کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک و فرمهای ارسالی به سفارت برای ویزای نامزدی
بچه ها سلام ، من باید مدارک شناسنامه و کارت ملی ام رو ترجمه کنم سوالم اینه که ایا باید مهر وزارت خارجه بخوره یا فقط ترجمه کافیه ؟ در ضمن من سفارت انکارا هستم . بعدشم یه سوال دیگه داشتم که برای tax فقط سال 2012 کافیه یا سالهای دیگه رو هم میخواد ؟ Rolleyes
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-20 ساعت 12:53)azadandish نوشته:  بچه ها سلام ، من باید مدارک شناسنامه و کارت ملی ام رو ترجمه کنم سوالم اینه که ایا باید مهر وزارت خارجه بخوره یا فقط ترجمه کافیه ؟ در ضمن من سفارت انکارا هستم . بعدشم یه سوال دیگه داشتم که برای tax فقط سال 2012 کافیه یا سالهای دیگه رو هم میخواد ؟ Rolleyes

عزیزم فکر کنم 3 سال اخر رو می خوان دوستان که رفتن مصاحبه می گفتن
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish ، rrrraaaazzzz
وکیل از ما فقط مالیات سال 2012 را خواسته ... بچه هایی که رفتن سفارت و مصاحبه اشون انجام شده لطفا راهنمایی کنن . مرسی
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، rrrraaaazzzz
(2013-10-20 ساعت 13:48)azadandish نوشته:  وکیل از ما فقط مالیات سال 2012 را خواسته ... بچه هایی که رفتن سفارت و مصاحبه اشون انجام شده لطفا راهنمایی کنن . مرسی

مالیات سه سال آخر را صد درصد میخان. تازه ما 6 سال را گذاشتیم جهت محکم کاری.
پاسخ
تشکر کنندگان: نيما ٩٢ ، azadandish ، rrrraaaazzzz
(2013-10-20 ساعت 14:24)ghazal72 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 13:48)azadandish نوشته:  وکیل از ما فقط مالیات سال 2012 را خواسته ... بچه هایی که رفتن سفارت و مصاحبه اشون انجام شده لطفا راهنمایی کنن . مرسی

مرسی غزل جونم پس من میگم که مال سالهای گذشته رو هم بفرسته . فقط نمیدونم تهیه اشون که سخت نیست ؟
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
(2013-10-20 ساعت 20:50)azadandish نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 14:24)ghazal72 نوشته:  

مرسی غزل جونم پس من میگم که مال سالهای گذشته رو هم بفرسته . فقط نمیدونم تهیه اشون که سخت نیست ؟

عزیزم فکر نکنم سخت باشه ولی حتی اگر سخت هم باشه باید سه سال آخر را به سفارت ارائه بدین. وگرنه که نقص مدرک میخورین. اونطور بشه سخت تر نیست؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، azadandish
بچه ها سفارت اصل ترجمه ها رو بهمون برمیگردونه ؟
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، rrrraaaazzzz
(2013-10-26 ساعت 17:04)azadandish نوشته:  بچه ها سفارت اصل ترجمه ها رو بهمون برمیگردونه ؟

برای من رو که پس ندادند. البته الان داخل اون پاک زرد رنگ ه که نباید باز بشه! اگه اینجوری نگاه کنی بهش میشه گفت یه جورایی پسش دادند Smile
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
(2013-10-26 ساعت 20:49)سی سی نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 17:04)azadandish نوشته:  بچه ها سفارت اصل ترجمه ها رو بهمون برمیگردونه ؟

برای من رو که پس ندادند. البته الان داخل اون پاک زرد رنگ ه که نباید باز بشه! اگه اینجوری نگاه کنی بهش میشه گفت یه جورایی پسش دادند Smile
سی سی جون سوالم اینه که اگه سفارت اصل رو به ما برنگردونه باید یکبار دیگه بدم برام ترجمه کنن که با خودم ببرم ؟ و سی سی جون شما میدونی چه پستی از امریکا به ایران کار میکنه ؟ ممنون
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
(2013-10-27 ساعت 15:28)azadandish نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 20:49)سی سی نوشته:  

سی سی جون سوالم اینه که اگه سفارت اصل رو به ما برنگردونه باید یکبار دیگه بدم برام ترجمه کنن که با خودم ببرم ؟ و سی سی جون شما میدونی چه پستی از آمریکا به ایران کار میکنه ؟ ممنون

عزیزم یک نسخه اضافه تر ترجمه کن چون تو امریکا برای گرین کارت هم ترجمه لازم هست و به داروالترجمه بگو سه مهر و بزنه و صفحه بعدی شناسنامه رو هم کپی کن و به ترجمه بچسبون که نشون بده مجرد هستی ولی سفارت ترجمه رو بهت بر نمی گردونه
و اینکه اگه می خوای مستقیم از انکارا بری امریکا الان ترجمه کن و گرنه بزار وقتی اومدی ایران می دی برای ترجمه چون اعتبارش برای 6 ماه هست
کارت ملی من هم بعد 2 ماه امروز رسید بالاخره, من هم باید کم کم برم ترجمه ولی منتظر کیس نامبر و وقت سفارت هستم
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
(2013-10-27 ساعت 15:28)azadandish نوشته:  سی سی جون سوالم اینه که اگه سفارت اصل رو به ما برنگردونه باید یکبار دیگه بدم برام ترجمه کنن که با خودم ببرم ؟ و سی سی جون شما میدونی چه پستی از آمریکا به ایران کار میکنه ؟ ممنون

دوستم همونطور که پریسا جون گفت باید بازم ترجمه همراهت ببری. چون قبلی ها میره داخل پرونده ت به احتمال زیاد و برای مراحل بعدی بازم باید ترجمه داشته باشی. البته نگران نباش چون تو آمریکا هم از این دارالترجمه ها هست ولی خب به صلاحه که یکی دو نسخه از همینجا ببری که معطل نشی اونجا. ترجمه هایی رو که میبری با خودت یکماه قبل از رفتنت بده انجام بدن که از اعتبار اقط نشه.
در مورد پست من چیز زیادی نمیدونم. نامزدم همیشه یه مسافر از بین دوستاش یا آشنناهای دوستاش پیدا میکرد که هر چی رو لازم بود با پیک به من برسونن. هیچوقت کارم به پست نکشید خدا رو شکر.
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
سلام.پست آرامکس مطمئن و قیمت مناسبه..دفتر اصلی نیویورک و لس آنجلس... سه چهارروزه اکسپرس میرسد...
http://www.aramex.com/offices/default.aspx
پاسخ
(2013-10-27 ساعت 20:04)rahbar نوشته:  سلام.پست آرامکس مطمئن و قیمت مناسبه..دفتر اصلی نیویورک و لس آنجلس... سه چهارروزه اکسپرس میرسد...
http://www.aramex.com/offices/default.aspx

سلام دوست عزیز ، من زنگ زدم آرامکس حدود یکماهه که دیگه برای ایران یا امریکا بسته نمیفرسته .Sad
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
سلام دوست عزیز ، من زنگ زدم آرامکس حدود یکماهه که دیگه برای ایران یا آمریکا بسته نمیفرسته .Sad
[/quote]

تا اونجا که من اطلاع دارم به علت تحریم از آمریکا به ایران پست سفارشی کار نمیکنه. برای همین بسته سفارشی منو به آدرس یکی از فامیلامون تو آلمان فرستادن و از اونجا با پست سفارشی به دستم تو تهران رسید. از این طریق 1 هفته زمان برد.
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
این شرکت هم قبلا خوب کار میکرد...الان نمیدونم
GlobeX
EXPRESS FREIGHT LOGISTICS
Iran Office:
Tel:+9821 88830 426 (12 lines)
Fax:+821 8830 6244-5

USA Office:
Tel:1-800-X GLOBEX,310-441-9998
Fax:1-310-234-9214