کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای کار
عجب سایت فعالیه اینجا 2 هفته هست 2 تا سوال گذاشتم هیچکی نگاه هم نکرده . مدیریتش عالیه...
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، b_argi ، msar
سلام، ممنون ميشم اگه كسي منو راهنمايي كنه. همسر من (كه حدود يه ساله با او ازدواج كردم) سيتي زن كاناداست و من كه الان در ايران هستم منتظرم كه حداكثر تا چهار پنج ماه ديگه كار مهاجرتم به كانادا درست شه. در حال حاضر كار خوبي به همسرم در هيوستون امريكا پيشنهاد شده و ميتونه از طريق ويزاي كار به امريكا بره. ميخواستم بدونم اگه بره اونجا، به من هم ويزاي امريكا رو ميدن يا احتمال داره ندن؟ ضمناً از زماني كه براي ويزاي امريكا اقدام كنم چقدر طول ميكشه تا بتونم ويزا بگيرم؟ يه سؤال ديگه آيا اگر وارد اين پروسه بشم در پروسه گرفتن مهاجرت به كانادا تداخلي ايجاد نميشه؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد 
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان
من از طریق دایی خانمم که یک شرکت بزرگ در زمینه املاک تو کالیفرنیا دارند واسه H1 و شغل در زمینه IT اقدام کردم.
وکیل واسم گرفتن و وکیل هم یه آدرس به ما داده که مدام چک کنیم :
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do این یعنی چقدر پیشرفت داشیم؟
خب اینجا 4 ماهه که مینویسه Initial Review بنظرتون تاکی طول می کشه این انتظار؟
زبان من متوسطه این کافیه ؟ یعنی ممکنه بخاطر زبان رد بشیم ؟
میشه بگید چه سوالهایی می پرسند ؟
کدوم سفارت خوبه ؟
بجز اصل مدارک که ترجمه هارو ارسال کردم چه مدارک دیگه ای لازمه با خودم ببرم ؟
مرسی
اگه کسی سوال داره من جواب میدم.
پاسخ
سلام

من لیسانس عمران دارم. لطفا یکی‌ کمکم کنه که می‌شه واسه ویزای کار اقدام کنم؟

مهندس عمران نیاز دارن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadarab ، msar
[b]با سلام
[/b]
من دکتر دامپزشک هستم،میخواستم بدونم میتونم از طریق ویزای کار،برای امریکا یا اروپا، اقدام کنم و اقامت بگیرم...به چه شکل باید اقدام کرد، چطور میشه مطلع شد که کار واسم هست یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ
Big Grin 
با سلام . من چند 5 سالی هست که ساز سنتی کار میکنم . شما دوستان درباره ویزا p و مخصوصا p-3 که برای هنرمندانی که موسیقی کشور خودشون رو ارایه میدن هست ، خبری دارید ؟؟؟؟آیا از شرایط پذیرشش اطلاعی دارید؟؟ Big Grin
پاسخ
سلام
برای ویزای کار، از آنجایی که از نوع ویزاهای غیر مهاجرتی است، هم لازم است تا افیسر سفارت را متقاعد کرد که فصد مراجعت به کشور خود را داریم یا خیر ؟
ممنون
پاسخ
(2012-11-24 ساعت 11:24)zari84 نوشته:  سلام
برای ویزای کار، از آنجایی که از نوع ویزاهای غیر مهاجرتی است، هم لازم است تا افیسر سفارت را متقاعد کرد که فصد مراجعت به کشور خود را داریم یا خیر ؟
ممنون
نه لازم نیست. وکیل من چندین بار رو این مسئله تاکید کرد که چون لازم نیست ادعا کنی که قصد برگشتن داری راحت تر از ویزای توریستی ویزا می گیری.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، wushu kung fu ، b_argi ، msar
با سلام
من دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه دولتی شیراز هستم.اما مقاله ندارم.معدلم 7 17/5 هست.5 سال سابقه تدریس بصورت حق التدریس تو دانشگاههای مختلف رو دارم.
شوهرم هم مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشتی سازی امیرکبیرو داره. ایشون هم 5 سال سابقه تدریس دانشگاهی رو داره.5 سال هم سابقه کار مهندسی در شرکت رو داره.
آیا میتونیم ویزای کار آمریکا رو بگیریم؟احتمالش چقدره؟
از چه راهی باید اقدام کنیم.
لطفا راهنماییم کنیم.
ممنون
پاسخ
سلام به همه ی دوستان عزیز ،این اولین پست من در این سایت هست ...من و همسرم به شدت تصمیم به مهاجرت گرفتیم ولی هنوز نمی دونیم از کجا و از چه طریقی باید شروع کنیم ..همسرم کارش گرافیک و بیشتر از 10 سال سابقه ی کار داره و رزومه ی کاری نسبتا خوبی هم داره خودمم هم مدیریت بازرگانی خودم ..اگر ممکنه کمی مارو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنیم .
مرسی ..
پاسخ
(2014-07-03 ساعت 18:06)maryamnh نوشته:  سلام به همه ی دوستان عزیز ،این اولین پست من در این سایت هست ...من و همسرم به شدت تصمیم به مهاجرت گرفتیم ولی هنوز نمی دونیم از کجا و از چه طریقی باید شروع کنیم ..همسرم کارش گرافیک و بیشتر از 10 سال سابقه ی کار داره و رزومه ی کاری نسبتا خوبی هم داره خودمم هم مدیریت بازرگانی خودم ..اگر ممکنه کمی مارو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنیم .
مرسی ..
سلام،
اگر مهاجرت دايم بخواهيد ميتونيد از طريق سرمايه گذاری اقدام کنيد و ...
Cool
پاسخ
[b][b]سلام به همه دوستان
من برادری در آمریکا دارم که وایس پرزیدنت شرکتی مهم در زمینه الکترونیکه و واسه آدم های زیادی ویزای h1b ، و گرین کارت درست کرده ...زیاد خیلی زیاد....این شرکت تویه آمریکا و آسیا و اروپا دفاتر و کارخانه و شعب زیادی داره ....حتی برادره من میتونه به دوستانی مثل خودش تویه آسیا بگه واسه من یا همسرم ویزای h1b جور کنن....
تویه این سایت خوندم یکی از راه های مرسوم واسه ویزای کاری اینه که مدتی در شعب غیر آمریکایی یک شرکت آمریکایی کار کنیم بعد واسه آمریکا اقدام کنیم....حالا من دو سوال مهم دارم
1-چرا واسه ورود به آمریکا بهتره مدتی بیرون از آمریکا کار کرد بعدش تقاضای گرین کارت داد؟ برادر من میگه مدتی بیا هنگ کنگ بعدش بیا آمریکا...چرا؟ چه فایده ای داره....چی تو سرشه؟
2- من مهندس کشاورزی و همسرم برنامه نویسه کامپیوتره....تو همین فروم خوندم که واسه ویزای اچ وان باید زمینه تحصیلی و کاری متقاضی با زمینه کاری کارفرما همخوانی داشته باشه....البته مینه کاری همسرم تا حدودی نزدیکه ولی مندورم....به نظر شما بهترین سناریو واسه من چیه؟
ممنون
[/b][/b]
پاسخ
تشکر کنندگان: b_argi ، msar
اینجا که همش شد سوال :|
پاسخ
سلام
من تاره با این سایت آشنا شدم. کارمند دکلهای حفاری نفت هستم 12 سال سابقه کار دارم. البته زبان انگلیسی خوب بلد نیستم. میخواستم ببینم :
برای آشنایی با شرکتهای نفتی آمریکایی ترجیحا ایالت تگزاس کسی می تونه کمکم کنه؟
با توجه به نوع کار و سابقه و تجربه ای که دارم چه جوری می تونم برای گرفتن ویزای کار افدام کنم؟
مرسی
پاسخ
سلام خدمت دوستان. من خواهرم از طریق لاتری پارسال به امریکا رفتند همراه با همسرشون . دخترشون. منم ه. دنباله یه راهی میگردن که هرچی سریعتر برم پیششون. میشه یکم در مورد راه هایی که واسه من امکانپذیر هست . بتونم صد در صد ویزا بگیرم معرفی کنید. من دانشجو ترم اخر کارشناسی معماری هستم. ممنون نیشم ازتون اگه جواب بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان