کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-09-30 ساعت 14:42)mag2013 نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 15:54)afs نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 12:12)پروا نوشته:  تهيه كردن امار ارمنستان و مرتب كردن حدودي تاريخ مصاحبه ها فقط از دست جناب افشين خان بر مياد ، منتظر جدول شما هستيمSmile 

این آخرین اطلاعاتیه که در مورد مصاحبه های ایروان من جمع کردم
باز اگر ایراد داره بگید تا اصلاحشون کنم

[عکس: Table2.gif]

mag2013 کیس سه نفری 2013xxx11xx هفته دوم اکتبر...

بچه ها یه سوال فوری دیگه می شه لطفا" آپارتمان قیمت مناسب تو ارمنستان به من معرفی کنین.البته ما یک بچه کوچیکم داریم ...
من هم نميدونم دقيقا كه اپارتمانهاي خوب رو از كجا تشخيص داد
ولي اين سايت چند تا اپارتمان معرفي كرده
http://www.hyurservice.com/apartment_ren...ts_rental/
اگر اپارتماني پيدا كرديد كه خوب بود و رفتيد و راضي بوديد به ما هم اينجا خبر بديد
ممنون

(2012-09-30 ساعت 21:27)ehsan_ati نوشته:  از اونجايي که ظاهرا توي ايروان کسی زبان انگليسي نميفهمه، ميتونين اين فايل هاي PDF رو دانلود و پرينت کنين و توي ايروان واسه پيدا کردن آدرس سفارت و بيمارستان جهت مديکال ازشون استفاده کنين.

سفارت1
سفارت2
سفارت3
سفارت4
بيمارستان موراتسان1
بيمارستان موراتسان2

ممنون ولي من نميتونم بازشون كنم
تشکر کنندگان: oghs
نقشه هتل های ایروان و فاصله آنها تا سفارت امریکا:

Metropol Hotel, 2.3km, 6min
Marriott Hotel, 3.3km, 9min
Erebuni Hotel, 3.5km, 7min
Aviatrans Hotel, 3.8km, 10min
Golden Tulip Hotel, 3.8km, 10min
Envoy Hostel, 4.1km, 10min
Ani Plaza Hotel, 4.4km, 11min
Silachi Hotel, 4.5km, 12min

MAP
شماره کیس: 2013AS000012xx،( یک نفر )/تاریخ رویت قبولی: May-2- 2012 /کنسولگری: آنکارا که تبدیل شد به ایروان/ ارسال فرمهای سری اول: May-6-2012 با پست آرامکس/ مصاحبه: هفته دوم نوامبر
تشکر کنندگان: ali2316 ، Saeedv13 ، پروا ، farmiz ، مانترا ، oghs
سلام دوستان !
من امروز برای تهیه ی بلیط آسمان مراجعه کردم و دو نکته :
1) - پرواز ها تا 28 و 29 اکتبر باز بودند و برای تاریخ های بعدی هنوز باز نشده اند .
2) - آسمان 3 روز در هفته ( شنبه - دوشنبه - پنج شنبه ) ساعت 18:30 رفت
و ساعت 22:00 همان روز به وقت محلی برگشت داره .
CN:2013AS14XX/ايروان/ کیس:4 نفر/مصاحبه Nov,8,2012 /كليرنس Apr,4,2013
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، پروا ، سمانه777 ، مانترا ، oghs
(2012-10-01 ساعت 00:43)ehsan_ati نوشته:  ...من همين الان از روي لينک دانلود کردم! فايل ها سالم هستند. چطور نتونستين؟! فايل PDF هست.
راست میگن بچه ها احسان جان. یه اشکالی داره به نظر. دوتا سایت خوب به قول معروف آپلود سنتر:
http://www.mediafire.com
http://uppit.com
هستند. نه لازمه شما آیدی درست کنی و نه بقیه که می خوان دانلود کنن. اگر زحمتی نیست رو اینها آپلود کن عزیز. ممنون.
تشکر کنندگان: ali2316 ، پروا ، amir_cool_2001 ، mohajer13 ، ehsan_ati ، مانترا ، oghs ، dv2016
دوستان آیا از مسیر ارمنستان هم به امریکا پرواز داریم؟
برای این میگم که اگه کلیرنس شدیم از همونطرف بگیریم بریم؟
تشکر کنندگان: پروا ، سمانه777 ، shima1364 ، oghs ، گل نهال
سلام. چند روز پیش توسط ایمیل از سفارت آمریکا در ایروان سئوال کردم که بررسی پرونده متقاضیان ویزا بعد از مصاحبه حدوداً چقدر زمان می برد. جواب دادند که بین 4 تا 5 روز کاری طول می کشد. در ایمیل بعدی دقیق تر از ایشان سئوال کردم که آیا اگر به تعطیلی آخر هفته برخورد کنیم، باید تا هفته بعد هم منتظر بمانیم. جواب دادند که بستگی به مصاحبه و مدارک هر متقاضی دارد. درضمن اضافه کردند که بررسی پرونده ها ممکن است حتی ماهها طول بکشد. آیا کسی اطلاع دارد که درحالیکه پرونده ها در سفارت در حال بررسی هستند، آیا گذرنامه را به متقاضی عودت می دهند یا آن را تا پایان پروسه در سفارت نگاه می دارند؟ به عبارت واضح تر، اگر گذرنامه ها را به ما عودت دهند، آیا بهتر است که به ایران بازگردیم و مجدداً پس از اعلام نتیجه پرونده به ارمنستان سفر کنیم؟

ممنون می شوم که سئوال من را پاسخ دهید.
تشکر کنندگان: cygnus2 ، مانترا ، oghs
امروز تلفنی خیلی راحت از خانم لوسی وقت مدیکال گرفتم، واسه 2روز قبل از مصاحبه وقت داد.

راجع به واکسنها سوال کردم . گفتن زدن واکسن های دیفتری کزاز و mmr در 10 سال گذشته و حداقل یکبار مورد نیازه... و خبر خوبش هم اینکه وقتی راجع به آبله مرغون سوال کردم گفت نه نیازی نیست. اگه بعدا تو آمریکا یا جای دیگه نیازی بود خودتون اونجا بزنید.
اینطور که معلومه واکسناسیون رو نسبت به آنکارا راحتتر می گیرند.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sasbk ، tatoole ، afs ، MoonGardian ، mhz_ir ، bardia9 ، ali2316 ، مانترا ، Sepasttian ، hamedhamed ، dana ، oghs
(2012-10-01 ساعت 12:17)mohajer13 نوشته:  امروز تلفنی خیلی راحت از خانم لوسی وقت مدیکال گرفتم، واسه 2روز قبل از مصاحبه وقت داد.

راجع به واکسنها سوال کردم . گفتن زدن واکسن های دیفتری کزاز و mmr در 10 سال گذشته و حداقل یکبار مورد نیازه... و خبر خوبش هم اینکه وقتی راجع به آبله مرغون سوال کردم گفت نه نیازی نیست. اگه بعدا تو آمریکا یا جای دیگه نیازی بود خودتون اونجا بزنید.
اینطور که معلومه واکسناسیون رو نسبت به آنکارا راحتتر می گیرند.

خانم لوسی فارسی هم صحبت می کنند و یا فقط انگلیسی صحبت می کنند؟
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
(2012-10-01 ساعت 12:04)Legend نوشته:  سلام. چند روز پیش توسط ایمیل از سفارت آمریکا در ایروان سئوال کردم که بررسی پرونده متقاضیان ویزا بعد از مصاحبه حدوداً چقدر زمان می برد. جواب دادند که بین 4 تا 5 روز کاری طول می کشد. در ایمیل بعدی دقیق تر از ایشان سئوال کردم که آیا اگر به تعطیلی آخر هفته برخورد کنیم، باید تا هفته بعد هم منتظر بمانیم. جواب دادند که بستگی به مصاحبه و مدارک هر متقاضی دارد. درضمن اضافه کردند که بررسی پرونده ها ممکن است حتی ماهها طول بکشد. آیا کسی اطلاع دارد که درحالیکه پرونده ها در سفارت در حال بررسی هستند، آیا گذرنامه را به متقاضی عودت می دهند یا آن را تا پایان پروسه در سفارت نگاه می دارند؟ به عبارت واضح تر، اگر گذرنامه ها را به ما عودت دهند، آیا بهتر است که به ایران بازگردیم و مجدداً پس از اعلام نتیجه پرونده به ارمنستان سفر کنیم؟

ممنون می شوم که سئوال من را پاسخ دهید.

درود
در اين مورد اگر قسمت سفر نامه ها و دريفت ويزاي ٢٠١٢ رو بخوني خيلي بهتره، البته اونها مربوط به تركيه هست ولي فكر كنم بشه همانند سازي كرد، مثلا بعضي از بچه ٢٠١٢ ٢ تا ٣ روز مونده بودند و ويزاشونو گرفته بودند ولي براي بعضي ١٠ روز طول كشيده بود و بعضي از كليرنسها هم كه تا ٦ ماه طول ميكشه حالا يا كمتر و يا بيشتر ولي فكر كنم روز مصاحبه يك چيزهايي معلوم ميشه كه زود ميدن يا دير 
تشکر کنندگان: Legend ، MoonGardian ، oghs
بچه ها می شه لطفا" بگین واسه ارمنستان چه فرمی و واسه سفارت باید پر کرد؟ مر ر ر ر سی

(2012-10-01 ساعت 14:25)mag2013 نوشته:  بچه ها می شه لطفا" بگین واسه ارمنستان چه فرمی و واسه سفارت باید پر کرد؟ مر ر ر ر سی
تشکر کنندگان: پروا ، oghs
سلام به همه
خیلی سریع اومدم ایم رو بگم و برم

من پیگیر بودم مصاحبه ام رو یک تا دوهفته عقب بندازم و توی اکتبر یک وقت دیگه بگیرم که جواب زیر رو دادند. به این ترتیب جابه جایی برای من منتفی شد و گفتم که سر تاریخ میام همون هفته دوم اکتبر Smile

نقل قول:Dear inquirer,

Thank you for your email. We are overloaded in October and we don’t have our November workload yet. So you need to contact us mid October in order to schedule you in November or you need to keep your actual interview date.

Sincerely,
IV Unit,
US Embassy, Yerevan, Armenia
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-01 ساعت 14:25)mag2013 نوشته:  بچه ها می شه لطفا" بگین واسه ارمنستان چه فرمی و واسه سفارت باید پر کرد؟ مر ر ر ر سی

مگه ديگه چه فرمي هست كه بايد پر بشه ؟ اگه اطلاعات هست كه اينطور كه من متوجه شدم مربوط به زماني ميشه كه شما براي انكارا مدارك پست ميكني ، ديگه براي ارمنستان فكر نكنم اين لازم باشه، نميدونم جواب سوالتون رو دادم يا نهSmile!
تشکر کنندگان: MoonGardian ، IN.USA@2013 ، oghs
خلاصه چیزایی که تو گفتگوی آزاد گفتم:
دایی من تازه از ارمنستان اومده، با ماشین رفته بود مسافرت.
1-جاده اش خیلییییییییییییییییییییییی بده، از لحاظ امنیت جاده میگما، داییم میگن باید همه راهو با سرعت خیلی خیلی کم بری و خسته کننده است.
ولی بسیار زیباست
2- قیمت راسته گوسفند 17000 تومن بوده!!
اینجا 45000 تومنه!!!
بنزین تو ارمنستان گرونه
واسه ورود با ماشین باید ماشین رو بیمه کنین هزینه اش هم 60000 تومنه
وقتی واسه ارمنستان میخواین ویزا بگیرین، بابت هر روز ازتون پول میگیرن، پس اگه قراره 1 هفته باشین الکی نگین 1 ماه، بگین 10 روز که محکم کاری باشه
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: studpk ، mohajer13 ، aziking ، پروا ، Emma_a432 ، مانترا ، Sepasttian ، hamedhamed ، oghs
(2012-10-01 ساعت 18:11)پروا نوشته:  

مگه ديگه چه فرمي هست كه بايد پر بشه ؟ اگه اطلاعات هست كه اينطور كه من متوجه شدم مربوط به زماني ميشه كه شما براي انكارا مدارك پست ميكني ، ديگه براي ارمنستان فكر نكنم اين لازم باشه، نميدونم جواب سوالتون رو دادم يا نهSmile!

نمی دونم ...می گم نکنه باید یه فرم واسه سفارت پر کرد. آخه واسه ترکیه می خواست
2013xxx11xx
3 نفر
ایروان
هفته دوم اکتبرWink
(2012-10-01 ساعت 09:58)mhz_ir نوشته:  دوستان آیا از مسیر ارمنستان هم به آمریکا پرواز داریم؟
برای این میگم که اگه کلیرنس شدیم از همونطرف بگیریم بریم؟

ازایروان فکرنمیکنم اماازگرجستان احتمال میدم
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان