کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2014-03-12 ساعت 01:12)Sara_lphmkf نوشته:  فدات شم اقاقيا جونم، ميگم اينكه گفتي اطلاع بدم يعني قبل از فرستادن مدارك بهشون ايميل بزنم يا زنگ؟ يه وقت نگي اين دختره چقدر خنگه، كلا من هميشه خيلي سوال مي پرسم تا كارم بي نقص باشه،

خدا نکنه خانومی Smile معمولا اگر در این مرحله که کارنت شدین، به کی سی سی اطلاع بدین میگن با سفارتتون تماس بگیر، البته خب هنوز برای ما نامه دوم نیومده و تا وقتی مدارک شما اماده بشه حتما میاد، پس الان یه میل به کی سی سی بزن و بگو قصد ازدواج دارم، ببین چه مدارکی میخوان ازت، بعد کی نامه دوم رو گرفتی یه ایمیل همراه با مدارک مورد نیاز به سفارتت بفرست و جوابش رو پرینت بگیر و برای روز مصاحبه همراه داشته باش...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، Saeedv13 ، 5ina ، alitab ، mehdi.topol ، lighter ، gema
جدا جرات میخواد ازدواج بعد از برنده شدن.من که جراتشو نداشتم تصمیم گرفتم بعد از ویزا این کارو کنم
تشکر کنندگان: H Pier ، alitab ، Sara_lphmkf ، mahbube ، قصه گو ، gema ، r.bazargan
(2014-03-15 ساعت 23:49)mehdi.topol نوشته:  جدا جرات میخواد ازدواج بعد از برنده شدن.من که جراتشو نداشتم تصمیم گرفتم بعد از ویزا این کارو کنم

چه جراتی ؟ بعد از گرفتن ویزا اتفاقا پروستون ییشتر طول میکشه و دنگ و فنگشم واقعا بیشتره...
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: amaka747 ، alitab ، cello86 ، mahbube ، mehdi.topol ، lighter ، قصه گو
خب من هم دو روز قبل از کارنت شدن ازدواج کردم . حالا توکل به خدا قعلا منتظر نامه دوم هستیم ببینیم هر دونفر دعوت به مصاحبه شدیم یا نه
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: 5ina ، mahbube ، alitab ، mehdi.topol ، قصه گو
سلام

امروز نامه دوم من هم اومد البته هیچ ایمیلی نیامد و من خودم تو سایت چک کردم

متاسفانه فقط روز مصاحبه برای من تعین شده و هیچ اسمی از همسر من برده نشده

برای پیگیری باید از طریق kcc اقدام کرد یا سفارت؟

متشکرم
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: alitab ، mehdi.topol
(2014-03-19 ساعت 10:08)sysmaster نوشته:  سلام
امروز نامه دوم من هم اومد البته هیچ ایمیلی نیامد و من خودم تو سایت چک کردم
متاسفانه فقط روز مصاحبه برای من تعین شده و هیچ اسمی از همسر من برده نشده
برای پیگیری باید از طریق kcc اقدام کرد یا سفارت؟
متشکرم
سلام
مهم نیست. باید از طریق سفارت پیگیری کنین. روز مصاحبه پرینت مکاتبات با KCC همراهتون باشه که اگر از ورود همسر شما جلوگیری کردند با نشون دادن اونها به کارمندی که مدارک شما رو تحویل می گیره هماهنگی های لازم برای ورود ایشان به سفارت انجام شود. دو سری ترجمه از عقدنامه و یک سری عکس های مشترک به ویژه از مراسم عروسی رو فراموش نکنین. موفق باشید.
تشکر کنندگان: aghaghia ، araaaash ، sysmaster ، 5ina ، alitab ، azadeh2014 ، mehdi.topol ، pari pariaaa ، lighter ، قصه گو ، gema ، sara esm ، yasejavan
(2014-03-16 ساعت 19:33)5ina نوشته:  
(2014-03-15 ساعت 23:49)mehdi.topol نوشته:  جدا جرات میخواد ازدواج بعد از برنده شدن.من که جراتشو نداشتم تصمیم گرفتم بعد از ویزا این کارو کنم

چه جراتی ؟ بعد از گرفتن ویزا اتفاقا پروستون ییشتر طول میکشه و دنگ و فنگشم واقعا بیشتره...
خوب دخترشم سراغ نئاشتم رفیقSmile)))
تشکر کنندگان: alitab ، 5ina ، قصه گو ، r.bazargan
سلام دوستان.من کلیرنس شدم و تا اعلام نتایج در سایت میخوام برم خواستگاری.بنظر شما تا گرفتن ویزا عقد کنم یا بعد ورود به امریکا و در یافت گرین کارت؟
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، قصه گو
سلام دوستان لطفا منو راهنمائی کنید:
من با یکی از دوستانم چند سالی هست که آشنا هستیم و میخوایم ازدواج کنیم. تاریخ مصاحبه من 1/5 ماه دیگه هست. در ضمن رشته تحصیلی من رشته پیراپزشکی هست که حساس نیست. ولی دوستم قبلا سربازیشو تو س پ ا ه اونم فرماندهی گذرونده ولی کارش الان آزاد هست. به نظر شما ما الان چه کار کنیم؟الان عقد کنیم یا بذاریم تکلیف ویزای من مشخص شه؟اگه الان عقد کنیم پروسه ما کلیرنسش طولانی نمیشه؟ با توجه به اینکه پارسال ویزا تموم شد اگر عقد کنیم شانس ما کم نمیشه؟
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
تشکر کنندگان: قصه گو ، gema ، yasejavan
دوستان تا جایی که من اینجا خوندم اگه شخصی ویزاشو بگیره ولی هنوز ازش استفاده نکرده باشه یعنی وارد آمریکا نشده باشه میتونه ازدواج کنه و یرای ویزای همسرش هم درخواست بده
گویا ویزای صادر شده باطل میشه و مجددا" وقت مصاحبه میدن حالا سوال من اینه
1- فرض کنیم همین امروز مدارک عقدو ازدواج و... بدست سفارت برسه کی وقت مصاحبه میدن؟
2- آیا اگر به همسر ویزا ندن یا بهش کلیرنس بخوره و از سپتامبر هم بگذره ویزای صادر شده کلا" باطل میشه یا اون یکیه همچنان معتبره؟
(چون مهمه که اگر به همسر ویزا ندن اون ویزای صادر شده هم از دست نره تا بشه بعدا" از طریق ویزای ازدواج اقدام کرد)
3- اگر طرف بره آمریکا گرین کارتشو بگیره و بعد بخواد برای همسرش اقدام کنه در شرایط فعلی چقدر زمان می بره؟
هر نکته و تجربه ای که بدرد بخوره ممنون میشم در اختیارم بزارین
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، gema ، yasejavan
(2014-05-05 ساعت 02:56)انیمیشن نوشته:  دوستان تا جایی که من اینجا خوندم اگه شخصی ویزاشو بگیره ولی هنوز ازش استفاده نکرده باشه یعنی وارد آمریکا نشده باشه میتونه ازدواج کنه و یرای ویزای همسرش هم درخواست بده
1- فرض کنیم همین امروز مدارک عقدو ازدواج و... بدست سفارت برسه کی وقت مصاحبه میدن؟
2- آیا اگر به همسر ویزا ندن یا بهش کلیرنس بخوره و از سپتامبر هم بگذره ویزای صادر شده کلا" باطل میشه یا اون یکیه همچنان معتبره؟
(چون مهمه که اگر به همسر ویزا ندن اون ویزای صادر شده هم از دست نره تا بشه بعدا" از طریق ویزای ازدواج اقدام کرد)
3- اگر طرف بره آمریکا گرین کارتشو بگیره و بعد بخواد برای همسرش اقدام کنه در شرایط فعلی چقدر زمان می بره؟
البته اول وقت مصاحبه میدن و بعد اگر قرار شد به همسر ویزا بدن ویزای برنده اصلی باطل میشه و ویزای جدید صادر میشه.
1- وقتی که شماره پرونده متقاضی ویزا کارنت بشه و در صفحه قبولی نامه دوم جایگزین نامه قبولی بشه.
2- ویزای برنده اصلی معتبر باقی می مونه.
3- حداقل یک سال تا یکسال و نیم. حداکثرشم خدا داند.

در ضمن موردی رو خدمت همه دوستان عرض می کنم که اصلاً ربطی به دوستمون انیمیشن که من جوابشو تو این پست دادم نداره. صحبت از ازدواج صوری در مهاجرسرا مصداق روش غیر قانونی برای مهاجرت و ناقض بند اول قوانین فروم هست و با ارسال کننده به شدت برخورد می شود. لطفاً دوستان یک بار دیگه قوانین مهاجرسرا را مطالعه کنند تا خدای نکرده مشکلی برای فعالیتشون در سایت ایجاد نشه. ممنون. سعید
تشکر کنندگان: انیمیشن ، قصه گو ، gema ، yasejavan
(2014-05-05 ساعت 03:16)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 02:56)انیمیشن نوشته:  دوستان تا جایی که من اینجا خوندم اگه شخصی ویزاشو بگیره ولی هنوز ازش استفاده نکرده باشه یعنی وارد آمریکا نشده باشه میتونه ازدواج کنه و یرای ویزای همسرش هم درخواست بده
البته اول وقت مصاحبه میدن و بعد اگر قرار شد به همسر ویزا بدن ویزای برنده اصلی باطل میشه و ویزای جدید صادر میشه.
1- وقتی که شماره پرونده متقاضی ویزا کارنت بشه و در صفحه قبولی نامه دوم جایگزین نامه قبولی بشه.
2- ویزای برنده اصلی معتبر باقی می مونه.
3- حداقل یک سال تا یکسال و نیم. حداکثرشم خدا داند.

در ضمن موردی رو خدمت همه دوستان عرض می کنم که اصلاً ربطی به دوستمون انیمیشن که من جوابشو تو این پست دادم نداره. صحبت از ازدواج صوری در مهاجرسرا مصداق روش غیر قانونی برای مهاجرت و ناقض بند اول قوانین فروم هست و با ارسال کننده به شدت برخورد می شود. لطفاً دوستان یک بار دیگه قوانین مهاجرسرا را مطالعه کنند تا خدای نکرده مشکلی برای فعالیتشون در سایت ایجاد نشه. ممنون. سعید
ممنونم از جوابتون آقا سعید به نظر شما با توچه به زمان باقی مونده اگر این کارو انجام بدم درصد ریسکش بالاست؟
یا به هر صورت ویزای صادر شده همچنان معتبره حتی اگه برن و به همسرشون ویزا ندن.
(2014-05-05 ساعت 03:44)انیمیشن نوشته:  ممنونم از جوابتون آقا سعید به نظر شما با توچه به زمان باقی مونده اگر این کارو انجام بدم درصد ریسکش بالاست؟
ببین عزیزم من از موافقین ازدواج برنده های لاتاری پیش از مهاجرت به آمریکا هستم. هر چند که خیلی از برنده ها از این موضع من خوششون نمیاد چون با ازدواج هر برنده مجرد یک ویزای دیگه از سهمیه کل برای همسرش اختصاص پیدا می کنه. اما از اون طرف و در کل حق با من هست چرا که اگر قراره خانم یا آقایی مجرد بیاد آمریکا و بعد به خاطر نداشتن هم صحبت و همراه و فشارهای روانی اول کار ببره و برگرده ایران هم یک سهمیه ویزا رو همینجوری می سوزونه. بنابراین اگر واقعاً فردی رو دوست دارین و مطمئن هستین که او به خاطر گرین کارت آمریکا نمی خواد با شما ازدواج کنه هر چه سریع تر ازدواج کنین بهتر هست. در این صورت فرم های KCC رو برای همسر هم تکمیل می کنین و با هم میرین مصاحبه و با هم ویزا می گیرین. ولی اگر فرد مناسبی الان مد نظرتون نیست تا زمانی که از ویزای خودتون برای ورود استفاده نکنین هم فرصت برای ازدواج و بردن همسر در قالب ویزای گوناگونی دارین و در این حالت هیچ اتفاقی برای ویزای شما که قبلاً صادر شده نخواهد افتاد. به عنوان توصیه برادرانه آخر: در هیچ موردی علی الخصوص ازدواج بی گدار به آب نزنین و پیش از هر تصمیم سرنوشت سازی مثل این همه جوانب رو خوب بسنجین. خوشبخت باشین. سعید
تشکر کنندگان: قصه گو ، artam2 ، انیمیشن ، gema ، r.bazargan ، yasejavan ، uranus88 ، Nima485 ، AliReza.Sh
(2014-05-05 ساعت 06:20)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 03:44)انیمیشن نوشته:  ممنونم از جوابتون آقا سعید به نظر شما با توچه به زمان باقی مونده اگر این کارو انجام بدم درصد ریسکش بالاست؟
ببین عزیزم من از موافقین ازدواج برنده های لاتاری پیش از مهاجرت به آمریکا هستم. هر چند که خیلی از برنده ها از این موضع من خوششون نمیاد چون با ازدواج هر برنده مجرد یک ویزای دیگه از سهمیه کل برای همسرش اختصاص پیدا می کنه. اما از اون طرف و در کل حق با من هست چرا که اگر قراره خانم یا آقایی مجرد بیاد آمریکا و بعد به خاطر نداشتن هم صحبت و همراه و فشارهای روانی اول کار ببره و برگرده ایران هم یک سهمیه ویزا رو همینجوری می سوزونه. بنابراین اگر واقعاً فردی رو دوست دارین و مطمئن هستین که او به خاطر گرین کارت آمریکا نمی خواد با شما ازدواج کنه هر چه سریع تر ازدواج کنین بهتر هست. در این صورت فرم های KCC رو برای همسر هم تکمیل می کنین و با هم میرین مصاحبه و با هم ویزا می گیرین. ولی اگر فرد مناسبی الان مد نظرتون نیست تا زمانی که از ویزای خودتون برای ورود استفاده نکنین هم فرصت برای ازدواج و بردن همسر در قالب ویزای گوناگونی دارین و در این حالت هیچ اتفاقی برای ویزای شما که قبلاً صادر شده نخواهد افتاد. به عنوان توصیه برادرانه آخر: در هیچ موردی علی الخصوص ازدواج بی گدار به آب نزنین و پیش از هر تصمیم سرنوشت سازی مثل این همه جوانب رو خوب بسنجین. خوشبخت باشین. سعید

با سفارت مکاتبه کردم گفتن میتونید قبل از رفتن همسرو اضافه کنید و یه سری مدارکو باید بفرستید ولی در جواب سوالی که پرسیده بودم اگه به هر دلیلی ویزا به همسرم نرسه یا زمان سپتامبر بگذره آیا ویزای من هم باطل میشه این جوابو دادن:
After we receive the documents we will schedule the first available appointment date which is usually within the next two months. At that time we have to cancel your visa as well to add your spouse in your file. If we run out of DV numbers in the meanwhile we cannot issue visas for either of you
معنیش چیه دقیقا"؟
(2014-05-06 ساعت 20:38)انیمیشن نوشته:  با سفارت مکاتبه کردم گفتن میتونید قبل از رفتن همسرو اضافه کنید و یه سری مدارکو باید بفرستید ولی در جواب سوالی که پرسیده بودم اگه به هر دلیلی ویزا به همسرم نرسه یا زمان سپتامبر بگذره آیا ویزای من هم باطل میشه این جوابو دادن:
After we receive the documents we will schedule the first available appointment date which is usually within the next two months. At that time we have to cancel your visa as well to add your spouse in your file. If we run out of DV numbers in the meanwhile we cannot issue visas for either of you
معنیش چیه دقیقا"؟
منظورش اینه که اگر تو این فاصله سهمیه ویزا تموم بشه به هیچکدوم ویزا نمیدن ولی این حرفش با عقل من جور در نمیاد. وقتی شما ویزا رو گرفتی یک سهمیه رو به خودت اختصاص دادی و تموم شده. این نمیشه که ویزای شما رو باطل کنند و بعد هم بگن خوب حالا دیگه به هیچ کدومتون ویزا نمی دیم! آقا برای این که کار به لحظات آخر نرسه و استرس نداشته باشین بهتره که زودتر ازدواج کنین و تقاضای وقت مصاحبه مجدد کنین.
تشکر کنندگان: gema ، ghasoo ، محبت ، yasejavan ، j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان