کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2014-01-10 ساعت 13:56)khosro.1985 نوشته:  سلام،من در لاتاري 2014 قبول شدم و بعد از اعلام نتايج من ازدواج كردم و مدارک جفتمون رو فرستادم براشون میخوام بدونم تاثر داره داخل کلرنس شدنمون ؟ چون بعد قبول شدن ازدواج کردم ؟

نه. فقط باید بهشون توضیح بدید که بعد از قبولی ازدواج کردین و فرمهای 230 تون رو Married پر کنین
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: پرستو ، khosro.1985 ، gema
با سلام
اگر ما بعد از اینکه ویزا بگیریم بخواهیم ازدواج کنیم چقدر زمان میبره همسرمون رو ببریم?یه جایی نوشته بود 1سال اما می خوام مطمن بشم ?
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان: gema
با سلام:من کیس نامبرم $$73 هست و میخوام با دوست دحترم ازدواج کنم،میخواسم بدونم الان وقت دارم یا نه چون تا 4300 اعلام کردن؟
تشکر کنندگان:
(2014-01-15 ساعت 13:55)amir rad نوشته:  با سلام:من کیس نامبرم $$73 هست و میخوام با دوست دحترم ازدواج کنم،میخواسم بدونم الان وقت دارم یا نه چون تا 4300 اعلام کردن؟

با سلام
اشتباهی که من کردم شما نکن یعنی الان عقد کن و موارک رو اپویت کن بفرست واسه کی سی سی که ایشالا هر دوتاتون برین واسه مصاحبه
تشکر کنندگان: gema ، uranus88 ، ebrahim1e
(2014-01-10 ساعت 14:46)5ina نوشته:  
(2014-01-10 ساعت 13:56)khosro.1985 نوشته:  سلام،من در لاتاري 2014 قبول شدم و بعد از اعلام نتايج من ازدواج كردم و مدارک جفتمون رو فرستادم براشون میخوام بدونم تاثر داره داخل کلرنس شدنمون ؟ چون بعد قبول شدن ازدواج کردم ؟

نه. فقط باید بهشون توضیح بدید که بعد از قبولی ازدواج کردین و فرمهای 230 تون رو Married پر کنین
این کار رو انجام دادیم و فرستادیم . تو همون ماه می عقد کردیم و فرم ها رو متاهلی پر کردیم فرستادیم . منظورم موقع مصاحبه احتمال داره به خاطر همین ازدواج بعد از قبولی ویزا یک ضرب ندن ؟
شماره کیس: 2014AS52xx تعداد افراد: 2 نفر که ازدواجم بعد از قبولی بود ارسال فرمها: 12 may کنسولگری: ابوظبی مصاحبه: هفته اولApril وضعیت: ويزا يكضرب[b] و هیوستن تگزاس[b]
سفرنامه
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، r.bazargan
(2014-01-14 ساعت 00:50)naftoonbazoft1 نوشته:  با سلام
اگر ما بعد از اینکه ویزا بگیریم بخواهیم ازدواج کنیم چقدر زمان میبره همسرمون رو ببریم?یه جایی نوشته بود 1سال اما می خوام مطمن بشم ?

دوست عزیز با توجه به اینکه درامسال تعداد تقاضا به نسبت سال های قبل کمتر بوده روند رسیدگی به پروند ها در اداره مهاجرت سریعتر پیشرفت بطوری که مدت زمان اپرو که یه موقع 1 سال برای پرونده های F2A بوده میانگین رسید به 2 3 ماه حتی زیر 1 ماه هم از دوستان بودند به همین ترتیب بقیه مراحل هم روند رسیدگی سریعتر شده
اگر مشکلی تو پروندتون نباشه واسپانسر داشته باشید حدودن 1 تا 1.5 سال طول میکشه

پیشنهاد میکنم اگرمیتونید حتمن ازدواحج کنید بعد برید برای مصاحبه مشکلات بعد دریافت گرین کارت به مراتب بیشتر خواهد بود ومدت زمان جدایی ازهمسرتون هم همینطور
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: mahbube ، gema
(2014-01-17 ساعت 23:51)khosro.1985 نوشته:  
(2014-01-10 ساعت 14:46)5ina نوشته:  

این کار رو انجام دادیم و فرستادیم . تو همون ماه می عقد کردیم و فرم ها رو متاهلی پر کردیم فرستادیم . منظورم موقع مصاحبه احتمال داره به خاطر همین ازدواج بعد از قبولی ویزا یک ضرب ندن ؟

حواستون باشه مدارکی جمع کنه که با همسرتون از قبل ارتباط داشتین و نشون بده سوری نبوده
دادن ویزای یه ضرب هم بستگی به افیسرویس شما داره یعنی ممکنه حتی بخاطر کارکردن هم بهتون کلیر بخوره
بدن کسانی که کار میکردند اما سابقه بیمه نداشتن ویا درس میخوندن که هیچ کلیر نخوردن و یه ضرب ویزاگرفتن
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: naftoonbazoft1 ، gema
(2014-01-18 ساعت 00:18)jahanshahloo نوشته:  

دوست عزیز با توجه به اینکه درامسال تعداد تقاضا به نسبت سال های قبل کمتر بوده روند رسیدگی به پروند ها در اداره مهاجرت سریعتر پیشرفت بطوری که مدت زمان اپرو که یه موقع 1 سال برای پرونده های F2A بوده میانگین رسید به 2 3 ماه حتی زیر 1 ماه هم از دوستان بودند به همین ترتیب بقیه مراحل هم روند رسیدگی سریعتر شده

پیشنهاد میکنم اگرمیتونید حتمن ازدواحج کنید بعد برید برای مصاحبه مشکلات بعد دریافت گرین کارت به مراتب بیشتر خواهد بود ومدت زمان جدایی ازهمسرتون هم همینطور

ممنون از شما دوست عزیز ،موضوع اینه که من مصاحبه رو رفتم منتظر کلیرنسم!!
تشکر کنندگان: khosro.1985
(2014-01-18 ساعت 07:00)naftoonbazoft1 نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 00:18)jahanshahloo نوشته:  

ممنون از شما دوست عزیز ،موضوع اینه که من مصاحبه رو رفتم منتظر کلیرنسم!!

سوال دوستمون سوال منم هست که اگه بعد گرفتن ویزا یا رفتن به امریکا خواستیم ازدواج کنیم شرایطش چیه

تشکر کنندگان: ojee
سلام
با تشکر از تمام دوستان
ما بعد از کارنت شدن همسرم عقدکردیم،و مدارک لازم رو برای سفارت فرستادیم
اما سفارت جواب داده:
Please be advised that we don’t accept any file by email. You need to have them during your interview.

حالا سوال ما اینه:
آیا این جواب مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
نیازی به پست کردن مدارک لازم 15 روز قبل از مصاحبه نیست؟؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان
من فرم ها رو متاهلی پر کرده بودم، اما چون شوهرم نمیخواست همراهم بیاد امریکا از هم جدا شدیم.
چهار ماه گذشته و من هنوز به کی سی سی اطلاع ندادم که طلاق گرفتم،
کیسم دو ماه دیگه کارنت میشه،
حالا میخوام برای اینکه دوستم رو ببرم باهاش ازدواج کنم.
لطفا راهنماییم کنید...
2014AS4xxx | یک نفر | ANKARA | ویزا یکضرب Smile
تشکر کنندگان: khosro.1985 ، mahbube
(2014-02-04 ساعت 20:07)ntb نوشته:  سلام دوستان
من فرم ها رو متاهلی پر کرده بودم، اما چون شوهرم نمیخواست همراهم بیاد آمریکا از هم جدا شدیم.
چهار ماه گذشته و من هنوز به کی سی سی اطلاع ندادم که طلاق گرفتم،
کیسم دو ماه دیگه کارنت میشه،
حالا میخوام برای اینکه دوستم رو ببرم باهاش ازدواج کنم.
لطفا راهنماییم کنید...

سلام شما باید ایمیل بزنین به kcc خبر بدین و فرمها جدید واسشون پر کنید بفرستین حتما" خبر بدین که ریجکتتون نکن .
شماره کیس: 2014AS52xx تعداد افراد: 2 نفر که ازدواجم بعد از قبولی بود ارسال فرمها: 12 may کنسولگری: ابوظبی مصاحبه: هفته اولApril وضعیت: ويزا يكضرب[b] و هیوستن تگزاس[b]
سفرنامه
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام
آقا لطفا یکی تکلیف ما رو روشن کنه ما اگر ایران عقد کنیم بعد یه نفر از ما بره میتونه در کمترین زمان ممکن از طریق ویزای خانوادگی اون یکی رو ببره با توجه به اینکه تاریخ عقد ما میشه بعد از مصاحبه چون منطزر کلیر شدنم بعدش می خوام عقد کنم
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز

بهترین زمان برای ازدواج کی هست؟ تا قبل از کارنت شدن؟
مثلا الان تا 5350 (حدود) برای آسیا اعلام کردن و ماه دیگه مثلا تا 6350 اگه اعلام کنند و چند روز بعد از اعلامی ( مثلا 19 اسفند ) عقد انجام شده باشه آیا مشکلی پیش میاد؟

چون شنیدم امثال به کیس های خانوادگی کلی بیشتر کلیرنس میخوره . ( البته صحت این خبر رو تایید نمیکنم )
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان:
سلام
من با شخصی که میخوام ازدواج کنم تازه آشنا شدم
ولی مصاحبه من کمتر از یکماه دیگه مونده است
من 2 تا سوال داشتم
1- بعد از پذیرش گرین کارت یا لاتاری (بعد مصاحبه)من میتونم ازدواج کنم؟
2- ایشون چقدر زمان برای آمریکا اومدن نیاز داره
چون تصمیم ما هنوز جدی 100% نشده است این سوال مطرح کردم ممنون میشم راهنمایی کنید
کیس نامبر 3800 .... یکی از آخرین ویزا گرفته های 2014 .... فعلا میخوام برم کانزاس Wink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان