کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-11-01 ساعت 22:15)zariraja نوشته:  دوستانی که کلیر شدن ابوظبی من ایمیلی دریافت نکردم برای کلیری فقط متن سفارت تغییر کرده و این شده
Dear ZAHRA RAJAEIAN,

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New visa delivery service for Immigrant visas in Abu Dhabi! We will be using a local courier to return your passport to you after visa issuance to a local post office either in Dubai or Abu Dhabi. Please refer to our FAQs on what documents are necessary if you would like someone to pick up your passport on your behalf.

Please see below for specifics on your individual case:

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.
If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.

New medical examination is required.

بنظرتون من همین رو پرینت بگیرم کافیه؟مدارکم نگفته چی بیار .فقط گفته پاسپورت و مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین.باید چی ببرم؟

خوشا به سعادتتون دوست عزيز! خيلي تبريك ميگم اميدوارم همسر من هم به زودي اين متن ببينه. ميتونم بپرسم كيس شما چي بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 18:20)ya30 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 22:15)zariraja نوشته:  دوستانی که کلیر شدن ابوظبی من ایمیلی دریافت نکردم برای کلیری فقط متن سفارت تغییر کرده و این شده
Dear ZAHRA RAJAEIAN,

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New visa delivery service for Immigrant visas in Abu Dhabi! We will be using a local courier to return your passport to you after visa issuance to a local post office either in Dubai or Abu Dhabi. Please refer to our FAQs on what documents are necessary if you would like someone to pick up your passport on your behalf.

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.
If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.

بنظرتون من همین رو پرینت بگیرم کافیه؟مدارکم نگفته چی بیار .فقط گفته پاسپورت و مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین.باید چی ببرم؟

خوشا به سعادتتون دوست عزيز! خيلي تبريك ميگم اميدوارم همسر من هم به زودي اين متن ببينه. ميتونم بپرسم كيس شما چي بود؟

خدا کنه هممون به زودی این متن رو ببینیم والا خسته شدیم از این همه انتظار و بلا تکلیفی
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: ya30 ، HAMİT
(2016-11-02 ساعت 18:23)Sasa-t نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 18:20)ya30 نوشته:  
Dear ZAHRA RAJAEIAN,

خدا کنه هممون به زودی این متن رو ببینیم والا خسته شدیم از این همه انتظار و  بلا تکلیفی

عزیزم انشاالله روزی همه منتظران.زندگی تو برزخ بخدا جهنمه.من کتگوری EB3بودم و پرستارم.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: ya30 ، Sasa-t ، amir2640
دوستان سلام
بعد از تقریبا ۱۴ سال( f4)بالاخره دیروز ویزا را از پست دریافت کردیم . همیشه فکر می کردم تو یه همچین روزی جشن می گیریم .اما چشمتون روز بد نبینه خودم و همسرم بشدت سرماخورده بودیم و یه سردرد میگرنی شدید هم داشتم .فقط وقتی گرفتیم سریع رفتیم تا استراحت کنیم بلکه حالمون بهتر شه. ولی امروز خوشحالم و از همه دوستان خوب مهاجر سرا که تو این مدت همراهی و همفکری کردند تجربیات خودشون را در اختیار من و امثال من قراردادند و همیشه امید و انرژی مثبت دادند کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم هر چه سریعتر ویزاهاتون را بگیرید و زندگی خوبی را در امریکا اغاز کنید .همیشه موفق و سربلند باشید .اگه هم سوالی باشه که بتونم پاسخگو باشم در خدمتتون هستم.
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
(2016-11-02 ساعت 17:01)shahr2831 نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 11:28)shahr2831 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 22:27)HAMİT نوشته:  سلام به شما دوست عزیز امیدوارم هرچه زود تر ویزاتون بگیرین اکه لطف کنید به من هم بگید از کجا میشه دید این or و / خطی رو من الان 20 بار تو case آپدیت داشتم 21 روز منتظرم  Sad
سلام. خیلی ممنون. من هم امیدوارم که شما هم هرچه زودتر ویزایتان را بگیرید. محل or را در فایل پاورپوینت پیوست نشان داده ام. شما خودتان به آنکارا آمده اید یا پاسپورتها را با آژانس فرستاده اید؟

من امروز یک بار دیگر هم آپدیت داشتم (علائه بر آپدیت اول صبح). در آپدیت اخیر OR به / تبدیل شده بود. در ضمن در این آپدیت برای اولین بار بعد از مصاحبه جلوی کیس نامبر دخترم  که همیشه نوشته شده بود Ready (به دخترم AP نخورده بود چون 13 سال دارد) الان نوشته شده است Administrative Processing  .

ممنونم از شما دوست عزیز نه خیر من تو ترکیه زندگی میکنم و از طریق پست فرستادم امیدوارم زودتر ویزاتون بگیرین که مثل من منتظر نشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 20:32)HAMİT نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 11:28)shahr2831 نوشته:  سلام. خیلی ممنون. من هم امیدوارم که شما هم هرچه زودتر ویزایتان را بگیرید. محل or را در فایل پاورپوینت پیوست نشان داده ام. شما خودتان به آنکارا آمده اید یا پاسپورتها را با آژانس فرستاده اید؟

من امروز یک بار دیگر هم آپدیت داشتم (علائه بر آپدیت اول صبح). در آپدیت اخیر OR به / تبدیل شده بود. در ضمن در این آپدیت برای اولین بار بعد از مصاحبه جلوی کیس نامبر دخترم  که همیشه نوشته شده بود Ready (به دخترم AP نخورده بود چون 13 سال دارد) الان نوشته شده است Administrative Processing  .

ممنونم از شما دوست عزیز نه خیر من تو ترکیه زندگی میکنم و از طریق پست فرستادم امیدوارم زودتر ویزاتون بگیرین که مثل من منتظر نشید

انشالله که چیز حاصی نیست و ویزاتون میگیرین دوست عزیز Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 11:28)shahr2831 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 22:27)HAMİT نوشته:  سلام به شما دوست عزیز امیدوارم هرچه زود تر ویزاتون بگیرین اکه لطف کنید به من هم بگید از کجا میشه دید این or و / خطی رو من الان 20 بار تو case آپدیت داشتم 21 روز منتظرم  Sad
سلام. خیلی ممنون. من هم امیدوارم که شما هم هرچه زودتر ویزایتان را بگیرید. محل or را در فایل پاورپوینت پیوست نشان داده ام. شما خودتان به آنکارا آمده اید یا پاسپورتها را با آژانس فرستاده اید؟

من الان دیدم CASE و OR است هنوز حالا این خوبه یا یک خطی امروز هم آپدیت نداشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
دوست عزیز امکانش هست مجددت فایل or رو بفرستید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-03 ساعت 01:43)atatork7 نوشته:  با سلام
دوست عزیز امکانش هست مجددت فایل or رو بفرستید

سلام  فایل or را مجددا پیوست کردم. لطفا دقت کنید که آن طور که دوستان می گویند تغییر or به / در مرحله پیک آپ ویزا یک علامت مثبت است و گرنه در مرحله کلیرنس or شدن آخرین مرحله قبل از اتمام کلیرنس است.

فایل‌های پیوست
.pptx   OR.pptx (اندازه 37.68 KB / تعداد دانلود: 114)
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، HAMİT
سلام بر همگی دوستان

دوستان من سه هفته قبل از مصاحبه اعتبار پاسپرتم تمام شد و مجبور شدم با
پاسپورت جدید برم مصاحبه.در زمان مصاحبه هم چون فرم ‎DS260‎ و تمامی مدارک
ارسالیم به ‎nvc‎ بر مبنای پاسپورت قدیمیم بود من هر دو پاسپورتم رو
همراهم برده بودم که اگر نیاز شد نشونشون بدم اما نه افیسر و نه اون شخصی
که مدارک رو تحویل میگرفت هیچکدوم از من نپرسیدن که ایا پاسپورتتو عوض کردی
یا نه و یا اینکه چرا عوض کردی ؟.من هم چون اونها نپرسیدن ازم چیزی نگفتم.
حالا چندتا سوال ازتون داشتم :

1 من الان میخوام به سفارت ایمیل بزنم ولی نمیدونم در قسمت ‎passport country‎ باید شماره کدوم پاسپورتمو وارد کنم ؟

2 به نظرتون به ابوظبی ایمیل بزنم و یا این که برم حضوری بهشون بگم که من
پاسپورت قبلیمو عوض کردم و یا اینکه به نظرتون با توجه به این که بیش از دو
ماه از مصاحبم میگذره دیگه برای این کار خیلی دیر شده و نیازی نیست که این
کارها رو انجام بدم؟

3 من هیچوقت شاغل نبودم و تا حالا هم به آمریکا و هم به اروپا بدون کلیرینس
سفر داشتم و ویزای ویزیت آمریکا و شنگن هم در پاسپورت قبلیم موجوده که
متاسفانه ازم نگرفتن که ببینند.حال با این وضعیت به نظرتون علت کلیرینس
خوردن من چه میتونه باشه ؟. ایا ممکنه به دلیل عوض کردن پاسپورت این مساله
برام پیش اومده باشه ؟

ممنون از وقت ارزشمندتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 19:42)مهسا20132013 نوشته:  دوستان سلام
بعد از تقریبا ۱۴ سال( f4)بالاخره دیروز ویزا را از پست دریافت کردیم . همیشه فکر می کردم تو یه همچین روزی جشن می گیریم .اما چشمتون روز بد نبینه خودم و همسرم بشدت سرماخورده بودیم و یه سردرد میگرنی شدید هم داشتم .فقط وقتی گرفتیم سریع رفتیم تا استراحت کنیم بلکه حالمون بهتر شه. ولی امروز خوشحالم و از  همه دوستان خوب مهاجر سرا که تو این مدت همراهی و همفکری کردند تجربیات خودشون را در اختیار من و امثال من قراردادند و همیشه امید و انرژی مثبت دادند کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم هر چه سریعتر ویزاهاتون را بگیرید و زندگی خوبی را در آمریکا اغاز کنید .همیشه موفق و سربلند باشید .اگه هم سوالی باشه که بتونم پاسخگو باشم در خدمتتون هستم.

تبریک میگم
من نیز مانند شما درموقعیتی ناهمگون ویزا را گرفته ام. مدتها انتظار بعد دوره ی انتظار کلیرنس که وقتی از شش ماه رد کرد رهایش کردم و به زندگی چسبیدم چون از انتظار متنفر ودر عمرم درهیچ صفی (حتی نان!) نبوده ام بهرحال به برادرم گفتم خودت سایت را چک کن هروقت خبری بود مطلعم کن خودم هم چسبیدم به کارسخت تو این مدت خانه در حال ساخت را تمام کردم زمین خریدم و در دل یک معامله دیگروهزارمشغله خبر رسید که بله...حالا من مانده ام با یه ویزا حالا چکار کنم حداقل دوسال وقت میخواهد تا کارهای ناتمام را تمام کنم بعد برم انسوی اب بگم چند من است...نمیدانم ؟شما چه پیشنهادی دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

وقتی که به سفارت ایمیل میزنیم تمام اعضای کیس اپدیت میشن و یا فقط نفر اصلی کیس ؟

ممنون
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ما هم امروز ويزا را دريافت كرديم
پاسخ
تشکر کنندگان: bab1 ، Alireza_D ، ya30 ، واهيك آقاجاني ، Sasa-t
سلام دوستان و همراهان عزیزم.کسی میدونه از زمان دریافت نامه کلیری چند روز وقت داریم پاسها رو بدیم سفارت؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-03 ساعت 15:39)zariraja نوشته:  سلام دوستان و همراهان عزیزم.کسی میدونه از زمان دریافت نامه کلیری چند روز وقت داریم پاسها رو بدیم سفارت؟

سلام در اینیلی که به شما فرستاده اند یک تاریخ انقضا جلوی اسم هر فرد نوشته اند. تا آن موقع باید پاس ها به سفارت برسد.ولی اکیدا توصیه می کنم که این کار را به تعویق نیندازید و هرچه زودتر پاس ها را بفرستید. چون اگر نزدیکی های تاریخ انقضا بفرستید احتمال دارد دوباره کلیرنس بخورید. چون مدت زمانی را که صرف بررسی برای دادن ویزا می کنند مشخص نیست.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان