کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-05-30 ساعت 08:42)Rasoul_j نوشته:  درود
از KCC پرسیده بودم که آیا میشه بعد از فرستادن فرم ها ازدواج کرد که این جواب رو فرستادن. متوجه شدم که مشکلی پیش نمیاد. فقط لطفا راهنماییم کنید که منظورش از خط اول چیه!
Fiancées or common law spouses cannot be listed a........http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html
يعني نامزد و يا همسر غير رسمي شامل پرونده لاتاري نميشود
(2013-05-30 ساعت 10:53)love_everlife نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 11:01)love_everlife نوشته:  دوستان اگه کسی با همسرش لاتار زد و برنده شد... بعد اینکه ریسیدن اونور مشکلی پیش اومد و خدایی نکرده خواستن که جدا بشن ، گیرین کارت ها باطل میشه ؟
باید با قوانین ایران جدا بشن یا آمریکا؟ لطفا به راهنمایی شفاف بکنید .

عاغا کسی نسی راهنمایی کنه؟
ابتدا از شما خواهش ميكنم كه فارسي! تايپ كنيد. در مورد سوالتون براي كيسهاي لاتاري مثل اينكه مشكلي پيش نمياد ولي اگر خدايي نكرده خواستن جدا شوند بايستي با وكيل مشاوره نمايند.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sinamn ، roeentan ، KIMIA2005
(2013-05-30 ساعت 10:53)love_everlife نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 11:01)love_everlife نوشته:  دوستان اگه کسی با همسرش لاتار زد و برنده شد... بعد اینکه ریسیدن اونور مشکلی پیش اومد و خدایی نکرده خواستن که جدا بشن ، گیرین کارت ها باطل میشه ؟
باید با قوانین ایران جدا بشن یا آمریکا؟ لطفا به راهنمایی شفاف بکنید .

عاغا کسی نسی راهنمایی کنه؟

برای گرین کارت مشکلی پیش نمیاد. پنج سال بعدش موقع درخواست سیتیزنی ممکنه سوال و جواب کنند که اگه همه چیز صادقانه بوده باشه مشکلی نیست.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز یه سوال دارم ازتون:
اگه فرضا من بخوام با ینفر که ترم اخر فوق لیسانس هست و بعد تموم شدنه فوقش باید سربازیشو شروع کنه ازدواج کنم چی میشه؟
نباید کلا سربازی بره ؟یا نه؟اصلا میزارن خارج شه از کشور؟
چه مشکلاتی پیش میاد؟
قسمتی که در مورد ازدواج هست رو خوندم اما سوالم اونجا نبود
ممنون میشم کمک کنید مدیر محترم
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 15:44)elvira نوشته:  دوست عزیز یه سوال دارم ازتون:
اگه فرضا من بخوام با ینفر که ترم اخر فوق لیسانس هست و بعد تموم شدنه فوقش باید سربازیشو شروع کنه ازدواج کنم چی میشه؟
چه مشکلاتی پیش میاد؟
دوست عزیز در اینکه شما میتونید ازدواج کنید و ایشون رو به کیستون اضافه کنید شکی نیست.( که اگه قصد اینکارو دارین هرچه سریعتر عقد کنینو مدارکتون رو اپدیت کنین) ولی اون قسمتی که ایشون سرباز میشه رو از تاپیک خودش دنبال کنید.. خلاصش اینه که ایشون میتونن اجازه خروج با وثیقه بگیرن البته نه در حین خدمت!!
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 19:50)sejz نوشته:  
چه مشکلاتی پیش میاد؟
دوست عزیز در اینکه شما میتونید ازدواج کنید و ایشون رو به کیستون اضافه کنید شکی نیست.( که اگه قصد اینکارو دارین هرچه سریعتر عقد کنینو مدارکتون رو اپدیت کنین) ولی اون قسمتی که ایشون سرباز میشه رو از تاپیک خودش دنبال کنید.. خلاصش اینه که ایشون میتونن اجازه خروج با وثیقه بگیرن البته نه در حین خدمت!!

یعنی تا نوبت مصاحبه ی من شروع نکنن سربازی رو اصلا؟
تاپیک خودش کدوم قسمت میشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 23:30)elvira نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 19:50)sejz نوشته:  
چه مشکلاتی پیش میاد؟

یعنی تا نوبت مصاحبه ی من شروع نکنن سربازی رو اصلا؟
تاپیک خودش کدوم قسمت میشه؟

بله سربازیو تا حتی بعد مصاحبه و اولین سفر به امریکا برای گرفتن گرین گارت عقب بندازن که اونموقع میتونن درخواسته پاس سفید بدند و بیان 2 سال سربازیو تموم کنن.. یه 2-3 باری اجازه خروج بایست بگیرند.. یا شایدم تا اونموقع دیگه نظرشون برای سربازی رفتن عوض شد و موندگار شدن اونجا Smile
این تاپیک مسائل مربوط به سربازی http://mohajersara.com/thread-6465.html
این هم تاپیک پاس سفید http://mohajersara.com/thread-3694.html
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، love_everlife ، yasejavan
(2013-06-05 ساعت 16:55)vafadari نوشته:  با سلام ، من دارای گرین کارت آمریکا هستم ، ...

دوست عزیز ارسال شما مغایر با قوانین سایت می باشد ...

۱- انجمن مهاجرسرا محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اخذ ویزا و مهاجرت قانونی به کشورهای مختلف است. استفاده از این انجمن برای منظورهای دیگر غیر از آن چه در این قوانین آمده باشد مجاز نیست.

۱۲- درج مطالب در خصوص روش‌های مهاجرت یا اخذ ویزا به روش‌های غیر قانونی یا غیر اخلاقی (نظر ازدواج صوری، جعل اسناد و غیره) ممنوع است
.

لطف بفرمایید پستتون رو ویرایش کنید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، love_everlife ، Saeedv13 ، aghaghia ، Szsanazsz ، ali_am76
(2013-05-19 ساعت 14:16)zohreh molaei نوشته:  سلام و خسته نباشید به دوستان سوالی در خصوص لاتاری داشتم چند روزی هست که دوست پسر من برنده لاتاری شدن و ما 2 سال هست که با هم دوست هستیم و قصد ازدواج داشتیم و داریم پیش وکیل رفتیم و ایشون به ما پیشنهاد دادن فعلا ازدواج نکنیم تا وقتی که به دوست پسرم گرین کارت رو بدن چون اعتقاد داشتن که اگه این موضوع الان اتفاق بیافته امکانش هست که رد بشه و باید احتیاط کرد و گفتن میتوانید بعد از گرفتن گرین کارت عقد کنید و ویزای ازدواج بگیرید البته ایشون اعتقاد داشتن که گرین کارت من هم بعد از نهایتا 1 سال به من داده میشه و سوال من اینه که راهنمایی هاشون درست بوده یا غلط چون ما نو سایت ها راجع به این قضیه روند کارو بین 3-6 سال دیدیم نمیدونیم باید به کی اعتماد کنیم و اینکه قرم های بعد قبولی رو مجرد فرستادیم اگر امکانش هست درست ترین راه رو به ما توضیح بدین واقعا یک دنیا سپاس گذاریم

صد در صد غلط راهنمایی کردن
بهترین منبع جمع اوری اطلاعات همین سایت مهاجر سراست
Case No: 2013AS5xx
تعداد اعضا: 2 نفر
کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،
نامه دوم: 20 September
،تاریخ مصاحبه :nov19
نتیجه:يكضرب
ورود به امریکا: 14 اپریل 2013
تگزاس.دالاس
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Ali Sepehr
(2013-06-06 ساعت 06:40)lotery2013 نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 14:16)zohreh molaei نوشته:  سلام و خسته نباشید به دوستان سوالی در خصوص لاتاری داشتم چند روزی هست که دوست پسر من برنده لاتاری شدن و ما 2 سال هست که با هم دوست هستیم و قصد ازدواج داشتیم و داریم پیش وکیل رفتیم و ایشون به ما پیشنهاد دادن فعلا ازدواج نکنیم تا وقتی که به دوست پسرم گرین کارت رو بدن چون اعتقاد داشتن که اگه این موضوع الان اتفاق بیافته امکانش هست که رد بشه و باید احتیاط کرد و گفتن میتوانید بعد از گرفتن گرین کارت عقد کنید و ویزای ازدواج بگیرید البته ایشون اعتقاد داشتن که گرین کارت من هم بعد از نهایتا 1 سال به من داده میشه و سوال من اینه که راهنمایی هاشون درست بوده یا غلط چون ما نو سایت ها راجع به این قضیه روند کارو بین 3-6 سال دیدیم نمیدونیم باید به کی اعتماد کنیم و اینکه قرم های بعد قبولی رو مجرد فرستادیم اگر امکانش هست درست ترین راه رو به ما توضیح بدین واقعا یک دنیا سپاس گذاریم

صد در صد غلط راهنمایی کردن
بهترین منبع جمع اوری اطلاعات همین سایت مهاجر سراست

اتفاقا بهترین راه اینه که هر چه زودتر ازدواج کنید و فرم های آپدیت شده تون رو براشون بفرستید و روز مصاحبه هم با مدارک ازدواج و عکس هاتون برین، بعدش دیگه همه چی حله... Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Alpha1
مادرم برنده شده و من زیر مجموعه ایشون هستم من اگه ازدواج کنم می تونم خانومم رو ببرم؟ موقع ثبت نام زیر 21 و مجرد بودم
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 10:10)farnama نوشته:  مادرم برنده شده و من زیر مجموعه ایشون هستم من اگه ازدواج کنم می تونم خانومم رو ببرم؟ موقع ثبت نام زیر 21 و مجرد بودم

شما همین الان هم لب پرتگاهی Smile
تجربه دبگرانو نمدونم اما kcc گفته اگر فرزند زیر 21 سال بعد از ثبت نام 21 ساله شود، روز مصاحبه افیسر در مورد ویزا گرفتن یا نگرفتنش تصمیم میگیره. یعنی قطعی نیست، البته قانونی محافظت از فرزندان هم به شما کمک میکنه.
تشکر کنندگان: Szsanazsz
(2013-06-06 ساعت 10:49)sinamn نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 10:10)farnama نوشته:  مادرم برنده شده و من زیر مجموعه ایشون هستم من اگه ازدواج کنم می تونم خانومم رو ببرم؟ موقع ثبت نام زیر 21 و مجرد بودم

شما همین الان هم لب پرتگاهی Smile
تجربه دبگرانو نمدونم اما kcc گفته اگر فرزند زیر 21 سال بعد از ثبت نام 21 ساله شود، روز مصاحبه افیسر در مورد ویزا گرفتن یا نگرفتنش تصمیم میگیره. یعنی قطعی نیست، البته قانونی محافظت از فرزندان هم به شما کمک میکنه.

دوست عزیزدر رابطه با مشکل دوستمون اینطور که فرمودید ایا ملاک فقط تصمیم افیسر هستش ؟؟ توی سایتشون در این مورد مطلبی ذکر شده که مستند باشه؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 13:39)KIMIA2005 نوشته:  دوست عزیزدر رابطه با مشکل دوستمون اینطور که فرمودید ایا ملاک فقط تصمیم افیسر هستش ؟؟ توی سایتشون در این مورد مطلبی ذکر شده که مستند باشه؟
بله هست، kcc به کاربری به نام serge ایمیل زده بود، خودش ban شده و ارسالش هم پاک شده اما توی ترجمه ای که من براش کردم عین جمله موجوده.
"اگر فرزند شما بعد از زمان ثبت نام 21 ساله شده باید روز مصاحبه با سفارت مذاکره کنید تا در مورد صلاحیت ایشان تصمیم گرفته شود."

http://mohajersara.com/thread-6454-post-...#pid345211

من هم از روی همین ایمیل گفتم
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 14:17)sinamn نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 13:39)KIMIA2005 نوشته:  دوست عزیزدر رابطه با مشکل دوستمون اینطور که فرمودید ایا ملاک فقط تصمیم افیسر هستش ؟؟ توی سایتشون در این مورد مطلبی ذکر شده که مستند باشه؟
بله هست، kcc به کاربری به نام serge ایمیل زده بود، خودش ban شده و ارسالش هم پاک شده اما توی ترجمه ای که من براش کردم عین جمله موجوده.
"اگر فرزند شما بعد از زمان ثبت نام 21 ساله شده باید روز مصاحبه با سفارت مذاکره کنید تا در مورد صلاحیت ایشان تصمیم گرفته شود."

http://mohajersara.com/thread-6454-post-...#pid345211

من هم از روی همین ایمیل گفتم

اینکه بخواین ازدواج کنی به هیج وجه نمیشه چون گفته فرزند مجرد زیر 21 سال ولی در مورد اینکه الان بالای 21 هستین بعید میدونم مشکلی پیش بیاد دقیقا مانند ازدواج و تولد فرزند بعد از قبولی که مشکلی ایجاد نمیکنه
Case No: 2013AS5xx
تعداد اعضا: 2 نفر
کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،
نامه دوم: 20 September
،تاریخ مصاحبه :nov19
نتیجه:يكضرب
ورود به امریکا: 14 اپریل 2013
تگزاس.دالاس
تشکر کنندگان: mehdieb
دوستان کسی محضر یا عاقدی سراغ داره که پس از عقد، تاریخ دو سه ماه قبل تر را بعنوان تاریخ عقد ثبت کنه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان