کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
ببخشید دوستان ممکنه سوالم تکراری باشه Big Grinمی خواستم بدونم من اول یک نامه به KCC بزنم و بعد فرمها را صحیح (یعنی با اطلاغات درست )بفرستم ولی بعداً با فرمت اشتباهی که در ثبت نام اولیه داشته ام یعنی با middle name با آنها مکاتبه کنم یا با فرمت اصلاح شده ؟
[/quote]

دوست عزیز توی ایمیل ارسالی اشتباهی رو که کردی در موقع ثبت نام قید کن و توضیح بده که در فرمهای ارسالی این اشتباه تصحیح شده و منبعد با اظلاعات صحیح مکاتبه داشته باش. موفق باشی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: taleghani ، sce
(2013-05-25 ساعت 18:58)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 16:44)taleghani نوشته:  
ببخشید دوستان ممکنه سوالم تکراری باشه Big Grinمی خواستم بدونم من اول یک نامه به KCC بزنم و بعد فرمها را صحیح (یعنی با اطلاغات درست )بفرستم ولی بعداً با فرمت اشتباهی که در ثبت نام اولیه داشته ام یعنی با middle name با آنها مکاتبه کنم یا با فرمت اصلاح شده ؟

دوست عزیز توی ایمیل ارسالی اشتباهی رو که کردی در موقع ثبت نام قید کن و توضیح بده که در فرمهای ارسالی این اشتباه تصحیح شده و منبعد با اظلاعات صحیح مکاتبه داشته باش. موفق باشی
[/quote]

عزیزم با اطلاعات تصحیح شده پاسخ شما را نخواهند داد...
چون اونها نمی تونن تو سیستم دست ببرن و اطلاعات شما را اونجوری که میگید تغییر بدن، لذا همیشه شما را با همون اطلاعات غلط میشناسن...
برای تاریخ تولد و نام اگر هر اشتباهی دارید باید ابتدای ایمیل همیشه همون اطلاعات ثبت نامی غلط را قرار بدید و مکاتبه کنید...
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: aghaghia ، sadeghi897 ، KIMIA2005 ، Saeedv13 ، taleghani ، زری وحدتی
(2013-05-25 ساعت 20:53)nooshin nasiri نوشته:  عزیزم با اطلاعات تصحیح شده پاسخ شما را نخواهند داد...
چون اونها نمی تونن تو سیستم دست ببرن و اطلاعات شما را اونجوری که میگید تغییر بدن، لذا همیشه شما را با همون اطلاعات غلط میشناسن...
برای تاریخ تولد و نام اگر هر اشتباهی دارید باید ابتدای ایمیل همیشه همون اطلاعات ثبت نامی غلط را قرار بدید و مکاتبه کنید...

با تشکر.. همینطور که دوست عزیزمون اعلام کردند بایستی با همون اطلاعات غلط ثبت نامی مکاتبه کنبد ..
تشکر کنندگان: taleghani ، ojee ، زری وحدتی
(2013-05-25 ساعت 16:05)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-24 ساعت 23:06)spv نوشته:  سلام دوستان من دیپلمم را شهریور پیش دانشگاهی را فکر میکنم دی ماه بشه اعلان میخوام فرمها را پر کنم قسمت دوره تحصیلیم چه جوری بنویسم بهتره ؟ ممنون از راهنمای دوستان پیشکسوتگمو مدیران
تا اونجایی که گرفتی رو می نویسی اون قسمتی هم که نگرفتی رو نمی نویسی
هر موقع بگیری تاریخ هاش چه طوری می زنن؟ برمبنای اون تاریخ ها بزن دیگه
یک جوری بزن که اطلاعاتی که الان می زنی با بعدی ها متفاوت نشه
اگر هم نمی دونی نزن دیگه دیپلم و پیشت رو ، فوقش می ری مصاحبه نقص مدرک می خوری هر وقت مدرک اماده بشه می بری ویزات می گیری
البته منظورم از هر وقت تا شهریور سال آینده هست. Smile بعدش دیگه بهت ویزا نمی دن

من زمان ثبت نام دیپلم زده بودم ایراد نمیگیرن ؟متشکرم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
سلام. من لاتاری 2014 قبول شدم. از همون موقع ثبت نام مدرک تحصیلیمو زدم univercity degree و حتی توی فرمهایی که براشون چند روز پیش فرستادم زدم univercity degree.
هنرستان حسابداری خوندم ( دیپلم 11 ساله) و بعد بدون اینکه پیش دانشگاهی برم فوق دیپلم گرفتم ( مدرک و ریز نمرات فوق دیپلم رو الان دارم ).
فقط یه سوال دارم. اگه مو قع مصا حبه بگن نه ما الان ازت پبش دانشگاهی می خوایم. می تونم بگم باشه می رم براتون می یارم و بعد بیام و مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم و ببرم براشون؟ یا از همین الان برم دنبال پیش دانشگاهی و منتظر این ریسک نباشم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 10:54)farshadsh نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 21:31)farinaz_r نوشته:  سلام دوستان احتیاج به کمک دارم خیلی ناراحتم
میشه راهنمایی کنید؟ تاریخ تولدمو اشتباه زده بودم توی فرمای اولیه ۱۴ می همه فرمارو فرستادم و حرفی از تاریخ تولد نزدم و ۱۶ می یه نامه فرستادم که تاریخ تولد درست و غلط رو با توضیحات نوشتم الان یه ایمیل اومده که :
Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

چی صلاح میدونین ؟ایمیل دوم رو گپی کنم؟ زنگ بزنم؟توروخدا زود جواب بدین لطفا نگرانم.....

فریناز عزیز
نگران نباش
احتمالا با تاریخ تولد صحیحت فرم ها رو فرستادی نه با تاریخ تولدی که تو فرم اولیه ثبت نام نوشته بودی
ببین دوست عزیزم ملاک برای اونا فرم ثبت نام اولیه هست
بنابراین اگرn تا ایمیل دیگه با این تاریخ تولد براشون بفرستی بدون این که متنش خونده بشه همین پاسخ می یاد به دلیل اینکه همون ابتدا کیس نامبر وتاریخ تولد اولیه رو چک می کنن
کاری که باید انجام بدی اینه که:
با تاریخ تولدی که در ثبت نام اولیت بوده باهاشون مکاتبه کنی
وفراموش نکن که حتما حتما حتما باید بهشون اطلاع بدی که تاریخ تولدتو اشتباه کردی وپرینتشو بگیری و با جوابش همراهت در روز مصاحبه باشه
اونا به تو جواب خواهند داد که : اطلاعاتت به کیس اضافه می شه و نمی تونن در اطلاعات اولیه تغییری بدن...
موفق باشی

ممنون از اطلاعاتتون
هر دو ایمیلی که برام اومد گفت اطلاعات مچ نیستند. ایمیل دوم که برای تصحیح تاریخ تولد زده بودم زیر تاریخ غلط درست رو نوشته بودم که فکر کنم متوجه نشدن کدوم اصلیه .
وقتی به KCC زنگ زدم گفتن که فرماتون دریافت شده و ماه آگوست سایتو چک کنید .
این در حالیه که هیج ایمیلی مبنی بر اینکه کیستون در حال بررسی هست دریافت نکردم.
اینو گفتم که دوستانی که اشتباه داشتن نگران اینکه ایمیل نگرفتن نباشن .
فکر میکنم یا ایمیل میاد و وقت مصاحبرو میگه و یا صفحه ای که برنده شده بودین تغییر میکنه به تعیین زمان مصاحبه....
تشکر کنندگان: ojee ، آلیس-1980
سلام شوهر من کارشناس رادیولوژی هست و توی فرمها عنوان شغلیشو radiology expert زده (طبق نظر یکی از این مترجمین محترم ) ولی الان خودش که سرچ کرده فکر میکنه که باید قید میکرده radiology technologist , ایا کسی در این زمینه اطلاعاتی داره و آیا احتیاج هست کار خاصی انجام بده چون فرمها را پست کردیم

(2013-05-28 ساعت 00:02)reza16 نوشته:  سلام شوهر من کارشناس رادیولوژی هست و توی فرمها عنوان شغلیشو radiology expert زده (طبق نظر یکی از این مترجمین محترم ) ولی الان خودش که سرچ کرده فکر میکنه که باید قید میکرده radiology technologist , ایا کسی در این زمینه اطلاعاتی داره و آیا احتیاج هست کار خاصی انجام بده چون فرمها را پست کردیم
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 00:02)reza16 نوشته:  سلام شوهر من کارشناس رادیولوژی هست و توی فرمها عنوان شغلیشو radiology expert زده (طبق نظر یکی از این مترجمین محترم ) ولی الان خودش که سرچ کرده فکر میکنه که باید قید میکرده radiology technologist , ایا کسی در این زمینه اطلاعاتی داره و آیا احتیاج هست کار خاصی انجام بده چون فرمها را پست کردیم

من هم همین مشکل رو داشتم.نگران نباشید.
اگه در نهایت سفارت آنکارا باشین ۱۵ روز قبل از مصاحبه باید مدارکتون رو براشون پست کرده باشید.توی اون مدارک میتونید فرم رو بصورت آپدیت شده بفرستید.اگه سفارتهای ابوظبی یا ایروان باشید همون روز مصاحبه فرم رو بصورت آپدیت شده به کسی که فرمهارو تحویل میگیره بدید.البته نه همه فرم رو.فقط همون صفحاتی که آپدیت شده.موفق باشید Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: EKAM
من برنده لاتاری 2014 شدم،مشکلم اینه که مدرکم رو تو فرم ثبت نام لیسانس نوشتم،ولی هنوز سه ترم از درسم مونده،باید چی کار کنم؟ ممکنه این مسئله برام مشکل ایجاد کنه؟
تشکر کنندگان:
دوست عزیز روز مصاحبه از شما آخرین مدرک تحصیلی رو می خوان.
با این وضعیت که شما دارین بهتره دنبال گرفتن مدرک دیپلم خودتون باشین و اونو ترجمه کنین و به همراه اصل با خودتون ببرین.
به نظر من شما باید تو فرم های ارسالی دیپلم رو به عنوان آخرین مدرک تحصیلی بزنین و تو سوابق تحصلیتون بنویسن دانشجو.ضمنا به همراه داشتن ریز نمرات دانشجویی هم توصیه شده.
نگران نباشین.مشکلی واستون پیش نمی آد.تاپیک های سال گذشته رو هم به دقت بخونین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: niloofar_k ، ojee ، زری وحدتی
(2013-05-25 ساعت 22:54)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 20:53)nooshin nasiri نوشته:  عزیزم با اطلاعات تصحیح شده پاسخ شما را نخواهند داد...

با تشکر.. همینطور که دوست عزیزمون اعلام کردند بایستی با همون اطلاعات غلط ثبت نامی مکاتبه کنبد ..

ممنونم از راهنماییهایتان دوستان خوبم،ولی تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه Sad من الان فرمهایم (یعنی 122 و 230 ) را با اطلاعات غلط پر کنم بفرستم یا صحیحش را؟البته متوجه شدم که اگر خواستم مکاتبه ای با آنها داشته باشم باید با اطلاعات ثبت شده هنگام ثبت نام اولیه این کار را انجام دهم .Shy
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان:
اگه ایمیلمون رو فراموش کرده باشیم ( ثبت نام اولیه) و دست رسی بهش نداشته باشیم امکان تعویض کردنش هست؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ من به کی سی سی هم ایمیل زدم و باهاشون در میون گذاشتم اما جوابی نیومده هنوز... حتا اوتو ریسیوش ...
اصلا از کی سی سی ایمیلی به ما ها ارسال میشه که بخواد به ما چیزی رو اعلام کنه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 09:50)love_everlife نوشته:  اگه ایمیلمون رو فراموش کرده باشیم ( ثبت نام اولیه) و دست رسی بهش نداشته باشیم امکان تعویض کردنش هست؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ من به کی سی سی هم ایمیل زدم و باهاشون در میون گذاشتم اما جوابی نیومده هنوز... حتا اوتو ریسیوش ...
اصلا از کی سی سی ایمیلی به ما ها ارسال میشه که بخواد به ما چیزی رو اعلام کنه ؟

دوست عزیز تا اونجایی که بنده توی تاپیک ها خوندم و اطلاع دارم میتونید یک ایمیل جدید بسازید و توی فرمها این ایمیل جدید رو قید کنید و منبعد تمام مکاتباتتون با همین ایمیل باشه خود من هم همین مشکل رو داشتم .. موفق باشید
تشکر کنندگان: love_everlife ، زری وحدتی
(2013-05-29 ساعت 09:34)taleghani نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 22:54)KIMIA2005 نوشته:  

ممنونم از راهنماییهایتان دوستان خوبم،ولی تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه Sad من الان فرمهایم (یعنی 122 و 230 ) را با اطلاعات غلط پر کنم بفرستم یا صحیحش را؟البته متوجه شدم که اگر خواستم مکاتبه ای با آنها داشته باشم باید با اطلاعات ثبت شده هنگام ثبت نام اولیه این کار را انجام دهم .Shy
دوست عزیز شما فرمهارو باید بااطلاعات صحیح پر کنی هم 230 و هم122 روبعد بهشون میل میزنی میگی قبلا این بوده الان تو 230 و 122 انهارو اصلاح کردم و این شده
تشکر کنندگان: taleghani
با عرض پوزش من یه بار دیگه می خوام سوالم رو بپرسم ... سوالم اینه که اگه به اشتباه عکس دوست پسرم رو جای عکس خودم اتچ کرده باشم ( به خاطر شباهت اسم فایل ها و بی دقتی ...اشتباه ازین بدتر امکان نداره) ممکنه مشکلی برام پیش بیاد ؟ من موقع ارسال فرم ها عکس و فرم ها رو دقیق تکمیل کردم و فرستادم و براشون توضیح دادم موضوع اشتباه احتمالی رو ..به دستشون هم رسیده .. حالا یه امضا پایین نامه اونا هست به اسم Mary Ann که گفتن باید تماس بگیرم باهاش .. به نظر شما تماس تلفنی بهتره یا باز هم ایمیل بزنم ؟ و اگه ایمیل باید بزنم چی بنویسم ؟
کیس نامبر :2014AS000013XX
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: