کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-06-01 ساعت 13:29)hushmandco نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 11:04)sol.sol نوشته:  سلام دوستان من خيلي وقت كم دارم حد اكثر تا شنبه بايد مداركمو بفرستم.لطفاً اگه مي تونيد راهنمائي كنيد.سند خونه آيا بايد توسط ارگان خاصي ارزش گذاري بشه؟در ضمن سند خونه ما به نام همسرم هست و من برنده اصلي هستم .مشكلي پيش نمياد؟و اينكه آيا 31 ميليون حساب بانكي قبراي من كفايت مي كنه؟از بانك پاسارگاد مي خوام بگيرم.آيا گواهي بانك هم بايد ترجمه بشه؟ممنون.

ارزشگذاری از طریق اداره ثبت انجام میشه. تشریف ببرین اونجا کارشناس میاد قیمت میذاره.
تلفنی از اداره ثبت منطقتون بپرسین.
31 تومن + یه سند خونه که حدودا مجموعش از 100 تومن بیشتر بشه قبول میکنن

(2013-05-30 ساعت 08:10)hutsa83 نوشته:  سلام
آیا میشه فقط یک سند ماشین در حد 100 میلیون را ترجمه و ارزش گذاری کرده و ببریم و حساب بانکی نداشته باشیم. یا اینکه بگیم سری بعد که برای کلیر شدن میاییم میاریم.
آخه من یه ماشین دارم که فروش نمیره به خاطر وضع بازار.گیر کردم. نمیدونم چکار کنم.
دوست من باید آفیسر رو مجاب کنی که میتونی از پس هزینه هات بر میای. اگر فقط یه سند 100 تومنی ماشین ببری بدون گواهی پول ممکنه آفیسر قانع نشه.
ممکنه فکر کنه شما که 100 تومن ماشین داری مگه میشه یه گواهی مالی 30-40 تومنی نداشته باشی.
ریسکیه یه کم و متاسفانه کاملا سلیقه ای.

سلام
با توجه به اينكه من برنده اصلي هستم ، 70 ميليون گواهي به نام خودم ببرم براي من و همسرم كافيه يا بايد حتما به نام همسرم هم بگيرم؟
يه سئوال ديگه: اين سپرده با چه نرخي تبديل به دلار ميشه؟ مسلما افيسر ميدونه كه نرخ دلار 1226 تومان نيست.
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: آنی ، saeid-ss
دوستان گرامی. من کارمند بانک پاسارگاد هستم. در مورد تمکن مالی اصلا نگران نباشید، فقط سعی کنید یه مقدار جزیی بیشتر از خط فقر سالانه برای زندگی در ام ر ی کا در حسابتون باشه ( حدود 20 هزار دلار به ازای 3-4 نفر به قیمت دلار آزاد یعنی حدودا 60تا 70 ملیون) ای مقدار حتما باید تا ساعت 24 روزی که گردش مالی داشتین تو حسابتون باشه. چون گاهی اوقات از بانک مرکزی در مورد موجودی حساب استعلام میگیرن(البته نگران نباشید قضیه استعلام بیشتربرای مهاجرت به کانادا اتفاق میفته). موفق باشید
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، hushmandco ، shiraz mamali ، amir82 ، آنی ، saeid-ss ، Soap McTavish ، hossien_501 ، roeentan ، tenese
دوستان من يه موجودي حساب 70 ميليون توماني امروز گرفتم .گفت تا 24 ساعت بايد تو حساب بمونه كه به نرخ دلار بانك مركزي شد 57000 دلار.حالا با توجه به اينكه امروز يكشنبه است تعطيلي اونجاست من اگه فردا برم اين پول و بردارم بريزم به حساب همسرم مشكلي پيش نمياد؟همسرم هم اونجا امروز حساب باز كرد .مشكلي نداره به نظر شما؟در ضمن اين مقدار كافيه ؟البته من سند خونه رو هم بردم دارالترجمه گفت اگه همينطوري بخواين به عنوان يه دارائي مي تونم براتون ترجمه كنم ولي اگه به عنوان ساپورت مالي مي خواين بايد مأمور دادگستري بياد ملك رو ارزش گذاري كنه يه گواهي بده من اون گواهي رو ترجمه مي كنم.دوستان در جريان باشين.
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
تشکر کنندگان: آنی ، ald
سلام دوستان،
میشه لطفا راهنمایی کنید:
100 میلیون تومان ظهر روز دوشنبه ریختم به حسابم در بانک پارسیان، روز پنج شنبه می خواهم درخواست موجودی حساب بدم. اگر بخوام روز شنبه پول را از حسابم خارج کنم حتما باید برم گزارش موجودی را از شعبه مرکزی تهران بگیرم یا می تونم از شعبه شهر خودمون درخواست کنم ؟ توجه داشته باشید پول رو روز شنبه از حساب برخواهم داشت. ضمنا اگر نشه که از شهرستان گواهی گرفت و طول بکشه و ... می تونم گواهی موجودی را فارسی بگیرم و بدم بیرون ترجمش کنند ؟
ممنون
c/n:2013AS97##، تاریخ رویت قبولی: آبان 91 ، تاریخ ارسال فرمها: اسفند 91 ، 2نفر، تاريخ كارنت شدن:10مي، نامه دوم:17می، مصاحبه: ایروان 10 جولاي. كليرنس: 8 آگوست. دريافت ويزا: 16 آگوست Smile مقصد واشنگتن.
تشکر کنندگان: آنی ، saeid-ss ، nika
سلام
اگه تنها یه گواهی 70 میلیونی باشه برای برنده و نشه بهدیگری منتقلش کرد ، کفایت میکنه برای یه کیس دو نفره؟
کسی هست که با این مقدار موجودی رفته باشه و بهش گفته باشن کمه؟
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: آنی ، saeid-ss ، ald
(2013-06-03 ساعت 15:40)kambiz12 نوشته:  سلام دوستان،
میشه لطفا راهنمایی کنید:
100 میلیون تومان ظهر روز دوشنبه ریختم به حسابم در بانک پارسیان، روز پنج شنبه می خواهم درخواست موجودی حساب بدم. اگر بخوام روز شنبه پول را از حسابم خارج کنم حتما باید برم گزارش موجودی را از شعبه مرکزی تهران بگیرم یا می تونم از شعبه شهر خودمون درخواست کنم ؟ توجه داشته باشید پول رو روز شنبه از حساب برخواهم داشت. ضمنا اگر نشه که از شهرستان گواهی گرفت و طول بکشه و ... می تونم گواهی موجودی را فارسی بگیرم و بدم بیرون ترجمش کنند ؟
ممنون
کسی جواب نمی ده ؟
طبق پست هاس قبلی امروز اگر درخواست گواهی موجودی بدم فردا می تونم پول رو برداشت کنم ولی ککارشناس بانک گفته اگر فرداش بردارید تمکن باطل میشه و اگر استعلام بشه به مشکل می خورید !!!
c/n:2013AS97##، تاریخ رویت قبولی: آبان 91 ، تاریخ ارسال فرمها: اسفند 91 ، 2نفر، تاريخ كارنت شدن:10مي، نامه دوم:17می، مصاحبه: ایروان 10 جولاي. كليرنس: 8 آگوست. دريافت ويزا: 16 آگوست Smile مقصد واشنگتن.
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 18:50)hutsa83 نوشته:  سلام
اگه تنها یه گواهی 70 میلیونی باشه برای برنده و نشه بهدیگری منتقلش کرد ، کفایت میکنه برای یه کیس دو نفره؟
کسی هست که با این مقدار موجودی رفته باشه و بهش گفته باشن کمه؟

بله دوست عزیز کفایت میکنه چون این مقدار بیش از بیست هزار دلار به نرخ ارز آزاد است. نگران نباش منم حدودا همین مقدار تو حساب داشتم و مشکلی پیش نیومد

(2013-06-02 ساعت 11:18)sol.sol نوشته:  دوستان من يه موجودي حساب 70 ميليون توماني امروز گرفتم .گفت تا 24 ساعت بايد تو حساب بمونه كه به نرخ دلار بانك مركزي شد 57000 دلار.حالا با توجه به اينكه امروز يكشنبه است تعطيلي اونجاست من اگه فردا برم اين پول و بردارم بريزم به حساب همسرم مشكلي پيش نمياد؟همسرم هم اونجا امروز حساب باز كرد .مشكلي نداره به نظر شما؟در ضمن اين مقدار كافيه ؟البته من سند خونه رو هم بردم دارالترجمه گفت اگه همينطوري بخواين به عنوان يه دارائي مي تونم براتون ترجمه كنم ولي اگه به عنوان ساپورت مالي مي خواين بايد مأمور دادگستري بياد ملك رو ارزش گذاري كنه يه گواهي بده من اون گواهي رو ترجمه مي كنم.دوستان در جريان باشين.

1. گردش حساب برای افراد خانواده باید تو یه روز صادر بشه
2. مقدار کافی است
3. برای لاتاری سند نیازی نیست
تشکر کنندگان: behzadb57 ، saeid-ss ، hossien_501
سلام دوستان...

واسه ارزش گذاري ملك در تهران به كجا بايد مراجعه كرد و چقدر هزينه داره؟

آيا صرف داشتن تمكن مالي از بانك كفايت ميكنه كه ديگه نخوايم سند ببريم؟

آيا ممكنه از بانك استعلام كنن در آينده ؟

ممنون از راهنماييتون
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 09:34)mohssen نوشته:  سلام دوستان...

واسه ارزش گذاري ملك در تهران به كجا بايد مراجعه كرد و چقدر هزينه داره؟

آيا صرف داشتن تمكن مالي از بانك كفايت ميكنه كه ديگه نخوايم سند ببريم؟

آيا ممكنه از بانك استعلام كنن در آينده ؟

ممنون از راهنماييتون

دوست عزیر پست قبلی رو ملاحظه کنید.
تشکر کنندگان: mohssen ، saeid-ss
ارزش گذاری ملک لازم نیست.ترجمه کافی است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss ، mamalino10
(2013-06-06 ساعت 06:50)kambiz12 نوشته:  
میشه لطفا راهنمایی کنید:
ممنون
کسی جواب نمی ده ؟
طبق پست هاس قبلی امروز اگر درخواست گواهی موجودی بدم فردا می تونم پول رو برداشت کنم ولی ککارشناس بانک گفته اگر فرداش بردارید تمکن باطل میشه و اگر استعلام بشه به مشکل می خورید !!!

اگه امروز درخواست دادین مهمه درخواست شما کی به تهران می رسه و روش اکشن می گیرن اگه پول رو بردارین و با مانده براتون بگیرن کلی مشکل خواهید داشت پس بهتره با بانکتون مشورت کنین

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: kambiz12 ، farshadsh ، saeid-ss ، hossien_501
میشه لطفا راهنمایی کنید:
ممنون
کسی جواب نمی ده ؟

یکی از دوستان که خودش کارمند بانک بود گفتش که پول بایستی تاساعت 24 همان روزی که میخواهید گواهی موجودی بگیریدبایستی در حسابتان باشد...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: kambiz12 ، behzadb57 ، Soap McTavish ، farshadsh ، sce ، hushmandco ، saeid-ss ، hossien_501
(2013-06-07 ساعت 08:37)KIMIA2005 نوشته:  
میشه لطفا راهنمایی کنید:
ممنون
کسی جواب نمی ده ؟

یکی از دوستان که خودش کارمند بانک بود گفتش که پول بایستی تاساعت 24 همان روزی که میخواهید گواهی موجودی بگیریدبایستی در حسابتان باشد...
دوستان كلا عرض كنم
اكثر بانك ها موجودي يك روز قبل شما را مي دهند براي همين بايستي حتما يكروز پولتان در بانك بخوابد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: farshadsh ، kambiz12 ، sce ، hushmandco ، KIMIA2005 ، saeid-ss ، hossien_501
(2013-06-09 ساعت 00:11)Sara159 نوشته:  نميدونم اينا چيه اينجا مينويسين ولي خودم با چشاي خودم تو سايت رسمي خوندم كه برنده لاتاري مطلقا اسپانسر يا petitioner نميخواد،من تعطيلم يا شما كه نظر ميدين دوستاي ناجوري دارين كه اطلاعات ناجوري بهتون ميدن
اگر حرفم اشتباهه از فهميدنش استقبال مي كنم

سلام دوست عزیز.
قید "یا" در مورد بحث اسپانسر مطرح شده.در واقع شما هم میتونین تمکن مالی ببرین و هم می تونین اسپانسر جور کنین.صرفا جهت اطلاع عرض کردم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss ، hossien_501
سلام
دوستان من می خوام اطلاع رسانی کنم.
من یکی از برندگان 2014 هستم و بر اساس رسم قدیمی که در مهاجر سرا هست دارم جدول مشخصات برندگان 2014 رو اماده میکنم.این جدول واقعا در اینده نزدیک هم به درد خود ما ( برندگان 2014) خواهد خورد و هم به درد ایندگان.( نمونه جدول با تعداد کمی از مشخصات دوستان در امضای من موجود است)
من از شما خواهش میکنم که جدول رو دانلود کنید ( حتی میتونید نمونه جدول 2013 ها رو هم دانلود کنید که اطلاعات جالبی به دست بیارید.) و دقیقا همون مشخصات رو برای من با پیام خصوصی ارسال کنید تا جدول رو زودتر کامل کنم.
ممنونم.
از مدیران سایت هم بایت همکاری در این اطلاع رسانی تشکر میکنم.
موفق و شاد باشید.Smile
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: afshinghwink ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان