کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۴
دوستان عزیزم که منتظر هستید برای اعلام نتایج دوباره ، فقط باید صبر داشته باشین به زودی همه چیز در سایت مشخص میشه تعداد شرکت کننده ها از ایران تعداد برنده شده های ایران واحتمالا خبرهای دیگه فقط صبر داشته باشید
من هم مثل همه شما منتظرمSmileSmileSmileSmileSmile انشاالله خبرهای خوب میشنویمSmileSmileSmileSmileSmile
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

(2013-05-02 ساعت 09:59)heri_1998 نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 09:55)2014families lottery winners نوشته:  بچه ها من الان رفتم توی سایت TRAVEL.STATE.GOV این لینک رو ببینید

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html

متاسفانه انگار دور دومی وجود نداره به این خط دقت کنید

Registration for DV 2014 is now closed - additional entries cannot be accepted. Select Press Release for DV 2014 information.

خب متن فوق به معنی این هستش که مهلت ثبت نام تمام شده (که همگی میدونیم). اما به معنی عدم بررسی سایرین در آینده نیست. کسانی که قبلاً ثبت نام کردند و قبول نشدند ممکنه که بعداً مجدداً قرعه کشی بشوند.

سلام دوستان اينكه ما بايد كانفرميشن نامبر را تا june 2014 نگه داريم راسته اگر اينطور باشه كه بازم اعلام كنن خيلي خوبه دوستان اگر اطلاعات موثقي دارين لطفا بگين
تشکر کنندگان: hedyhoney ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 12:04)molasani نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 08:20)siavash64 نوشته:  با سلام به دوستان تجربه من ثابت کرده بیشتر افرادی که لاتاری برنده می شن بار اول ثبت نام کردن و دیگه شانس زیادی برای سال های بعد ندارند.

آقای سیاوش دقیقاً من هم پارسال به همین نکته اشاره کردم! اکثر اونایی که برنده میشن مرتبه اولشون هست. من فکر میکنم اگر مرتبه اول برنده نشی دیگه شانس خیلی کم میشه
به صورت کلی با این ایده مخالفم
درسته که تعداد زیادی از برنده های ایرانی برای بار اول برنده می شن اما دلیلش این نیست که بر این اساس انتخاب می شن
دلیلش اینه که هر سال تعداد شرکت کننده ها به صورت تصاعدی زیاد می شه در نتیجه تعداد کسانی که اولین بارشونه شرکت می کنند خیلی زیاده خوب طبیعتا از بین اونها هم تعداد زیادی برنده می شن
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-05-04 ساعت 12:04)molasani نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 08:20)siavash64 نوشته:  با سلام به دوستان تجربه من ثابت کرده بیشتر افرادی که لاتاری برنده می شن بار اول ثبت نام کردن و دیگه شانس زیادی برای سال های بعد ندارند.

آقای سیاوش دقیقاً من هم پارسال به همین نکته اشاره کردم! اکثر اونایی که برنده میشن مرتبه اولشون هست. من فکر میکنم اگر مرتبه اول برنده نشی دیگه شانس خیلی کم میشه

ما سومین باری که شرکت کردیم برنده شدیم ولی اکثر دوستامون که تو آمریکا دیدیم از بچه های مهاجر سرا رو اولین بار که شرکت کردن برنده شدن من فکر میکنم همش شانسیه
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: hedyhoney ، Tomas ، storagemeter ، ابی22 ، babak82 ، اردوان ، farshid232 ، babak433 ، KIMIA2005 ، Fifi2015
من و دوستم از سال 2003 از وقتی که لاتاری اینترنتی شد ثبت نام کردیم الان تقریبا 10 باره تو لاتاری شرکت کردیم. واقعا نمیدونم یا ما اینقد بد شانسیم که تا حالا قبول نشدیم یا اینکه اونایی که بار اولشون نیست دیگه شانسی واسه برنده شدن ندارن...
تشکر کنندگان: storagemeter ، face book ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 13:32)shervin83 نوشته:  من و دوستم از سال 2003 از وقتی که لاتاری اینترنتی شد ثبت نام کردیم الان تقریبا 10 باره تو لاتاری شرکت کردیم. واقعا نمیدونم یا ما اینقد بد شانسیم که تا حالا قبول نشدیم یا اینکه اونایی که بار اولشون نیست دیگه شانسی واسه برنده شدن ندارن...

سلام
عزیز من خودم 7 سال پر کردم، امسال اسمم در اومد. قرعه کشی بر اساس قوانین احتمال صورت میگیره و اساساً شانس هیچکس در دفعات بعدی پایین نمیاد. خیالت راحت. دوباره شرکت کن ایشالا شانس میاری.
شماره کیس:2014AS000056XX
کنسولگری:ANKARA
تاریخ روئت قبولی در سایت:May-02
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:May-16
تعداد افراد منظور در کیس:2
سربازی:معاف
تاریخ مصاحبه: 27 می - برگه صورتی
آپدیتها: 28 می، 2 ، 5 ، 6 ، 12 جون، 3 ،22 جولای (ایمیل)،8، 22 آگوست
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین گرین کارت:
هنوز معلوم نیست اکتبر مجددا قرعه کشی میشه یا نه؟
تشکر کنندگان: behzadkhatari ، babak82 ، ساقر ، storagemeter ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 19:24)vahidansari نوشته:  با سلام خدمت دوستان خوبم در مهاجرسرا .در خصوص اینکه امسال خوش سانس نبودیم وجزو قبولی اولیه نبودیم بحثی نیست وقطعا" من نیز مثل خیلی از دوستان خوبم از امروز درفکرثبت نام برای سال آینده خواهم بود .براساس تصمیم آخرکنگره آمریکا از سال 2014 نحوه جذب مهاجرین به آن کشور قدری تغییر داشته ولازمه آشنایی با زبان انگلیسی در اولویت اول خواهد بود که باید دید که برای سال آینده حتی در صورت قبولی چه مدارکی برای زبان خواهند خواست ؟ دوستانیکه در این خصوص اطلاعاتی دارند خواهشمندم اطلاع رسانی نمایند ودر عین حال مانیز برای تقویت زبان انگلیسی از اکنون یک سال فرصت داریم .
از ابتدا هم باید اینطوری بود اخه بابا جان شرط اول و اساسی برای مهاجرت به یک کشور دیگر دانستن زبان ان کشور است حالا مهاجر داشتن یا نداشتن فلان تخصص خاص را میتواند با یادگیری ان تخصص در ان کشور به سرنجام برساند اما شما باید بتوانید بفهمید طرف انها در مراکر اموزشی چه میگویند تا بتوانی ان تخصص را هم برای جذب در بازار کار ان کشور داشته باشی یا نه؟

باید یک حداقل نمره ای برای داوطلبان درخواست شود مثلا 5 در ایلتس یا 70 در تافل که این اعداد کمترین ها برای داشتن مهارت زبانی لازم است و مورد دیگر هم پولی شدن این روند ثبت نام است تا متقاضیانی که به طور اساسی در فکر مهاجرت به یک کشور دیگر هستند راهشان از انها که صرفا برای داشتن یک اقامت ثبت نام میکنند مجزاشود-اصولا هدف از برگذاری این گونه قرعه کشی ها هم جذب نیروی مهاجر است و نه توریست!!
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
دوستان عزیز با امید که همه شما و بچه های مهاجر سرا به هر چی میخوان برسن

اینطور که بوش میاد و در فروم های خارجی هم گفته میشه تصمیمیات مقامات تصمیم گیر امریکا(سنا و کاخ سفید و کنگره) برای تغییر قوانین مهاجرت هست و ظاهرا سال 2015 اخرین سال برگذاری لاتاری به این شکل موجود هست یعنی لاتاری خذف نمیشه و فقط نحوه گرفتن و انتخاب برندگان تغییر میکنه و بیشتر تمرکز میکنن روی افراد دارای مدارک دانشگاهی مثلا درزمینه فاینانس(مالی) یا پزشکی یا غیره که در زیر یکی از کاربران هم به ان اشاره کرده:

The stuff I've been reading says that DV2015 is the last one because the authorities want to revamp the system and offer green cards to graduates with medicine degrees, finance degrees et al. because many of these graduates are well qualified to live and work in America
http://forums.immigration.com/showthread...ants/page7

و همونطور که senterstarعزیز زحمت گذاشتن لینک ها را کشیدن جریان تغییرات در نحوه مهاجرت افراد به امریکا داره جدی میشه البته سناتور های جمهوریخواه مثل همین اقای مارکو روبیو از فلوریدا طرح های بسیار سخت گیرانه ای را گذاشتن که البته با نظر اوباما مخالف بوده اما خود اوباما هم تاکید کرده که باید یک حداقل هایی برای مهاجرت به این کشور وجود داشته باشه.
تغییر قوانین مهاجرتی به امریکا
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: athenaa ، reza6966 ، sam2323 ، اردوان ، JOOOJOOO ، senterstar ، face book ، farshid232 ، ati100 ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 21:10)Hadi_20 نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 16:40)ipedram نوشته:  برای من که چک کردم ،نوشته :
[عکس: 91697268329187575483.png]
فکر برای بقیه هم باید همینو گفته باشه

"at this time " می تونه به این مفهوم باشه که هنوز امیدی هست .

این "time" هم میتونه به مفهوم "لاتاری 2014" باشه که یعنی دیگه تموم ! Sad
یا می تونه به مفهوم "اول می" باشه که خب امیدوار کننده هست Cool

سال های گذشته هم همین جوری می نوشت ؟

در مورد این جمله at this time باید بگم که معنیش میشه" اینبار یا ایندفعه " یعنی شما اینبار برنده نشدید.و معنیش نمی تونه اونی باشه که شما مدنظرتون است.

دوست عزیز اشتباه میکنید. at this time دقیقا معنی فعلا رو میده. اینبار یا ایندفعه میشه this time.

من کاری به قضیه لاتری و تئوری توطئه دوستان و این حرفها ندارم فقط از نقطه نظر گرامری دارم عرض میکنم!
تشکر کنندگان: jayjay ، m.mehr ، KIMIA2005 ، محبت
(2013-05-04 ساعت 20:10)zeddian نوشته:  

در مورد این جمله at this time باید بگم که معنیش میشه" اینبار یا ایندفعه " یعنی شما اینبار برنده نشدید.و معنیش نمی تونه اونی باشه که شما مدنظرتون است.

دوست عزیز اشتباه میکنید. at this time دقیقا معنی فعلا رو میده. اینبار یا ایندفعه میشه this time.

من کاری به قضیه لاتری و تئوری توطئه دوستان و این حرفها ندارم فقط از نقطه نظر گرامری دارم عرض میکنم!

دوست عزیز سالهای قبل از 2013dvهم همین جمله را مینوشت و من کاملا یادم هست(7 ساله دارم شرکت میکنم) و معنی این جمله این هست که تا اینجا که اسم برندگان در اومده اسم شما نبوده تا انتخاب بشین واسه مراحل بعد که در متن هم دقیقا اشاره شده.

در هر حال سالهای قبل هم این مورد را داشتیم و گر اینطور بود پس چند سال پیش هم باید چند مرحله ای میشد که نشد
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت
(2013-05-04 ساعت 20:34)jayjay نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 20:10)zeddian نوشته:  

دوست عزیز سالهای قبل از 2013dvهم همین جمله را مینوشت و من کاملا یادم هست(7 ساله دارم شرکت میکنم) و معنی این جمله این هست که تا اینجا که اسم برندگان در اومده اسم شما نبوده تا انتخاب بشین واسه مراحل بعد که در متن هم دقیقا اشاره شده.

در هر حال سالهای قبل هم این مورد را داشتیم و گر اینطور بود پس چند سال پیش هم باید چند مرحله ای میشد که نشد
به هر حال در مورد معنی عبارت at this time که شکی نیست. شاید منظورشون همین باشه که شما میگید، شاید اونا خوششون میاد ابهام ایجاد کنن!

ولی من فکر میکنم منظور شون این هست که "ممکنه" یه سری برنده به صورت تکمیلی اعلام بشه در آینده - چون هستند برنده هایی که اصلا پیگیری نمیکنند و فکر کنم طبیعیه که برای اون ظرفیت ها دوباره قرعه کشی انجام شه. ولی باز تاکید میکنم که اصراری رو درست بودن حرفم ندارم.امسال دفعه اولی بود که تو لاتاری شرکت میکردم و اصلا تجربه و اطلاعات شما دوستان رو ندارم.
تشکر کنندگان: jayjay ، farshid232 ، KIMIA2005
سلام دوستان
با توجه به گفته دوستان اگر مدرک زبان برای لاتاری سال های آینده بخوان تعداد شرکت کنندگان ایران 1000 نفر میشه Big Grin زیرا در ایران با توجه به ت . ح . ر .ی .م این مدارک ارائه نمیشه Sad باید رفت کشور های همسایه Sad
من فکر میکنم مثل بعضی کشورها زبان فقط انگلیسی در حد مصاحبه در سفارت کافی باشه (جهت متقاعد کردن مصاحبه کننده)

لطفا دوستان نظرتون را بگید
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: Mehrnoosh_victor ، face book ، babak82 ، jayjay ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 19:53)jayjay نوشته:  دوستان عزیز با امید که همه شما و بچه های مهاجر سرا به هر چی میخوان برسن

اینطور که بوش میاد و در فروم های خارجی هم گفته میشه تصمیمیات مقامات تصمیم گیر آمریکا(سنا و کاخ سفید و کنگره) برای تغییر قوانین مهاجرت هست و ظاهرا سال 2015 اخرین سال برگذاری لاتاری به این شکل موجود هست یعنی لاتاری خذف نمیشه و فقط نحوه گرفتن و انتخاب برندگان تغییر میکنه و بیشتر تمرکز میکنن روی افراد دارای مدارک دانشگاهی مثلا درزمینه فاینانس(مالی) یا پزشکی یا غیره که در زیر یکی از کاربران هم به ان اشاره کرده:

The stuff I've been reading says that DV2015 is the last one because the authorities want to revamp the system and offer green cards to graduates with medicine degrees, finance degrees et al. because many of these graduates are well qualified to live and work in America
http://forums.immigration.com/showthread...ants/page7

و همونطور که senterstarعزیز زحمت گذاشتن لینک ها را کشیدن جریان تغییرات در نحوه مهاجرت افراد به آمریکا داره جدی میشه البته سناتور های جمهوریخواه مثل همین اقای مارکو روبیو از فلوریدا طرح های بسیار سخت گیرانه ای را گذاشتن که البته با نظر اوباما مخالف بوده اما خود اوباما هم تاکید کرده که باید یک حداقل هایی برای مهاجرت به این کشور وجود داشته باشه.
تغییر قوانین مهاجرتی به آمریکا
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
سلام

توضیحات کامل دوست گرامی‌ jayjay از سر نهایت پختگی و استادیشون هست، بد نیست با یکم چاشنی‌ دایی جان ناپلئونی به موضوع نگاه کنیم ، احساس می‌کنم امسال یه جای کار میلنگه : ۱- آسییها از شماره بالای CN در تعجبند (۱۹۷۰۰ ،۲۳۰۰۰) و اروپایی‌ها با ماکزیمم ۵۰۰۰۰ بجای ۳۰۰۰۰ مواجه شدند ، ۲ - با 125000 انتخاب بجای 100000 ,آفریقایی‌ها مخصوصا نیجرییها بجای این همه قبولی همه ساله و شادی، بحث لایحه و قوانین احتمالی‌ آینده لاتاری نقل محفلشون شده ،۳- این بمب گذاری در بوستون لایحه مذکور رو در کنگره حسابی‌ داغ کرده و شاید بمثل یه تغییر یا ترمز رو نتیجه امسال اثر کرده باشه !!!؟؟؟ ۴- مورد سومی‌ رو که نوشتم ، بعد از رای آوردن اخیر‌ تغیرات در قوانین مهاجرت مخصوصا به نفع مهاجران غیر قانونی اتفاق افتاد ، شاید .... !!!!

و شاید گذشت زمان همه حقایق رو هویدا کنهShy
[font=Tahoma]خدایا آسمونت چه مزه ایه؟ما که همش زمین خوردیم ![/font]
تشکر کنندگان: Mehrnoosh_victor ، sam2323 ، face book ، farshid232 ، jayjay ، KIMIA2005 ، radman87
بعداز تموم این حرفها ایا مرحله بعدی هم امسال داریم یا نه دیگه تموم شد؟
برنده لاتاری ۲۰۱۴ Smile
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، sonnnna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان