کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
کسی نیست یه کمکی به ما بکنه؟
سلام
خسته نباشید
من توی فرم ثبت نام تاریخ شروع تحصیل و فارغ التحصیلی رو اشتباه زدم
یکسال جابه جا زدم و اینکه پایان خدمتم رو هم همینطور
مصاحبه من 18 روز دیگه هست!!!
چه کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-23 ساعت 10:38)ari_kiana نوشته:  کسی نیست یه کمکی به ما بکنه؟
سلام
خسته نباشید
چه کنم؟
شما چرا امضاء نداری؟ محل مصاحبه ات کجاست؟ اگر آنکارا هستی 15 روز قبل از مصاحبه باید مدارکت به سفارت رسیده باشه. همراه مدارک ارسالی فرم هاتو با تاریخ های صحیح بفرست. اگر ایروان یا ابوظبی هستی فرم هاتو تصییح می کنی و قبل از مصاحبه تحویل میدی. هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.
تشکر کنندگان: farshadsh ، sinamn ، morvarid1364 ، aghaghia ، ojee ، sepideh_ ، powerb
(2013-05-23 ساعت 13:04)Saeedv13 نوشته:  
سلام
خسته نباشید
چه کنم؟
شما چرا امضاء نداری؟ محل مصاحبه ات کجاست؟ اگر آنکارا هستی 15 روز قبل از مصاحبه باید مدارکت به سفارت رسیده باشه. همراه مدارک ارسالی فرم هاتو با تاریخ های صحیح بفرست. اگر ایروان یا ابوظبی هستی فرم هاتو تصییح می کنی و قبل از مصاحبه تحویل میدی. هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

سلام
ممنون از جوابت
راستش امضا رو بلد نیستم درست کنم
مصاحبه ما هم ابوظبی هست.
ممنونم باز از راهنماییت.دیگه ایمیل و اینا نمی خواد؟
تشکر کنندگان: morvarid1364
(2013-05-23 ساعت 20:06)ari_kiana نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 13:04)Saeedv13 نوشته:  
سلام
خسته نباشید
چه کنم؟

سلام
ممنون از جوابت
راستش امضا رو بلد نیستم درست کنم
مصاحبه ما هم ابوظبی هست.
کنترل پنل کاربر-تغییر امضا. توی اون کادر سفید امضاتون رو بنویسید و تائید کنید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، farshadsh ، morvarid1364 ، aghaghia
سلام من دانشجوی فوق لیسانس حقوق در پونا -هند هستم.همسرم هم دانشجوی لیسانس مدیریت هتل داری.من نوامبر 2013 فارغ اتحصیل میشو وایشون می 2014. الان توی توی فرم advance degree vvرو برای خودم انتخاب کنم؟ برای شوهرم چی؟
.
تشکر کنندگان:
(2013-05-23 ساعت 20:06)ari_kiana نوشته:  راستش امضا رو بلد نیستم درست کنم
مصاحبه ما هم ابوظبی هست.
به این پست مراجعه کن:
چگونه امضاء درست کنیم؟
نه نمی خواد. قبل از مصاحبه یک مرحله برای تصییح فرم ها دارین. همونجا تاریخ اشتباه رو لاک می گیرن و با دست درست می کنین یا فرم های آپدیت شده رو همراه خودت می بری و جایگزین قبلی ها می کنین. موفق باشید.
تشکر کنندگان: nina22 ، KIMIA2005 ، sce ، rezagh ، farshadsh ، sadeghi897 ، morvarid1364 ، EKAM
اول بگم که فرد برنده همسرم هست.
من تو قسمت تحصیلات خودم اسم دانشگاهم رو ناقص نوشتم یعنی کلمه Iran رو یادم رفته بنویسم... حالا به نظرتون چیز مهمی هست؟ دوباره فرمها رو پر کنم و ایمیل کنم یا نه روز مصاحبه اطلاع بدم یا .... ؟
[font=Trebuchet MS]
2014xxx/2/ANKARA-->Abudhabi/October
[/font]
تشکر کنندگان: sce ، آلیس-1980
(2013-05-24 ساعت 09:36)Aryan2014 نوشته:  اول بگم که فرد برنده همسرم هست.
من تو قسمت تحصیلات خودم اسم دانشگاهم رو ناقص نوشتم یعنی کلمه Iran رو یادم رفته بنویسم... حالا به نظرتون چیز مهمی هست؟ دوباره فرمها رو پر کنم و ایمیل کنم یا نه روز مصاحبه اطلاع بدم یا .... ؟

مهم نیست.نگران نباشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: rezagh ، farshadsh ، morvarid1364 ، Aryan2014
من توی فرم 230 توی یکی از degreeها نوشتم N/A
اما توی 123 توی قسمت مشابه-ش نوشتم General
به نظرتون فرقی هم میکنه ؟ لازمه ایمیل بدم درست کنن ؟؟؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: sce ، زری وحدتی
سلام شوهر من دو تا شغل داره یکی بصورت رسمی که توی یه بیمارستان دولتی کار میکنه و دیگری یه پروانه کسب داره ولی موقع فرم پر کردن بنا به مشورت با چند نفر که گفتند دوتا کار همزمان ننویسید فقط همون کار بیمارستان دولتی را قید کردیم و مدارک را هم فرستادیم حالا احتیاج هست که کار دوم را هم اعلام کنیم ؟
تشکر کنندگان: sce
(2013-05-24 ساعت 19:37)mohammad19911991 نوشته:  من توی فرم 230 توی یکی از degreeها نوشتم N/A
در کدوم مقطع تحصیلیتون general نوشتید ؟
توی قسمت degree که به معنی مدرک تحصیلی هستش برا ابتدایی elementaryیا primaryو برای راهنمایی secondaryیا Junior High Degreeو برای دبیرستان بایستی diploma رو بزنید نه general دوست عزیز
واسه course هم که به معنی رشته تحصیلی هستش برا ابتدایی و راهنمایی n/a باید بزنید و برای دبیرستان رشته تحصیلیتون رو ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: rezagh ، farshadsh ، sce ، زری وحدتی
(2013-05-24 ساعت 19:46)reza16 نوشته:  سلام شوهر من دو تا شغل داره یکی بصورت رسمی که توی یه بیمارستان دولتی کار میکنه و دیگری یه پروانه کسب داره ولی موقع فرم پر کردن بنا به مشورت با چند نفر که گفتند دوتا کار همزمان ننویسید فقط همون کار بیمارستان دولتی را قید کردیم و مدارک را هم فرستادیم حالا احتیاج هست که کار دوم را هم اعلام کنیم ؟

نه.مهم نیست.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: rezagh ، farshadsh ، morvarid1364
(2013-05-24 ساعت 19:46)reza16 نوشته:  سلام شوهر من دو تا شغل داره یکی بصورت رسمی که توی یه بیمارستان دولتی کار میکنه و دیگری یه پروانه کسب داره ولی موقع فرم پر کردن بنا به مشورت با چند نفر که گفتند دوتا کار همزمان ننویسید فقط همون کار بیمارستان دولتی را قید کردیم و مدارک را هم فرستادیم حالا احتیاج هست که کار دوم را هم اعلام کنیم ؟

فکر نمیکنم که لزومی باشه اعلام کنید دوست عزیز
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، sce
(2013-05-24 ساعت 20:12)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-24 ساعت 19:37)mohammad19911991 نوشته:  من توی فرم 230 توی یکی از degreeها نوشتم N/A
در کدوم مقطع تحصیلیتون general نوشتید ؟
توی قسمت degree که به معنی مدرک تحصیلی هستش برا ابتدایی elementary و برای راهنمایی secondary و برای دبیرستان بایستی diploma رو بزنید نه general دوست عزیز
واسه course هم که به معنی رشته تحصیلی هستش برا ابتدایی و راهنمایی n/a باید بزنید و برای دبیرستان رشته تحصیلیتون رو ..

آخه من اول دبیرستان 1 مدرسه بودم و بعد جا به جا شدم توی degreeش نوشتمGeneral
بعدش Course ابتدایی و راهنمایی و اول دبیرستانمم رو هم General زدم ، degreeهاشونم General زدم فقط یه دونه رو N/A زدم ...

*مدرک راهنمایی رو تو امریکا به اسم Junior High Degree میشناسن*
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
(2013-05-18 ساعت 10:50)cpd نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 13:42)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 08:49)taleghani نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 10:07)taleghani نوشته:  سلام دوستان
من در ثبت نام اولیه ام یک اشتباه داشتم.فامیلی من دو سیلابی است و سیلاب اول را در قسمت middle name نوشته ام ، لطفاً من را راهنمایی کنید که باید چکار کنم آیا برای من مشکل ساز خواهد شد؟در ضمن در پاسپورت من هم دو سیلاب با فاصله در قسمت Family ذکر شده مثل : احمدی تهرانی
باتشکر
فرم ها رو صحیح پر کن و بفرست ، در ایمیلت هم به این اشکالی که در ثبت نام داشتی اشاره کن تا صحیحش کنن
موفق باشیCool

(2013-05-15 ساعت 11:52)cpd نوشته:  اگر موقع ثبت نام اولیه عکس رو اشتباه فرستاده باشم حالا که برنده شدم باید چه کار کنم ؟ ( عکس رو از فایلی که عکس خودم و دوست پسرم توش بود انتخاب کردم و برای جفتمون ثبت نام کردم و الان میترسم که عکس اون رو جای عکس خودم attach کرده باشم )
به kcc زنگ زدم ازشون خواستم اگر عکس مرد تو پروفابل ثبت نام هست بهم بگن ، اما خانومه گفت که مدارکت رو کامل و صحیح بفرست موقع ارسال فرم ها ..ما نمی تونیم از اطلاعاتتون چیزی بهتون بگیم ...
یکی منو راهنمایی کنه
فعلا عکس خودت و فرم ها رو صحیح پر کن و بفرست
به اطلاعات ثبت نامی دسترسی نخواهی داشت باید همون موقع دقت می کردی
بعید می دونم مشکلی پیش بیاد ، موفق باشی
از امیدواری که دادین ممنون .. Smile
ببخشید دوستان ممکنه سوالم تکراری باشه Big Grinمی خواستم بدونم من اول یک نامه به KCC بزنم و بعد فرمها را صحیح (یعنی با اطلاغات درست )بفرستم ولی بعداً با فرمت اشتباهی که در ثبت نام اولیه داشته ام یعنی با middle name با آنها مکاتبه کنم یا با فرمت اصلاح شده ؟
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان