کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
سلام.
اجازه بده اول مورد یافت شود بعد چونه میزنیم.
تشکر کنندگان: cky ، honareirani
چه خوب میشد یه سایت فارسی Match Maker داشتیم البته با گرین کارتش !!! اون موقع دیگه خوب کیس هایی پیدا میشد Big Grin
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
(2010-03-10 ساعت 17:01)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
فکر میکنید در ایران ازدواج کردن بهتره یا آمریکا.دلیلشو هم بگید لطفا.

با سلام ، ازدواج در ایران یا امریکا حرف گنگی است ، اینکه یک آدم بخواهد با کسی به صرف ملیت ازدواج کنه منطقی نیست ، من فکر میکنم در ازدواج بسیاری از چیزها مهم هست مانند سطح فرهنگ ، تحصیلات ، علایق و باورها ، و بسیاری از موارد دیگر که اگر دو نفر از دو ملیت جدا دارای اشتراکات اساسی در اونها باشند میتوانند ازدواج موفقی را داشته باشند واگر نه حتی بسیاری از ازدواجهای ظاهرا موفق به دلیل تضادهای ریشه ای بعد از مدتی از هم پاشیده می شوند
تشکر کنندگان: maryamjay
آقایانی که قصد دارند دنبال کسی بگردند حداقل باید یه عکس بگذارند بجای آواتارشان بعد هم ذهنیتی که از شخص مورد نظرشان دارند بدهند و بگویند خودشان از زندگی چه میخواهند آنوقت ما همه آستین بالا می زنیم دو روزه مورد پیدا میکنیمSmile
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: kasra ، jan ، honareirani ، mahbube ، lighthouse
هر که دارد توان یا علی گفتن بسم الله.
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، kasra
اولترا سی بوی جان!

ناراحت نشی ها اما خداییش دنبال همسر گشتن اونم تو سایت مهاجرسرا خیلی کار با مزه ای نیست!!

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من جای تو باشم میرم از برزیل یا اسپانیا یا فرانسه ازدواج میکنم که بجز آمریکا یک شهروندی دیگه هم در یکی دو سال آینده گیرم بیاد! بشم کلکسیون پاسپورت

(2010-06-20 ساعت 23:14)Ultraseaboy نوشته:  هر که دارد توان یا علی گفتن بسم الله.
تشکر کنندگان: loony ، honareirani
نه دیگه اولترابوی جان, دیگه اومدی نسازی ها! ببین تو جواب این سوالهای من را بده ببین چقدر فرق می کند. خم رنگرزی نیست که بگوییم یا علی و برویم تو. من یک مثال در پایین می نویسم و تو فقط مشخصات خودت را در آن بگذار. مثلا:
قد: 175
وزن: 70
رنگ مو: مشکی
رنگ چشم: مشکی
رنگ پوست: تیره
مشخصات ویژه: مثل خال بزرگ در صورت یا جای شکستگی در سر
جواب سوالات
1- 29 سالم است
2- بیست هزار دلار سرمایه دارم
3- مهندس کشاورزی هستم
4- می خواهم دوست پسر و دوست دختر باشم
5- 4 ماه دیگر به امریکا می روم
6- من نصف مخارج شما را پرداخت می کنم
7- خانه یک خوابه اجاره می کنم

شما این پرسشنامه را پر کن که کسانی که واجد شرایط شما هستند با شما تماس بگیرند. همه دخترهای ما خوب و با حیا هستند و خودشان رویشان نمی شود از شما این سوالها را بکنند برای همین من به وکالت آنها این پرسشنامه را در اختیارت می گذارم که شانس خودت را امتحان کنی.
با آرزوی موفقیت برای شما
یک ضرب المثل چینی هست که میگه : نه
تشکر کنندگان: سارا کوچولو
(2010-06-22 ساعت 10:03)Ultraseaboy نوشته:  یک ضرب المثل چینی هست که میگه : نه

چه دوماد مرموزی............با این ضرب المثل یاد پری خانم تو سریال شمس العماره افتادم Smile

اولترا جان کاری نکن که از نظر عروس خانم خدائی نکرده ملغی بشی هاااااSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: maryamjay ، اليزا ، Ali Sepehr ، loony ، rs232 ، honareirani
یک ضرب المثل چینی دیگه هم میگه: قانون رو آنقدر سخت نکنید که مردم خلاف کنند. نمیدونم چه ربطی به موضوع داشت اما فکر کنم این اولترا بلوی عزیز ملتی را سر کار گذاشتن. تا حالا دیدید داماد بره خواستگاری روبنده ببنده؟!
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: اليزا ، ساشا ، hasti_banoo ، Ali Sepehr ، laili ، rs232 ، honareirani
[quote='Ultraseaboy' pid='3950' dateline='1223491137']
سلام.
یعنی می خواین ب عنوان همسرتون یکی روببریدامریکا؟شماهیچی ازخودت نگفتی ک!!!!!!
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani
از بس این شازده داماد خجالتیه............محجوب وبا حیاس!
تشکر کنندگان: اليزا ، rs232 ، honareirani
مرموز هم هستند...
البته با عرض معذرت
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
تشکر کنندگان: rs232 ، laili ، honareirani
ما سنگمون رو میندازیم .اون کسی که باید برداره بر میداره.
تشکر کنندگان:
ممکنه سنگتون بره تو چاله ای یا چاهی کسی نتونه پیداش کنه پس باید بگی که کجا میندازیش...اطلاعات بدید...
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
تشکر کنندگان: laili ، loony ، Spiritual

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان