کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک و فرمهای ارسالی به سفارت برای ویزای نامزدی
دوستان وقتی میخوام فرم G-325A رو پر کنم بعضی قسمتهاش فضای کمی داره و نمیشه همه اطلاعات رو نوشت ( مثل ادرس) . ایا از نرم افزار خاصی باید استفاده کنم ؟ ( فونتش هم قابل تغییر نیستش)
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
این فرم رو باید دو صفحه آخرشو پر کنیم برای ارسال به سفارت آنکارا؟ اگه آره، چه جوری؟ چیزی توش تایپ نمیشه.
http://photos.state.gov/libraries/turkey...S%20V1.pdf
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-23 ساعت 22:57)SaraBanoo نوشته:  دوستان وقتی میخوام فرم G-325A رو پر کنم بعضی قسمتهاش فضای کمی داره و نمیشه همه اطلاعات رو نوشت ( مثل ادرس) . ایا از نرم افزار خاصی باید استفاده کنم ؟ ( فونتش هم قابل تغییر نیستش)
متشکرم

دوستان میشه جواب سئوال منم بدین؟ متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
(2013-09-24 ساعت 21:15)SaraBanoo نوشته:  
(2013-09-23 ساعت 22:57)SaraBanoo نوشته:  دوستان وقتی میخوام فرم G-325A رو پر کنم بعضی قسمتهاش فضای کمی داره و نمیشه همه اطلاعات رو نوشت ( مثل ادرس) . ایا از نرم افزار خاصی باید استفاده کنم ؟ ( فونتش هم قابل تغییر نیستش)
متشکرم

نمی‌شه خلاصه تر بنویسی‌ سارا جان؟
مثلا به جای پلاک بنویس No.
Street: ST
Alley: ALY
Square: SQ
...
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
متشکرم
(2013-09-24 ساعت 21:15)SaraBanoo نوشته:  دوستان میشه جواب سئوال منم بدین؟ متشکرم
این فرمتون احتمالاً pdf هست؟ من چند وقت پیش دنبال یک برنامه برای ادیت کردن pdf می گشتم. یک نرم افزار نسبتاً جدید پیدا کردم به نام Soda PDF PRO+OCR. کلی امتیاز داشت از طرف ادیتورها و کاربرها. این برنامه علاوه بر ادیت کردن Pdf ها یک کانورتر خیلی قوی هم هست که فایل های pdf رو بدون جا به جا کردن و به هم ریختن جدول ها به word تبدیل می کنه. پیشنهاد من اینه که شما این نرم افزار رو از سایت www.downloadha.com دانلود کنید. اگر باز هم با تغییر فونت یا هر مورد دیگه ای در فرمتون با کمک این برنامه مشکل داشتین، فرم رو به یک فایل word تبدیل کنید. کارتون که تموم شد در مرحله آخر به صورت فایل pdf ذخیره اش کنین. تنها عیب این برنامه قدرتمند سایزش هست که حدود 125 مگابایته و نسبت به کانورترهای دیگه حجمش خیلی زیادتره و دانلودش با اینترنت های کم سرعت یه کمی طول می کشه.
لینک دانلود
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، sara mas ، SaraBanoo
متشکرم

عزیزم من اینجور جاها رو جلوش نوشتم attached. بعدش روی یه کاغذ دیگه شماره همون مورد رو زدم و پاسخ رو جلوش نوشتم و پیوستش کردم به فرم اصلی. مشکلی هم پیش نیومد.
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraBanoo ، نيما ٩٢
(2013-09-24 ساعت 23:10)sara mas نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 21:15)SaraBanoo نوشته:  
متشکرم

نمی‌شه خلاصه تر بنویسی‌ سارا جان؟
مثلا به جای پلاک بنویس No.
Street: ST
Alley: ALY
Square: SQ
...

سعی میکنم اینطوری بنویسم باشه ولی اونقدر جاش کمه که نگو . باز هم متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، rrrraaaazzzz
(2013-09-24 ساعت 23:17)Saeedv13 نوشته:  
متشکرم
(2013-09-24 ساعت 21:15)SaraBanoo نوشته:  دوستان میشه جواب سئوال منم بدین؟ متشکرم
این فرمتون احتمالاً pdf هست؟ من چند وقت پیش دنبال یک برنامه برای ادیت کردن pdf می گشتم. یک نرم افزار نسبتاً جدید پیدا کردم به نام Soda PDF PRO+OCR. کلی امتیاز داشت از طرف ادیتورها و کاربرها. این برنامه علاوه بر ادیت کردن Pdf ها یک کانورتر خیلی قوی هم هست که فایل های pdf رو بدون جا به جا کردن و به هم ریختن جدول ها به word تبدیل می کنه. پیشنهاد من اینه که شما این نرم افزار رو از سایت www.downloadha.com دانلود کنید. اگر باز هم با تغییر فونت یا هر مورد دیگه ای در فرمتون با کمک این برنامه مشکل داشتین، فرم رو به یک فایل word تبدیل کنید. کارتون که تموم شد در مرحله آخر به صورت فایل pdf ذخیره اش کنین. تنها عیب این برنامه قدرتمند سایزش هست که حدود 125 مگابایته و نسبت به کانورترهای دیگه حجمش خیلی زیادتره و دانلودش با اینترنت های کم سرعت یه کمی طول می کشه.
لینک دانلود

بله پی دی اف هستش. باشه خیلی متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
سلام به همه دوستان
یه خواهش داشتم راهنماییم کنید چون واقعا نگرانم که با مشکل مواجه بشم

من دارم کارای ویزای نامزدیمو انجام میدم
به پیشنهاد نامزدم کارامونو وکیل انجام داده و تا مرحله اپروو شدن کارو جلو برد اما ضاهرا گفته بقیه رو خودمون باید انجام بدیم
و الان وقت سفارت هم گرفتیم
حدود 40 روز دیگه هست
سفارت آنکارا هست و به دلیل کم بودن درآمد نامزدم اسپانسر میخواستم که یکی از دوستانم گفته که انجام میده

از اینجا به بعد رو نمیدونم باید چکار کنم
پست ها رو خوندم اما فقط فهمیدم باید یه سری مدارک پست کنم اما نمیدونم چی و چجوری
و همینطور فهمیدم که باید برم تهران واسه واکسن
اگه دوستان یه راهنمایی کنن و بگن دقیق چکار کنم ممنون میشم
حتی اگه هزینه هم داره تقدیم میکنم فقط منو از این وضع نجات بدین که بدونم چکار کنم

پیشاپیش ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-04 ساعت 22:28)hamidiri نوشته:  سلام به همه دوستان
یه خواهش داشتم راهنماییم کنید چون واقعا نگرانم که با مشکل مواجه بشم

من دارم کارای ویزای نامزدیمو انجام میدم
به پیشنهاد نامزدم کارامونو وکیل انجام داده و تا مرحله اپروو شدن کارو جلو برد اما ضاهرا گفته بقیه رو خودمون باید انجام بدیم
و الان وقت سفارت هم گرفتیم
حدود 40 روز دیگه هست
سفارت آنکارا هست و به دلیل کم بودن درآمد نامزدم اسپانسر میخواستم که یکی از دوستانم گفته که انجام میده

از اینجا به بعد رو نمیدونم باید چکار کنم
پست ها رو خوندم اما فقط فهمیدم باید یه سری مدارک پست کنم اما نمیدونم چی و چجوری
و همینطور فهمیدم که باید برم تهران واسه واکسن
اگه دوستان یه راهنمایی کنن و بگن دقیق چکار کنم ممنون میشم
حتی اگه هزینه هم داره تقدیم میکنم فقط منو از این وضع نجات بدین که بدونم چکار کنم

پیشاپیش ممنون
اه داشتم مینوشتم پاک شد نمیدونم چرا.شما برو تایپک ویزای نامزدی یا برما چه گذشت راهنمایتون میکنن ببخشید دیگه نتونستم بنویسم 2باره
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidiri ، rrrraaaazzzz
سلام و ممنون از راهنمایی
من این چند روز نشستم و موارد رو خوندم
چند تا سوال دارم

1- فرم ها DS-230 , DS-156 , DS-156k , DS-157 همینا هست درسته؟
2- فرم I-134 رو هم اسپانسر و هم نامزدم باید پر کنن؟
3- موردی هست نوشته CSC FEE من فقط یه recipe number دارم همون بسه؟
4- مدارکی که باید پست کنم ترجمه: (کارت ملی ،شناسنامه، پایان خدمت و گواهی طلاق) - کپی پاسپورت هر دو نفر - تکس ریترن نامزدم 3 سال و اسپانسر 1 سال - عکس 2 تا، همینا کافیه؟
5- دوستان نوشتن اصل مدارک و فرمها رو پست کنم، امکانش هست کپی بفرستم و اصل رو خودم ببرم؟
در مورد پر کردن فرمها راهنمایی میخواستم اما اکثر دوستان بر لاتاری توضیح دادن چکار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-15 ساعت 15:30)hamidiri نوشته:  سلام و ممنون از راهنمایی
چند تا سوال دارم

4- مدارکی که باید پست کنم ترجمه: (کارت ملی ،شناسنامه، پایان خدمت و گواهی طلاق) - کپی پاسپورت هر دو نفر - تکس ریترن نامزدم 3 سال و اسپانسر 1 سال - عکس 2 تا، همینا کافیه؟
5- دوستان نوشتن اصل مدارک و فرمها رو پست کنم، امکانش هست کپی بفرستم و اصل رو خودم ببرم؟
در مورد پر کردن فرمها راهنمایی میخواستم اما اکثر دوستان بر لاتاری توضیح دادن چکار کنم؟

دوستای عزیزم تو سایت زده که باید فرم DS-160 باید پر کنیم !
قبلا این فرم نبود؟ !!!
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2013-10-19 ساعت 11:27)paris a نوشته:  
چند تا سوال دارم

قبلا این فرم نبود؟ !!!
زمان ما که نبود. چی هست؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-19 ساعت 13:20)ghazal72 نوشته:  
چند تا سوال دارم

قبلا این فرم نبود؟ !!!

تو سایت زده که اگه قبل از 7 oct اون فرم رو پر کردی و زمان مصاحبه مشخص بود که DS-156 قابل قبول ولی به بعد این فرم پر میشه online
من رفتم تو سایت و فرم قبلی که شما پر کرده بودین رو دیدم و همه block شده و دیگه باز نمی شه فکر می کنم این فرم جایگزین همه فرم ها شده
باز مطمئن نیستم اگه شما اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین ممنون
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: ahooo
(2013-10-19 ساعت 13:40)paris a نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 13:20)ghazal72 نوشته:  
چند تا سوال دارم

قبلا این فرم نبود؟ !!!

تو سایت زده که اگه قبل از 7 oct اون فرم رو پر کردی و زمان مصاحبه مشخص بود که DS-156 قابل قبول ولی به بعد این فرم پر میشه online
من رفتم تو سایت و فرم قبلی که شما پر کرده بودین رو دیدم و همه block شده و دیگه باز نمی شه فکر می کنم این فرم جایگزین همه فرم ها شده
باز مطمئن نیستم اگه شما اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین ممنون
اگر همه فرمها را یکی کردن که واقعا خدا خیرشونر بده. ما که این همه فرم پر کردیم همه اش هم اطلاعات تکراری میخواست. به هر حال هر چی که تو سایت اعلام کنه مستند و درسته باید طبق همون بری جلو
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان