کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-19 ساعت 13:35)آرادایمان نوشته:  سلام دوستان
خوش به حالتون که برنده شدین!!

کاش یک روزی بیاد که همه ثبت نامی های 2015 اینجا اعلام کنیم که برنده شدیم و همه باهم شاد بشیم!!!

یه سوال اگه برنده بشیم شهر اقامتمونو خودمون انتخاب می کنیم یا اینکه اجباری اونا به یک شهری می فرستن؟؟؟؟

وقتی صبحتهای شما رو می خونم قلبم از شادی لبریز میشه به هر حال موفقیت شما هم شادی برانگیزه!!! و خیلی حس خوبی به آدم میده. ازتون می خوام برای همه کسانی که آرزو دارن دعا کنید.

سپاس از همه دست اندرکاران و کسانی که از دیگران حمایت می کنند
نیمی از موفقیت ها امید داشتنه
(2013-11-19 ساعت 13:35)آرادایمان نوشته:  سلام دوستان
خوش به حالتون که برنده شدین!!
کاش یک روزی بیاد که همه ثبت نامی های 2015 اینجا اعلام کنیم که برنده شدیم و همه باهم شاد بشیم!!!
یه سوال اگه برنده بشیم شهر اقامتمونو خودمون انتخاب می کنیم یا اینکه اجباری اونا به یک شهری می فرستن؟؟؟؟

سلام دوست عزیز، امیدوارم سال آینده شما هم یکی از برندگان باشید.
خیر، شما هر جایی دوست داشته باشید میتونید برید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، romance33 ، KIMIA2005 ، AOC Kermani ، لاتاری ، Ehsan1358
(2013-11-18 ساعت 10:50)romance33 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 01:31)گل نهال نوشته:  دوستان يه مشكلي پيدا كرديم با وسايل برقي كه قرار بوده بيارم.
اپيليدي، پلوپز، سشوار را كه چك كردم نوشته از ٢٢٠-٢٤٠ ولت
حالا اگه مبدل ٢٢٠ به ١١٠ هم استفاده كنيم، اينا قراره ضعيف عمل كنه يا مشكلي نيست؟
مثلاً لپ تاپ نوشته ١٠٠-٢٢٠ ولت. فكر كنم ميدل واسه اينجور وسايليه كه مثل لپ تاپ
اگه اينطوريه پس بارمو سنگين نكنم و اونا رو نيارم
ميشه هركي اطلاع داره كمك كنه؟
ممنون

گل نهال عزیزم اونهایی که طبق فرمایشتون 100-220 هستن قابل استفاده هستن ولی بقیه ضعیف عمل میکنن.پلو پز هم شنیدم یکی از برندهای ایرانی با برق 110 زده.پیگیر میشم بهتون اطلاع میدم.
http://www.albasco.com/pars-khazar-181-t...ker-1.html
سلام دوست عزیز به جز وسایلی که با برق اینجا جور نیست هر چی‌ میتونی‌ بیاری بیار ،حتی اگر اضافه بار بدی باز به نفت خواهد بود
تشکر کنندگان: romance33 ، saeeds61 ، گل نهال ، amiz.abdollah ، KIMIA2005 ، AOC Kermani ، لاتاری ، nasim
(2013-11-11 ساعت 12:27)IluvIran نوشته:  سلام دوستان، بنده می خوام از حسابم در آمریکا مبلغی بین 150-200 دلار بدم و تو ایران ریال بگیرم! ، اگر کسی در ایران هست که آمریکا حساب داره من می تونم بهش انتقال بدم ، بمن در ایران پول بده یا اگر کسی خرید داره بمن بگه تا من از کارتم انجام بدم ، اون پولو بمن بده . پیغام بدید. ممنون از همه
تشکر کنندگان: romance33 ، amiz.abdollah ، AOC Kermani ، لاتاری
سلام دوستان من واسه جمعه با تركيش پرواز دارم واسه لس انجلس كسي خبر داره واسه اضافه بار تركيش چقدر جريمه ميكنه
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: valencia ، amiz.abdollah ، AOC Kermani ، لاتاری
(2013-11-19 ساعت 14:16)mazerati نوشته:  سلام دوستان من واسه جمعه با تركيش پرواز دارم واسه لس انجلس كسي خبر داره واسه اضافه بار تركيش چقدر جريمه ميكنه
دو تا 23 کیلو که حق مسلم شماستBig Grin ولی واسه چمدان سوم 150 دلار و واسه چمدون چهارم 225 دلار جریمه میگیرن
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: romance33 ، amiz.abdollah ، KIMIA2005 ، AOC Kermani ، لاتاری
(2013-11-19 ساعت 12:55)amirfarahan نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 10:17)onlyonline نوشته:  سلام
دوستان کسی می دونه داستان این passcode که تو سایت uscis بالای صفحه (وقتی لاگین می شیم) ظاهر شده چیه ؟
Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode,
select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.

فكر كنم شما هم مثل ما حسابتون باطل شده چون از ١ ماه گذشته
یعنی چی از یک ماه گذشته باطل میشه من 2 ماه و نیم پیش اومدم آمریکا وقتی رسیدم برای همسرم و پسرم و خودم رو واریز کردم من و پسرم با هم اومدیم و شوهرم درست یک ماه دیگه میاد یعنی برای همسرم دوباره باید واریز کنم ؟ کسی خبر داره همون موقع پرسیدم گفتن با هم بریز
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: لاتاری
(2013-11-19 ساعت 13:51)IluvIran نوشته:  
(2013-11-11 ساعت 12:27)IluvIran نوشته:  سلام دوستان، بنده می خوام از حسابم در آمریکا مبلغی بین 150-200 دلار بدم و تو ایران ریال بگیرم! ، اگر کسی در ایران هست که آمریکا حساب داره من می تونم بهش انتقال بدم ، بمن در ایران پول بده یا اگر کسی خرید داره بمن بگه تا من از کارتم انجام بدم ، اون پولو بمن بده . پیغام بدید. ممنون از همه
بهت ایمیل زدم واسه تبادل اطلاعات
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: IluvIran ، maka2
(2013-11-19 ساعت 22:56)honey rahmati نوشته:  
دوستان کسی می دونه داستان این passcode که تو سایت uscis بالای صفحه (وقتی لاگین می شیم) ظاهر شده چیه ؟
Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode,
select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.

یعنی چی از یک ماه گذشته باطل میشه من 2 ماه و نیم پیش اومدم آمریکا وقتی رسیدم برای همسرم و پسرم و خودم رو واریز کردم من و پسرم با هم اومدیم و شوهرم درست یک ماه دیگه میاد یعنی برای همسرم دوباره باید واریز کنم ؟ کسی خبر داره همون موقع پرسیدم گفتن با هم بریز
ماه هم 1 ماه پیش مبلغ رو برای هر دو نفرمون واریز کزدیم (در ایران) الان تقریبا 25 روزه در آمریکا هستیم ، هنوز کارتمون نیومده
به نظر من اکانت باطل نشده ، چون اگه مبلغ رو واریز نمی کردیم در مدت 30 روز باید باطل می شد
دوستان کسی تجربه داره که با این پیغام جدید چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، honey rahmati

نه بابا...برای ما هم اومده....
بعد از 2-3 روز که سایت بالا نمی اومد این پیام اومذه...
فکر کنم تغییرات سایت باشه...
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
تشکر کنندگان: onlyonline ، AOC Kermani
عرض سلام خدمت دوستان
من 16 سپتامبر بعد از ورود 165 تا رو واریز کردم برای خودم 10 روز بعد اومد ولی برای همسرم هنوز نیومده و برای کیسش Status Date: Sep 18, 2013 زده و در حالت case : in process . و تو مرحله optimize گیر کرده . الان وارد اکانت که میشم این گزینه ی بالا که دوستمون در پست بالا نوشته هم اضافه شده (Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode,
select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.) کسی نظری داره ممنون میشم.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: onlyonline ، ROYAAA ، AOC Kermani
(2013-11-19 ساعت 23:48)onlyonline نوشته:  

ماه هم 1 ماه پیش مبلغ رو برای هر دو نفرمون واریز کزدیم (در ایران) الان تقریبا 25 روزه در آمریکا هستیم ، هنوز کارتمون نیومده
به نظر من اکانت باطل نشده ، چون اگه مبلغ رو واریز نمی کردیم در مدت 30 روز باید باطل می شد
دوستان کسی تجربه داره که با این پیغام جدید چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ، منم همين مشكل رو دارم لطفا اگه كسي اطلاعي داره جواب بده، نمي دونم بأيد چه كار كنم؟؟؟؟

تشکر کنندگان: onlyonline ، AOC Kermani

دوستان من یه آدرس دارم میخوام ببینم اینم جزء ال ای یا ...
Tarzana,California
ظاهرا تو ولیه ، میخواستم ببینم کسی آمارشو داره راهنمایی کنه چه جور جایی و ... دسترسیشو ...
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: AOC Kermani
با سلام خدمت دوستان، من می‌خوام آدرس رو در فرم AR-11تغییر بدم ولی‌ یک مشکل برام پیش اومده، اونجا که می‌پرسه Is this change of address for an application or petition currently in progress?گزینهٔyes رو میزنم و در قسمت پایین رسیپت نامبر که با IOEشروع می‌شه رو می‌خواد و همچنین form number، من form numberرو OS155Aمیزنم ولی‌ نمیدونم چرا در آخر سر بعد از پر کردن درست همه گزینه‌ها میگه The Form Number you selected does not match our records for that Receipt Number. کسی‌ می‌دونه کهform number برای پرداخت ۱۶۵ دلار چی‌ هست؟ ممنون
این هم لینک فرم AR-11هست: https://egov.uscis.gov/coa/coaCreate.do
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: AOC Kermani
سلام دوستان
یک سوال داشتم ، می خواستم بدونم برای update کردن قسمت Profile برای نفر دوم ، باید SELECT CASE TO VIEW STATUS: رو عوض کنیم و برای case بعدی اطلاعات رو در قیمت پرو فایل به روز کنیم یا اصلا باید یک account دیگه بسازیم ؟
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، m.mina

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان