کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2014-02-11 ساعت 18:14)miladfr12 نوشته:  سلام
من با شخصی که میخوام ازدواج کنم تازه آشنا شدم
ولی مصاحبه من کمتر از یکماه دیگه مونده است
من 2 تا سوال داشتم
1- بعد از پذیرش گرین کارت یا لاتاری (بعد مصاحبه)من میتونم ازدواج کنم؟
2- ایشون چقدر زمان برای آمریکا اومدن نیاز داره
چون تصمیم ما هنوز جدی 100% نشده است این سوال مطرح کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام شما بعد از گرفتن گرین کارت میتونید برای همسرتون اقدام کنید و حدود 1 تا 1 و نیم سال طول میکشه که بتونید براشون ویزا بگیرید و ببریدشون اونور...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: mohsenmb ، azadeh2014 ، sselinaa ، زری وحدتی ، Lemony ، uranus88
(2014-02-11 ساعت 18:14)miladfr12 نوشته:  سلام
من با شخصی که میخوام ازدواج کنم تازه آشنا شدم
ولی مصاحبه من کمتر از یکماه دیگه مونده است
من 2 تا سوال داشتم
1- بعد از پذیرش گرین کارت یا لاتاری (بعد مصاحبه)من میتونم ازدواج کنم؟
2- ایشون چقدر زمان برای آمریکا اومدن نیاز داره
چون تصمیم ما هنوز جدی 100% نشده است این سوال مطرح کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام میلاد جان منم شرایطم تقریباً شبیه شرایط شماست و من فعلاً فقط به مصاحبه فکر میکنم و بعد از گرفتن گرین کارت بهش فکر میکنم. البته این نظر منه همیشه واسه ازدواج فرصت هست ولی...........Wink
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
(2014-02-04 ساعت 13:41)ghasoo نوشته:  سلام
با تشکر از تمام دوستان
ما بعد از کارنت شدن همسرم عقدکردیم،و مدارک لازم رو برای سفارت فرستادیم
اما سفارت جواب داده:
Please be advised that we don’t accept any file by email. You need to have them during your interview.

حالا سوال ما اینه:
آیا این جواب مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
نیازی به پست کردن مدارک لازم 15 روز قبل از مصاحبه نیست؟؟
دوست عزیز ضمن تبریک بابت ازدواجتون .به نظر سفارت شما آنکاراست، اونها به شما گفتن که از پذیرفتن مدارک به صورت ایمیل معذوریم و شما باید مدارک رو در طول مدت مصاحبه همراه خودتون داشته باشید.پس مشکلی نیست ضمن ارسال مدارکتون با پست به همراه بقیه مدارکتون، در روز مصاحبه نیز اصل مدارکتون همراهتون باشه. ضمناٌ از ایمیل وکلیه مکاتباتتون پرینت داشته باشید
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: ghasoo
سلام من حدود 3ساله با دوست دخترم آشنا هستم و ماه می برنده لاتاری شدم وکیس نامبرم $$73 هست،اون موقع به علت اینکه شرایطم مهیا نبود عقد نکردیم و من مدارکمو به صورت مجردی فرستادم.الان تصمیم گرفتم عقد کنم و مدارکو سریع آپدیت کنم بفرستم .میخواستم بدونم با توجه به اینکه تا شماره5320 اعلام کردن و ممکنه 2 الی 3 ماه ذیگه من کارنت شم مشکلی پیش نمیاد برای کیسم؟ اونجا نمیگن چرا اینقدر دیر و این اواخر تصمیم گرفتین ؟همون موقع یا چن ماه بعد از قبولی اعلام نکردین؟ احتمال داره کیسم رد شهSad بخاطر عقد کردن؟یا بنظرتون چه سوالایی ممکنه بپرسن که آماذگی داشته باشیم؟ اگه لطف کنید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم چون واقعا ذهنم مشغوله Sad که عقد کنم یا نه؟
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: lighter ، sselinaa
(2014-02-18 ساعت 18:35)amir rad نوشته:  سلام من حدود 3ساله با دوست دخترم آشنا هستم و ماه می برنده لاتاری شدم وکیس نامبرم $$73 هست،اون موقع به علت اینکه شرایطم مهیا نبود عقد نکردیم و من مدارکمو به صورت مجردی فرستادم.الان تصمیم گرفتم عقد کنم و مدارکو سریع آپدیت کنم بفرستم .میخواستم بدونم با توجه به اینکه تا شماره5320 اعلام کردن و ممکنه 2 الی 3 ماه ذیگه من کارنت شم مشکلی پیش نمیاد برای کیسم؟ اونجا نمیگن چرا اینقدر دیر و این اواخر تصمیم گرفتین ؟همون موقع یا چن ماه بعد از قبولی اعلام نکردین؟ احتمال داره کیسم رد شهSad بخاطر عقد کردن؟یا بنظرتون چه سوالایی ممکنه بپرسن که آماذگی داشته باشیم؟ اگه لطف کنید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم چون واقعا ذهنم مشغوله Sad که عقد کنم یا نه؟

جواب دادن به این سوال خیلی سخته. من اگر جای شما بودم و واقعا قصد داشتم با همین شخض ازدواج کنم این کار رو می کردم. شما می تونین مدارکی ارائه کنین که از مدت ها قبل همدیگر رو می شناختین و با هم دوست بودین. مثل ایمیل هاتون. نمی دونم اصلا از شما می خوان که همچین چیزی ارائه کنین یا نه. از اون طرف هم اگه بخواین صبر کنین و بیاین این جا برای ایشون اقدام کنین زمان بره. اگه عجله ندارین برای ازدواج می تونین این کار رو هم بکنین. در نهایت تصمیم رو شما باید بگیرین. اگه بتونین با هم بیاین خیلی خوبه. این جا تنها نیستین و می تونین به هم خیلی کمک کنین تا جا بیفتین. حداقل ار لحاظ روحی. پارسال روزی که ما مصاحبه داشتیم، یک زوجی هم بودند که تازه ازدواج کرده بودند. ظاهرا عکس های عروسیشون رو خواسته بودن و دیده بودن. اونها هم جالبه عکساشون رو همراه داشتن. اما متاسفانه درنهایت اون آقا که برنده ی اصلی بود کلیر نشد و ویزا هم برای ایرانی ها تمام شد. البته این رو هم بگم که هم ما هم اونا جزو قبولی های مرحله دوم 2013 بودیم. اما بودن آدم هایی که بعد از قبولی ازدواج کرده بودن و ویزا هم گرفتن و اومدن. آدم نمی دونه سیاست اونا دربرخورد با این موارد چیه. به خدا توکل کنین و ازش بخواین راه درست رو پیش پاتون بذاره.
تشکر کنندگان: lighter ، r.bazargan
(2014-02-18 ساعت 18:35)amir rad نوشته:  سلام من حدود 3ساله با دوست دخترم آشنا هستم و ماه می برنده لاتاری شدم وکیس نامبرم $$73 هست،اون موقع به علت اینکه شرایطم مهیا نبود عقد نکردیم و من مدارکمو به صورت مجردی فرستادم.الان تصمیم گرفتم عقد کنم و مدارکو سریع آپدیت کنم بفرستم .میخواستم بدونم با توجه به اینکه تا شماره5320 اعلام کردن و ممکنه 2 الی 3 ماه ذیگه من کارنت شم مشکلی پیش نمیاد برای کیسم؟ اونجا نمیگن چرا اینقدر دیر و این اواخر تصمیم گرفتین ؟همون موقع یا چن ماه بعد از قبولی اعلام نکردین؟ احتمال داره کیسم رد شهSad بخاطر عقد کردن؟یا بنظرتون چه سوالایی ممکنه بپرسن که آماذگی داشته باشیم؟ اگه لطف کنید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم چون واقعا ذهنم مشغوله Sad که عقد کنم یا نه؟

دوست عزیز تصمیم نهایی با خود شماست
به خاطر ازدواج کردن کسی رو ریجکت نمیکنن اصلا منطقی نیست ولی شرایط و همه جوانب رو در نظر بگیر . چند مورد رو من لازم میدونم که بگم که فقط روی اونا فکر کنی و نهایتا خودت تصمیم بگیری
اولا به خاطر ازدواج کردن کسی رو ریجکت نمی کنن
و در مورد برندگان لاتاری بنای آفیسر و کلا قانونا بر دادن ویزاست مگر اینکه دروغ گفته باشین یا شرایط لازم مثل پیش دانشگاهی رو نداشته باشی و یا اینکه نوبت بهت نرسه که این مهمترین قسمت داستان که باید روی اون خوب فکر کنی چون اگر تصمیم به ازدواج داری باید سریعا این کار رو بکنی و مدارک و فرمهای جدید رو هر چه سریع تر بفرستی تا وقتی که کارنت شدی دیگه معطل پراسس روی فرمهات نشی و مصاحبه به خاطر این داستان عقب نیفته
و اینکه اگر که انتخابتو کردی و حتما میخواین که با هم ازدواج کنین خیلی خوبه که با هم برید چون مهاجرت فوق العاده کاره سختی هست و همچنین مسئله کاچر شاک که به نظر روانشناسها بعد از مرگ همسر و فرزند بزرگترین ضربه رو به انسان میزنه و خیلی خوبه که تو همچین شرایطی ادم کسی رو که دوس داره کنار خودش داشته باشه و خیلی از بار زندگی کم میکنه و کنار اومدن با مشکلات رو خیلی خیلی راحتتر میکنه و همچنین هزینه ها تو امریکا خیلی بالاست و زمانی که دو نفر کار کنن خوب باز هم زندگی راحتتر میشه و اینکه شما اگر قرار باشه برید بعد برای ایشون اقدام کنید اولا که حداقل باید هزینه یک سفر رفت و برگشت برای خودتون رو در نظر بگیرید و زمانی که این وسط از بین میره و تو بهترین حالت که همه کارها به موقع پیش بره گرفتار داستان اسپانسر میشین که داااااااااستانیه برای خودش رو قول هیچ کسی هم حساب نکنین !!!
نمیدونم چقدر وابسته هستین ولی دوری منشا مشکلات و مخرب روابط هست
ولی تنها نکته ای که بهتون هشدار میدم در موردش وقت هست که تلفش نکنید چون تا سپتامبر بیشتر ویزا صادر نمیشه!!!!!!!!!!!!1
[font=Verdana]
clear your mind out of can't
[/font]
تشکر کنندگان: lighter ، r.bazargan ، uranus88
دوستان ببخشید اگر سوالم تکراریه ولی خیلی مضطربم باید مطرح اش کنم دوباره.

با توجه به کیس نامبر من اگر بعد از کارنت شدن عقد کنم و مدارک رو برای خود سفارت بفرستیم مشکلی پیش میاد..ممکنه مصاحبه مون رو عقب بندازن یا اینکه ویزا برای خود شخص برنده که من هستم صادر نشه..موردی بوده که در سالهای پیش بعد کارنت شدن ویزاشونو گرفته باشن؟

مرسی
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: gema
سلام من همه پست ها رو مرور كردم ولى هنوز مطمئن نيستم.
من يك ماه ديگه وقت مصاحبه دارم و دو هفته ديگه هم دارم ازدواج مى كنم، آيا مى تونم همسرم را همراه خودم به مصاحبه ببرم و الان مداركش را آماده كنم ؟ چون زمانى كه به kcc فرم فرستادم فقط اطلاعات من رفته . چى كار كنم دارم از استرس مى ميرم.
Case no: 2014As0000XXXX
تشکر کنندگان:
(2014-02-23 ساعت 13:31)cello86 نوشته:  ...با توجه به کیس نامبر من اگر بعد از کارنت شدن عقد کنم و مدارک رو برای خود سفارت بفرستیم مشکلی پیش میاد..ممکنه مصاحبه مون رو عقب بندازن یا اینکه ویزا برای خود شخص برنده که من هستم صادر نشه..موردی بوده که در سالهای پیش بعد کارنت شدن ویزاشونو گرفته باشن؟ ...
دوست عزیز
هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. نه مصاحبه شما عقب میوفته و نه مشکلی برای ویزای شما پیش میاد. با خیال راحت کاراتون رو انجام بدین. روز مصاحبه فرم های آپدیت شده، دو سری ترجمه از عقدنامه و چند تا عکس از مراسمتون مثل عکس هایی که در آتلیه گرفتین رو همراه خودتون ببرین. یک احتمال وجود داره که با وجود ارسال مدارک ازدواج به سفارت از ورود همسرتون به سفارت در روز مصاحبه جلوگیری کنند. در این صورت با حفظ خونسردی تنهایی به داخل تشریف می برید و موضوع رو به کارمندی که مدارک شما رو تحویل می گیره توضیح بدین. کارمند مربوطه هماهنگی های لازم را انجام داده و همسر شما به همراه شما مصاحبه خواهند شد.
(2014-02-23 ساعت 22:15)azybanoo2014 نوشته:  ...من يك ماه ديگه وقت مصاحبه دارم و دو هفته ديگه هم دارم ازدواج مى كنم، آيا مى تونم همسرم را همراه خودم به مصاحبه ببرم و الان مداركش را آماده كنم ؟ چون زمانى كه به kcc فرم فرستادم فقط اطلاعات من رفته . چى كار كنم دارم از استرس مى ميرم.
Case no: 2014As0000XXXX
شما هم استرس نداشته باشین. مواردی که به دوستمون در قسمت بالا گفتم در مورد شما هم صادق هست. مواردی بوده که متقاضی ویزا مصاحبه شده و ویزاشو گرفته. بعد از دریافت ویزا و قبل از استفاده از اون برای ورود به آمریکا ازدواج کرده. بعد دوباره وقت مصاحبه گرفته و این بار با همسرش مصاحبه شده. بعد ویزای قبلی طرف رو باطل کردند و یک ویزای جدید برای او صادر کرده اند. ویزای همسر او هم صادر شده و با هم به آمریکا اومدن. زندگی در اینجا به خصوص در ماههای اول خیلی مشکل هست و به شدت توصیه میشه که اگر قصد ازدواج دارید زودتر این کار رو انجام بدین تا پشت و پناه هم باشین. خوشبخت و موفق باشید.
تشکر کنندگان: cello86 ، lighter ، 5ina ، Sara_lphmkf ، pv-n ، yasejavan ، gema ، r.bazargan ، ajab1 ، uranus88
(2014-02-25 ساعت 23:57)Mechanism25 نوشته:  سلام، اگه من با خانومى كه سيتيزن آمريكاست ازدواج كنم،چند وقت طول مىكشه كه بتونم برم آمريكا؟ البته قبل از لاتاري قبول شدن خانوم با ايشون دوست بودم و قصد ازدواج داشتيم،ممنون
تشکر کنندگان:
سلام..ببخشید نمی دونم میتونم این سوال رو در این تاپیک بپرسم یا نه ؟! میشه بگین بعد از ورود به ا . م . ر.ی.کا در صورتی که ازدواج کنیم و بخوایم از ویزای ازدواج برای اوردن همسر اقدام کنیم چقدر زمان میبره تا همسر بتونه ویزا بگیره ؟ و اینکه اگر حساب بانکی داشته باشه بازم نیازبه اسپانسر داره ؟
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:1 اکتبر 2014
سرویس سنترکالیفرنیا
پ.د :8 اکتبر 2014
تاريخ اپروو: 24 فوریه 2015
دريافت كيس نامبر: 19 می 2015 -ابوظبی
تشکر کنندگان: 5ina ، gema
(2014-03-09 ساعت 03:56)cpd نوشته:  سلام..ببخشید نمی دونم میتونم این سوال رو در این تاپیک بپرسم یا نه ؟! میشه بگین بعد از ورود به ا . م . ر.ی.کا در صورتی که ازدواج کنیم و بخوایم از ویزای ازدواج برای اوردن همسر اقدام کنیم چقدر زمان میبره تا همسر بتونه ویزا بگیره ؟ و اینکه اگر حساب بانکی داشته باشه بازم نیازبه اسپانسر داره ؟

سلام دوست عزیز، در حال حاضر پروسه اش یک سال و نیم طول میکشه و فکر میکنم بله نیاز داره، بهتره برای دونستن جزئیات بیشتر در این زمینه به انجمن مهاجرت خانوادگی و ازدواجی برید و تاپیک ازدواج با گرین کارتی ها سوال خودتون رو مطرح کنید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: 5ina ، Sara_lphmkf ، Saeedv13 ، gema
سلام
من هم كارنت شدم و من و دوست پسر بنده هم حالا كه ديديم قضيه جدي شده تصميم گرفتيم ازدواج كنيم، تقريبا سوال من رو چند تا پست بالاتر پرسيدن و جوابمو گرفتم، فقط مي خواستم اونچه كه از جواب دوستان گرفتم رو دوباره چك كنم، من بايد وقتي مداركمو براي سفارت ارسال كنم فرمهامو آپديت كنم و به همراه مدارك خودم و همسرم بفرستم، وقت مصاحبه هم همسرم با من بياد، حالا يا راه مي دن بياد تو يا بايد هماهنگ كنم و بعد ببرمش تو، ممكنه راهش ندن؟ اصلا ممكنه بهش ويزا ندن؟ البته ما يه مدرك خوب داريم كه ثابت مي كنه كه خيلي وقته با هميم، يه حساب مشترك كه براي حدودا سه يا چهار سال پيشه، ولي كلي نگراني برام به وجود اومده، مي دونم كه كيليرنس رو شاخشه، ولي اينكه ويزا بهمون ندن چي
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: gema
(2014-03-12 ساعت 00:27)Sara_lphmkf نوشته:  سلام
من هم كارنت شدم و من و دوست پسر بنده هم حالا كه ديديم قضيه جدي شده تصميم گرفتيم ازدواج كنيم، تقريبا سوال من رو چند تا پست بالاتر پرسيدن و جوابمو گرفتم، فقط مي خواستم اونچه كه از جواب دوستان گرفتم رو دوباره چك كنم، من بايد وقتي مداركمو براي سفارت ارسال كنم فرمهامو آپديت كنم و به همراه مدارك خودم و همسرم بفرستم، وقت مصاحبه هم همسرم با من بياد، حالا يا راه مي دن بياد تو يا بايد هماهنگ كنم و بعد ببرمش تو، ممكنه راهش ندن؟ اصلا ممكنه بهش ويزا ندن؟ البته ما يه مدرك خوب داريم كه ثابت مي كنه كه خيلي وقته با هميم، يه حساب مشترك كه براي حدودا سه يا چهار سال پيشه، ولي كلي نگراني برام به وجود اومده، مي دونم كه كيليرنس رو شاخشه، ولي اينكه ويزا بهمون ندن چي
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام سارا جان، مبارکه Wink چرا ویزا ندن، به قول خودت ممکنه کلیرینس بخورین ولی دلیلی برای ویزا ندادن وجود نداره، فقط مدارکتون رو کامل کنید و ببرید و به سفارتتون هم اطلاع بدید...
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، Saeedv13 ، gema
(2014-03-12 ساعت 01:00)aghaghia نوشته:  
(2014-03-12 ساعت 00:27)Sara_lphmkf نوشته:  سلام
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام سارا جان، مبارکه Wink چرا ویزا ندن، به قول خودت ممکنه کلیرینس بخورین ولی دلیلی برای ویزا ندادن وجود نداره، فقط مدارکتون رو کامل کنید و ببرید و به سفارتتون هم اطلاع بدید...

فدات شم اقاقيا جونم، ميگم اينكه گفتي اطلاع بدم يعني قبل از فرستادن مدارك بهشون ايميل بزنم يا زنگ؟ يه وقت نگي اين دختره چقدر خنگه، كلا من هميشه خيلي سوال مي پرسم تا كارم بي نقص باشه،
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: aghaghia ، 5ina ، alitab ، mehdi.topol ، cpd ، gema

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان