کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
(2013-10-30 ساعت 23:53)علی1369 نوشته:  دوستان یک سوال داشتم فرمهارو که داشتم مرور میکردم این قسمت 30 که گفته از سن 16سالگی تمام مکانهایی که شش ماه زندگی کردید تا الان در کشور و ملیتتون را باید بزنیم از اون سال که 16 سالمون بوده تو ایران بودیم تا الان
برای آپدیت کردن فرمها که بفرستم قبلش آنکارا اون قسمتی که آگدیت شده باید به رنگ دیگه ای تایپ کنیم یا لازم نیست

خب شما بزنید از 16 سالگی تا الان ایران بودید، فقط اگز منزلتون عوض شده باید ذگر کنید اگر هم که تا الان توی همون خونه بودید همون مکان رو بزنید، یعنی شروع تاریخی که میزنید از 16 سالگی تون باشه و پایانش زمان حال (present).
خیر نیازی به رنگ دیگه ای نیست.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 03:44)aghaghia نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 21:12)sabor نوشته:  قسمت دوم فرم 230 سوال43a که نوشته Gavae the number --------Would you like. باید NO را زد؟

[عکس: 36605884843143973047.jpg]

ممنونم ازت اقاقیا جان. اما در زیر همون سوال43a یک سوال دیگه هست که با Give the number شروع شده. اونو میخواستم بدونم Yes بزنم یا NO؟
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2013-10-31 ساعت 11:25)sabor نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 21:12)sabor نوشته:  قسمت دوم فرم 230 سوال43a که نوشته Gavae the number --------Would you like. باید NO را زد؟

ممنونم ازت اقاقیا جان. اما در زیر همون سوال43a یک سوال دیگه هست که با Give the number شروع شده. اونو میخواستم بدونم Yes بزنم یا NO؟

خب مگه شما شماره دارین که بخواین بله یا نه خیر بزنید! خالی بذارید دقیقا مثل عکس...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: sabor ، آلیس-1980
(2013-10-31 ساعت 15:13)aghaghia نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 11:25)sabor نوشته:  

خب مگه شما شماره دارین که بخواین بله یا نه خیر بزنید! خالی بذارید دقیقا مثل عکس...

بازم ممنون. ولی از آنجا که دوستان بسیار توصیه کردن هیچ خونه ای رو بدون جواب نذارید، شک کردم.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar
اقاقیا جان یک سوال دیگه دارم. در زیر سوال 32 که گفته قصد دارید چه شغلی رو در یو اس کار کنید؟ بهتره چه پاسخی داده بشه؟
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-11-04 ساعت 13:15)sabor نوشته:  اقاقیا جان یک سوال دیگه دارم. در زیر سوال 32 که گفته قصد دارید چه شغلی رو در یو اس کار کنید؟ بهتره چه پاسخی داده بشه؟

اگر تخصص خاصی دارید، همونو بنویسید وگرنه بنویسید هر کاری گیر بیارم انجام میدم...
تشکر کنندگان: ojee
همسرم در فرم DS-230 سوال 34 branch رو نوشت logistics &warehousing و rank رو هم ordinary soldier آیا این غلطه چون ایشان در سپاه خدمت کردند و در همان شاخه ای که نوشتیم یعنی پشتیبانی و انبار. آیا باید بنویسیم سپاه یا همین که نوشتیم درسته ؟ نیاز هست که فرم ها رو آپدیت کنیم یا به kcc اطلاع بدیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-05 ساعت 23:05)آلیس-1980 نوشته:  همسرم در فرم DS-230 سوال 34 branch رو نوشت logistics &warehousing و rank رو هم ordinary soldier آیا این غلطه چون ایشان در سپاه خدمت کردند و در همان شاخه ای که نوشتیم یعنی پشتیبانی و انبار. آیا باید بنویسیم سپاه یا همین که نوشتیم درسته ؟ نیاز هست که فرم ها رو آپدیت کنیم یا به kcc اطلاع بدیم؟

[عکس: 60248853264698071518.png]

شاخه رو باید سپاه میزدید، درجه نظامی سرباز ساده، شغل در سربازی رو همون کار در پیشتیبانی و انبار باید میزدید، چون از روی کارت پایان خدمت خودشون متوجه میشن، البته من خیلی به این امور وارد نیستم، امیدوارم آقایون و یا خانم هایی که مسلط هستن به این موضوع راهنمایی کنند...
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، آلیس-1980
دوستان مصاحبه من نزديك است باتوجه به اين كه در فرمهاي اوليه بند ١٠ و ١١ را NA زدم ،موقع مصاحبه مي توانم آدرس يكي از دوستانم را در نيويورك بنويسم در صورتي كه مقصد من نيويورك نيست ،چون در سياتل آشنايي ندارم و آيا بهتر است آدرس يك هتل را در سياتل بنويسم؟
ممنون ميشم اگر سريعتر جواب دهيد
تشکر کنندگان:
(2013-11-07 ساعت 14:54)artam2 نوشته:  دوستان مصاحبه من نزديك است باتوجه به اين كه در فرمهاي اوليه بند ١٠ و ١١ را NA زدم ،موقع مصاحبه مي توانم آدرس يكي از دوستانم را در نيويورك بنويسم در صورتي كه مقصد من نيويورك نيست ،چون در سياتل آشنايي ندارم و آيا بهتر است آدرس يك هتل را در سياتل بنويسم؟
ممنون ميشم اگر سريعتر جواب دهيد

بهتره همون آدرس دوست تون در نیویورک رو بنویسید، بعدا که آدرستون مشخص شد میتونید در سایت اداره پست آمریکا و فرودگاه عوض کنید آدرس رو و یا اگر عوض نکردید، دوستتون میتونن گرین کارت رو به آدرستون در سیاتل بفرستند که خب این مورد اخر یه مقدار هزینه داره...
تشکر کنندگان: ffrfar ، Sam2014 ، artam2 ، آلیس-1980 ، میر رضا روشندل
با سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید محترم

کسانی که ازدواج کرده اند و طلاق گرفته اند و دوباره ازدواج کرده اند؛ پر واضح هستش که باید قسمت 9 رو Married و تعداد ازدواج رو 2 بار بنویسند. اما سوال اینجاست که نه توی شناسنامه و نه توی سند ازدواج هیچ اشاره به این موضوع نشده است. حالا به نظر شما این ازدواج قبلی رو باید اعلام کرد یا نه ؟ امکان ایجاد دردسر برای کسانی که قبلا ازدواج کرده اند هست یا نه؟

سوال دوم و مهم تر اینکه من پدرم در ان.گل.یس پنا.هند.ه هستش. این امر میتونه مشکلی ایجاد کنه یا نه؟

با تشکر
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: lighter
سلام دوستان

ی سئوال واسم پیش اومده. میخوام بدونم واسه سئوال 33 نیازی هست مقطع راهنمائی و ابتدائی هم نوشته بشه یا نه؟ اگر لازم هست تو قسمت course of study چی باید بنویسیم؟

ممنون
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان:
(2013-11-20 ساعت 15:27)hamid32 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید محترم

کسانی که ازدواج کرده اند و طلاق گرفته اند و دوباره ازدواج کرده اند؛ پر واضح هستش که باید قسمت 9 رو Married و تعداد ازدواج رو 2 بار بنویسند. اما سوال اینجاست که نه توی شناسنامه و نه توی سند ازدواج هیچ اشاره به این موضوع نشده است. حالا به نظر شما این ازدواج قبلی رو باید اعلام کرد یا نه ؟ امکان ایجاد دردسر برای کسانی که قبلا ازدواج کرده اند هست یا نه؟

سوال دوم و مهم تر اینکه من پدرم در ان.گل.یس پنا.هند.ه هستش. این امر میتونه مشکلی ایجاد کنه یا نه؟

با تشکر

اساتید محترم درباره این سوال ها که باید در فرم 230 پاسخ داده بشه نظری ندارند؟
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: manamilad
(2013-11-29 ساعت 09:56)hamid32 نوشته:  

با تشکر

دوست گرامی تا جایی که من می دونم باید بگید که 2 بار ازدواج کردید و این موضوع و موضوع پناهندگی پدرتون هم مشکلی نداره. شما سعی کنید کاملا صاف وشفاف باشید بهترین جواب داشتن صداقت که نه تنها مشکل نمی سازه بلکه مشکلات را حل می کنه.
تشکر کنندگان: hamid32 ، manamilad
(2013-11-29 ساعت 09:56)hamid32 نوشته:  

با تشکر

شما می تونید سند طلاق رو (اگر پیش خودتون هست) ترجمه کنید و به سفارت بدید.به هر حال هیچکس نمی دونه که اونا دقیقاً به چه اطلاعاتی دسترسی دارند پس بهتره ریسک نکنید.Smile
در ضمن بعید می دونم شرایط پدرتون تأثیری برای شما داشته باشه مگر اینکه دوستان اطلاعاتشون از من کاملتر باشه
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: hamid32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان