کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2014-01-05 ساعت 01:31)reza_89 نوشته:  یکی به داد من برسه... Sad ....من اسم پدرم برای لاتاری 2014 در اومد...مشکل اینه که موقع ثبت نام برای لاتاری از اونجا که به پاسپورت پدرم دسترسی نداشتم، من تاریخ تولد پدرم را طبق یه سایت مزخرف فارسی(که حالا اسمشو نمیگم) تبدیل کردم به میلادی و متاسفانه اون سایت یک روز جلوتر از واقعیت و اونچه در پاسپورت هست تاریخ را نشون داد....ولی موقع فرم پر کردن تارخ پاس رو زدم...جواب KCC این بود که اطلاعات فرستاده شده مربوط به کیس نمیشه.....من هم زنگ زدم KCC...ماجرا را بش گفتم گفت اطلاعات را بگو...همه را مطابقت داد تا رسیدیم به تاریخ تولد که مطابقت نداشت و گفت نمیتونه مدارک را دستکاری کنه....این شد که فهمیدم اشکال کجاست......رفتم تو همون سایته و دیدم تاریخی که تبدیل میکنه یه روز با پاسش فرق داره.......این شد که منم گفت چه کنم چه نکنم.....که به عقل نا عقلم رسید که خب با همون تاریخ موقع ثبت نام فرم ها را بفرستم..........فرستادم و حالا هم کارنت شده.......حالا میبینم اینجا میگن باید به KCC اشتباه را اعلام میکردین و .....حالا به نظر شما من چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایمیل بزنم داستان رو بگم یا برم داستانمو برای آفیسر بگم؟
خلاصه فکر نکنم در طول تاریخ مهاجرت به آمریکا کسی تجربه مشابهی داشته باشه!! بهرحال میدونم که اگه اطلاعی داشته باشین دریغ نمیکنین...........سپاس
دوست عزيز من هم مشکل شما رو داشتم و به کي سي سي اعلام کردم
اشکال نداره نگران نباشيد اگه مي تونيد يه نامه به کي سي سي بزنيد و بعد پرينت نامه را ببريد س ف ا ر ت . مشکلتون حل ميشه Smile
تشکر کنندگان: jojo_hami ، ebi1344
دوستان من خودم روز تولدم را يک روز اشتباه زدم
ولي قبلا به kcc نامه زدم و اطلاع دادم مشکل رو
روز مصاحبه مشکلي واسم ايجاد نشه ؟!!!
تشکر کنندگان: jojo_hami ، ebi1344
سلام
من در موقع پر کردن فرم ها سال گرفتن آخرین مدرک تحصیلی رو اشتباه چند ماه دیرتر نوشتم حالا این اشتباه رو می شه فقط قبل از قسم خوردن بگم یا باید حتما فرم ها رو آپدیت کنم و ایمیل کنم یا همراه خودم ببرم سفارت چقدر مهمه این قضیه؟
در ضمن بند 30 فرم ds-230چند سال منظورشه که گفته تو شهری از 16 سالگی زندگی کردین؟ یهنی باید از 16 سالگی به بعد رو باید بنویسیم؟مثلا 30 ساله باشیم باید بزنیم 2008
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزی که هنوز مصاحبه نشدید
به هیچ وجه من الوجوه نگران اشتباهات در فرم ها نباشید فقط قبل از قسم خوردن به اونها اشاره کنید. کافیه کافیه
ما خودمون انقدر اشتباه داشتیم که اصلا می خواستیم از مصاحبه رفتن صرف نظر کنیم اما آخر تصمیم گرفتیم بریم و بهمون ثابت شد که بیخودی نگران بودیم.
شما هم الکی نگران نباشید.
البته طی یک ایمیل اشتباه خودتون رو گزارش بدید و پرینت اونو با خود به مصاحبه ببریدو دیگر هیچ...
به امید موفقیت
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: farshadm999 ، Saeedv13 ، nedaba ، amin arefi ، آلیس-1980 ، asalasali
(2014-01-07 ساعت 22:36)moqadam نوشته:  دوستان عزیزی که هنوز مصاحبه نشدید
به هیچ وجه من الوجوه نگران اشتباهات در فرم ها نباشید فقط قبل از قسم خوردن به اونها اشاره کنید. کافیه کافیه
ما خودمون انقدر اشتباه داشتیم که اصلا می خواستیم از مصاحبه رفتن صرف نظر کنیم اما آخر تصمیم گرفتیم بریم و بهمون ثابت شد که بیخودی نگران بودیم.
شما هم الکی نگران نباشید.
البته طی یک ایمیل اشتباه خودتون رو گزارش بدید و پرینت اونو با خود به مصاحبه ببریدو دیگر هیچ...
به امید موفقیت

ممنون ما تو فرمهامون ۴ تا اشتباه داریم ۲ تاش مربوط به محل زندگی‌ ۲ تاش مربوط به سالهای تحصیل. خیلی‌ نگران بودم ، الان زنگ زدم به کی‌ سی‌ سی‌ بهم گفتن میتونی‌ به آفیسر بگی‌ موقع مصاحبه. از اطلاع شما هم بسیار ممنونم خیلی‌ از نگرانیم کم کرد.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: poem ، ffrfar ، amin arefi
دوستان عزيزي كه اشتباه در فرم هاي اوليه داشتند (فرقي نمي كنه چه اشتباهي ، حتي اشتباهاتي كه تجربه دوستانمون باعث رد شدن كيسشون شده) مي تونند با ما تماس بگيرند تا كمكشون كنيم و مشكلشون رو حل كنيم چرا كه هيچ چيزي غير ممكن نيست.

021-85315315
تشکر کنندگان: sce ، آلیس-1980 ، lighter
(2014-01-07 ساعت 21:24)Prometheus نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 01:31)reza_89 نوشته:  یکی به داد من برسه... Sad ....من اسم پدرم برای لاتاری 2014 در اومد...مشکل اینه که موقع ثبت نام برای لاتاری از اونجا که به پاسپورت پدرم دسترسی نداشتم، من تاریخ تولد پدرم را طبق یه سایت مزخرف فارسی(که حالا اسمشو نمیگم) تبدیل کردم به میلادی و متاسفانه اون سایت یک روز جلوتر از واقعیت و اونچه در پاسپورت هست تاریخ را نشون داد....ولی موقع فرم پر کردن تارخ پاس رو زدم...جواب KCC این بود که اطلاعات فرستاده شده مربوط به کیس نمیشه.....من هم زنگ زدم KCC...ماجرا را بش گفتم گفت اطلاعات را بگو...همه را مطابقت داد تا رسیدیم به تاریخ تولد که مطابقت نداشت و گفت نمیتونه مدارک را دستکاری کنه....این شد که فهمیدم اشکال کجاست......رفتم تو همون سایته و دیدم تاریخی که تبدیل میکنه یه روز با پاسش فرق داره.......این شد که منم گفت چه کنم چه نکنم.....که به عقل نا عقلم رسید که خب با همون تاریخ موقع ثبت نام فرم ها را بفرستم..........فرستادم و حالا هم کارنت شده.......حالا میبینم اینجا میگن باید به KCC اشتباه را اعلام میکردین و .....حالا به نظر شما من چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایمیل بزنم داستان رو بگم یا برم داستانمو برای آفیسر بگم؟
خلاصه فکر نکنم در طول تاریخ مهاجرت به آمریکا کسی تجربه مشابهی داشته باشه!! بهرحال میدونم که اگه اطلاعی داشته باشین دریغ نمیکنین...........سپاس
دوست عزيز من هم مشکل شما رو داشتم و به کي سي سي اعلام کردم
اشکال نداره نگران نباشيد اگه مي تونيد يه نامه به کي سي سي بزنيد و بعد پرينت نامه را ببريد س ف ا ر ت . مشکلتون حل ميشه Smile

سلام من هم همین اشتباه را کردم و تاریخ تولد را اشتباه زدم. به KCC هم ایمیل زدم و اشتباهات را گفتم ولی جواب آنها این بود که این مورد در حیطه کاریشون نیست و باید با سفارت یا کنسولگری آمریکا نزدیکمون این موضوع را مطرح کنیم!! ولی ما که سفارت نداریم و بعدش هم من مدارکم را به KCC فرستادم و هوز هم تاییدیه به من ندادند که مدارک را تحویل گرفتند! چرا باید با جای دیگه این موضوع را جک کنم؟؟!! الان باید چه کار کنم؟
این هم جواب آنها به انگلیسی
Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information.
Case No.2014000038XX
رویت قبولی : 20 نوامبر
ارسال مدارک : 18 دسامبر
نامه دوم : 17 ژانویه
وقت سفارت : هفته اول مارچ
دریافت ویزا : 5 مارچ (یکضرب)
ورود به آمریکا : 21 June
Smile
تشکر کنندگان:
mmoarefparvar دوست گرامی پست اول همین تاپیک و پست اول تاپیک مکاتبه با کی سی سی رو مطالعه کنید به جوابتون میرسید، در ضمن حدودا کیس نامبرتون چه عددی هست مثلا 2000و 3000 ....؟
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: amin arefi
(2014-01-15 ساعت 17:41)aghaghia نوشته:  mmoarefparvar دوست گرامی پست اول همین تاپیک و پست اول تاپیک مکاتبه با کی سی سی رو مطالعه کنید به جوابتون میرسید، در ضمن حدودا کیس نامبرتون چه عددی هست مثلا 2000و 3000 ....؟

سلام
38XX است.
متشکرم
Case No.2014000038XX
رویت قبولی : 20 نوامبر
ارسال مدارک : 18 دسامبر
نامه دوم : 17 ژانویه
وقت سفارت : هفته اول مارچ
دریافت ویزا : 5 مارچ (یکضرب)
ورود به آمریکا : 21 June
Smile
تشکر کنندگان: aghaghia
با عرض سلام و خسته نباشید.من در روز ثبت نامم مدرکم را در حال گذراندن دوره کارشناسی زدم اما چون سال اول بود و من از این رشته و دانشگاه خوشم نیامد و کلا دیگه به دانشگاه نرفتم .و اصلا هم نرفتم که فرم انصراف پر کنم.میخواستم بدونم تو پر کردن 2 تا فرم (122 و 230 ) مدرکم را پیش دانشگاهی بزنم.مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟ مخصوصا موقع قسم خوردن ؟؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.....
تشکر کنندگان:
من هفته دیگه مصاحبه دارم و از سهمیه اروپا استفاده کردم.خیلی استرس دارم .البته یکی از اشناها با همین اشتباه 4 سال پیش برد و به اون ویزا دادن.یکی راهنماییم کنه.یعنی منم قبل از قسم بگم بهشون
تشکر کنندگان: ebi1344
(2014-01-16 ساعت 16:46)ارش سام نوشته:  من هفته دیگه مصاحبه دارم و از سهمیه اروپا استفاده کردم.خیلی استرس دارم .البته یکی از اشناها با همین اشتباه 4 سال پیش برد و به اون ویزا دادن.یکی راهنماییم کنه.یعنی منم قبل از قسم بگم بهشون

فکر میکنم از سهمیه اروپا کیس ریجکت میشه دوست عزیز
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان:
(2013-05-05 ساعت 08:26)pooya.n نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 04:14)Danial_4139 نوشته:  چند اشتباه هست که خیلی ها دارن ولی هیچ جواب یا متن نامه ای که بشه به عنوان نمونه ازش استفاده کرد تو اون تاپیک ها پیدا نکردم .

لطفا اگر امکانش هست یه توضیح کلی در مورد این موارد بدید و چند نمونه نامه هم بذارید که با تغییر مشخصات بشه ارسال کرد .
من همه اون تاپیک ها رو زیر و رو کردم آخرم به جوابم نرسیدم که آیا این اشتباهات مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟

___________________________________________________________________________________________________
1 - اینجور که دیدم عمده ترین مشکلی مربوط به افرادی میشه که تو ثبت اسم و فامیل اشتباه کردن به خصوص 90% افرادی که فامیل دو بخشی داشتن اون رو به صورت جدا از هم ثبت کردن که توی پاسپورت بدون فاصله ثبت شده .
___________________________________________________________________________________________________
2 - افرادی که تاریخ تولد رو اشتباه ثبت کردن .
3 - افرادی که جای اسم و فامیل رو جابجا نوشتن .
4 - افرادی که میزان تحصیلات رو کم یا زیاد اعلام کردن .
5 - افرادی که از سهمیه کشور های دیگه استفاده کردن .
6 - افرادی که اطلاعات همسر یا فرزندان رو یا جا انداختن یا نادرست وارد کردن .

اگر میشه برای هر یک از این موارد یه ایمیل نمونه قرار بدید که ما هم از سر در گمی دربیایم .

من تو اطلاعاتم فامیلم رو جدا وارد کردم ولی تو پاس سر هم هست و دوم تاریخ تولدی که ثبت کردم با تاریخ تولد پاس مغایرت داره .
( تو ترجمه مشخصات شناسنامه فامیل جدا از همه و مثل اون چیزیه که تو فرم اولیه ثبت کردم ولی تو پاسپورت سر هم نوشته شده )

لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی بکنید .

سلام
به جز موارد 5 و 6 بقیش قابل اصلاحه. متاسفانه موارد 5 و 6 کیسشون ریجکت میشه. به جز کسانی که اشتباه کوچیکی تو مشخصات همسر و فرزندشون دارن.
مثلا مشکل شما که نام خانوادگیتون سر هم نیست، دوستانی که جای اسم و فامیل رو اشتباه زدن و چنین مواردی به راحتی قابل اصلاحه. اصلا استرس نداشته باشین.
کسانی که میزان تحصیلات رو اشتباه زدن یه مقدار جریانشون پیچیدس. ولی فکر میکنم اون هم قابل اصلاح باشه.
عجله نکنید. نمونه تمام نامه ها رو همینجا براتون میزاریم.

یعنی 100% کسی که اشتباه 5 داره رد میشه. یعنی ناامید ناامید باشم
تشکر کنندگان: mahdibashoma
(2014-01-16 ساعت 16:46)ارش سام نوشته:  من هفته دیگه مصاحبه دارم و از سهمیه اروپا استفاده کردم.خیلی استرس دارم .البته یکی از اشناها با همین اشتباه 4 سال پیش برد و به اون ویزا دادن.یکی راهنماییم کنه.یعنی منم قبل از قسم بگم بهشون

به خدا اميد داشته باش
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، ebi1988
سلام دوستان من اسمم سید داره ولی SEYED نوشتم
بنظرتون مشکلی پیش میاد؟

من هنوز برنده نشدم اما...
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان