کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
دوستان eb3 کسی هستش که طی 4 ماه گذسته تا الان آپدیتی دریافت کرده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 23:40)ir5516 نوشته:  دوستان eb3 کسی هستش که طی 4 ماه گذسته تا الان آپدیتی دریافت کرده باشه؟

سلام دوست عزیزـ. آیا شما در مرحله کلیرنس هستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-07 ساعت 00:39)sanjab نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 23:40)ir5516 نوشته:  دوستان eb3 کسی هستش که طی 4 ماه گذسته تا الان آپدیتی دریافت کرده باشه؟

سلام دوست عزیزـ. آیا شما در مرحله کلیرنس هستید؟

سلام دوستان من کتگوری EB3 هستم و ادمین خوردم و حدود چهار ماه از مصاحبه ام میگذرد ولی دریغ از یک آپدیت. آیا دوستانی که ابوظبی برای مصاحبه رفتند آپدیتی تا کنون دریافت کردند؟ البته منظور از آپدیت, آپدیتی نیستش که به دلیل ارسال ایمیل از جانب شما باشه.
ممون میشم اطلاع رسانی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام ما eb2 هستیم به ان وی سی مدارک فرستادیم و منتظر تایید مدارک و تعیین وقت سفارتیم ، حدود 45 روزه اما جوابی نگرفتیم در صورتی که گفته بودن نهایت تا 6 هفته پاسخ میدن، کسی تجربه ای داره؟در ضمن سفارت ما آنکارا هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گلم که کتگوری EB3 هستند و مرحله مصاحبه رو گذروندند لطفا در صورت تمایل اطلاع رسانی کنید و پیغام خصوصی بدید تا ما هم که حدود 30 الی 40 هستیم بتونیم با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم و از وضعیت پیشرفت پرونده هامون مطلع بشیم ِِ من خودم چند ماهی هست که در پروسه ادمین هستم. از مدیریت فروم کمال تشکر را دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 00:37)lady65719 نوشته:  با سلام ما eb2 هستیم به ان وی سی مدارک فرستادیم و منتظر تایید مدارک و تعیین وقت سفارتیم ، حدود 45 روزه اما جوابی نگرفتیم در صورتی که گفته بودن نهایت تا 6 هفته پاسخ میدن، کسی تجربه ای داره؟در ضمن سفارت ما آنکارا هستش

سلام ما eb2/niw هستیم. NVC در تاریخ 18 اپریل نامه دریافت مدارک را فرستاد و در تاریخ 29 اپریل نامه وقت مصاحبه (در سفارت آنکارا) را فرستاد. اما دقت کنید که اگر مدارک را از ایران پست کرده باشید، ممکن است 3 هفته طول بکشد تا به دستشان برسد. به نظر من تلفنی با NVC تماس بگیرید. مدارک خود من بار اول در حالیکه از داخل آمریکا پست شده بودند گم شدند! و خود این جریان حدود 30 روز کار ما را به تعویق انداخت.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 21:05)Behroozn نوشته:  دوستان گلم که کتگوری EB3 هستند و مرحله مصاحبه رو گذروندند لطفا در صورت تمایل اطلاع رسانی کنید و پیغام خصوصی بدید تا ما هم که حدود 30 الی 40 هستیم بتونیم با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم و از وضعیت پیشرفت پرونده هامون مطلع بشیم ِِ من خودم چند ماهی هست که در پروسه ادمین هستم. از مدیریت فروم کمال تشکر را دارم.

سلام دوست عزیز
تا اونجاییکه من میدونم هنوز از سفارت ابوظبی کسی ویزایEB3 دریافت نکرده و همه در مرحله Ap هستن، جای هیچ نگرانی نیست ایشالله تا آخر سال 2016 تعداد زیادی ویزا از ابوظبی هم صادر میشه.
دوستان 30_40 نفر شما، همه در مرحلهAP هستند و همه از سفارت ابوظبی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 23:32)shahr2831 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 00:37)lady65719 نوشته:  با سلام ما eb2 هستیم به ان وی سی مدارک فرستادیم و منتظر تایید مدارک و تعیین وقت سفارتیم ، حدود 45 روزه اما جوابی نگرفتیم در صورتی که گفته بودن نهایت تا 6 هفته پاسخ میدن، کسی تجربه ای داره؟در ضمن سفارت ما آنکارا هستش

سلام  ما eb2/niw هستیم.  NVC در تاریخ 18 اپریل نامه دریافت مدارک را فرستاد و در تاریخ 29 اپریل نامه وقت مصاحبه  (در سفارت آنکارا) را فرستاد. اما دقت کنید که اگر مدارک را از ایران پست کرده باشید، ممکن است 3 هفته طول بکشد تا به دستشان برسد. به نظر من تلفنی با NVC تماس بگیرید. مدارک خود من بار اول در حالیکه از داخل آمریکا پست شده بودند گم شدند! و خود این جریان حدود 30 روز کار ما را به تعویق انداخت.

بسیار سپاسگزارم از پاسختون، مدارک ما هم از داخل امریکا پست شده، پس یعنی ممکنه گم شده باشه؟چطور بفهمیم گم شده یا نه؟همسرم ایمیل داده به ان وی سی اما هنوز پاسخی نگرفتیم، مگه میشه تلفنی هم تماس گرفت؟ یعنی پاسخگو هستند؟ممکنه در مورد تماس گرفتن با ان وی سی راهنمایی بفرمایید ؟ شماره و سایر اطلاعات، متشکرم
یعنی ما ابتدا قراره از ان وی سی یه ایمیل مبنی بر دریافت مدارک بگیریم؟ ما همچین چیزی دریافت نکردیم. عذر میخوام که سوالاتم زیاد شدن، وقت سفارت رو چه تاریخی بهتون دادن یعنی 29 اپریل که وقت سفارت دادند واسه کی بود و از زمان مصاحبه تا دریافت ویزا چقدر طول کشید؟سفارتتون کجا بود؟ پیشاپیش سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام  ما eb2/niw هستیم.  NVC در تاریخ 18 اپریل نامه دریافت مدارک را فرستاد و در تاریخ 29 اپریل نامه وقت مصاحبه  (در سفارت آنکارا) را فرستاد. اما دقت کنید که اگر مدارک را از ایران پست کرده باشید، ممکن است 3 هفته طول بکشد تا به دستشان برسد. به نظر من تلفنی با NVC تماس بگیرید. مدارک خود من بار اول در حالیکه از داخل آمریکا پست شده بودند گم شدند! و خود این جریان حدود 30 روز کار ما را به تعویق انداخت.

چطور از گم شدن مدارکتون مطلع شدین؟
بعد از اطلاع از گم شدن مدارک مجدد اونها رو ارسال کردین؟ از داخل آمریکا؟
پست برای 24 آگوست رسیدن مدارک به ان وی سی رو دلیوری کرده برای ما، برای شما دلیور نشده بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 09:22)EB3 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 21:05)Behroozn نوشته:  دوستان گلم که کتگوری EB3 هستند و مرحله مصاحبه رو گذروندند لطفا در صورت تمایل اطلاع رسانی کنید و پیغام خصوصی بدید تا ما هم که حدود 30 الی 40 هستیم بتونیم با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم و از وضعیت پیشرفت پرونده هامون مطلع بشیم ِِ من خودم چند ماهی هست که در پروسه ادمین هستم. از مدیریت فروم کمال تشکر را دارم.

سلام دوست عزیز
تا اونجاییکه من میدونم هنوز از سفارت ابوظبی کسی ویزایEB3 دریافت نکرده و همه در مرحله Ap هستن، جای هیچ نگرانی نیست ایشالله تا آخر سال 2016 تعداد زیادی ویزا از ابوظبی هم صادر میشه.

سلام ممنون از پاسختون. حتما شما اطلاع کافی و جامعی دارید که میفرمائید تعداد زیادی ویزا میگیرند ما از خدامونه. منظور من از 30الی 40نفر. در کل نفراتی هستند که تا این تاریخ مصاحبه رفته اند اگر شما هم مصاحبه رفتید به گروه ما در تلگرام که مختص نفرات مصاحبه رفته eb3 است بپیوندید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 10:58)lady65719 نوشته:  

بسیار سپاسگزارم از پاسختون، مدارک ما هم از داخل آمریکا پست شده، پس یعنی ممکنه گم شده باشه؟چطور بفهمیم گم شده یا نه؟همسرم ایمیل داده به ان وی سی اما هنوز پاسخی نگرفتیم، مگه میشه تلفنی هم تماس گرفت؟ یعنی پاسخگو هستند؟ممکنه در مورد تماس گرفتن با ان وی سی راهنمایی بفرمایید ؟ شماره و سایر اطلاعات، متشکرم
یعنی ما ابتدا قراره از ان وی سی یه ایمیل مبنی بر دریافت مدارک بگیریم؟ ما همچین چیزی دریافت نکردیم. عذر میخوام که سوالاتم زیاد شدن، وقت سفارت رو چه تاریخی بهتون دادن یعنی 29 اپریل که وقت سفارت دادند واسه کی بود و از زمان مصاحبه تا دریافت ویزا چقدر طول کشید؟سفارتتون کجا بود؟ پیشاپیش سپاسگزارم

سلام
1- بله تلفنی هم میشه تماس گرفت. تلفنش 0016033340700 است. کیس نامبر، شماره پاسپورت و تاریخ تولد نفر اصلی باید دم دستتان باشد چون سوال می کنند.
2- بله. NVC ابتدا یک ایمیل دریافت مدارک می زند و اگر مدارک کامل باشد، تاریخ مصاحبه را مشخص می کند.
3- وقت سفارت را برای 16 ژوئن دادند. آنکارا
4- هنوز ویزا نگرفته ام (قسمت های 3 و 4 پاسخم در قسمت امضا مشخص است. لطفا پیامها را با دقت بیشتری بخوانید!)
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 12:43)lady65719 نوشته:  

پست برای 24 آگوست رسیدن مدارک به ان وی سی رو دلیوری کرده برای ما، برای شما دلیور نشده بود؟

1- وقتی که از NVC خبری نشد و در تماس تلفنی گفتند که مدارک هنوز نرسیده است، متوجه گم شدن مدارک شدم.
2- بله مدارک را دوباره ارسال کردم
3- نه، برای من در تراکینگ، دلیوری را مشخص نمی کرد. این هم یک دلیل دیگر شک من به گم شدن مدارک و دلیل تماسم با NVCبود. البته همانطور که می دانید همه مدارک، کپی بودند برای همین تهیه مجددشان خیلی راحت بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 19:08)Behroozn نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 09:22)EB3 نوشته:  

سلام دوست عزیز

سلام ممنون از پاسختون. حتما شما اطلاع کافی و جامعی دارید که میفرمائید تعداد زیادی ویزا میگیرند ما از خدامونه. منظور من از 30الی 40نفر. در کل نفراتی هستند که تا این تاریخ مصاحبه رفته اند اگر شما هم مصاحبه رفتید به گروه ما در تلگرام که مختص نفرات مصاحبه رفته eb3 است بپیوندید

با سلام مجدد
ممنون از شما بابت تشکیل گروه خوبتون در تلگرام، واقعا کمبود همچین گروهی در پروسه EB3 احساس میشد.
والله منم اطلاعات کامل و دقیقی که ندارم ولی از اطلاعات ویزا بولتن که تا چند روز آینده بایستی آپدیت شود میتوان فهمید که حداقل از سپتامبر 2015 تا سپتامبر 2016 چه تعداد ویزای EB3 صادر شده است.
در مورد شما و مابقی دوستانی هم که از اوایل 2016 مصاحبه رفته اند و هنوز در مرحله AP هستند، بنظر بنده هنوز خیلی دیر نشده و جای نگرانی نداره، امیدواریم که تا آخر دسامبر خبرهای بسیار خوبی از شما و مابقی دوستان بشنویم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . ما هم EB2/NIW هستیم و به تازگی تاییدیه ما برای NVC ارسال شده . می خواستم بدونم دقیقا" چه جور مدارکی را می خواهند تا زودتر اونها را آماده کنم و آیا شما مطمئن هستید که کپی مدارک قابل قبوله ؟ اگه قرار کپه مدارک ارسال بشه ، چرا امکان فرستادن الکترونیکی اونها وجود نداره. .ضمنا" اگه بار دوم مدارک را از داخل ایران فرستادید میشه بگید با چه پستی ارسال کردید و چند روزه دلیور شد؟
(2016-10-15 ساعت 23:35)shahr2831 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 12:43)lady65719 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 23:32)shahr2831 نوشته:  سلام  ما eb2/niw هستیم.  NVC در تاریخ 18 اپریل نامه دریافت مدارک را فرستاد و در تاریخ 29 اپریل نامه وقت مصاحبه  (در سفارت آنکارا) را فرستاد. اما دقت کنید که اگر مدارک را از ایران پست کرده باشید، ممکن است 3 هفته طول بکشد تا به دستشان برسد. به نظر من تلفنی با NVC تماس بگیرید. مدارک خود من بار اول در حالیکه از داخل آمریکا پست شده بودند گم شدند! و خود این جریان حدود 30 روز کار ما را به تعویق انداخت.

1- وقتی که از NVC خبری نشد و در تماس تلفنی گفتند که مدارک هنوز نرسیده است، متوجه گم شدن مدارک شدم.
2- بله مدارک را دوباره ارسال کردم
3- نه، برای من در تراکینگ، دلیوری را مشخص نمی کرد. این هم یک دلیل دیگر شک من به گم شدن مدارک  و دلیل تماسم با NVCبود. البته همانطور که می دانید همه مدارک، کپی بودند برای همین تهیه مجددشان خیلی راحت بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:

با تشکر بسیار از توجه و پاسختون
چند سوال دیگه داشتم که ممنون میشم جواب بدین
1- پروسه ویزا گرفتن شما خیلی طولانی شده آیا اطلاع دارین که مورد شما اینطور شده یا همه همین قدر زمان می برند؟(منظورم ویزای مشابه ماست) ما زمان رو خیلی کمتر از این برآورد می کردیم و کل برنامه ریزیمون هم بر اون اساس بوده، آِیا شما از افراد دیگه مشابه شرایط ما اطلاعی دارین که پروسه ویزا گرفتنشون چقدر طول کشیده؟
2- آِیا شما با توجه به اینکه به صراحت گفته شده که مدارک پزشکی ایران قابل قبول نیست واکسن یا واکسن هاییی رو در ایران زدین؟
3-آیا از شما مدارک دیگه ای به جز چیزی که در چک لیست خواسته بودن درخواست کردن؟مثل سو پیشینه؟
4- مدارک و اطللاعات اضافی که در امضاتون گفتین ازتون درخواست کردن شامل چه چیزهایی بود؟ و دلیلش چی بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان