف که فقط به فکر پول بود اونقدر ازش باج گرفت آخرش که اقامتش درست شده بود طلاق نمی داد و می گفت میرم گزارش می دم تا از کشور اخراجت کنن! خلاصه هواستون باشه با زندگی خودتون بازی نکنینSmile
من اصولا خودم با این کار مخالفم....اما اون کسی که تهدید کرده بود عملا برای خودش هم که شده نمیتونه این کار رو کنه ...چون خودش هم کار غیر قانونی کرده...و اون رو هم میتونند دیپورت کنند و حداقل جریمه ی نقدی و زندانی و خیلی مسائل دیگه براش پیش میاد....پس هیچ کسی این کار رو انجام نمیده و فقط در حد تهدیده....چون کسی که تازه اومده اگه هم برش گردونند چیزی از دست نمیده وای برای کسی که سالها اونجا زندگی کرده اگه یک همچین پرونده ای تشکیل بشه میتونه تموم آینده اش رو تباه کنه
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: honareirani ، elli ، payman R ، mercedeh ، Monica ، rs232 ، cky ، mahdis
فعلا توی این گرمی بازار شماها سر ما بی کلاه مونده. آی نسیم سحری صبر کن منو با خودت ببر از کوچه ها
تشکر کنندگان: honareirani ، eblam ، cky
Ultraseaboy جان سلام
من تازه عضو این سایت شدم جستجوی شما برام جالب بود. به نظر من شما یه مدت اونجا باشید اول خودتون رو پیدا کنید بعد تصمیم بگیرید که ازدواج کنید ضمن اینکه شما یکی از موردهایی که روش تاکید دارید آمریکا رفتنتون هست، اگر واقعا قصدتون ازدواج هست باید با کسی آشنا بشید که شما رو به خاطر آمریکا آمدن نخواهد. به قول همسرم کسی که به خاطر آمریکا آمدن آدم رو انتخاب میکنه به محضی که به آمریکا رسید این مزیت (آمریکا آمدن) دیگه تموم میشه و دلیلی واسه زندگی وجود نداره
موفق باشید و خوشبخت
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، cky ، mahdis
خیلی برای من جای تعجب هست، که آقای آلتراسی بوی ،تابحال از هیچکس تشکر نکرده! با 258 تا پست!
بابا حداقل از اون کسانی که بهتون در رابطه با گرین کارت کمک کردند، تشکر کنید! Smile
تشکر کنندگان: kianoush ، laili ، maryamjay ، hvm ، honareirani ، ShoMpeT ، cky ، mahdis ، payman R ، fidell
این تشکر امسال خیلی زیاد شده. به نظر میاد کاربرها امسال مودب تر از سالهای قبل هستند.Smile
اگه به پستهای سالهای قبلی نگاه کنید معمولا تعداد تشکرشون خیلی کمه و یا اصلا نیست..........این آقای اولترا سی هم هنوز داره به همون روش پیش میرهSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: maryamjay ، honareirani ، usa.lover ، cky
تا جایی که من یادمه این دکمه بعد از طراحی و نصب قالب جدید سایت (قالب آبی تیره) اضافه شده.
و قدیمی ها از نعمت داشتن دکمه تبریک و تشکر محروم بودن.
تشکر کنندگان: laili ، usa.lover ، cky
هنر ایرانی عزیز قدیم تر ها که یادمه!!! سال 42 و اینا رو میگم فقط دکمه تشکر وجود داشت و تبریک فقط موجود نبود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: honareirani ، laili ، cky
دوست عزیز آقای اولتراسیبوی ، بالاخره تونستید یک نفر پیدا کنید؟
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان: cky
دوستان گل و صمصمی خانمها و آقایون سلام.
هنوز کیس مناسب پیدا نشده.دوستان توجه کنند سعی بر این است که در این مدتی که در ایران هستیم مورد خاص رو پیدا کنیم با شرایطی که قبلا گفته شده اما فعا قسمت نشده کسی بپذیره ما را .در هر حال دوستان توجه کنند خواهشا در این تالاری که سقفش از آیینه دل و کف آن از محبت و دیوارهای آن آراسته به طلای جوانی هست سعی کنیم عطر عشق و امید را به هم نثار کنیم و بزرگان سایت ( آنان که دارای تجارب ارزنده در این ارتباط هستند ) ما را از بذل توجه خودشون غافل نکنند.من اعتقاد 100% دارم که در این راه موفق میشوم چون هدف مقدس هست و نیت آرمانی پس بیایید از یکدیگر پله های ترقی برای هم بسازیم نه اینکه گودالی باشیم در مسیر یکدیگر.سعی کنیم این تالار را به بهینه سازی کنیم و از طرح موضوعات انحرافی و یا غیر مرتبط خودداری کنیم. در مورد گفته دوست عزیزمون که گلایه از عدم تشکر منو داشتند باید عرض کنم که به موقع ما تشکر کردیم از کسانی که بهمون کمک کردند و الان هم از همه شما تشکر میکنم که با ابراز محبتشون فضای این تالار را کماکان گرم نگه میدارند.دوستان توجه کنند هر رویایی دست یافتنی هست به شرطی که از روی عقل و منطق و از عمق وجود بهش ایمان داشته باشیم.بدانیم که هدف مقدس باشه و به سیر آن و کسی که نظاره گر اعمالمان هست ایمان داشته باشیم 100% به هدف میرسیم.تکرار میکنم به شرطی که ایمان داشته باشیم.الان که با شما صحبت میکنم با 4 نفر از بچه های لاتاری 2009 دوستان فابریک شدیم و هر ماه قرار ملاقات میزاریم .این یعنی استفاده بهبنه از امکاناتی که در اختیار ما هست .پس میبینیم که میشه قدمهایی برداشت اگر بهش اعتقاد داشته باشیم.اگر این سایت موجبات آشنایی دو نفر رو فراهم بکنه مطمئنا ارزش آن شاید در این زمینه از نزدیک ترین شخص به بیشتر باشه.هنر استفاده خوب و سالم هست .سو استفاده و بازی کار هنرمندان نیست مرد رند میخواهد.در هر حال هنوز به دنبال کیس مناسب با تقدیم احترام و ادب هستم.خانمهایی که مشکل اقامت ندارند و یا مسیر رسیدن به آمریکا براشون ارزشمند تر از اینجا هست ارزیابی کنند که میتوانند همسفر باشند یا خیر.پس سز اندیشانی که آبی نگر هستند و در زمینه فکری نقره فام قدم در این تالار گذاشته اند با توکل به خدا ------>>> بسم الله
تشکر کنندگان: honareirani ، mahdis ، fidell
ولی در مجموع این تاپیک خیلی جالب است و چیزهای زیادی می شود از آن یاد گرفت. حالا اولترابوی جان من اگر دختر بودم قبل از هر چیزی چند تا سوال در ذهنتم مطرح می شد. 1- شما چند سالتان است. 2- چقدر سرمایه دارید (برای اینکه اگر رفتیم امریکا بعد از دو ماه هوملس نشویم) 3- شغلتان چیست؟ (بالا خره باید بدانم که آقا داماد چکاره هستند) 4- می خواهی فقط همخانه شوی و یا اینکه می خواهی ازدواج کنی و یا می خواهی دوست پسر و دوست دختر باشی؟ 5- چند وقت دیگر به امریکا مشرف می شویم انشاالله؟ 6- آیا شما حاضری تمام مخارج اقامت و بلیط من را پرداخت کنی؟ 7- شما می خواهید یک خانه دو اطاق خوابه در امریکا بگیرید و یا یک خانه یک اطاق خوابه؟ (این مسئله در تصمیم گیری من موثر است)
خوب شما به در بگو که دیوار بشنود یعنی اینکه به من جواب این سوالها را بگو که دختر خانم ها بشنوند و اگر پسند کردند به شما جواب دهند.
من هم این وسط خوبی می کنم و در دجله می اندازم تا بلکه یک نفر شیرجه بزند و درش بیاورد!
با آرزوی موفقیت برای شما

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان