کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2014-02-05 ساعت 01:19)mahssa نوشته:  سلام دوستان ما کمتر از یک ماه دیگه در ارمنستان مصاحبه داریم ولی تاریخ تولد پدرم رو توی همه ی فرم ها اشتباه وارد کردم حالا سوال من اینه ک اگه الان برای kcc ایمیل بزنم و جریان رو بگم قبول میکنن یا ممکنه به خاطر این که دیر اقدام کردم کلا مصاحبه رو هم کنسل کنن؟؟؟؟ اصلا عاقلانه هست الان ایمیل بفرستم یا بهتره همون روز مصاحبه قبل از قسم خوردن بهش اشاره کنم؟؟
ممنون میشم اگه جوابم رو بدین چون خیلی نگرانشم
شما میتونید ایمیل بزنید ولی فرمی که اخرین برای برای سفارت ارسال کردید رو دوباره به صورت صحیح پر کنید
و همراتون ببرید و قبل از قسم خوردن اشاره کنید.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، Mana Moli ، mahssa ، EKAM
(2014-02-07 ساعت 13:45)kamranh نوشته:  سلام
دوستان من یه سوال در مورد تاریخ فارغ التحصیلی دارم توی دانشنامه من تاریخ فارغ تحصیلی بدین صورت نوشته شده "در تاریخ تیر 1388 " حال می خوام ببینم این به میلادی چی میشه ؟
من توی فرم ها بدین صورت نوشتم "2009 june " ولی دارالترجمه نوشته july 2009 حالا فکر می کنید کدوم درسته چون من به دارالترجمه زنگ زدم می گه موردی نداره هر کدومو که خودت بگی برات می نویسم به نظرتون من همونی که توی فرم هام فرستادمو بگم دیگه ؟؟
دوست عزیز شما میتونید ایمیل بزنید ولی فرمی که اخرین باربرای سفارت ارسال کردید رو دوباره به صورت صحیح پر کنید
و همراتون ببرید و قبل از قسم خوردن به آفیسر بدهید.
ضمنا با استفاده از گوگل سرچ میشه تاریخ درست را فهمید.
http://www.zibasho.com/convert-date
تشکر کنندگان:
(2014-02-19 ساعت 15:55)erfan786 نوشته:  
(2014-02-17 ساعت 19:52)erfan786 نوشته:  سلام
من میخوام فرماموم update کنم تو سابجک چی باید بنویسم مرسی از راهنمایی تون

کسی نیست جواب سئوال منو بده
دوست عزيز من چند بار با kcc مكاتبه كردم، فرمهام رو هم آپديت كردم و فرستادم و هر دفعه هم فقط كيس نامبر را در بخش موضوع نوشتم :
Case Number: 2014AS0000xxxx
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: ffrfar
دوستان من چند روز دیگه مصاحبه دارم . الان که میخواستم فرم هارو آپدید کنم اشتباهی در قسمت 7 فرم 122 نوشتم که من به مدت 5 سال کار می کردم و کار فرما هم خودم بودم. حالا میشه این قسمت پاک کنم و به سفارت بگم که اشتباه شده؟
میشه لطفا جواب منو سریتر بدین خیلی استرس دارم..............
تشکر کنندگان:
(2014-02-25 ساعت 19:41)ehsan2012 نوشته:  دوستان من چند روز دیگه مصاحبه دارم . الان که میخواستم فرم هارو آپدید کنم اشتباهی در قسمت 7 فرم 122 نوشتم که من به مدت 5 سال کار می کردم و کار فرما هم خودم بودم. حالا میشه این قسمت پاک کنم و به سفارت بگم که اشتباه شده؟

هیچ مشکلی نداره نگران نباشید فقط اپدیت کنید و با خودتون فرم جدید رو ببرید... اگر تحصیلات دیپلم 12 ساله و یا تحصیلات دانشگاهی دارید نیازی به پر کردن این قسمت از فرم 122 نیست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: lighter ، ehsan2012
(2014-02-25 ساعت 21:10)aghaghia نوشته:  
(2014-02-25 ساعت 19:41)ehsan2012 نوشته:  دوستان من چند روز دیگه مصاحبه دارم . الان که میخواستم فرم هارو آپدید کنم اشتباهی در قسمت 7 فرم 122 نوشتم که من به مدت 5 سال کار می کردم و کار فرما هم خودم بودم. حالا میشه این قسمت پاک کنم و به سفارت بگم که اشتباه شده؟

هیچ مشکلی نداره نگران نباشید فقط اپدیت کنید و با خودتون فرم جدید رو ببرید... اگر تحصیلات دیپلم 12 ساله و یا تحصیلات دانشگاهی دارید نیازی به پر کردن این قسمت از فرم 122 نیست...

ممنون ، aghaghia عزیر یک سوال دیگه هم داشم، من در زمان دبستان 3 نوبت مدرسه ام تغییر کرد، در فرمها من همون اسم مدرسه دبستانمو که کلاس اول نا سوم بودمو برای 5سال نوشتم. در ترجمه هم فقط اسم دبستانی که در فرمها نوشتم قید شده. حالا لازمه که در فرم آپدیت به تفکیک سال اسم دبستانها رو بنویسم؟
تشکر کنندگان:
(2014-02-25 ساعت 21:37)ehsan2012 نوشته:  [
ممنون ، aghaghia عزیر یک سوال دیگه هم داشم، من در زمان دبستان 3 نوبت مدرسه ام تغییر کرد، در فرمها من همون اسم مدرسه دبستانمو که کلاس اول نا سوم بودمو برای 5سال نوشتم. در ترجمه هم فقط اسم دبستانی که در فرمها نوشتم قید شده. حالا لازمه که در فرم آپدیت به تفکیک سال اسم دبستانها رو بنویسم؟

اصلا از شما مدارک دوران ابتدایی رو نمیخوان!!! ترجمه شون کردین؟!!! براشون دبیرستان و مدرک دیپلم 12 ساله مهمه، اونم مشکلی نداره اصلا دبستان رو هم نمینوشتین موردی نبود...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: farshadm999 ، ehsan2012 ، lighter ، nedaba
سلام:
اول از همه ممنون از راهنماییاتون ،دوم اینکه من در مورد چند تا موضوع توی پر کردن فرمام زمانی که فرستادم شک دارم مترسم مشکل پیش بیاد میخواستم ازتون به ترتیب بپرسم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم:

1- من توی فرما فقط مدرک لیسانس و فوق دیپلممو ذکر کردم،دیپلممو ننوشتم چون فکر کردم آخرین مدارک تحصیلیو فقط میخوان.ولی میخوام ترجمه کنم با ریز نمرات ببرم راوز مصاحبه.

2- ذر مورد کارت SSN به جای گزینه yes ، اشتباهی no زدم.

3- اسم مادرمم اشتباه زدم ولی آخر شناسنامم توضیحاتش هست ترجمه کنم ببرم.

میخواستم بدونم اینارو الان با ایمیل تصحیح کنئمبفرستم یا روز مصاحبه بگم میشه؟ مرسی
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: farshadm999
دوستان کسی می دونه این دوستمون آقای آرش سام که از سهمیه اروپا استفاده کرده بودن چی شد نتیجه مصاحبشون؟؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
دوستان من در ثبت نام اولیه تاریخ تولدم رو یک روز جابجا وارد کردم ، اما در هنگام پر کردن فرم ها تاریخ درست رو نوشتم ، با kcc هم تماس گرفتم هم ایمیل زدم و اطلاع دادم ، آیا این اشتباه ممکن مانع این بشه که نامه دومم بیاد؟؟ من امروز کارنت شدم. :-(( خیلی استرس دارم لطفاً کمک کنیییییییید.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان:
(2014-03-08 ساعت 19:20)milad.m1986 نوشته:  دوستان من در ثبت نام اولیه تاریخ تولدم رو یک روز جابجا وارد کردم ، اما در هنگام پر کردن فرم ها تاریخ درست رو نوشتم ، با kcc هم تماس گرفتم هم ایمیل زدم و اطلاع دادم ، آیا این اشتباه ممکن مانع این بشه که نامه دومم بیاد؟؟ من امروز کارنت شدم. :-(( خیلی استرس دارم لطفاً کمک کنیییییییید.
نخیر جانم. این اشتباهات کوچولو هیچ تاثیری در هیچ مرحله ای ندارند. نگران نباشید.
تشکر کنندگان: lighter ، ffrfar ، taleghani ، khder
هـــــــی وای من !!
الان داشتم مدارک رو چک میکردم دیدم که در قسمت آدرس 1 نکته خیلی خیلی ریز وجود داره اون هم در قسمت آدرس ، موقع ثبت نام یا بهتر بگم در نامه اول آدرس کامل و دقیق هست ، اما تو فرم هایی که پر کردم و ارسال کردم در قسمت آدرس اسم شهر جا مونده :دی :|
این مغایرت به حساب میاد؟
( نحوه اشتباه به این صورت است : خیابان 26 ، بلوار حافظ ، مشهد ، خراسان رضوی **** در داخل فرم ها اون مشهدش جا مونده )
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
تشکر کنندگان:
سلام
توی فرم نوشتم دانشجو ارشد هستم.ولی دانشگاه بهم گواهی اشتغال به تحصیل نمیده.چیکار کنم؟؟؟
تشکر کنندگان: farshadm999
دوستان سلام
من متاسفانه از فرمهای ارسالی اولیه ام کپی نگرفتم و فقط به طور اختصاری اطلاعات یادمه و همینطور نمی دونم چه امضایی روی فرمها زدم اگه روز مصاحبه امضام فرق داشته باشه مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
دوستان خواهشا من مدارکو فیتادم گم کردم یادم نیست چطور امضا زدم تورو خدا بگید چه کنم?
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان