کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
دوستان عزيز با توجه به اينكه زمان مصاحبه ماهفته آخر نوامبر مي باشد چه زماني بايد اطلاعاتمون را در CSC درج كنيم از حالا ميشه ثبت نام كرد يا بايد يكماه به زمان مصاحبه اينكار را انجام بديم .
شماره کیس(همسرم):2014AS3XX/کنسولگری:ANKARA/رويت قبولی :1 مي /ارسال فرمها: 27 مي - پست TNT/تعداد افراد کیس:2/كارنت شدن كيس: 13 آگوست /نامه دوم : 13 سپتامبر/ مصاحبه: 25 نوامبر / ويزاي يك ضرب/ ورود به آمريكا :
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-09-17 ساعت 16:09)m.mina نوشته:  دوستان عزيز با توجه به اينكه زمان مصاحبه ماهفته آخر نوامبر مي باشد چه زماني بايد اطلاعاتمون را در CSC درج كنيم از حالا ميشه ثبت نام كرد يا بايد يكماه به زمان مصاحبه اينكار را انجام بديم .

از وقتی نامه دوم رو گرفتین تا قبل از مصاحبه میتونید در این سایت ثبت نام کنید، پرینتش فراموش نشه Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: m.mina ، Soap McTavish ، محبت ، EKAM ، behfaza ، ojee ، H Pier ، Tabassomshojaat
دوستان من csc خودمو همسرمو يكي از پسرامو ثبت نام كردم ولي چون پاس اون پسر دومم هنوز نيومده بود شماره گذرنامشو نداشتم واسه ثبت در csc واسه همين الان كه توي csc قسمت أضافه كردن اعضا ميزنم واسمو مشخصاتشو وارد ميكنم واسه ثبتتش قبول نمي كنه چيكار بايد بكنم؟؟؟؟؟ كمكككككككك لطفاً...!!!
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
(2013-09-18 ساعت 13:01)hedipes نوشته:  دوستان من csc خودمو همسرمو يكي از پسرامو ثبت نام كردم ولي چون پاس اون پسر دومم هنوز نيومده بود شماره گذرنامشو نداشتم واسه ثبت در csc واسه همين الان كه توي csc قسمت أضافه كردن اعضا ميزنم واسمو مشخصاتشو وارد ميكنم واسه ثبتتش قبول نمي كنه چيكار بايد بكنم؟؟؟؟؟ كمكككككككك لطفاً...!!!

به ادرسی که در این پست اشاره شده ایمیل بده و بهشون مشکلت را توضیح بده
http://mohajersara.com/thread-6804-post-...#pid401874
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: EKAM ، ffrfar ، aghaghia ، محبت ، behfaza ، hedipes ، ojee ، shadi79 ، maryam_a ، H Pier ، shaso
(2013-09-17 ساعت 16:25)aghaghia نوشته:  
(2013-09-17 ساعت 16:09)m.mina نوشته:  دوستان عزيز با توجه به اينكه زمان مصاحبه ماهفته آخر نوامبر مي باشد چه زماني بايد اطلاعاتمون را در CSC درج كنيم از حالا ميشه ثبت نام كرد يا بايد يكماه به زمان مصاحبه اينكار را انجام بديم .

از وقتی نامه دوم رو گرفتین تا قبل از مصاحبه میتونید در این سایت ثبت نام کنید، پرینتش فراموش نشه Smile

سلام

نامه دوم ما آمده و جز گروه دوم کارنتی ها هستیم. یه سوال دارم با اینکه سفارت ما برای مصاحبه ایروان هست ایا باید فرم CSC را پر کنیم؟
آخه من دیشب هرکاری کردم مانند نمونه امضا آقای فاضلی پر کنم نشد. چون گزینه های ایروان مانند آنکارا نیست.
تشکر کنندگان: behfaza ، H Pier ، pari pariaaa
(2013-09-26 ساعت 10:30)ekhtera نوشته:  سلام
نامه دوم ما آمده و جز گروه دوم کارنتی ها هستیم. یه سوال دارم با اینکه سفارت ما برای مصاحبه ایروان هست ایا باید فرم CSC را پر کنیم؟
آخه من دیشب هرکاری کردم مانند نمونه امضا آقای فاضلی پر کنم نشد. چون گزینه های ایروان مانند آنکارا نیست.

پست اول صفحه اول رو بخونید!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: behfaza ، ghafari88 ، ojee ، H Pier ، pari pariaaa
(2013-08-26 ساعت 07:03)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 14:10)ELHAMKHALILI نوشته:  چطوری می تونم تاریخ تولدم را درست کنم؟اشتباهی زدم 1998؟؟؟

اگر ابوظبي هستي يك ايميل بده به contactus_fa_AE@visaops.com (فارسي هم ميتوني بنويسي) توضيح بده اشتباهت چي بوده و عدد صحيح را براشون بنويس
حتما كيس نامبر تاريخ تولد شماره پاسپورت را هم در نامه بنويس
اينم براي انكاراس
contactus_en_TR@visaops.com

امروز متوجه پیام شما شدم و بلافاصله ایمیل زدم و اونها هم بعد 2ساعت به هم ایمیل دادن که درستش کردن خییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللللیییییی ممنون.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، ghafari88 ، behfaza ، H Pier ، Tabassomshojaat
The system may not be available between 07:00 p.m. and 9:00 p.m. EST on Saturday, September 28th due to scheduled maintenance. If you are unable to use the system during these hours, please try again later.
پیغامی که سایت Ceac نشون میده
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2013-09-28 ساعت 15:21)sepideh_ نوشته:  The system may not be available between 07:00 p.m. and 9:00 p.m. EST on Saturday, September 28th due to scheduled maintenance. If you are unable to use the system during these hours, please try again later.
پیغامی که سایت Ceac نشون میده

البته سایت Ceac با سایت CSC ( یعنی موضوع این تاپیک ) فرق داره. Cool

ولی بله. ظاهراً می خوان اطلاعات افراد جدید رو وارد کنند.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza ، ojee ، sepideh_ ، ffrfar ، H Pier ، pari pariaaa
برای کسی که واسه لاتاری میره آنکارا, اگه همراه داشته باشه باید در قسمت CSC حساب جدا باز کنه یا اینکه یه حساب باز کنه و خونوادشو ادد کنه؟
تشکر کنندگان: behfaza
من برای تعویض پاسپورت میخواستم به سفارت تو آنکارا ایمیل بزنم ولی چند تا آدرس ایمیل داره. به کدوم یکی باید ایمیل بزنم به نظر شما؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-04 ساعت 01:09)pooria1982 نوشته:  من برای تعویض پاسپورت میخواستم به سفارت تو آنکارا ایمیل بزنم ولی چند تا آدرس ایمیل داره. به کدوم یکی باید ایمیل بزنم به نظر شما؟

برای تعویض پاسپورتتون؟ میشه بپرسم چه ربطی به سفارت انکارا داره؟
ایمیل انکارا: CA-Ankara@state.gov

(2013-10-03 ساعت 23:37)pooria1982 نوشته:  برای کسی که واسه لاتاری میره آنکارا, اگه همراه داشته باشه باید در قسمت CSC حساب جدا باز کنه یا اینکه یه حساب باز کنه و خونوادشو ادد کنه؟

یک حساب باز کنید و خانواده رو هم اَد کنید...
تشکر کنندگان: EKAM ، behfaza
سلام
دوستان من سوالم رو در تاپیک اشتباه مطرح کرده بودم در خصوص اینکه ثبت نام CSC رو چه زمانی میبایست انجام و دوست عزیزی پاسخ دادن وقتی که دعوت با مصاحبه شدم.
پس در واقع الان به هیچ عنوان بنده با سایت CSC کاری نداشته باشم دیگه ؟!؟!
تشکر کنندگان:
(2013-10-04 ساعت 03:07)kingrokh نوشته:  سلام
دوستان من سوالم رو در تاپیک اشتباه مطرح کرده بودم در خصوص اینکه ثبت نام CSC رو چه زمانی میبایست انجام و دوست عزیزی پاسخ دادن وقتی که دعوت با مصاحبه شدم.
پس در واقع الان به هیچ عنوان بنده با سایت CSC کاری نداشته باشم دیگه ؟!؟!

نه تا وقتی که نامه دوم رو دریافت نکرده باشین...
تشکر کنندگان: kingrokh ، Sam2014 ، EKAM ، behfaza
(2013-10-04 ساعت 18:44)قصه گو نوشته:  ثبت نام در cscضرورت دارد یا خیر؟بنا بر سفرنامه ی یکی از اعضا ،مبلغ ویزا را در سفارت ابوظبی پرداخت کرده بود.با این حساب فکر کنم ثبت نام ضرورتی نداشته باشد.با تشکر.
دوست گرامی با سلام
اگر پست های قبلی را مطالعه بفرمایید پاسخ پرسشتون تمام و کمال موجوده.ثبت نام در CSC بستگی به سفارتی که مصاحبه شما اعلام بشه داره. سفارت های آنکارا و ابوظبی لازمه ولی ایروان نیاز نداره.ضمناً پس از دربافت نامه دوم که زمان و مکان مصاحبه مشخص می شود باید اقدام کنید.
با آرزوی توفیق و بهروزی .Wink
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان