کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زندگی در تورنتو
سلام. یک دوستم که خانم مجردیست دنبال همخونه خانم مجرد تو تورنتو از فروردین به بعد هست. درصورت تمایل اگر شرایط مشابه دارید اطلاع دهید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوست عزیز مرسی از وقتی که به ما دادی و ما را راهنمایی میکنی میشه با 100 یا 150 میلیون به کانادا مهاجرت کرد و زندگی خوبی داشت راستی زبانم دست پا شکسته هست مدرک هم ندارم فقط میخوام بدون با 150 میلیون میشه کانادا زنگی کرد و بیام کانادا بعد زبان انگلیسی بخونم بعد اونجا زندگی کنم اگه کمک کنی ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، msar
(2013-07-04 ساعت 10:20)Hamed jojo نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 21:02)ali258 نوشته:  سلام ببخشید میشه کمی در مورد آب وهوای کانادا بیشتر توضیح بدید
واینکه مردم کانادا با مهاجرین چه رفتاری دارند ممنون
به امید روزی که ما هم بیایم کانادا
کانادا در کل 7 ماه زمستون 1ماه بهار 2تابستان و 1ماه هم پاییز دارد.
و در رابطه با رفتار اینجا همه مهاجر هستند و ان ها که خود را اینجایی مینامند هم مهاجران اولیه از انگلیس و ایرلند هستند در کل هیچ کس غیر از یانکی ها نمیتوان بر این کشور اظهار مالکیت کنند و همه مردم با هم خوبند و مثل کشور های دیگه برای مردم شهر های دیگه لقب نمیزارند.
مثلا در ایران که من نمیگم چون خودتون بهتر میدونید
مثلا در انگلیس که مردم لندن مردم لیورپول را دزد و مردم ولز رو دهاتی مینامند.
در مورد سرما هم شما احساسش نمیکنید خیلی.

اینکه شد 11 ماه...!!! مگه در کانادا مثل اینجا هر سال 12 ماه نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sina35 ، msar
انگار آقا حامد قهر کرده و دیگه نمیاد برای ما بنویسه.... ایکاش میومد و میگفت ایرانیان تورنتو چطور میتونن همخونه پیدا کنند؟ جماعت پزشکان گردهمائی چیزی ندارند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من دانش آموز 12 ساله هستم و میخواهم بدانم شرایط مدرسه های تورنتو چیست

(2014-07-17 ساعت 14:32)taherkiyamehr نوشته:  من دانش آموز 12 ساله هستم و میخواهم بدانم شرایط مدرسه های تورنتو چیست
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، afshin007x

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان