کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2013-07-17 ساعت 08:33)maryam_fo نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 02:06)noobnoobi نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 01:44)20142ddc نوشته:  سلام بر همه ی دوستان
فرمهای سری اولی که پست کردم چهل روز پیش بر اساس رهگیری پستی به kcc رسیده دو بار ایمیل زدم تا تایید دریافت وصحت مدارک ارسالی رو بگیرم بار اول یک ایمیل اومد که شش تا هشت هفته دیگه جواب میدیم وبار دیگریک ایمیل اتوماتیک مثل بقیه دوستان دریافت کردم .یک بار هفته پیش تلفنی سوال کردم باز هم گفتند سرمون شلوغه به زودی جواب میدیم .به هر حال تا امروز نتیجه ای نگرفتم وهمچنان نگرانم که زمان بگذره و بعد متوجه بشم که مشکی وجود داشته لطفا دوستان مطلع نظر بدهند
سپاسگزارم

نگران نباشید واقعا سرشون شلوغه...
طبق گفته دوستان صحت مدارک ارسالی رو هیچوقت اعلام نمیکنن ولی تایید دریافت رو میدن.
شما بازم تا 2 هفته صبر کنید اگه جوابی نیومد یه ایمیل که شامل کیس نامبر و اسم و تاریخ تولد هست و با متنی که فقط سوالی مبنی بر دریافت مدارکتون هست بفرستین.

بازم تاکید میکنم اصلا نگران نباشید خیلی ها هنوز تایید دریافت مدارک رو از kcc نگرفتن و کاملا عادی هست چون سرشون شلوغ هست.

برای این که بدونید شما تنها نیستید من هم دقیقا 6 هفته پیش مدارک رو فرستادم و 3 بار زنگ زدم ولی تایید نگرفتم ....به من گفتن اول august تماس بگیرم ... توصیه می کنم زنگ بزنید به جای ایمیل ...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من میدونم که مدارکو چه کسی توی kccتحویل گرفته ولی الآن 8 هفته گذشته ومن نمی دونم پروسه بررسی پرونده ام شروع شده یا نه چون جوابی در مورد تایید مدارک نگرفتم با توجه به اینکه کیس نامبرم1xxx است واز طرفی میخوام محل مصاحبم رو تغییر بدم نگرانم که نه تنها این کار عملی نشه بلکه اصلا" مشکلی در مراحل اولیه کار وجود داشته باشه.ضمنا" تا الآن دو یا سه بار هم ایمیل زدم وهم تلفنی سوال کردم ولی بی فایده بوده وهر دفعه جواب دادند که سرشون شلوغه و6 تا8 هفته دیگه جواب میدن
تشکر کنندگان:
[quote='aghaghia' pid='384701' dateline='1375280471']
[quote='sad_sad' pid='384606' dateline='1375270917']
من فرم 230 و 120 رو ایمیل کردم یک ایمیل اتوماتیک بلافاصله ویک ایمیل تقریبا بی ربط 3 روز بعد دریافت کردم مرحله بعدی چیه و باید پکار کنم ؟ایا باید از kcc با من تماس بگیرن؟
[/quote']
خیر از کی سی سی با شما تماس نمی گیرن، ایمیل بی ربط یعنی چی؟ متنشو بزارین اینجا.
تنها کاری که میتونید انجام بدید: صبر کنید بهتون جواب میدن.
[/quot

این متن ایمیلیه که گفتم بی ربطه تقریبا
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان:
(2013-08-01 ساعت 12:23)sad_sad نوشته:  [quote='aghaghia' pid='384701' dateline='1375280471']
من فرم 230 و 120 رو ایمیل کردم یک ایمیل اتوماتیک بلافاصله ویک ایمیل تقریبا بی ربط 3 روز بعد دریافت کردم مرحله بعدی چیه و باید پکار کنم ؟ایا باید از kcc با من تماس بگیرن؟
[/quote']
[/quot

Diversity Visa Unit

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540

اتفاقا خیلی هم باربطه Smile این ایمیلی هست که تایید کرده فرم هاتون رو گرفتن و به کیستون برای مراحل بعدی اضافه شده، متاسفانه دوستان وقت نمیزارن پست ها رو بخونن وگرنه چندین بار این پیغام اینجا گذاشته شده و گفته شده چه معنایی داره!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، sad_sad ، ghafari88 ، noobnoobi
(2013-08-01 ساعت 13:02)aghaghia نوشته:  
(2013-08-01 ساعت 12:23)sad_sad نوشته:  [quote='aghaghia' pid='384701' dateline='1375280471']
[/quote']
[/quot

Diversity Visa Unit

اتفاقا خیلی هم باربطه Smile این ایمیلی هست که تایید کرده فرم هاتون رو گرفتن و به کیستون برای مراحل بعدی اضافه شده، متاسفانه دوستان وقت نمیزارن پست ها رو بخونن وگرنه چندین بار این پیغام اینجا گذاشته شده و گفته شده چه معنایی داره!

ممنون از راهنماییتون پس با این حساب من تا تعیین زمان مصاحبه و نامه مصاحبه که اونها هم بصورت ایمیل میاد باید منتظر بمونم
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان:
(2013-08-01 ساعت 13:54)sad_sad نوشته:  
(2013-08-01 ساعت 13:02)aghaghia نوشته:  
[/quote']
[/quot

Diversity Visa Unit

ممنون از راهنماییتون پس با این حساب من تا تعیین زمان مصاحبه و نامه مصاحبه که اونها هم بصورت ایمیل میاد باید منتظر بمونم

باز هم معلمومه که تاپیک ها رو مطالعه نمی کنید Rolleyes ممکنه ایمیلی به شما بدن ممکنه ندن، شما خودتون باید بولتن ویزا رو چک کنید و اگر کیس تون کارنت شده بود برید صفحه قبولیتون رو 2باره چک کنید اون صفحه تبدیل به دعوت نامه مصاحبه میشه، جزئیات بارها و بارها در پست های قبلی توضیح داده شده...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ojee ، noobnoobi ، sad_sad ، H Pier ، pari pariaaa
(2013-08-04 ساعت 10:58)azadeh2014 نوشته:  دوست عزیز منظورتون از اینکه صفحه قبولی رو چک کنیم اینه که دویاره همون شماره های موقع ثبت نام رو وارد کنیم و مجددا وارد صفحه قبولیمون بشیم؟ یا اینبار با شماره کیس نامبر میشه وارد شد؟

دوست عزیز همون Confirmation Number رو وارد میکنید و وارد میشید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sad_sad ، azadeh2014
سلام. ممنون از سايت عالي و تشكر از زحمتاتون. حقيقتش من سه روزه فهميدم برنده شدم. 2014as00003xxx . خواستم بدونم اگه فرمهاي اوليه رو تا بيست روز ديگه بفرستم ديره يا نه. چون بخاطر يسري مشكلات نميتونم. سوال بعديم اينه كه اگه كيس نامبرهاي بعد از من كارنت بشن شانس من از دسن رفته يا هنوز فرصت دارم. ايا همون عكسهاي ثبت نام رو ميتونم بفرستم.
case #:3Xxx. Yrv. Mar. => AP. Recent Updates on 8,12,15Aug
پروفایل دونفره Rolleyes Rolleyes
موطن آدمي را بر هيچ نقشه ای نشاني نيست. . . موطن آدمي تنها در قلب كسانيست كه دوستش مي دارند. .
تشکر کنندگان:
(2013-08-05 ساعت 13:11)HELIAA نوشته:  سلام. ممنون از سايت عالي و تشكر از زحمتاتون. حقيقتش من سه روزه فهميدم برنده شدم. 2014as00003xxx . خواستم بدونم اگه فرمهاي اوليه رو تا بيست روز ديگه بفرستم ديره يا نه. چون بخاطر يسري مشكلات نميتونم. سوال بعديم اينه كه اگه كيس نامبرهاي بعد از من كارنت بشن شانس من از دسن رفته يا هنوز فرصت دارم. ايا همون عكسهاي ثبت نام رو ميتونم بفرستم.

مشکلی نست دوست عزیز میتونید تا اونوقت هم بفستید ممکنه با شماره ای هم ردیف خودتون مصاحبه نشید ولی حق تون سرجاش باقی میمونه. نه نمیتونید باید عکس جدید بفرستید.
تشکر کنندگان: noobnoobi
(2013-08-05 ساعت 13:23)aghaghia نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 13:11)HELIAA نوشته:  سلام. ممنون از سايت عالي و تشكر از زحمتاتون. حقيقتش من سه روزه فهميدم برنده شدم. 2014as00003xxx . خواستم بدونم اگه فرمهاي اوليه رو تا بيست روز ديگه بفرستم ديره يا نه. چون بخاطر يسري مشكلات نميتونم. سوال بعديم اينه كه اگه كيس نامبرهاي بعد از من كارنت بشن شانس من از دسن رفته يا هنوز فرصت دارم. ايا همون عكسهاي ثبت نام رو ميتونم بفرستم.

مشکلی نست دوست عزیز میتونید تا اونوقت هم بفستید ممکنه با شماره ای هم ردیف خودتون مصاحبه نشید ولی حق تون سرجاش باقی میمونه. نه نمیتونید باید عکس جدید بفرستید.

ممنون از جوابتون.من مدركم ليسانس مترجمي انگليسيه.اونجا قصد ادامه تحصيل دارم. همه مداركم شامل ليسانس ديپلم وپشدانشگاهي رو ترجمه رسمي و مهر دادگستري و وزارت بكنم ? اگه اونام لازمه , من ديپلم و پيشم رو گم كردم. كپيشونو دارم. با اونا ميشه كاري كرد?
case #:3Xxx. Yrv. Mar. => AP. Recent Updates on 8,12,15Aug
پروفایل دونفره Rolleyes Rolleyes
موطن آدمي را بر هيچ نقشه ای نشاني نيست. . . موطن آدمي تنها در قلب كسانيست كه دوستش مي دارند. .
تشکر کنندگان:
(2013-08-05 ساعت 14:04)HELIAA نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 13:23)aghaghia نوشته:  

مشکلی نست دوست عزیز میتونید تا اونوقت هم بفرستید ممکنه با شماره ای هم ردیف خودتون مصاحبه نشید ولی حق تون سرجاش باقی میمونه. نه نمیتونید باید عکس جدید بفرستید.

ممنون از جوابتون.من مدركم ليسانسه.اونجا قصد ادامه تحصيل دارم. غير از ليسانس بايد ديپلم و دانشگاهي رو هم ترجمه رسمي و مهر دادگستري و وزارت بكنم ? اگه اونام لازمه , من ديپلم و پيشم رو گم كردم. كپيشونو دارم. با اونا ميشه كاري كرد?
اینو اطلاعی ندارم بهتره برین در تاپیک های مربوط با ادامه تحصیل و یا ترجمه مدارک بپرسید جون سوالتون ربطی با این تاپیک نداره ولی اگر میخواین در مصاحبه بگین که قصد ادامه تحصیل دارین به فکر یه حساب بانکی پر و پیمون هم باشین ...
کلا سعی کنید سوالتون رو در تاپیک خودش بپرسید و اگر فکر میکنید تاپیک مرتبطی وجود نداره در تاپیک سوال های غیر مرتبط سوالتون رو مطرح کنید....
تشکر کنندگان: HELIAA
سلام دوستان عزیز
کم کم دارم احساس تنهایی می کنم فکر کنم دیگه کسی باقی نمونده که تاییدیه نگرفته باشه چون دیگه کسی چیزی در این مورد نمی گه.9 هفته از رسیدن مدارکم گذشته ولی هنوز تایید دریافت رو نگرفتم.جند شب پیش به توصیه دوستان برای چندمین بار باkccتماس تلفنی گرفتم وخانومی در کمال ادب وخونسردی گفت 3 هفته دیگر صبر کنید .گفتم خودتون فرمودید بعد از 6 تا8 هفته جواب میدید وباز خودتون فرمودید اول آگوست تماس بگیرید.گفت به خاطر بچه های 2013 سرمون شلوغه.گفتم اخه من میخوام محل مصابه ام رو تغییر بدم .گفت شما بعد ار تایید دریافت مدارک میتونید این کارو انجام بدیدو مشکلی نیست .خلاصه اینکه نگرانی بنده از طریق تلفن به ایشون منتقل نشد . حالا می خوام دوباره زنگ بزنم وبگم اگه اشکالی نداره یک بار دیگه مدارکمو ایمیل کنم شاید از این طریق جواب بگیرم کاری که از همون اول باید انجام میدادم.حالا می بینم با پست فرستادن فقط هزینه ونگرانیه!!!
تشکر کنندگان: maryam_fo
(2013-08-05 ساعت 16:40)20142ddc نوشته:  سلام دوستان عزیز
کم کم دارم احساس تنهایی می کنم فکر کنم دیگه کسی باقی نمونده که تاییدیه نگرفته باشه چون دیگه کسی چیزی در این مورد نمی گه.9 هفته از رسیدن مدارکم گذشته ولی هنوز تایید دریافت رو نگرفتم.جند شب پیش به توصیه دوستان برای چندمین بار باkccتماس تلفنی گرفتم وخانومی در کمال ادب وخونسردی گفت 3 هفته دیگر صبر کنید .گفتم خودتون فرمودید بعد از 6 تا8 هفته جواب میدید وباز خودتون فرمودید اول آگوست تماس بگیرید.گفت به خاطر بچه های 2013 سرمون شلوغه.گفتم اخه من میخوام محل مصابه ام رو تغییر بدم .گفت شما بعد ار تایید دریافت مدارک میتونید این کارو انجام بدیدو مشکلی نیست .خلاصه اینکه نگرانی بنده از طریق تلفن به ایشون منتقل نشد . حالا می خوام دوباره زنگ بزنم وبگم اگه اشکالی نداره یک بار دیگه مدارکمو ایمیل کنم شاید از این طریق جواب بگیرم کاری که از همون اول باید انجام میدادم.حالا می بینم با پست فرستادن فقط هزینه ونگرانیه!!!

سلام دوست عزیز... اول که این نامه رو خوندم فکر کردم خدای نکرده یه وصیت نامست Smile))) خواستم بگم تنها نیستید و من هم الان 8 هفته است که از راههای مختلف دنبال گرفتن تایید هستم ... راستش به فکر من هم رسید که مدارک را دوباره ایمیل بزنم ... بعضی از دوستان منع کردند .... اما شما لطفا اگر از kcc پرسیدید باز خبرشو بدهید ... نگران نباشید ما تنها کسایی نیستیم که نگرفتیم... راستی کیس نامبر شما حدودش چند هست ؟
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: noobnoobi ، 20142ddc

سلام

منم الان ۸ هفته هست که مدارکمو ارسال کردم و تلفن هم زدم جواب شما رو بهم دادن.منم اول مثل تو بودم ولی‌ الان اصلا نگران نیستم.چون ۲۰ روز پیش یکی‌ از دوستم که برنده ساله پیش بود رفت و یکی‌ دیگه تا شهریور میره.

اونا میگن صبر کن یعنی‌ باید صبر کرد و عجله نکرد.
تشکر کنندگان: 20142ddc
(2013-08-05 ساعت 17:35)kami_kami نوشته:  

سلام

منم الان ۸ هفته هست که مدارکمو ارسال کردم و تلفن هم زدم جواب شما رو بهم دادن.منم اول مثل تو بودم ولی‌ الان اصلا نگران نیستم.چون ۲۰ روز پیش یکی‌ از دوستم که برنده ساله پیش بود رفت و یکی‌ دیگه تا شهریور میره.

اونا میگن صبر کن یعنی‌ باید صبر کرد و عجله نکرد.

ممنون ... یعنی دوستان شما هم شرایطشون مثل ما بود و از kcc تایید نگرفته بودن ؟
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: 20142ddc

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان