کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2013-09-05 ساعت 22:50)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 22:40)Sam2014 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 22:12)مهدی 2014 نوشته:  سلام دوستان,
موقع پر کردن CSC, یه موردی پیش اومد که خواستم بپرسم:
شماره پاسپورت ما (Passport No) که به انگلیسی نوشته شده با یه X شروع می شه مثلا ...X1577 که این (X) توی شماره پاسپورت که به فارسی نوشته شده وجود نداره! برای همسرمم که چک کردم همین جوریه.
حال تو فرم, شماره پاسپورتمونو با X بزنیم یا بدون X ؟!
ممنون
شماره پاسپورت به فارسی در یک جا(بالای عکس ) و به انگلیسی در دو جا یکی جلوی Passport No مثلاً "I 12345678 " و در پایین همان صفحه اول که در متنش عکس شما هم موجوده ( بصورت محو) تایپ شده . ضمناً در صفحات بعدی در بالای صفحه پانچ شده است . بنظرم این شماره کامل مد نظر است.

ممنون دوست عزیز
منظورتون اینه که شماره پاسپورتو با X بزنم؟ (شماره ما تو انگلیسی و پانچ با X شروع می شه ولی تو فارسی بالای عکس Xو نداره!)

دوست عزیز شما باید همون شماره ای رو که جلو Passport No قید شده بهمراه حرف انگلیسی ابتدای شماره بصورت کامل بنویسید. مثلا
Passport No : B12345678
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-09-05 ساعت 23:42)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 23:02)Sam2014 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 22:50)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 22:40)Sam2014 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 22:12)مهدی 2014 نوشته:  سلام دوستان,
موقع پر کردن CSC, یه موردی پیش اومد که خواستم بپرسم:
شماره پاسپورت ما (Passport No) که به انگلیسی نوشته شده با یه X شروع می شه مثلا ...X1577 که این (X) توی شماره پاسپورت که به فارسی نوشته شده وجود نداره! برای همسرمم که چک کردم همین جوریه.
حال تو فرم, شماره پاسپورتمونو با X بزنیم یا بدون X ؟!
ممنون
شماره پاسپورت به فارسی در یک جا(بالای عکس ) و به انگلیسی در دو جا یکی جلوی Passport No مثلاً "I 12345678 " و در پایین همان صفحه اول که در متنش عکس شما هم موجوده ( بصورت محو) تایپ شده . ضمناً در صفحات بعدی در بالای صفحه پانچ شده است . بنظرم این شماره کامل مد نظر است.

ممنون دوست عزیز
منظورتون اینه که شماره پاسپورتو با X بزنم؟ (شماره ما تو انگلیسی و پانچ با X شروع می شه ولی تو فارسی بالای عکس Xو نداره!)
دوست عزیز و گرامی پیشنهاد می کنم یک سری به پست های شماره 46 و 47 از همین تاپیک بزنید دوستان ارجمند در این پست ها نحوه پرکردن CSC را کامل و جامع آموزش داده اند و خیلی راه گشاست.
به امید موفقیت شما و همه دوستان و همسفران گرانقدر.

دوست خوبم فکر می کنم شما متوجه سوال من نشدید.
اون پست هارو قبلا مطالعه کردم ولی جوابمو نگرفتم. در هر صورت ممنون از زاهنماییتون

فکر کنم همه شماره پاسپورت ها با یه حرف انگلیسی شروع میشه ولی فقط یه جا که به فارسی نوشته اون حرف رو نذاشته، پس واضحه که اون حرف انگلیسی هم جزء لاینفک شماره پاس شماست.
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، Soap McTavish ، behfaza ، EKAM ، محبت
(2013-08-30 ساعت 11:41)nedafarsi نوشته:  یه سوال بعد از ثبت نام کامل در CSC و تعیین شعبه EMPOST (امارات) میشه محل شعبه رو ویرایش کرد و تغییر داد؟؟

بله ميشه تغيير داد
فايل تغيير ptt بنده را ميتوني مطالعه كني
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، nedafarsi ، farmiz ، amin arefi ، ghafari88 ، ffrfar ، behfaza ، EKAM ، آلیس-1980 ، daad ، sepideh_ ، shamim_irs ، lilasafa
سلام
دوستان من هنوز شمارم کارنت نشده...ایا الان بایدثبت نام کنم تو این سایت یا بعد کارنت شدنم؟؟؟؟؟
کیس نامبر:2014AS00003000
نامه دوم: 17 ژانویه
ابوظبی
1 نفر
مصاحبه: 16مارچ
یکضرب Cool
تشکر کنندگان: ErrylessawaRe
(2013-09-08 ساعت 12:10)arman_vafaa نوشته:  سلام
دوستان من هنوز شمارم کارنت نشده...ایا الان بایدثبت نام کنم تو این سایت یا بعد کارنت شدنم؟؟؟؟؟

بعد از اومدن نامه دومتون باید برای ثبت نام در مربوطه اقدام کنید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، aghaghia ، KIMIA2005 ، arman_vafaa ، behfaza ، EKAM ، محبت ، sepideh_ ، ErrylessawaRe
توصیه خود سایت برای PPT ایرانی ها یه جای دیگست ! چرا ؟
اینی که دوستان میگن بهتره یا اونی که خود سایت پیشنهاد میده! البته من به پیشنهاد دوستان عمل کردم با توجه به اینکه میگن شنبه ها بازه
PTT - ADLİYESARAYIPTT -ANK. MERKEZI

این آموزشی که گذاشتید کل کاریه که باید بکنیم !؟ مراحل رو رفتم و در نهایت پرینت گرفتم

درضمن من هیچ جاش بحث و صحبتی از پول و 160 دلار ندیدم ... قضیه این پوله چجوریاست ؟؟؟
من دقیقا عین آموزش رفتم ... ولی هیچجاش هم تاریخ مصاحبه رو ازم نخواست ؟!

لطفا یه اهل فن کمک کنه
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: behfaza ، Farshid22
(2013-09-14 ساعت 05:09)hamed1286 نوشته:  توصیه خود سایت برای PPT ایرانی ها یه جای دیگست ! چرا ؟
اینی که دوستان میگن بهتره یا اونی که خود سایت پیشنهاد میده! البته من به پیشنهاد دوستان عمل کردم با توجه به اینکه میگن شنبه ها بازه
PTT - ADLİYESARAYIPTT -ANK. MERKEZI

این آموزشی که گذاشتید کل کاریه که باید بکنیم !؟ مراحل رو رفتم و در نهایت پرینت گرفتم

درضمن من هیچ جاش بحث و صحبتی از پول و 160 دلار ندیدم ... قضیه این پوله چجوریاست ؟؟؟
من دقیقا عین آموزش رفتم ... ولی هیچجاش هم تاریخ مصاحبه رو ازم نخواست ؟!

لطفا یه اهل فن کمک کنه
نه پول لازمه و نه تاریخ مصاحبه، چون تاریخِ مصاحبه شما مشخصه، پست اول رو مطالعه کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: behfaza ، hamed1286 ، KIMIA2005 ، ffrfar ، Soap McTavish ، sepideh_
سلام
منظورتان از اداره پست مرکزی آدرس زیره:
ALTINDAĞ PTT - ADLİYESARAYIPTT -ANK.
MERKEZI
ATATÜRK 6251
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: behfaza ، poopak16 ، EKAM
سلام دوست عزیز
من طبق دستورالعملی که یکی از دوستان داده بود عمل کردم و تایید نهایی گرفتم و برگه را چاپ کردم فقط من در امضای یکی از بچه ها نمونه پرینت CSC را دیدم با مال من فرق داره البته منظورم اینه که واسه من فارسی هست و نمونه پرینت انگلیسی. اشکال نداره که پرینت من فارسیه؟ اگه اشکال داره چی کار باید کنم
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
ســــــــــــــفرنامه
تشکر کنندگان: ErrylessawaRe
(2013-09-16 ساعت 14:28)basi2014 نوشته:  سلام دوست عزیز
من طبق دستورالعملی که یکی از دوستان داده بود عمل کردم و تایید نهایی گرفتم و برگه را چاپ کردم فقط من در امضای یکی از بچه ها نمونه پرینت CSC را دیدم با مال من فرق داره البته منظورم اینه که واسه من فارسی هست و نمونه پرینت انگلیسی. اشکال نداره که پرینت من فارسیه؟ اگه اشکال داره چی کار باید کنم

اشکالی نداره...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، daad ، behfaza ، sepideh_ ، lilasafa
دوستان گرامی
شما میتونید در این ادرس
http://www.ptt.gov.tr/?wapp=pttWorkshops...id=6&bid=2
ببینید که ادارات ptt چه روزهایی و چه ساعتهایی باز هستند اگه با کروم باز کنید میتونید به انگلیسی تبدیلش کنید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: aghaghia ، daad ، behfaza ، amin arefi ، محبت ، mtcanada ، shamim_irs ، lilasafa
سلام
به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما به CSC Visa Information Service مراجعه کنید مخصوصا بخش سوالات متداول
موفق باشید
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: poopak16 ، Soap McTavish ، ghafari88 ، mtcanada
پست موقت

دوستانی که تمایل به شرکت در گردهمایی برندگان 2014 دارند به لینک زیر مراجعه کنند :

http://mohajersara.com/thread-6819-post-...#pid415251
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، behfaza ، محبت
سلام دوستان
چرا درمورد این CSC تو دستورالعمل خود کنسولگری آمریکا چیزی ننوشته. حتی تو مدارکی که باید بفرستیم آنکارا هم چیزی در این مورد نگفته. حتما لازم نیست دیگه!! نمیدونم ولی اگه بود حتما خودشون اشاره می کردن.
ضمنا من یکی از دوستانم ویزای دانشجویی گرفته گفت از من آدرس هتلمو پرسیدن فردا پاسپورتمو فرستادن هتل اصلا اداره پست لازم نیست.
میشه بگید جریان این CSC چیه؟؟؟
ممنون
ســــــــــــــفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-09-17 ساعت 11:58)basi2014 نوشته:  سلام دوستان
چرا درمورد این CSC تو دستورالعمل خود کنسولگری آمریکا چیزی ننوشته. حتی تو مدارکی که باید بفرستیم آنکارا هم چیزی در این مورد نگفته. حتما لازم نیست دیگه!! نمیدونم ولی اگه بود حتما خودشون اشاره می کردن.
ضمنا من یکی از دوستانم ویزای دانشجویی گرفته گفت از من آدرس هتلمو پرسیدن فردا پاسپورتمو فرستادن هتل اصلا اداره پست لازم نیست.
میشه بگید جریان این CSC چیه؟؟؟
ممنون

ثبت CSC براي كيس هاي لاتاري واجبه بجز سفارت ايروان بقيه ميخوان و تو ليست مدارك آنكارا كه بوضوح اعلام شده روش ثبت نامش هم تو همين تاپيك يكي از دوستان mtcanada بخوبي توضيح داده
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: behfaza ، aghaghia ، محبت ، H Pier

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان