کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-08-15 ساعت 15:18)parisan نوشته:  سلام
از دوستان کسی میدونه هزینه مدیکال برای بار دوم چقدر میشه؟
مرسی

مثل دفعه اول
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: azadeh2014
سلام دوستان من برنده 2015 هستم . من نوبت دوم هپاتیت را زدم و نوبت سوم 20 ابان هست ایا باید یک ماه قبل از مصاحبه دیگه واکسن نزنم؟ اخه فکر کنم مصاحبه من اوایل اذز میشه
و اینکه وقتی رفتم پاستور واکسن mmr را برای من در دو نوبت 1993 و 2003 وارد کرد ایا باز هم لازمه که بزنم؟
البته در تاپیک 2015 جواب ندادند که مجبور شدم در اینجا مطرح کنم که پوزش میخواهم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
MMR باید دو نوبت به فاصله 1 ماه تزریق بشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: miladfr12 ، sepideh jan
سلام
من دوتا سوال داشتم
1-کسی از خانووم دکتر طاهرنژاد خبر نداره کجا میشه رفت پیشش برای ویزیت
2-من برای تمدید مدیکال انکارا باید وقت بگیرم دوباره؟یا امکان داره مستقیم از فرودگاه برم مطب و درخواست تمدید مدیکال کنم؟
ممنون میشم قبل از اعلام کلییر من را راهنمایی کنید با تشکر
کیس نامبر 3800 .... یکی از آخرین ویزا گرفته های 2014 .... فعلا میخوام برم کانزاس Wink
تشکر کنندگان:
با سلام
ایا از دوستان 2014 کسی هست که مشکل پزشکی داشته باشد؟ من مشکلم این است که دید یکی از چشمایم به دلیل تنبلی کم است ایا ممکن است در این خصوص دلیلی برای رد باشد؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-08-17 ساعت 12:57)houshym نوشته:  با سلام
ایا از دوستان 2014 کسی هست که مشکل پزشکی داشته باشد؟ من مشکلم این است که دید یکی از چشمایم به دلیل تنبلی کم است ایا ممکن است در این خصوص دلیلی برای رد باشد؟

سلام دوست من. خواهش میکنم ذهن خودتون رو با این مسائل درگیر نکنید. این مسائل باعث رد شدن کسی نمیشه. تنها مشکلات جدی پزشکی مثل داشتن بیماریهای واگیردار خطرناک مثل ایدز و هپاتیت ب و...و معتاد بودن و نظیر این موارد باعث رد شدن شخص میشه. شما عینکتون رو با خودتون به مصاحبه ببرید و نگران این مسائل اصلا نباشید.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: sepideh jan
(2014-08-17 ساعت 16:29)gema نوشته:  
(2014-08-17 ساعت 12:57)houshym نوشته:  با سلام

سلام دوست من. خواهش میکنم ذهن خودتون رو با این مسائل درگیر نکنید. این مسائل باعث رد شدن کسی نمیشه. تنها مشکلات جدی پزشکی مثل داشتن بیماریهای واگیردار خطرناک مثل ایدز و هپاتیت ب و...و معتاد بودن و نظیر این موارد باعث رد شدن شخص میشه. شما عینکتون رو با خودتون به مصاحبه ببرید و نگران این مسائل اصلا نباشید.

با تشکر از پاسختان. به هر حال به دلیل اینکه یک چشم من عملا دید نزدیک به صفر دارد نگران این بودم و امیدوارم که تحلیل شما دقیق و درست باشد که نگرانی این موضوع بودن درست نیست
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان هزینه نوبت دوم mmr و ابله در انکارا چقدر هست ؟
تشکر کنندگان:
دوستان کسانی که تزریقات واکسنها و کارت زرد رو تو مرکز هلال احمر انجام داده باشند ؟
جون من که سوال کردم گفتند فقط واکسن منژیت رو میزنیم و امکان داره برای سفارت امریکا کارت مارو قبول نکنند.البته هلال احمر برای حجاج کارت صادر میکنه
تشکر کنندگان:
شما باید کارت زرد بین المللی بزنید اگر هلال احمر کارت زرد بین المللی دارد که هیچ اگر ندارد حتما به محلی بروید که این کارت را دارد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Ehsan171
سلام دوستان پسرم تست سل رو تو مرحله اول مدیکال انجام داد ایا تو مرحله دوم مدیکال هم ازش تست سل میگیرن؟
در ضمن من و همسرم واکسن مرحله دوم MMRرو نزدیم کسی میدونه چی میشه؟
***4 ---3نفر--مصاحبه 24 مارچ--ايروان---آپديت 8 اگست--12 اگست
تشکر کنندگان:
(2014-08-17 ساعت 20:15)khalaf02 نوشته:  سلام دوستان هزینه نوبت دوم mmr و ابله در انکارا چقدر هست ؟

هر کدوم حدود 100 دلار برای ما این دوتا رو زد کلا شد حدود 650 دلار با اینکه تهران زده بودیم
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اميدوارم كه خوب باشين و زياد خسته نشده باشين من چند تا سوال در مورد واكسنا دارم خصوصا بچه هايي كه رفتن ابوظبي به تازگي :
١. آيا واكسن آنفولانزارو براي مديكال مجدد بزنيم؟ شنيدم دوستان دارن ميزنن.
٢. آيا نوبت سوم td براي ابوظبي لازمه؟ مال ما آخريش ١٨ فوريه بوده و دكتر در برگه قيد نكرده كه ناقصه.
٣. كارت قبليو ببريم پاستور مهر تمديد بزنيم ؟ شما رفتين زدين؟
خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنين فردا ميخوام برم پاستور.
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
تشکر کنندگان:
(2014-08-19 ساعت 14:57)Arash2013 نوشته:  سلام دوستان اميدوارم كه خوب باشين و زياد خسته نشده باشين من چند تا سوال در مورد واكسنا دارم خصوصا بچه هايي كه رفتن ابوظبي به تازگي :
٢. آيا نوبت سوم td براي ابوظبي لازمه؟ مال ما آخريش ١٨ فوريه بوده و دكتر در برگه قيد نكرده كه ناقصه.

1_اگر مدت اعتبار مدیکال شما تموم شده و مجددا دارید برای مدیکال اقدام میکنید بلهباید تمام واکسن ها و مراحل رو دوباره بگذرونید.
2و3 رو واضح تر مطرح کنید.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: Arash2013
(2014-08-19 ساعت 20:10)majid7 نوشته:  
(2014-08-19 ساعت 14:57)Arash2013 نوشته:  سلام دوستان اميدوارم كه خوب باشين و زياد خسته نشده باشين من چند تا سوال در مورد واكسنا دارم خصوصا بچه هايي كه رفتن ابوظبي به تازگي :

1_اگر مدت اعتبار مدیکال شما تموم شده و مجددا دارید برای مدیکال اقدام میکنید بلهباید تمام واکسن ها و مراحل رو دوباره بگذرونید.
2و3 رو واضح تر مطرح کنید.

سلام دوستان. جواب سوالامو امروز گرفتم وفتم پاستور. فقط بايد سومين مرحله td رو وارد ميكرديم و آنفولانزا جديد ميزدسم همين نياز به انجام كار ديگه اي نيست. دوستاني كه mmr يه نوبت زدن نوبت دوم يادشون نره.
نساز به مهر تمديد كارت نيست و فقط مهر واكسنا كفايت ميكنه.
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
تشکر کنندگان: majid7 ، babak12 ، sepideh jan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان