کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه چیزهایی میتوانیم با خود ببریم؟
(2015-09-24 ساعت 17:39)Iaccept نوشته:  با سلام
دوستان بردن قطره چشم مصنوعی artelac) میتونه مشکل ساز بشه!؟
هم چنین بتامتازون !؟
آخه تا سه ماه باید مصرف بشه بعد از عمل لیزیک، تو آمریکا هم فکر نکنم بدون نسخه بدن اونم با قیمت ایران!!!

سلام شما داروهاتو بیار ، مشکلی نداره من کلی داروهای خودمونو آوردم مشکلی نبود ، حتی گفتند استامینوفن کدیین دار نبر که ایراد میگیرن ، که نیاوردم ولی اصلا کسی نگاه نکرد ، البته ما الام بیمه مدیکل داریم و دارو و دکتر برامون کاملا رایگانه حتی از همان مطب دکتر برای ما سفارش دارو رو میفرستند داروخانه، و بدون هیچ نسخه ای میریم دارومونو مجانی میگیریم، خیلی هم اثرش بهتر ازداروهای ایرانه، خدارو شکر
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، Alex 2014 ، matin86 ، maria2000 ، Daneshjo
(2015-09-26 ساعت 21:53)behjat نوشته:  
هم چنین بتامتازون !؟
آخه تا سه ماه باید مصرف بشه بعد از عمل لیزیک، تو آمریکا هم فکر نکنم بدون نسخه بدن اونم با قیمت ایران!!!

سلام شما داروهاتو بیار ، مشکلی نداره من کلی داروهای خودمونو آوردم مشکلی نبود ، حتی گفتند استامینوفن کدیین دار نبر که ایراد میگیرن ، که نیاوردم ولی اصلا کسی نگاه نکرد ، البته ما الام بیمه مدیکل داریم و دارو و دکتر برامون کاملا رایگانه حتی از همان مطب دکتر برای ما سفارش دارو رو میفرستند داروخانه، و بدون هیچ نسخه ای میریم دارومونو مجانی میگیریم، خیلی هم اثرش بهتر ازداروهای ایرانه، خدارو شکر
ممنون
تو اون برگه آبی ک تو هواپیما میدن بنویسم!؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، Daneshjo
(2015-09-26 ساعت 22:33)Iaccept نوشته:  
هم چنین بتامتازون !؟

ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

خواستین بنویسید، یا نه بگید جراحی چشم داشتید نسخه دکترتون همراه داشته باشید ، مال مارو کلا هیچ جا باز نکردند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2015-09-26 ساعت 20:20)شباهنگ100 نوشته:  سلام دوستان،
میخواستم از دوستان مطلع بپرسم که آیا بردن بار و وسایل حتما باید داخل چمدون باشه و یا داخل کارتن هم میشه وسایل رو گذاشت؟ چون بعضی از وسایا (مخصوصا وسایل آشپزخونه رو نمیشه داخل چمدون گذاشت) ممنون میشم راهنمایی کنید.
هر بسته ای که 23 کیلو باشه مجازه کارتن مقوایی یا باکس پلاستیکی

(2015-09-26 ساعت 22:33)Iaccept نوشته:  
هم چنین بتامتازون !؟

ممنون

یادم نمیاد توی اون برگه از این سوالا داشته باشه منظورشون از drug مواد مخدره!!1

Smile زندگی زیباست Smile
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo
دوستان من پیشتهاد میگنم وسایل ضروری منزل رو فریت کنین یا وسایلی که براتون مهم و حساسه ! من الان مشکل بالش دارم ! بالش خوب پر نزدیک 100 دلاره ! فربت میکردم میشد تا 10 دلار! یا کاسه کوزه اشپزخونه فرش اگه نفروشین با خودتون بیارید به نظر من به نفعه من حدود 200 کیلو اوردم و الان میگم کاش بیشتر فرستاده بودم
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: شباهنگ100 ، nora ، Daneshjo ، hosseinix
(2015-09-27 ساعت 03:25)zhila1393 نوشته:  دوستان من پیشتهاد میگنم وسایل ضروری منزل رو فریت کنین یا وسایلی که براتون مهم و حساسه ! من الان مشکل بالش دارم ! بالش خوب پر نزدیک 100 دلاره ! فربت میکردم میشد تا ۱۰ دلار! یا کاسه کوزه اشپزخونه فرش اگه نفروشین با خودتون بیارید به نظر من به نفعه من حدود 200 کیلو اوردم و الان میگم کاش بیشتر فرستاده بودم

چطور می شود فریت کرد و کیلویی چند است؟
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام /برای یک دو هفته میریم آمریکا/ تا سه روز خوابیم و نمیتونیم بریم خرید(تا بیدار شیم و فروشگاهی پیدا کنیم)/ آیا غذای آماده مثل هانی (قرمی سبزی) میتونیم با خودمون ببریم؟ کسی گیر نمیده؟ برای خوراک همراه خودمان چی ببریم؟ راهنمایی کنید
پاسخ
(2015-09-27 ساعت 12:10)gol1 نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 03:25)zhila1393 نوشته:  دوستان من پیشتهاد میگنم وسایل ضروری منزل رو فریت کنین یا وسایلی که براتون مهم و حساسه ! من الان مشکل بالش دارم ! بالش خوب پر نزدیک 100 دلاره ! فربت میکردم میشد تا ۱۰ دلار! یا کاسه کوزه اشپزخونه فرش اگه نفروشین با خودتون بیارید به نظر من به نفعه من حدود 200 کیلو اوردم و الان میگم کاش بیشتر فرستاده بودم

بنده قبلا میخواستم یه چمدون 23 کیلویی رو فریت کنم با بدترین شرکت 200 دلار با بهترین شرکت و گارانتی و ... 500 دلار کل چمدون 100 دلار بیشتر نمی ارزید بیخیالش شدیم.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
(2015-09-27 ساعت 22:05)MohT نوشته:  با سلام /برای یک دو هفته میریم آمریکا/ تا سه روز خوابیم و نمیتونیم بریم خرید(تا بیدار شیم و فروشگاهی پیدا کنیم)/ آیا غذای آماده مثل هانی (قرمی سبزی) میتونیم با خودمون ببریم؟ کسی گیر نمیده؟ برای خوراک همراه خودمان چی ببریم؟ راهنمایی کنید

نمیشه تو کیف دستی که میبرید تو هواپیما باشه اما میتونه توی چمدون هایی که تحویل میدید باشه. ما هم با خودمون بردیم اما اصلا لب بهش نزدیم 24 ساعت کینگ برگر و In n out بودیم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-28 ساعت 02:47)ps5 نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 22:05)MohT نوشته:  با سلام /برای یک دو هفته میریم آمریکا/ تا سه روز خوابیم و نمیتونیم بریم خرید(تا بیدار شیم و فروشگاهی پیدا کنیم)/ آیا غذای آماده مثل هانی (قرمی سبزی) میتونیم با خودمون ببریم؟ کسی گیر نمیده؟ برای خوراک همراه خودمان چی ببریم؟ راهنمایی کنید

نمیشه تو کیف دستی که میبرید تو هواپیما باشه اما میتونه توی چمدون هایی که تحویل میدید باشه. ما هم با خودمون بردیم اما اصلا لب بهش نزدیم 24 ساعت کینگ برگر و In n out بودیم Big Grin

با تشکر ولی موضوع غذای حلاله و عدم فرصت (خواب) روزهای اول/ کنسرو میشود برد؟/از پیشنهاد شما متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-27 ساعت 12:10)gol1 نوشته:  

اطلاعات مربوط به فریت بار مفصل در تاپیک خودش نوشته شده
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-28 ساعت 02:43)ps5 نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 12:10)gol1 نوشته:  [quote='zhila1393' pid='666682' dateline='1443308135']
دوستان من پیشتهاد میگنم وسایل ضروری منزل رو فریت کنین یا وسایلی که براتون مهم و حساسه ! من الان مشکل بالش دارم ! بالش خوب پر نزدیک 100 دلاره ! فربت میکردم میشد تا ۱۰ دلار! یا کاسه کوزه اشپزخونه فرش اگه نفروشین با خودتون بیارید به نظر من به نفعه من حدود 200 کیلو اوردم و الان میگم کاش بیشتر فرستاده بودم
[/quot

بنده قبلا میخواستم یه چمدون 23 کیلویی رو فریت کنم با بدترین شرکت 200 دلار با بهترین شرکت و گارانتی و ... 500 دلار کل چمدون 100 دلار بیشتر نمی ارزید بیخیالش شدیم.

برای یه چمدون که صرف نمیکنه اضافه بار بدی بهتره منظور من وسایل زندگی بود اگر ایران می خواهید بفروشید و دوباره آمریکا بخرید و دلار هم نمی خوابد زیاد خرج کنید میصرفه که فریت کنید کیلویی 2/45 دلار
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo ، hosseinix
(2015-09-28 ساعت 13:00)MohT نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 02:47)ps5 نوشته:  

با تشکر ولی موضوع غذای حلاله و عدم فرصت (خواب) روزهای اول/ کنسرو میشود برد؟/از پیشنهاد شما متشکرم

ما بردیم مشکلی پیدا نشد شما هم ببرید فوقش ازتون میگیرن.
پاسخ
محدودیت دارو برای پروازهای عربی

رویه ها و مقررات بازرگانی مسافر

شماره : 923/م ب

تاریخ : 08/08/1390

به : روسای محترم شعب و دفاتر خدمات مسافرت هوایی

موضوع : ممنوعیت حمل داروی غیر مجاز به امارات

احتراما"، پیرو بخشنامه های شماره 491/م ب مورخ 18/05/78 ، 701/م ب مورخ 28/03/85 و حسب اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به آگاهی می رساند، وزارت بهداشت امارات متحده عربی ورود داروهای ذیل را به کشور مزبور ممنوع اعلام نموده و مجازات سنگینی برای دارندگان، مصرف کنندگان و توزیع کنندگان آن در نظر گرفته ، لذا داروهای فوق به فهرست 374 گانه داروهای روانگردان تحت کنترل امارات اضافه می گردد:

1- ترامادول هیدروکلراید

Tramadol Hydrochloride

2-اوربیافن

Orbifen

3-تری هگزی فنیدیل

Trihexyphenidil

4-کیما درین

Kemadrin

شایان ذکر است:

الف- از حمل هرگونه داروی آرام بخش اعم از آمپول ، شربت ، قرص های اعصاب ، خواب آورو مسکن های کدئینه خودداری گردد.

ب- افرادی که با تشخیص پزشک نیاز به استفاده از داروهای آرام بخش دارند، می بایست قبل از سفر نسخه مربوطه را به زبان عربی ترجمه و پس از تایید وزارت بهداشت ، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سفارت امارات در تهران به همراه داشته باشند.

ج-در چنین شرایطی باید مقدار داروی همراه بیمار با نسخه تایید شده توسط مراجع فوق الاشاره مطابقت داشته باشد.

ه-بیمارستان هلال احمر (ایرانیان) مستقر در دبی با کادر مجرب پزشکان ایرانی امکان تهیه بسیاری از داروهای ایرانی با تجویز پزشک فراهم می باشد.

و-لیست داروهای غیر مجاز بر اساس بخشنامه های اعلام شده به پیوست جهت بهره برداری ارسال می گردد.

پیوست بخشنامه 491/م ب مورخ 18/5/78

لیست داروهای مخدر غیر مجاز در کشورهای حوزه خلیج فارس
آمپول :
1. مرفین 10 میلیگرمی
2. متادون 5 میلی گرمی
3.پنتازوسین 50 میلی گرم
4. پتیدین 50 میلی گرم
5. پتیدین 100میلی گرم
6.الفنتانیل
7.فنتامیل
8.سوفنتاتیل
9.تالامونال
10.دی هیدروبلزپریدول
11.نالوکسال
قرص:
12.متادون 5 میلی گرم
13.مرفین 10 میلی گرم
14.اپیوم
15.کدئین فسفات 30 میلی گرم
16.قرص متیل فنیدیت( روانگردان) وارداتی
17.دیفنوکسیلات

پیوست بخشنامه شماره 701/م ب مورخ 28/03/85

متادون باکلوفن(قرص) لورازپام(قرص) مرفین 10 میلیگرمی (آمپول)
فنتانیل بی یریدین(آمپول) مپروبامات(قرص) متادون 5 میلی گرمی ( آمپول )
مورفین بی یریدین(قرص) متوکاربامول(آمپول) پنتازوسین 50 میلی گرم ( آمپول )
پتیدین کلردیازپوکسید(قرص) متوکاربامول(قرص) پتیدین 50 میلی گرم ( آمپول )
کدئین کلرپرومازین(آمپول) میدارولام(آمپول) پتیدین 100میلی گرم ( آمپول )
دکسترومتورفان کلرپرومازین(قرص) لورتریبتیلین(قرص) ( الفنتانیل ( آمپول
فنویاربیتال کلیدیئیم سی(قرص) اکزازپام(قرص) سوفنتاتیل ( آمپول )
باربیتالها کلومبیرامین(قرص) پانکوروئیوم(آمپول) تالامونال ( آمپول )
دیفنوکسیلات کلونازپام(قرص) پاروکستین(قرص) دی هیدروبلزپریدول ( آمپول )
امفتامین ها دکسترومتورفان(شربت) پرفنازین(آمپول) نالوکسال ( آمپول )
متیل فنیدیت دکسترومتورفان پی(شربت) پرفنازین(قرص) فئرباربیتال
میروبامات دکسترومتورفان(قرص) فنوباربیتال(شربت) مهربامات
اتیدامات دیازپام(آمپول) فنوباربیتال(قرص) اتینامات
پنتازوسین دیازپام(قرص) فنوباربیتال(آمپول) مپرومات
الپرازولام دیفنوکسیلات(قرص) فنی توئین کمپاند ترامادول هیدروکلراید
کلونازپام دکسپین(کپسول) پریمیدون(قرص) کیمادرین
کلوپازام فلووکسامین(قرص) پروپوفول(آمپول) اوربیافین
دیازپام فلوکستین(قرص) رمبرون(قرص) آرتین تری هگزوفنیدیل
استازولام فلوکستین(کپسول) تیوبنتال(آمپول) کدئین فسفات 30 میلی گرم
فلورازپام فلوفتازین(قرص) تیوبنتال(قرص) اپیوم
لورازپام فلوفتازین(آمپول) تیوریدازین(قرص)
میدازولام هالوپریدول(قطره) تیوتیکس(کپسول)
اکزازپام هالوپریدول(قرص) ترامادول(قرص)
تمازپام هالوپریدول(آمپول) ترامادول(آمپول)
کلودیارپوکساید هیدروکسی زین(شربت) تری فلویرازین(آمپول)
استامینوفن کدئینه هیدروکسی زین(آمپول) تری فلویرازین(قرص)
الپرازولام(قرص) هیدروکسی زین(قرص) تری هگزیفسدیل(قرص)
امانتادین(کپسول) ایمی پرامین(قرص) تریمیبرامین(قطره)
امی تریپنیلین(قرص) کتامین(آمپول) تریمیبرامین(قرص)
اسپرین کدئینه(قرص) لیتیوم کربنات(قرص) والبروات سدیم(قرص)
آتراکوریم(آمپول) اکسازپام اورازپام
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، farshad varaste ، lighthouse ، leader-m
(2008-10-01 ساعت 02:31)pegah نوشته:  پس خودم جواب خودم را می دهم:
۱-در آمریکا وسائل برقی نسبت به ایران ارزانتر است. وسائل برقی در آمریکا با برق 110 کار میکنه. پس اگه خواستید چیزی با خودتون ببرید، مبدلش را هم ببرید. البته هر چه توان مصرفی دستگاه بالاتر باشه، مبدلش هم سنگینتره! پس بهتره خود دستگاه را از آمریکا بخرید.
۲-پوشاک تقریبا هم قیمت تهران است ولی در حراجی هایش میتوتید اجناس خوب و با قیمت خوب تهیه کنید. ( قابل توجه اونهایی که در حراجی ژانویه میروند.)
۳-لپ تاپ اونجا ارزونتر هست اضافه براینکه گارانتی هم داره. در خیلی جاها کیفشم هم همراه تخفیفش است.
۴-بعضی گوشی های موبایل ایران با بعضی خطوط موبایل در آمریکا کار میکنه.
۵-کت و شلوار گرونتره
۶-خوراکی های ایرونی در کالیفرنیا فراوون است.
۷-اگر سی دی ریت شده با خودتون میبرید جلوی چشم مامورین گمرک نگذارید.
۸-نفری 10000 تا دلار
۹-طلا، در حد وسائل شخصی
۱۰-.................( نظر؟؟؟!!!)
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان