کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-11-01 ساعت 15:14)zariraja نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 14:03)yasaman53 نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 20:46)zariraja نوشته:  با سلام خدمت دوستان و به امید کلیر شدن هر چه زودتر همگی.من تصمیم دارم انشاالله کلیر شدم برم دبی مدیکال تجدید کنم جوابشو بگیرم و برگردم بدم واسه پیکاپ به آژانسها.میخواستم بدونم واسه اینکار چه مدارکی رو باید به اژانس تحویل بدیم و کلا روند کار به چه صورت هست که مشکلی پیش نیاد؟کسی تجربه اینکارو داره؟

بله ما از طریق آزانس اقدام کردیم. مدارکی که از ما گرفت وکالت نامه ، شناسنامه، پاسپورت- ایمیل سفارت بود. وقتی زنگ بزنید آژانس خودش برات توضیح کافی میده. ما به شخصه از طریق ایران آنکارا اقدام کردیم.

وکالتنامه محضری یا یه فرم که باید امضاء بشه و تحویل آژانس بشه؟

وکالتنامه محضری به مشخصات افرادی که آنها معرفی میکنند. در دفترخانه اسناد رسمی که معرفی میکنند باید رفت و وکالتنامه تنظیم شود
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، mani_badb0y
(2016-11-01 ساعت 16:01)yasaman53 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 15:14)zariraja نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 14:03)yasaman53 نوشته:  بله ما از طریق آزانس اقدام کردیم. مدارکی که از ما گرفت وکالت نامه ، شناسنامه، پاسپورت- ایمیل سفارت بود. وقتی زنگ بزنید آژانس خودش برات توضیح کافی میده. ما به شخصه از طریق ایران آنکارا اقدام کردیم.

وکالتنامه محضری یا یه فرم که باید امضاء بشه و تحویل آژانس بشه؟

وکالتنامه محضری به مشخصات افرادی که آنها معرفی میکنند. در دفترخانه اسناد رسمی که معرفی میکنند باید رفت و وکالتنامه تنظیم شود
شما تهران تشریف دارین؟هزینه ای که آژانس گرفت چقدر بود؟ و از ابوظبی یا آنکارا و چند روزه تحویلتون شد؟مشکلی نداشتین؟همه چیز اکی بود؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی

فقط نفر اصلی کیس ما دیروز اپدیت داشته.حالا با توجه به این که اپدیت فقط برای نفر اصلی بوده . به نظرتون این اپدیت به دلیل ایمیل هفته گذشته من میتونه باشه و یا اینکه چون اپدیت فقط برای نفر اصلی هست ربطی به ارسال ایمیل نداره ؟
با تشکر
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 08:36)mrb نوشته:  دوستان با سلام
کیس ما 11 Oct. کلیر شد و برای تجدید مدیکال به آنکارا رفتیم و برگشتیم و مدارک را توسط یک شرکت پیکاپ کردیم و منتظر هستیم . این زمان انتظار صدور ویزا دست کمی از زمان
کلیری نداره .  با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان و تشکر از تک تک شما بابت راهنمایی های خوبتان که در این مدت انجام دادید . با سپاس

دقیقآ دوست عزیز 21 روز منتظرم امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 18:55)HAMİT نوشته:  
کیس ما 11 Oct. کلیر شد و برای تجدید مدیکال به آنکارا رفتیم و برگشتیم و مدارک را توسط یک شرکت پیکاپ کردیم و منتظر هستیم . این زمان انتظار صدور ویزا دست کمی از زمان
کلیری نداره .  با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان و تشکر از تک تک شما بابت راهنمایی های خوبتان که در این مدت انجام دادید . با سپاس

من هم دوشنبه هفته پیش پاسپورتها را در آنکارا به پست تحویل دادم. ولی هنوز منتظرم. دوستی بود که هم زمان با من به همان دفتر پستی که من تحویل دادم پاسپورتهاش را تحویل داد، دیروز ایشود شد و خدا را شکر امروز پاسپورتهای حاوی ویزا را تحویل گرفت. تا حالا 3 تا آپدیت داشتم (آخرین آپدیت امروز ظهر بود) ولی در هیچکدامشان or به / تبدیل نشد. عجب وضعیه. کلی دعا کردم که / به or تبدیل بشه، الان باید دعا کنم برعکسش اتفاق بیفته.! امیدوارم کار همه دوستان زودتر به سرانجام برسه.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، واهيك آقاجاني ، HAMİT
سلام به همگی.وظیفه خودم دونستم خبر خوشحالی رو به همه دوستان بدم.ما امروز ظهر or و امشب کلیر شدیم.هورررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
پاسخ
تشکر کنندگان: HAMİT ، m_vaziran ، EB3 ، Sasa-t ، حاجی واشنگتن ، bab1
دوستانی که کلیر شدن ابوظبی من ایمیلی دریافت نکردم برای کلیری فقط متن سفارت تغییر کرده و این شده
Dear ZAHRA RAJAEIAN,

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New visa delivery service for Immigrant visas in Abu Dhabi! We will be using a local courier to return your passport to you after visa issuance to a local post office either in Dubai or Abu Dhabi. Please refer to our FAQs on what documents are necessary if you would like someone to pick up your passport on your behalf.

Please see below for specifics on your individual case:

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.
If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.

New medical examination is required.

بنظرتون من همین رو پرینت بگیرم کافیه؟مدارکم نگفته چی بیار .فقط گفته پاسپورت و مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین.باید چی ببرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: HAMİT ، m_vaziran ، ya30
(2016-11-01 ساعت 19:46)shahr2831 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 18:55)HAMİT نوشته:  

من هم دوشنبه هفته پیش پاسپورتها را در آنکارا به پست تحویل دادم. ولی هنوز منتظرم. دوستی بود که هم زمان با من به همان دفتر پستی که من تحویل دادم پاسپورتهاش را تحویل داد، دیروز ایشود شد و خدا را شکر امروز پاسپورتهای حاوی ویزا را تحویل گرفت. تا حالا 3 تا آپدیت داشتم (آخرین آپدیت امروز ظهر بود) ولی در هیچکدامشان or به / تبدیل نشد. عجب وضعیه. کلی دعا کردم که / به or تبدیل بشه، الان باید دعا کنم برعکسش اتفاق بیفته.! امیدوارم کار همه دوستان زودتر به سرانجام برسه.

سلام به شما دوست عزیز امیدوارم هرچه زود تر ویزاتون بگیرین اکه لطف کنید به من هم بگید از کجا میشه دید این or و / خطی رو من الان 20 بار تو case آپدیت داشتم 21 روز منتظرم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
سلام ، من تاریخ 8 جون 2016 مصاحبه با همسرم دادم که ایشون همون لحظه ویزا گرفتن و من ap شدم ، معنی or رو میشه بگید ، من از کجا میتونم استعلام بگیرم وضعیت پروندم چه مرحله ای هست غیر از سیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 22:15)zariraja نوشته:  دوستانی که کلیر شدن ابوظبی من ایمیلی دریافت نکردم برای کلیری فقط متن سفارت تغییر کرده و این شده
Dear ZAHRA RAJAEIAN,

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New visa delivery service for Immigrant visas in Abu Dhabi! We will be using a local courier to return your passport to you after visa issuance to a local post office either in Dubai or Abu Dhabi. Please refer to our FAQs on what documents are necessary if you would like someone to pick up your passport on your behalf.

Please see below for specifics on your individual case:

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.
If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.

New medical examination is required.

بنظرتون من همین رو پرینت بگیرم کافیه؟مدارکم نگفته چی بیار .فقط گفته پاسپورت و مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین.باید چی ببرم؟

فقط پاسپورت و مدیکال جدید رو ببرید دیگه هیچی لازم ندارید. اون روزایی که بهتون گفتن روزایی هست که معمولا فقط پاسپورت رو از مردم میگیرن برای ویزا پس وقتی برید اونجا چیزی لازم ندارید خودشون میدونن اومدید که پاسپورت رو تحویل بدید پس اگر ازتون پرسیدن چرا اومدین همین رو بگین که اومدید مدارک رو تحویل بدید کافیه (برای ما اصلا کسی ازمون چیزی نپرسید) ولی خب اگر میخواید صفحه رو پرینت کنید اگر کسی چیزی گفت بهش نشون بدید.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، mulan1979
(2016-11-01 ساعت 16:28)zariraja نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 16:01)yasaman53 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 15:14)zariraja نوشته:  وکالتنامه محضری یا یه فرم که باید امضاء بشه و تحویل آژانس بشه؟

شما تهران تشریف دارین؟هزینه ای که آژانس گرفت چقدر بود؟ و از ابوظبی یا آنکارا و چند روزه تحویلتون شد؟مشکلی نداشتین؟همه چیز اکی بود؟

بله تهران هستی. 625 هزار تومان نفر به اضافه پول وکالتنامه در محضر. آنکارا. حدود یازده یا دوازده روز- فردا قراره برم تحویل بگیرم- تالان که خدا بخواد همه چی خوب بوده و به موقع از طریق سایت اطلاع رسانی کردند به ما
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
امروز از سفارت نامه دریافت کردم که پاکت ما از پست تحویل گرفته شده. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mrb ، mulan1979 ، bab1 ، HAMİT
(2016-11-02 ساعت 09:32)yasaman53 نوشته:  امروز از سفارت نامه دریافت کردم که پاکت ما از پست تحویل گرفته شده. Smile
با سلام
تبریک می گم . امیدوارم فردا مدارکتون را دریافت کنید . با آرزوی موفقیت .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: HAMİT
(2016-11-01 ساعت 22:27)HAMİT نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 19:46)shahr2831 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 18:55)HAMİT نوشته:  دقیقآ دوست عزیز 21 روز منتظرم امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن

سلام به شما دوست عزیز امیدوارم هرچه زود تر ویزاتون بگیرین اکه لطف کنید به من هم بگید از کجا میشه دید این or و / خطی رو من الان 20 بار تو case آپدیت داشتم 21 روز منتظرم  Sad
سلام. خیلی ممنون. من هم امیدوارم که شما هم هرچه زودتر ویزایتان را بگیرید. محل or را در فایل پاورپوینت پیوست نشان داده ام. شما خودتان به آنکارا آمده اید یا پاسپورتها را با آژانس فرستاده اید؟

فایل‌های پیوست
.pptx   OR.pptx (اندازه 37.68 KB / تعداد دانلود: 113)
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
پاسخ
تشکر کنندگان: HAMİT
(2016-11-02 ساعت 11:28)shahr2831 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 22:27)HAMİT نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 19:46)shahr2831 نوشته:  من هم دوشنبه هفته پیش پاسپورتها را در آنکارا به پست تحویل دادم. ولی هنوز منتظرم. دوستی بود که هم زمان با من به همان دفتر پستی که من تحویل دادم پاسپورتهاش را تحویل داد، دیروز ایشود شد و خدا را شکر امروز پاسپورتهای حاوی ویزا را تحویل گرفت. تا حالا 3 تا آپدیت داشتم (آخرین آپدیت امروز ظهر بود) ولی در هیچکدامشان or به / تبدیل نشد. عجب وضعیه. کلی دعا کردم که / به or تبدیل بشه، الان باید دعا کنم برعکسش اتفاق بیفته.! امیدوارم کار همه دوستان زودتر به سرانجام برسه.

سلام به شما دوست عزیز امیدوارم هرچه زود تر ویزاتون بگیرین اکه لطف کنید به من هم بگید از کجا میشه دید این or و / خطی رو من الان 20 بار تو case آپدیت داشتم 21 روز منتظرم  Sad
سلام. خیلی ممنون. من هم امیدوارم که شما هم هرچه زودتر ویزایتان را بگیرید. محل or را در فایل پاورپوینت پیوست نشان داده ام. شما خودتان به آنکارا آمده اید یا پاسپورتها را با آژانس فرستاده اید؟

من امروز یک بار دیگر هم آپدیت داشتم (علائه بر آپدیت اول صبح). در آپدیت اخیر OR به / تبدیل شده بود. در ضمن در این آپدیت برای اولین بار بعد از مصاحبه جلوی کیس نامبر دخترم که همیشه نوشته شده بود Ready (به دخترم AP نخورده بود چون 13 سال دارد) الان نوشته شده است Administrative Processing .
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان