کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام ببخشید من تاریخ مدیکالم تموم نشده ولی اون واکسنارو که به خودمون میده که بعدا تکمیل کنیم بازم سفارت میخواد ممنون.
تشکر کنندگان:
(2014-08-02 ساعت 20:05)bahram2014 نوشته:  سلام ببخشید من تاریخ مدیکالم تموم نشده ولی اون واکسنارو که به خودمون میده که بعدا تکمیل کنیم بازم سفارت میخواد ممنون.
نه سفارت نمیخواد شما برای سلامتی خودتون بهتر بزنید
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: sepideh jan ، bahram2014
سلام دوستان
بعضي از دوستان توي شهرستانها واكسن mmr رو مجاني زدند، توي تهران جايي نيست كه مجاني باشه اين واكسن
اخه نفري 80 هزار تومانه ، يه خانواده ٤ نفره ٣٢٠ هزار تومان بايد براي اين واكسن پرداخت كنه
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه
تاریخ اعتبار شش ماهه مدیکال اولیه که انجام دادیم از کی تا کی هست. توی مدیکال من یه تاریخ expiration هست که زودتر ا ز شش ماه واسم درمیاد
من 17 ماه مارچ مدیکال دادم و باید قاعدتا تا 17سپتامبر اعتبار داشته باشه ولی بالای برگه سمت راست نوشته اکسپایرشن تا 30 اگوست.
حالا تکلیف چیه؟ چون من قصد ندارم مدیکالو تمدید کنم و میخوام بعد گرفتن ویزا برم
بالاخره تاریخ اعتبار مدیکالم تا کی هست؟
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان:
(2014-08-03 ساعت 11:35)ssara نوشته:  ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه
تاریخ اعتبار شش ماهه مدیکال اولیه که انجام دادیم از کی تا کی هست. توی مدیکال من یه تاریخ expiration هست که زودتر ا ز شش ماه واسم درمیاد
من 17 ماه مارچ مدیکال دادم و باید قاعدتا تا 17سپتامبر اعتبار داشته باشه ولی بالای برگه سمت راست نوشته اکسپایرشن تا 30 اگوست.

سلام دوست من
همانطور كه بالاي برگه تون نوشته مديكال شما تا 30 آگوست منقضي ميشه و همون تاريخ ملاكه. بنابراين لازمه كه دوباره تمديدش كنين چون ممكنه ويزاتون تو سپتامبر آماده بشه و قاعدتاً بدون مديكال جديد براتون صادر نخواهد شد!
شاد باشين.
تشکر کنندگان: ssara ، amin arefi
دوستان کسی کارت واکسن از جایی غیر پاستو (مرکز بهداشت یا دانشگاه علوم پزشکی) گرفته؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2014-08-03 ساعت 11:12)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان
بعضي از دوستان توي شهرستانها واكسن mmr رو مجاني زدند، توي تهران جايي نيست كه مجاني باشه اين واكسن
اخه نفري 80 هزار تومانه ، يه خانواده ٤ نفره ٣٢٠ هزار تومان بايد براي اين واكسن پرداخت كنه

به شما جایی که رفتین خیلی گرون گفته من ۳۰ هزار تومان زدم
2014AS00003XXX
تاريخ رويت نامه قبولي : 1 May 2014
تاریخ ارسال مدارک : 7 May 2014
دريافت تاييده رسيدن مدارک : 12 May 2014
دريافت نامه دوم : 12 Jun
سفارت: آنكارا
آپدیت اول : 25 Jul
ورود به ترکیه : 3 Aug
وقت دکتر : 4 Aug حضور در دكتر نيم ساعت قبل از وقت، هزينه 300 دلار، جواب دكتر 24 ساعت بعد
مصاحبه : 7 Aug ريجكت يك ضرب
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 16:39)yashary نوشته:  [quote='k1_m_1358' pid='529532' dateline='1407048136']
سلام دوستان

ما درمانگاه بهراد تو صادقیه زدیم هر نفری 40000 تومان
***4 ---3نفر--مصاحبه 24 مارچ--ايروان---آپديت 8 اگست--12 اگست
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 16:44)p.fereidouni نوشته:  
(2014-08-06 ساعت 16:39)yashary نوشته:  [quote='k1_m_1358' pid='529532' dateline='1407048136']
سلام دوستان

ما درمانگاه بهراد تو صادقیه زدیم هر نفری 40000 تومان

چرا 40 هزار تومن؟ من چند روز پیش رفتم بهراد 32400 ازم گرفت
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
تشکر کنندگان:
(2014-08-03 ساعت 12:33)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 11:35)ssara نوشته:  ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه

سلام دوست من
همانطور كه بالاي برگه تون نوشته مديكال شما تا 30 آگوست منقضي ميشه و همون تاريخ ملاكه. بنابراين لازمه كه دوباره تمديدش كنين چون ممكنه ويزاتون تو سپتامبر آماده بشه و قاعدتاً بدون مديكال جديد براتون صادر نخواهد شد!
شاد باشين.

دوست عزیز اون تاریخ انقضای فرم هست ولی در کل اعتبار ویزا در هر سه سفارت بر اساس مقدار باقیمانده مدیکال هست ابوظبی که با مدیکال یک ماه مونده هم ویزا نمیده و شما باید تمدید کنین
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، reasonable
سلام
خانم من چون کورتن مصرف میکنه نمیتونه ویروس زنده واکسن بزنه مثل ابله مرغان و mmr ولی تست آنتی بادی دادیم و همه تیترهاش بالا هستش سفارت هم آنکارا هست آیا پزشک مدیکالشون ایرادی خداهد گرفت یا نه ، MMR رو سال ۸۳ زده و آبلهمرغون هم بچگی گرفته
تشکر کنندگان:
(2014-08-09 ساعت 13:05)dashtibox نوشته:  سلام
خانم من چون کورتن مصرف میکنه نمیتونه ویروس زنده واکسن بزنه مثل ابله مرغان و mmr ولی تست آنتی بادی دادیم و همه تیترهاش بالا هستش سفارت هم آنکارا هست آیا پزشک مدیکالشون ایرادی خداهد گرفت یا نه ، MMR رو سال ۸۳ زده و آبلهمرغون هم بچگی گرفته
سلام
با توجه به تجربه دوستان از مديكال انكارا تست ابله مرغان اينجا قبول ندارن و در بسياري از موارد اين واكسن براي دوستان تزريق كردن
به نظر من در روز مديكال بايد مدركي ارائه بديد در خصوص استفاده خانم شما از كورتن و منع كردن دكتر تحت نظر از تزريق واكسنهاي با ويروس زنده .
دوست عزيز بايد با پزشك انيستو پاستور يا پزشك تحت نظر خانم شما در اين خصوص حتما مشورت كنيد .
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
با سلام
آیا برای مدیکال مجدد هم لازم است که از پزشک آنکارا وقت بگیریم؟
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان:
(2014-08-09 ساعت 23:41)Szsanazsz نوشته:  با سلام
آیا برای مدیکال مجدد هم لازم است که از پزشک آنکارا وقت بگیریم؟

بله لازمه ولی من دیدم اینجا بعضی گفتن بدون وقت هم قبول میکنه ولی بگیرید که بهتره دیگه چون و چرا نداره
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: Szsanazsz
سلام دوستان:
من واکسن کزاز را توی سه نوبت 0-1-6 زدم. الان توی تاریخ مدیکالم می بینم که دکتر کریستین زده واکسن کامل نیست و توی برگه مدیکال من اولین تزریق واکسن کزازمو جا انداخته. من باید چه کار کنم؟
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان