کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه چیزهایی میتوانیم با خود ببریم؟
من هم اینو قبول دارم و هنوز افسوس وسایل ایرانم رو می خورم ولی این رو هم باید اضافه کرد که تا مدتی آدم جا و مکان ثابت نداره و مرتب ممکنه جابجا بشه. حتی ممکنه چند بار شهر عوض کنه تا بالاخره مستقر بشه. پس تا یک سال هر چی آدم دورش خلوت باشه راحت تره و بهتر میتونه تصمیم گیری کنه. من خودم تو این مدت دو شهر تو تگزاس و سه شهر توی کالیفرنیا عوض کردم . اگه دورم شلوغ بود فکر جابجا شدن رو هم نمیکردم. حالا که کارم تقریبا ثابت شده میتونم کم کم هر جیزی که زندگیم کم داره رو بخرم.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، SH1A2R3 ، كاميلا ، shkhmo ، payan ، nora ، mom ، mml ، roze ، honey62 ، schaghayegh ، سمانه777 ، behfaza ، آلیس-1980
quote]
ضمنا آبکش کوچولو پلاستیکی هم اضافه کنید چون من توی مارشال مثلا ارزونتر به نسیت جاهایی که من دیدم بود و پیدا کردم دونه ای 9$ بدون تکس بودSad

[/quote]

نه دوست عزیز برو پس بده.خیلی گرون خریدی.فروشگاه چینی ها برو انواع آبکش های پلاستیکی و فلزی داره.به مراتب ارزونتر هست.من یه آبکش پلاستیکی به چه بزرگی خریدم فکر کن ۳ یا ۴ $ شد.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohamad_counter ، mml ، كاميلا ، honey62 ، behfaza ، آلیس-1980
(2012-06-16 ساعت 01:19)panjere77 نوشته:  دوستان اجازه بدید تجربه خودم رو براتون بگم. ما وقتی میخواستیم بیایم من همه وسایل زندگیم رو رد کردم و چیز زیادی نیاوردم.پیش خودم میگفتم میرم اونجا بهترش رو میخرم.الان واقعن پشیمون هستم.چون همه چیزایی که داشتم رو با قیمت خیلی بالاتر و کیفیت کمتر مجبور شدم بخرم .و تا مدتها تو فروشگاهها دنبال وسایل زندگی میگشتم .من اگر از اول بخوام برگردم این چیزا رو حتمن میارم.بشقاب و پیش دستی و کاسه (اینجا اگر جنس خوب بخواهید بخرید کمتر از دونه ای ۶-۷ دلار پیدا نمیشه یعنی هر کاسه یا پیش دستی حد اقل دونه ای ۶-7 دلار )-ملافه .بالش- پتو-قابلمه -ماهیتابه-سرویس قاشق و چنگال -قاشق چایخوری -استکان -نعلبکی -قوری -کتری -سینی-جا ادویه-قندان حتی ظروف فانتزی و زیبایی و وسایل ضروری زندگی که دارید رو رد نکنید بره .اینجا باید بابتش پول بدید و بی کیفیت ترش رو بخرید.و توی فروشگاهها از صبح تا شب دنبال این چیزا بگردید. همه این چیزایی که گفتم بیارید اینجا هست ولی واقعن گرونه .دوستان ممکنه بگن بار سنگینی نیارید و بیاید اینجا بهترش رو بخرید.ولی من میگم ما همه این چیزا رو با کیفیت خیلی عالی تو تهران داشتیم ولی نیاوردیم و مجبور شدیم دلار بدیم و بخریم.وقتی میاید اینجا متوجه میشید که پول دادن بابت این وسایل کار اشتباهی است.اینو کسی میگه که هنوز بعد از ۶ ماه تو تارگت و والمارت و ایکیا و می سیز و homegood و خلاصه همه جا دنبال این وسایل میگرده به هر حال این تجربه منه .امیدوارم به دردتون بخوره .

البته این موضوع نیاوردن بار فکر کنم مال زمانی بود که فریت کردن انجام نمیشد ولی اگر امکانش باشه حتما باید وسائلتون رو ببرید چون جدای از هزینه اون جمع کردن خورده ریز از فروشگاهها سر درد واقعی هست.
با شما کاملا موافقم
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، hoda2012 ، panjere77 ، success ، shkhmo ، mml ، mitr.p ، honey62 ، shahab2012 ، behfaza ، آلیس-1980
دوستان عزیز سلام
من سه تا سرویس طلا دارم که میخوام همراهم بیارم آمریکا ولی نمیدونم اگرتوی کیف دستیم باشه ازم گمرک امریکا میگیره؟
2-من احتمالا بعد از یکماه مجدد برمیگردم ایران در امریکاصندوق اماناتی هست که مجدد نخوام این طلاهاروبرگردونم و بتونم یک جای بزارم البته اگرمالیات بهش تعلق نگیره
ماشهری که میخوایم بریم هیوستون هست برای زندگی درآنجاچه چیزهایی همراهمان بیاریم بهتره
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، honey62 ، behfaza ، آلیس-1980
(2012-06-24 ساعت 18:01)shkhmo نوشته:  دوستان عزیز سلام
من سه تا سرویس طلا دارم که میخوام همراهم بیارم آمریکا ولی نمیدونم اگرتوی کیف دستیم باشه ازم گمرک امریکا میگیره؟
2-من احتمالا بعد از یکماه مجدد برمیگردم ایران در امریکاصندوق اماناتی هست که مجدد نخوام این طلاهاروبرگردونم و بتونم یک جای بزارم البته اگرمالیات بهش تعلق نگیره
ماشهری که میخوایم بریم هیوستون هست برای زندگی درآنجاچه چیزهایی همراهمان بیاریم بهتره

سلام .شما بعد اینکه تو بانک حساب باز کردین.یه صندوق امانت میگیرین.پولش سالیانست.هر بانکی یه جور هست.نه مالیات تعلق نمیگیره.مثلا بانک wells fargo کوچیکترین صندوق رو سالیانه ۶۰ دلار میگیره.هر بانکی یه جور هست
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، shkhmo ، كاميلا ، mitr.p ، SH1A2R3 ، roze ، mehdi47 ، schaghayegh ، Azi b ، behfaza ، آلیس-1980
دوستان یه پیشنهاد کوچیک دارم که شاید خیلی ساده به نظر بیاد ولی میتونه براتون مشکل ایجاد کنه ...

بعضی وقتها کوچیک ترین چیزها توی مهاجرت باعث ایجاد عواملی میشه که میتونه در جای خودش خیلی دردناک شه !

برای مثال برادرم طبق عادت هر روز صبح صورتشو اصلاح میکنه و فقط تیغهای 2 تایی که در بسته های 5 تایی و 10 تایی در بازار ایران موجوده با صورتش سازگاره ... (همونهایی که در آرایشگاهای ایران ازش استفاده میشه) برای همین موقع رفتن به کانادا 2 بسته تیغ با خودش برد و بعد تموم شدنش متاسفانه نتونست مثلشو گیر بیاره.

عوض کردن تیغ اصلاح با تیغهای یکبار مصرف و جیلت باعث زدن جوشهایی رو صورتش شد که شدیدن رفته بود رو اعصابش و حتی باعث رفتن دکتر پوست و هزینه های زیادی شد ...

حالا بحث من صرفاً رو یک مورد نیست و این مثال بود ... موضوع کلی که من میگم ، فوکوس کردن رو تمام جزئیاتیه که ممکنه با تغییر مکان و محیط باعث بروز مشکلاتی بشه که وقتی هم با مشکلات دیگه روی هم میاد شمارو خیلی اذیت میکنه ...

امیدوارم مفهوم کلی رو رسونده باشم ... ببخشید طولانی شد .

پاسخ
دوستاني كه جديدا فريت بار داشتن ايا فرش رو هم فريت كردين يا با خودتون داخل چمدان بردين؟
سوال دومم اينه كه ايا خوراكي و مايعات مثل برنج ميشه فريت كرد يا كلا ممنوعه؟
سوال سومم اينه كه ايا براي بسته بندي قانون خاصي دارن مثلا امارات ؟منظورم اينه كه جعبه هاي خاصي داره يا ...؟
ممنونم.
2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، honey62 ، shkhmo ، مانترا ، behfaza ، آلیس-1980
دوستان با توجه به تاپيك من يك جواب كلي ميدهم
من حدود دو هفته هست اومدم آمريكا
٦١٠ كيلو بار آوردم چند تا چيز نياوردم كه الان به شدت پشيمانم
مثلا زود پز نياوردم اينجا صدو ده دلار هست!! قابلمه خوبش بيستو پنج دلار
بشقاب خوب دونه اي شش دلار
بنابر اين تا اونجايي كه ميتونيد وسايل زندگيتونو بياريد كل ششصدو ده كيلوي من شد دو هزار دلار كه پول فقط يك قاليچه هست
اينجا دلارهاتون خيلي ارزش داره هزينه ها با توجه به تبديل ريال به دلار خيلي بالاست مثلا سه تا بالش مهمولي هفتاد و پنج دلار !! يعني يه بالش معمولي پنجاه هزار تومان !! بماند كه چهل دلاريش هم هست و البته به درد نخورترينش نه دلار!! به عبارتي بيست تومن با تكس
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Nakisa ، SH1A2R3 ، online27H ، کامیلا ، honey62 ، schaghayegh ، به گل ، nora ، shkhmo ، مانترا ، behfaza ، آلیس-1980
(2012-05-07 ساعت 00:48)aboo نوشته:  من همیشه JFK میام و همیشه اشک در چشمانم حلقه میزنه همش میندازنش دور .هی
من از ترکیه می رم می دونم که استانبول کاری ندارن فقط نمی دونم امریکا که یه پرواز دیگه دارم تا ایالتی که می خوام ببرم اجازه می دن یا نه
(2012-05-05 ساعت 21:09)SANI HAGHIGHI نوشته:  من هم همینطور چقدر شبیه منه لیستتون Big Grin
همه به من خندیدن که 20 کیلو می خوام ببرم Smile))
(2012-05-06 ساعت 14:27)mitr.p نوشته:  چی کار کنم فقط برنج ایرانی می تونم بخورم Smile

سلام دوست عزیز
تقریبا تمام صفحات رو خوندم که تا حدودی بدونم چیا با خودم باید ببرم ، ولی ی تجربی شخصی دارم که دوست دارم با شما هم در میون بگذارم،
بعضی خوراکی ها که به مقدار زیاد مصرف میشن ، یه روزی تمام میشن و ان وقت هستش که دیگه باید رفت سرچ کرد که از همون منطقه چی میشه خرید، من ۶ سالی هست مالزی زندگی میکنم ، سال اول ۱۰ کیلو و ۲۰ کیلو برنج میاوردم مخصوصا که اصفهان یه برنج مخصوص داره به اسمه برنج لنجان که من دلم براش زعف میرفت ، ولی بعد از ی مدت دیگه بی خیال شدم چون هم تمام میشود و هم دردسر های آوردنش زیاد بود، آخر رفتم سراغ برنج های اینجا، که بعد از چند بار امتحان کردن، یه برنج استرالیایی پیدا کردم بسیار خوشمزه،که خوش عطر و بو هست، پیشنهاد میکنم اگر هم میبرید در حدی باشه که اوایل که میرید تا فروشگاه ها رو پیدا کنید استفاده کنید، ولی بعدش دیگه باید عادت کرد،،،

موفق باشید
(2012-05-22 ساعت 08:37)armanbala نوشته:  مرسي دوست عزيزم
من همه وسايلمو بيش از ششصد كيلو دارم فريت ميكنم
هزينه اش زياد نميشه كلش ده كيلو هست كه ميشه بيست و پنج دلار با ارز دولتي

سلام
میتونم بپرسم از چه شرکتی دارین فریت میکنین و اگه لطف کنید تلفن تماس رو بگذارید، یه سوال دیگه، نمیدونید برای بارهای کمتر، زیر ۱۰۰ کیلو چقدر هست ؟
شماره کیس: 2012AS00062xxx
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 29/07/2011
تاریخ کارنت شدن کیس: May 2012
تاریخ مصاحبه: 5th of June 2012
تعداد : ۲ نفر
تاریخ دریافت ویزا : 7th of june 2012
هزینه ها: 4000 رینگیت مالزی
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، honey62 ، schaghayegh ، shkhmo ، behfaza ، آلیس-1980
(2012-07-06 ساعت 20:00)SH1A2R3 نوشته:  
(2012-07-06 ساعت 19:48)jahan_roone نوشته:  درود بر شما
یک سوال کلی. ما همه منتظریم کلیر شیم. چقدر احتمال داره ویزا نگیریم؟
اگه ویزا میگیریم که کم کم آماده شیم بارو بندیل رو ببندیم.
سپاس

شما هنوز نبستین؟ما شروع کردیم به جدا کردن وسایل.کم کم انجام میدیم چون وقت نمیکنیم همه رو یکجا انجام بدیم .ولی همین کار هم کلی روحیه مونو خوب میکنه.ولی خداییش وقتی به وسایلم نگاه میکنم که حتی فرصت یکبار استفاده ازشونو نداشتم و مجبورم بفروشم ناراحت میشم.Sad
ولی از اینکه اونور اب جدیداشو میخرم خوشحال میشم.Big Grin
شايرا جان
اصلا فكر خريد اينور آب نكن
اينجا فقط كوكاكولا در تبديل ريال به دلار ارزونتر از ايرانه
بسته دوازده تايي ٥ دلار
غير از اين اينجا هزينه هاي وسايل زندگي با توجه به ارزش پايين پول ايران خيلي زياد ميشه
مثلا سه تا لامپ شصت وقتي دو دلار هست يعني چهار هزار تومن ايران چنده؟
يه ساعت ديواري معمولي دوازده تومني در ايران اينجا بيست دلاره
ببينيد دوستان من ديروز رفتم تارگت خريد لوازم اوليه كه ايران همه رو ريختم دور مثل ظرف آشغال و برس دستشويي و حوله و شوينده هايي مثل وايتكس و تايد و اين قبيل ميدونيد چقدر شد؟ هشتصد دلار!!!
ميدونيد ظرف آشغال استيل اينجا چنده؟ ارزونترينش ٤٠ و گرونترينش ١٠٠ دلار!! به عبارتي دويست هزار تومن!!
هر چي تونستيد با خودتون بياريد
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
آقای armanbala لطف کنید تا میتونید چشم ما شید و بگید اونجا چه خبره اوضاع خرید همین وسایل اولیه زندگی واینکه آیا میشه از لوازم برقی اینجا اونورم استفاده کرد یا نه؟؟؟؟؟
اوضاع خرید یا اجاره خونه چه طوره وکدوم بهتره که انجام بشه؟؟
این آژانس هایی که سایت دارن آیا معتبر و واقعی هستند؟همینطور عکس هایی که گذاشتن از اون خونه؟ یا نه ؟ممکنه بری وببینی اصلا چنین خونه ای وجود نداره؟
آخه ما هرچی ازین بلاد کفر ومردمونش شنیدیم جز خوبی نبوده.واقعا اینطوریه؟
کدوم ایالت وشهر واسه ما ارزونتره و واسه تحصیل هم خوبه و آب و هواش به ایران نزدیکتره؟؟
ممنون که به این تاپیک هنوز سر میزنی و نمیدونم که میدونی چقدر تجربیاتت به بقیه کمک میکنه،بنابراین ازت خیلی خیلی ممنونم وامیدوارم منم بتونم موقعش به بچه های دیگه کمک کنم .
شماره کیس:2012AS000300XX
کنسولگری:آنکارا
تعداد افراد همراه:2 نفر(همسرم وخودم)
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:16AUG
تاریخ کارنت شدن کیس:8مارچ
تاریخ مصاحبه:16می
تاریخ دریافت کلیرنس:10AUG
Big GrinBig Grin
پاسخ
سلام به همه دوستان
آیا وسیله برقی ایران را میشه اونجا استفاده کرد ؟ به صرفه هست با خودمون وسیله برقی هم بیاریم یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، shkhmo ، behfaza
برق آمریکا (و خیلی کشور های دیگه)برپایه ولتاژ110 استوار است و لوازم برقی مخصوص خود را دارد اگه لوازم الکتریکی ایران را که با برق 220 کار میکنند با خود ببرید به مبدل 220 به 110 نیاز دارید که مصیبت خودش را دارد پس بهتر است بار اضافی بر خود تحمیل نکنید
توجه داشته باشید که به آمریکا میروید نه به شاخ آفریقا

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Shezem ، SH1A2R3 ، comrun ، kia_0950 ، كاميلا ، frozen mind ، honey62 ، SOROUSHSOFT ، schaghayegh ، shkhmo ، sam11 ، behfaza ، آلیس-1980
حالا شاید ارمان جون و بعضی از دوستان وسایل تو ایرانشونو دوست دارن.
من اصلا علاقه ای به وسایلم ندارم و دنبال بهونه میگشتم بفروشمشون و جدیدشو بگیرم.این جریان مهاجرت باعث شد که به فکر فروش باشم ولی خرید
نه.Big Grin
من بجر وسایل شخصیم و یه تابلو فرشم و چند تا کریستالم علاقه ای به بقیه ندارمو بهتر بگم میخوام از شرشون راحت بشم و وسایل نو با سبک اونجا بخرمBig Grin
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
(2012-07-07 ساعت 11:16)armanbala نوشته:  
(2012-07-06 ساعت 20:00)SH1A2R3 نوشته:  
(2012-07-06 ساعت 19:48)jahan_roone نوشته:  درود بر شما
یک سوال کلی. ما همه منتظریم کلیر شیم. چقدر احتمال داره ویزا نگیریم؟
اگه ویزا میگیریم که کم کم آماده شیم بارو بندیل رو ببندیم.
سپاس

شما هنوز نبستین؟ما شروع کردیم به جدا کردن وسایل.کم کم انجام میدیم چون وقت نمیکنیم همه رو یکجا انجام بدیم .ولی همین کار هم کلی روحیه مونو خوب میکنه.ولی خداییش وقتی به وسایلم نگاه میکنم که حتی فرصت یکبار استفاده ازشونو نداشتم و مجبورم بفروشم ناراحت میشم.Sad
ولی از اینکه اونور اب جدیداشو میخرم خوشحال میشم.Big Grin
شايرا جان
اصلا فكر خريد اينور آب نكن
اينجا فقط كوكاكولا در تبديل ريال به دلار ارزونتر از ايرانه
بسته دوازده تايي ٥ دلار
غير از اين اينجا هزينه هاي وسايل زندگي با توجه به ارزش پايين پول ايران خيلي زياد ميشه
مثلا سه تا لامپ شصت وقتي دو دلار هست يعني چهار هزار تومن ايران چنده؟
يه ساعت ديواري معمولي دوازده تومني در ايران اينجا بيست دلاره
ببينيد دوستان من ديروز رفتم تارگت خريد لوازم اوليه كه ايران همه رو ريختم دور مثل ظرف آشغال و برس دستشويي و حوله و شوينده هايي مثل وايتكس و تايد و اين قبيل ميدونيد چقدر شد؟ هشتصد دلار!!!
ميدونيد ظرف آشغال استيل اينجا چنده؟ ارزونترينش ٤٠ و گرونترينش ١٠٠ دلار!! به عبارتي دويست هزار تومن!!
هر چي تونستيد با خودتون بياريد
سلام
خوب آرمان جان بد جایی رفتی. اینجا هر چیزی رو باید از یه جایی گرفت. تارگت کلاً گرونتر از والمارت و کاسکو هستش ولی بعضی چیزهایی که تو تارگت پیدا می شه تو والمارت و کاسکو پیدا نمی شه (در مجموع تارگت به نظر من فروشگاه با کلاسی هست). کلاً به نظر من بهتره وسایل مصرفی رو از کاسکو بگیرین. ادویه جات رو از فروشگاههای ایرانی بگیرین (اگه از فروشگاه آمریکایی بگیرین قیمتش دو برابره). هرچی که تو والمارت باشه معمولاً ارزونترین قیمت رو داره ولی یادتون باشه که بعضی مارک ها اصلاً تو والمارت نیست. برای خرید قاشق و چنگال و coffee table، میز تلویزیون و اینجور چیزها حتماً یه سر به IKEA بزنین. یه نگاهی به سری lack بندازین). تخت و میز ناهارخوری و مبل رو هم ما از Living spaces خریدیم. اگه رفتین living spaces خوب بگردین چون فروشگاه بزرگی هست و جنس گرون و ارزون هر دو رو داره و باید خوب توش بگردین. واشر و درایر و یخچال رو ما از Home depot خریدیم (البته black friday) بود و فکر کنم در مجموع 1000 دلار تخفیف گرفتیم. برای خورد و ریز (مثل ماوس و شارژر و ...) biglots هم سر بزنین. این فروشگاههای یه دلاری هم چرت و پرت های به درد بخور پیدا می شه. ما میوه هامون رو معمولاً از فروشگاه ایرانی می خریم که معمولاً ارزونتره. در مجموع به نظر من قبل از اینکه خرید کنین اول یه لیست تهیه کنین و فروشگاهها رو بگردین و قیمت ها رو مقایسه کنین بعد برین خرید کنین.
موفق باشین
یاشار و ماری
پ.ن. راستی IKEA ساعت دیواری داشت یه دلار. تارگت هم من کلی ساعت دیواری دیدم 5 دلار. البته اگه یه کم مشکل پسند باشین خوب باید یه کم هم بیشتر خرج کنین.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان