کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-07-13 ساعت 13:19)S.gh نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 13:14)tari نوشته:  سلام دوستان.....من یه سوال داشتم.....شوهر خواهر من شهرستان تو خانه بهداشت کار میکنه و اکثر واکسن هارو میتونه برام مجانی بزنه....من این هفته دارم میرم اونجا....................ایا میتونم اونجا بزنم و برا تهران برگه بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جه مدرکی بهش بگم صادر کنه که به پاستور بدم برام وارد کنه؟ ممنون

بله قطعا ميتونين بگين ايشون واكسنهاتونو بزنن، كافيه واكسن ها رو داخل كارت بهداشت وارد كنند و مهر بزنند. اما در مورد واكسن mmr بهتره بيشتر احتياط كنيد و زنگ بزنين انستيتو پاستور و بپرسين آخه اشتباه نكنم براي MMR بايد كلينيك هاي خصوصي برين.
یه راهنمایی دیگه هم میخواستم لطفا.....دختر من 7 ماهشه....تا الان همه واکسن هاشو زدم......فلج و هپاتیت و سه گانه. و ب ث ژ.....چی اضافه تر از اینا باید بزنم براش؟
امید و بلند پروازی حق ماست
تشکر کنندگان: pouria.narimisa
دوستان من اواخر جولای وقت دکتر دارم تو ایروان. واکسن هام هم کامله. دوستانی که رفتن لطفا بگن تو مدیکال چی کار میکنن؟ چقدر طول میکشه؟ چیا رو چک میکنن؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 19:04)tari نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 13:14)tari نوشته:  سلام دوستان.....من یه سوال داشتم.....شوهر خواهر من شهرستان تو خانه بهداشت کار میکنه و اکثر واکسن هارو میتونه برام مجانی بزنه....من این هفته دارم میرم اونجا....................ایا میتونم اونجا بزنم و برا تهران برگه بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جه مدرکی بهش بگم صادر کنه که به پاستور بدم برام وارد کنه؟ ممنون

بله قطعا ميتونين بگين ايشون واكسنهاتونو بزنن، كافيه واكسن ها رو داخل كارت بهداشت وارد كنند و مهر بزنند. اما در مورد واكسن mmr بهتره بيشتر احتياط كنيد و زنگ بزنين انستيتو پاستور و بپرسين آخه اشتباه نكنم براي MMR بايد كلينيك هاي خصوصي برين.
یه راهنمایی دیگه هم میخواستم لطفا.....دختر من 7 ماهشه....تا الان همه واکسن هاشو زدم......فلج و هپاتیت و سه گانه. و ب ث ژ.....چی اضافه تر از اینا باید بزنم براش؟

هيچي دوست عزيز، من هم شرايط شمارو داشتم با بچه ١ ساله، هيچ واكسن اضافه اي لازم نيست. فقط كارت واكسن خودشو بايد ببرين استيتو پاستور براي دريافت كارت واكسن بين المللي.
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: tari ، sepideh jan
(2014-07-14 ساعت 23:14)سعید پ نوشته:  دوستان من اواخر جولای وقت دکتر دارم تو ایروان. واکسن هام هم کامله. دوستانی که رفتن لطفا بگن تو مدیکال چی کار میکنن؟ چقدر طول میکشه؟ چیا رو چک میکنن؟

١- ميرين پيش دكتر، معاينه ساده ميكنه (صداي قلب، چشم، بشين پاشو، چكش، قد و وزن و ...) و بك گراند پزشكيتونو ميپرسه.
٢- عكس ايكس ري قفسه سينه
٣- آزمايش خون
كل پروسه يك ساعت هم طول نميكشه.
يكي دو روز بعد هم نتايج آماده هستند.
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: سعید پ ، محبت ، sepideh jan ، babak12
سلام دوستان عزیز ما برای مدیکال مجدد باید بریم دبی برای گرفتن ویزا ممکنه یه متن به من بدید که بدونم nmcجمعه ها دکتر هست یا نه وایا تا روز یکشنبه ظهر که میریم سفارت جوابو بهمون میدن یا خیر چون ما جمعه عصر تازه میرسیم دبی وباید فوری بریم ممنون از لطفتون
***2014as3 -ابوظبی-4نفر-مصاحبه سوم فوریه شغل هر دو نفر دولتی
دریافت ویزا 5اگوست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز !
بابای من تازه کلیر شده و متاسفانه ازش خواسته ان که توی مدیکالش حتما آزمایش کشت خلط ( TB ) انجام بشهSad میگن جوابش حدود 8 هفته طول می شکه و از امروز اگر 8 هفته طول بکشه دیگه می شه نزدیک های 20 سپتامبر Sad نمیدونم اون موقع ویزا گیرمون میاد یا نه ! بعیده اون موقع ویزا بدن ، نه ؟
کاری هست بشه کرد که جوابش زور تر انجام شه ؟ توروخودا راهنمایی کنید Sad
روز مصاحبه : 5 december , ابوظبي ، case number : 2014as2xxx ،
Last update : 29 may
تشکر کنندگان: sepideh jan
سلام . یه سئوال داشتم نمی دونم دقیقن تو کدوم قسمت باید مطرح می کردم . برای تمدید مدیکال اگر بخوایم هزینه ها پائین بیاد و واکسن نخوریم چه کار باید بکنیم . همون کارت بین الملل پاستور قبلی کفایت می کنه یا نه مجدد باید اقدام کنیم . 2 نفر از دوستام رفتن هر کدوم 220 دلار بابت مدیکال دادن . متشکر می شم راهنمائی کنید .
کیس نامبر:2014AS17## تاریخ رویت قبولی 22 اکتبر(6 ماه بعد از قبولی)تاریخ مصاحبه:20 Mar آنکارا-تعداد نفرهای کیس 2 نفر نصفی.آپ دیتها 10 آپریل و 15 می-28مي(با ایمیل)-12 جون.24 جون(با ایمیل).31 جون(با ایمیل).1 آگوست(با ایمیل).11 آگوست.22 آگوست.27 آگوست.2و9و12و17سپتامبر(با ایمیل ).به جا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
دوستان سلام.....من و همسرم رفتیم شهرستان و وتکسن همونو زدیم تو یه برگه برای پاستور اوردیم همه رو قبول کردن.....ولی من الان یه هفته از واکسنام که میگدره تمام بدنم پر شده از دونه های قرمز بزرگ....رفتم دکتر گفت شاید حساسیت داشتی به واکسن.....برا دخترم میترسم نکنه چیز بدی باشه ازم بگیره
تشکر کنندگان:
(2014-07-23 ساعت 20:14)tari نوشته:  دوستان سلام.....من و همسرم رفتیم شهرستان و وتکسن همونو زدیم تو یه برگه برای پاستور اوردیم همه رو قبول کردن.....ولی من الان یه هفته از واکسنام که میگدره تمام بدنم پر شده از دونه های قرمز بزرگ....رفتم دکتر گفت شاید حساسیت داشتی به واکسن.....برا دخترم میترسم نکنه چیز بدی باشه ازم بگیره

کسی تا الان اینجوری شده؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-24 ساعت 00:13)tari نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 20:14)tari نوشته:  دوستان سلام.....من و همسرم رفتیم شهرستان و وتکسن همونو زدیم تو یه برگه برای پاستور اوردیم همه رو قبول کردن.....ولی من الان یه هفته از واکسنام که میگدره تمام بدنم پر شده از دونه های قرمز بزرگ....رفتم دکتر گفت شاید حساسیت داشتی به واکسن.....برا دخترم میترسم نکنه چیز بدی باشه ازم بگیره

کسی تا الان اینجوری شده؟
سلام
نگران نباش یه حساسیته برو پیش پزشک زود و راحت درمان میشه.
بله مورد داشتیم حساسیت نشون دادن و خیلی زود حل شده.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: S.gh ، sepideh jan ، babak12
(2014-07-24 ساعت 03:02)محبت نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 00:13)tari نوشته:  

کسی تا الان اینجوری شده؟
سلام
نگران نباش یه حساسیته برو پیش پزشک زود و راحت درمان میشه.
بله مورد داشتیم حساسیت نشون دادن و خیلی زود حل شده.
عزیزم اگر واکسن ام ام آر زدی که شامل سرخک و سرخچه و اوریون هست این دانه ها تا حدی طبیعی هست ولی باز اگر طولانی شد با پزشک در میون بذار.
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-07-09 ساعت 13:11)graphist نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 15:14)azarmidokht نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 18:40)behdadK نوشته:  واکسن های نوزادی که طبیعتا واسه همه این همه سال ازش میگذره. واکسن TD اگر ابوظبی میرید حتما 3 نوبت وارد کنه. اگر هپاتیتتون هم بیشتر از 10 سال گذشته بد نیست تمدید کنید و یا تست آنتی بادی بدید(البته هپاتیت اجباری نیست) MMR هم که الان زدید

آخرین تزریق mmr مربوط به 2003 هست آیا احتیاج به تزریق مجدد هست؟

TD من 2 نوبت وارد شده ایرادی داره؟

Tdزیر50 سال اگر هستید دو نوبت هست و بالای پنجاه سه نوبت.و تا جاییکه میدونم واکسن ام ام آر مصونیتش همیشگی است برای اطمینان از انسیستو پاستور سوال کنید.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-07-09 ساعت 21:16)invisible man نوشته:  من واکسن TD فقط دو دوره زدم و دوره سوم رو دکتر گفت باید توی ابوظبی بزنم... کسی میدونه هزینه این واکسن دقیقا چقدر هست ؟

سن شما بالای پنجاه ساله؟اگر اینطوره سه نوبت نیاز دارین.کاش زمان را طوری تنظیم میکردین که هر سه نوبتو در ایران بزنین.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-07-11 ساعت 18:49)tabrizi نوشته:  دوستان مطلع لطفأ راهنمايى كنيد
من ٩ ماه پيش انكارا مصاحبه داشتم وتستهاى پزشكى را انجام دادم الان پس از ٩ ماه كلير شدم و ميخوام برم تمديد مديكال انجام بدم.به نظرتون واكسن mmr و td را اينجا بزنم يا برم انكارا ودكتر اونجا واكسيناسيون را انجام بده؟
ايا لازم هست نوبت دومmmr را بزنم يا نه؟
ممنون ميشم اگه توضيح بديد

بهتره اول بگین کی به آنکارا خواهید رفت تا بشه راهنمایی کرد و دید آیا زمان دارین برای تزریق واکسنها در ایران یا نه؟
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 19:04)tari نوشته:  

اگر تا زمان واکسنهای بعدیش (میتونید از روی کارت رشد و واکسنش نگاه کنید)ایران بودین ،سعی کنید حتما به موقع تزریق کنین تا بعدا مجبور نشیا در زمان مصاحبه بزنین،چون هم در سفر مشکله و بچه ممکنه اذیت بشه و هم هزینش بیشتره.اگر زودتر عازم هستین تنها کاری که باید برای دخترتون کنین رفتن به پاستور و وارد کردن این واکسنها در کارت بین المللیه.موفق باشین.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره