کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
(2016-12-03 ساعت 15:17)lady65719 نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 14:36)مریم خورشید نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 11:44)lady65719 نوشته:  متشکرم
آنکارا

ما شهریور مصاحبه داشتیم آنکارا، اگر کمکی از من بربیاد در خدمتم

خیلی ممنونم عزیزم
بله اگه کمک کنین ممنون میشم ،
1- در مورد واکسن ها بگین لطفا ، در ایران زدین؟چه واکسن هایی>؟آیا قبول کردن؟ و اینکه هزینه معاینات پزشکی حدودا چقدر شد؟
2- من یه پسر 18 ماهه دارم که تا زمان مصاحبه بیست ماهه میشه آیا در مورد اون و معاینات پزشکی اش اطلاعی دارین؟
3- قبل از اومدن چه کارهایی را باید انجام بدم؟مثل وقت گگرفتن از دکتر، اگه کاری یا نکته ای هست لطفا بگین بهم
4-در مصاحبه چیا پرسیدن ازتون؟ شما هم niw هستین؟
5-آیا مدرک اضافی ای جز چیزهایی که گفته بودن همراه بیارین خواستن ازتون؟
6-هنوز وایزا نگرفتین؟آیا تغییر وضعیتی داشتین؟
7-کدوم هتل اقامت کردین و آیا راضی بودین؟لطفا پروازتون رو هم بگین
ممنونم

در مورد واکسنها، لیست واکسنهای مورد نیاز رو پاستور در اختیارتون میزاره و میتونین بزنید و کارت بگیرید تنها تست آبله مرغون رو از ایران قبول ندارن و احتمالاً واکسنش رو براتون میزنن
برای بچه هم کارت واکسنش رو ببرین پاستور کارت صادر میکنه
مدارک طبق لیستی که خواستن از ما گرفت هیچ اضافی نخواست
ما ap خوردیم و تغییری نداشتیم
هوای آنکارا خیلی از اینجا سردتره حواستون باشه
ما هتل آنمون بودیم
کتگوری eb3 هستیم
امیدوارم کامل گفته باشم
پاسخ
تشکر کنندگان: lady65719 ، JAVID2015
(2016-12-04 ساعت 10:21)lady65719 نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 21:24)sf_home81 نوشته:  دوستان یک سئوال دیگه اینکه مصاحبه ی من روز 4شنبه هست
اگر احیانأ و انشالله ویزا یکضرب بدهند آیا پنجشنبه حاضر میشه یا باید تا سه شنبه بعدش بمونیم؟؟؟

سلام تبریک میگم خدمتتون
شما هم niw هستین؟ چرا فک می کنین که ممکنه یکضرب ویزا بدن مگه اصلا ممکنه؟
آیا از شما گواهی تمکن مالی خواستند؟
درمورد واکسن ها شما زدین واکسن هاتون رو؟

سلام بله niw
در مورد یکضرب بودن بهرحال دوست دارم خوشبین باشم و ظاهرأ بی سابقه هم نیست و قبلأ یکی دو نفری گرفتند. بله به من گفتند تمکن مالی همراه داشته باشم. واکسنها رو هم قبلأ آماده کردم
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-04 ساعت 18:56)sf_home81 نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 21:24)sf_home81 نوشته:  دوستان یک سئوال دیگه اینکه مصاحبه ی من روز 4شنبه هست
اگر احیانأ و انشالله ویزا یکضرب بدهند آیا پنجشنبه حاضر میشه یا باید تا سه شنبه بعدش بمونیم؟؟؟

سلام تبریک میگم خدمتتون

سلام بله niw
در مورد یکضرب بودن بهرحال دوست دارم خوشبین باشم و ظاهرأ بی سابقه هم نیست و قبلأ یکی دو نفری گرفتند. بله به من گفتند تمکن مالی همراه داشته باشم. واکسنها رو هم قبلأ آماده کردم
منم براتون آرزوی موفقیت دارم ما هم 23 ژانویه آنکارا مصاحبه داریم و کتگوری niw هستیم، ممکنه واکسن هایی که زدین رو نام ببرین؟ممنون میشم
آیا شما بچه زیر دو سال دارین؟
آیا قبل رفتن کاری انجام دادین؟مثلا فرمی پر کردین وقتی گرفتین؟
خوشحال میشم تبادل اطلاعات کنیم
من مثل شما خوشبین نیستم اصلا متاسفانه، اومدن آقای ترامپ همه چی رو کمی پیچیده میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-04 ساعت 18:56)sf_home81 نوشته:  

سلام تبریک میگم خدمتتون

سلام بله niw

خیلی عجیبه ما سفارتمون آنکارا است و کیسمون هم EB2 زیر گروه NIW هست و 23 ژانویه مصاحبه داریم اما از ما در مورد تمکن مالی چیزی نخواستند، آیا کیس شما هم مثل ماست؟ همون علمیه دیگه درسته؟
یه سوال دیگه ما توی سایت سفارت رجیستر کردیم اونجا از ما یه کریر سرویس می خواد یعنی یه آدرسی در آنکارا که پاسپورتها رو بعدا به اونجا پست کنه، شما در اون مورد چی کار کردین؟ اگه کسی هم میتونه کمک کنه لطفا راهنمایی کنه که باید چه کنیم؟ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان الان دیدم که ۴ بهمن کسانی مصاحبه دارن اتفاقا دقیقا همون روز در آنکارا مصاحبه ما هم هست خوشحال میشم تبادل نظر کنیم .من هتل گلد رو رزرو کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
باید هتل رو رزرو کنید و اون آدرس رو بدید .از دکتر یونگان وقت گرفتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 21:05)yasesepid نوشته:  باید هتل رو رزرو کنید و اون آدرس رو بدید  .از دکتر یونگان وقت گرفتید؟

چه خوب
بله ما 4 بهمن در آنکارا مصاحبه داریم ساعت 8 صبح
ما هنوز هتل رزرو نکردیم، این هتلی که گفتین نزدیک سفارته؟
شما برگشتتون رو کی گرفتین؟دقیقا روز بعد از مصاحبه؟ما موندیم کی بگیریم
نه هنوز وقت نگرفتیم شما وقت گرفتین؟فک نکنم از الان بشه وقت گرفت همسرم می گفت زودترین زمانی که میشه وقت گرفت یک ماه مونده به مصاحبه است
شما واکسن ها تون رو زدین؟ بچه کوچیک دارین؟
اون آدرس هتل فرمالیته است؟چون پاسپورت که قرار نیست واقعا به اونجا پست بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم مصاحبه م ۲۳ ژانویه است در آنکارا .
پاسخ
تشکر کنندگان:
یاس سپید شما هم کتگوری eb2/niw هستین؟
خانمین یا آقا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هتل گلد رو گرفتم ۱۰ دقیقه تا سفارت پیاده راه هست .من مصاحبه ام ۸:۳۰ صبح هست
پاسخ
تشکر کنندگان: lady65719
بله eb2 هستم.خودم مین هستم با شوهرم و پسرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
از شما چیزی در مورد تمکن مالی خواستند؟
شما چند نفر هستین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من پرواز رو ۲۶ دی گرفتم برای مدیکال چون باید ۴ روز کاری بگذره تا جواب بدن .برگشت رو ۷ بهمن
پاسخ
تشکر کنندگان:
چه خوب
پسرتون چند سالشه؟
من پسر 18 ماهه دارم که تا زمان مصاحبه 20 ماهه میشه، نمی دونم چند روز زودتر باید جهت معاینات پزشکی اونجا باشم چون گفتن مثل اینکه اگه فرزند زیر دو سال دارین باید چند روز زودتر بیاین
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه تمکن مالی نه نخواستن
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان