کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
سلام
کیس خانم من هم (NIW (EB2 هست. ایشون ۹ ‎May‎ در سفارت آنکارا مصاحبه داشتن. سوالی داشتم در مورد این آپدیت دوخطی و ممنون میشم دوستان کمک کنند. نمیدونم چی هست این آپدیت دوخطی و معنی دوخط رو کلا متوجه نشدم. ما همیشه استاتوس را از وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎CEAS‎ چک میکنیم. تا چند روز پیش هم در وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎CEAS‎ استاتوس ایشون (Adimistrative Processing (AP بود ولی از ۳۱ August در وب سایت سفارت آنکارا به استاتوس جدید تغییر کرده و شده: Processing Pending . حالا سوال ما اینه: از کجا میشه چک کرد ایا استاتوس ایشون دو خطی شده و چه چیزی در استاتوس ایشون ببینیم به معنی دو خطی شدن استاتوس هست؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-02 ساعت 15:30)shahr2831 نوشته:  سلام کیس من ‎NIW (‎ یکی از زیرگروه های ‎eb2 )‎ است. 16 ژوئن در سفارت آنکارا مصاحبه داشتم و بهم کلیرنس خورد. 29 آگوست آپدیت دوخطی داشتم.

سلام
کیس خانم من هم (NIW (EB2 هست. ایشون ۹ ‎May‎ در سفارت آنکارا مصاحبه داشتن. سوالی داشتم در مورد این آپدیت دوخطی و ممنون میشم دوستان کمک کنند. نمیدونم چی هست این آپدیت دوخطی و معنی دوخط رو کلا متوجه نشدم. ما همیشه استاتوس را از وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎CEAS‎ چک میکنیم. تا چند روز پیش هم در وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎CEAS‎ استاتوس ایشون (Adimistrative Processing (AP بود ولی از ۳۱ August در وب سایت سفارت آنکارا به استاتوس جدید تغییر کرده و شده: Processing Pending . حالا سوال ما اینه: از کجا میشه چک کرد ایا استاتوس ایشون دو خطی شده و چه چیزی در استاتوس ایشون ببینیم به معنی دو خطی شدن استاتوس هست؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی از دوستان خبر داره الان پرونده های اشخاص با استاتوس AP که در چه ماههایی مصاحبه داشتن نوبت بررسیشون شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-02 ساعت 15:30)shahr2831 نوشته:  سلام کیس من ‎NIW (‎ یکی از زیرگروه های ‎eb2 )‎ است. 16 ژوئن در سفارت آنکارا مصاحبه داشتم و بهم کلیرنس خورد. 29 آگوست آپدیت دوخطی داشتم.
دوست عزیز بهتون تبریک میگم ایشالله بزودی or میشید شما حدود دو ماه و نیم کلیرنس تون طول کشیده من پیامهای بالاتر شما رو خوندم و اومدم که پاسختون رو بدم که دیدم خودتون خبر خوب رو گذاشتید براتون آرزوی موفقیت و بهترینها رو دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015
(2016-09-03 ساعت 20:10)kavevfarahzad نوشته:  
دوست عزیز بهتون تبریک میگم ایشالله بزودی or میشید شما حدود دو ماه و نیم کلیرنس تون طول کشیده من پیامهای بالاتر شما رو خوندم و اومدم که پاسختون رو بدم که دیدم خودتون خبر خوب رو گذاشتید براتون آرزوی موفقیت و بهترینها رو دارم

سلام و بسیار سپاسگزارم امیدوارم شما هم هر چه زودتر ویزایتان را بگیرید. اگر ممکن است شما هم بیشتر راجع به خودتان توضیح دهید. در په مرحله ای هستید؟
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کیس خانم من هم ‎(NIW (EB2‎ هست. ایشون ۹ ‎May‎ در سفارت آنکارا مصاحبه داشتن. ما همیشه استاتوس را از وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎CEAC چک میکنیم. تا چند روز پیش هم در وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎ CEAC استاتوس ایشون ‎(Adimistrative Processing (AP‎ بود ولی از ۳۱ ‎August‎ در وب سایت سفارت آنکارا به استاتوس جدید تغییر کرده و شده: ‎Processing Pending ‎ و در CEAC هم OR شدن. category ویزای ایشون در اون برگه که سفارت داده و همینطور در نامه ای که NVC برا ما فرستاده بود E2 خورده ( Eb2 نیست بلکه E2 هست) . میخواستم بدونم ایا همه افرادی که از طریق NIW اقدام کردن category ویزاشون E2 هست؟ و اینکه اگه میشه بپرسم category ویزای شما چی هست؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کیس خانم من هم ‎(NIW (EB2‎ هست. ایشون ۹ ‎May‎ در سفارت آنکارا مصاحبه داشتن. ما همیشه استاتوس را از وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎CEAC چک میکنیم. تا چند روز پیش هم در وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎ CEAC استاتوس ایشون ‎(Adimistrative Processing (AP‎ بود ولی از ۳۱ ‎August‎ در وب سایت سفارت آنکارا به استاتوس جدید تغییر کرده و شده: ‎Processing Pending ‎ و در CEAC هم OR شدن.
category ویزای ایشون در اون برگه که سفارت داده و همینطور در نامه ای که NVC برا ما فرستاده بود E2 خورده ( Eb2 نیست بلکه E2 هست) . میخواستم بدونم ایا همه افرادی که از طریق NIW اقدام کردن category ویزاشون E2 هست؟ و اینکه اگه میشه بپرسم category ویزای شما چی هست؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-05 ساعت 02:11)ABZF نوشته:  سلام
کیس خانم من هم ‎(NIW (EB2‎ هست. ایشون ۹ ‎May‎ در سفارت آنکارا مصاحبه داشتن. ما همیشه استاتوس را از وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎CEAC چک میکنیم. تا چند روز پیش هم در وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎ CEAC استاتوس ایشون ‎(Adimistrative Processing (AP‎ بود ولی از ۳۱ ‎August‎ در وب سایت سفارت آنکارا به استاتوس جدید تغییر کرده و شده: ‎Processing Pending ‎  و در CEAC  هم OR شدن.
 category ویزای ایشون در اون برگه که سفارت داده و همینطور در نامه ای که NVC برا ما فرستاده بود  E2  خورده ( Eb2 نیست بلکه E2  هست) . میخواستم بدونم ایا همه افرادی که از طریق NIW اقدام کردن  category ویزاشون E2 هست؟ و اینکه اگه میشه بپرسم   category   ویزای شما چی هست؟

با تشکر

دوست عزيز مباركتون باشه ما هم تقريباً همزمان با شما در انكارا بوديم ! درسته اسم ويزاي مربوط به اين كتگوري e2 هست ! انشاله بزودي ويزاتونو ميگيريد
پاسخ
تشکر کنندگان: ABZF
(2016-09-05 ساعت 10:12)m_vaziran نوشته:  
کیس خانم من هم ‎(NIW (EB2‎ هست. ایشون ۹ ‎May‎ در سفارت آنکارا مصاحبه داشتن. ما همیشه استاتوس را از وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎CEAC چک میکنیم. تا چند روز پیش هم در وب سایت سفارت آنکارا و همچنین ‎ CEAC استاتوس ایشون ‎(Adimistrative Processing (AP‎ بود ولی از ۳۱ ‎August‎ در وب سایت سفارت آنکارا به استاتوس جدید تغییر کرده و شده: ‎Processing Pending ‎  و در CEAC  هم OR شدن.
 category ویزای ایشون در اون برگه که سفارت داده و همینطور در نامه ای که NVC برا ما فرستاده بود  E2  خورده ( Eb2 نیست بلکه E2  هست) . میخواستم بدونم ایا همه افرادی که از طریق NIW اقدام کردن  category ویزاشون E2 هست؟ و اینکه اگه میشه بپرسم   category   ویزای شما چی هست؟

با تشکر

دوست عزيز مباركتون باشه ما هم تقريباً همزمان با شما در انكارا بوديم ! درسته اسم ويزاي مربوط به اين كتگوري e2 هست ! انشاله بزودي ويزاتونو ميگيريد

سلام تبریک می گم. فکر کنم مدت زمان زیادی تا اتمام فرآیند کلیرنس شما باقی نمانده است. در نامه ای هم که بعد از مصاحبه، به ما دادند E2 نوشته شده بود. ممکن است بفرمایید بین دوخطی شدن و OR شدن کیس شما در سایت سیس چقدر طول کشید؟
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: kavevfarahzad ، ABZF

با تشکر

بسیار ممنونم از پاسختون!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-05 ساعت 11:06)shahr2831 نوشته:  

با تشکر

سلام تبریک می گم. فکر کنم مدت زمان زیادی تا اتمام فرآیند کلیرنس شما باقی نمانده است. در نامه ای هم که بعد از مصاحبه، به ما دادند E2 نوشته شده بود. ممکن است بفرمایید بین دوخطی شدن و  OR شدن  کیس شما در سایت سیس چقدر طول کشید؟

بسیار ممنونم از پاسختون، راستش را بخواهید ما اصلا وب سایت مهاجرسرا را نمیشناختیم و بعدش هم نمیدونستیم منظور از خطی، دو خطی، و OR چی هست، ولی از هفته پیش که عضو شدم بعد از چندین روز سرچ کردن این چیزها را متوجه شدم. بنابراین هیچ تاریخی از این تغییرات خطی به دوخطی و بعدش از دوخطی به OR را هم نمیدانیم. این رو هم اضافه کنم که الان OR هست و یک خطی که این موضوع با گفته های دیگر دوستان که اطلاعاتشون را در وب سایت گذاشتن مطابقت دارد. فقط امیدواریم این چیزهایی که راجع به دو خطی و OR توی این وب سایت میگن درست باشه.

با ارزوی موفقبت برای همه دوستان!
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، JAVID2015 ، kavevfarahzad
سلام دوستان
میشه این اصطلاحات یک خطی و دو خطی و Or را مختصرا" توضیح بدید؟
(2016-09-05 ساعت 15:42)ABZF نوشته:  
(2016-09-05 ساعت 10:12)m_vaziran نوشته:  دوست عزيز مباركتون باشه ما هم تقريباً همزمان با شما در انكارا بوديم ! درسته اسم ويزاي مربوط به اين كتگوري e2 هست ! انشاله بزودي ويزاتونو ميگيريد

سلام تبریک می گم. فکر کنم مدت زمان زیادی تا اتمام فرآیند کلیرنس شما باقی نمانده است. در نامه ای هم که بعد از مصاحبه، به ما دادند E2 نوشته شده بود. ممکن است بفرمایید بین دوخطی شدن و  OR شدن  کیس شما در سایت سیس چقدر طول کشید؟

بسیار ممنونم از پاسختون، راستش را بخواهید ما اصلا وب سایت مهاجرسرا را نمیشناختیم و بعدش هم نمیدونستیم منظور از خطی، دو خطی، و OR چی هست، ولی از هفته پیش که عضو شدم بعد از چندین روز سرچ کردن این چیزها را متوجه شدم. بنابراین هیچ تاریخی از این تغییرات خطی به دوخطی و بعدش از دوخطی به  OR را هم نمیدانیم. این رو هم اضافه کنم که الان OR هست و یک خطی که  این موضوع با گفته های دیگر دوستان که اطلاعاتشون را در وب سایت گذاشتن مطابقت دارد. فقط امیدواریم این چیزهایی که راجع به دو خطی و OR توی این وب سایت میگن درست باشه.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-05 ساعت 15:42)ABZF نوشته:  
(2016-09-05 ساعت 10:12)m_vaziran نوشته:  دوست عزيز مباركتون باشه ما هم تقريباً همزمان با شما در انكارا بوديم ! درسته اسم ويزاي مربوط به اين كتگوري e2 هست ! انشاله بزودي ويزاتونو ميگيريد

بسیار ممنونم از پاسختون، راستش را بخواهید ما اصلا وب سایت مهاجرسرا را نمیشناختیم و بعدش هم نمیدونستیم منظور از خطی، دو خطی، و OR چی هست، ولی از هفته پیش که عضو شدم بعد از چندین روز سرچ کردن این چیزها را متوجه شدم. بنابراین هیچ تاریخی از این تغییرات خطی به دوخطی و بعدش از دوخطی به  OR را هم نمیدانیم. این رو هم اضافه کنم که الان OR هست و یک خطی که  این موضوع با گفته های دیگر دوستان که اطلاعاتشون را در وب سایت گذاشتن مطابقت دارد. فقط امیدواریم این چیزهایی که راجع به دو خطی و OR توی این وب سایت میگن درست باشه.

دوست خوبم سلام و عرض تبریک
ایشالله بزودی ویزاتون هم صادر میشه من یه توضیحی خدمتتون بدم کتگوری با ویزای اون کتگوری همنام نیست به عنوان مثال وقتی شخصی در کتگوری EB3 هست برای تمام ساب کتگوریهای این کتگوری نام ویزاها متفاوت هست مثلا شخصی که آنسکیل وورکر هست و در کتگوری EB3 هست ویزای خودش EW3 و ویزای همسرش EW4 و ویزای فرزندانش EW5 حالا اگه شخصی اسکیل وور باشه و نه آنسکیل وورکر باز کتگوریش همون EB3 هست اما نام ویزاش فرق میکنه و اسم ویزای خودش E3 همسرش E34 و ویزای فرزندانش E35 نام داره و قس علی هذا برای انواع ویزا پس نگران نباشید که نام ویزای شما همون E2 هست
در مورد زمان بین دو خطی شدن و OR باید خدمتتون عرض کنم که مثل تمام روند پروسه ی مهاجرت نمیشه دقیق گفت اما به طور معمول و متوسط و بر اساس جمع بندی و تجربه دوستان و همینطور بسته به سفارت محل مصاحبه از یک هفته تا چهار هفته زمان میبره یه امای دیگه هم داره ماه سپتامبر ماه ویژه ایه از دو لحاظ که ممکنه این زمان رو طولانی تر کنه اول اینکه پایان سال مالی و اتمام مهلت صدور ویزای لاتاریهاست که اولویت رو به اونها میدن تا کارشون به نتیجه برسه و دوم در سپتامبر سهمیه سالانه اکثر کتگوریها تمام میشه و باید تا اکتبر منتظر موند لذا این رو هم باید به موارد بالا برای محاسبه زمان بین دوخطی و OR شدن اضافه کنید
در مورد بخش سوم مطلبتون هم عرض کنم که بله درسته این از کشفیات بچه های سال 2015 هست و در 95 درصد کیسها صدق میکنه
براتون آرزوی بهترینها رو دارم و امیدوارم که بزودی ویزاتون به دستتون برسه
پاسخ
تشکر کنندگان: ABZF
(2016-09-04 ساعت 14:29)shahr2831 نوشته:  
(2016-09-03 ساعت 20:10)kavevfarahzad نوشته:  

سلام و بسیار سپاسگزارم     امیدوارم شما هم هر چه زودتر ویزایتان را بگیرید. اگر ممکن است شما هم بیشتر راجع به خودتان توضیح دهید. در په مرحله ای هستید؟
دوست خوبم سلام بنده کتگوری EB3 هستم اپرووال I-140 بنده صادر شده و کیس به NVC ارسال شده سیویل داکیومنت هم ارسال کردم و منتظر NVC نامبر و سابمیت DS-260 هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان گرامی , از سال گذشته یک تعدادی از بچه های eb3 تقریبا همزمان با هم بودن که الان خیلی وقت هست که ازشون خبری نیست. مثل جناب JAVID2015, Masbafa, sara.e, و تعدادی دیگر که خیلی خوب میشه اگر اطلاع بدن وضعیت پروندشون به چه مرحله ای رسیده؟ نمیدونم شاید هم الان آمریکا باشند که دیگه اینجا سر نمیزنند جناب m_vaziran هم که فکر کنم در مرحله AP هستن.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: