کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2013-10-21 ساعت 21:20)amir1359 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 21:47)amir1359 نوشته:  دوستان مشهدی سلام . یکی می تونه منو راهنمایی کنه کدوم عکاسی برم بگم عکس لاتاری می خوام و بدون دردسر برام عکس بگیره ؟ ممنون میشم جواب بدین . Sad

عزیز دل فرقی نداره همشون میدونن لاتاری چیه و همشون بلدن شرایط عکسش رو Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
http://www.travel.state.gov/visa/visapho..._5327.html
دوستان از این لینک میتونید کمک بگیرید مشروط بر اینکه flash برای باروزر شما نصب شده باشه.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان: King Eagle
اخر کسی جواب ما را نداد!!!! اگه گردنبند معلوم باشه ایرادی داره؟؟؟؟؟ اخه توی نمونه عکس ها حتی یکیشون یه بند روی گردن هست.ولی توی بخش عینک زده وسایلی که قیاقه از واضحی در بیارند ایراد دارند.

(2013-10-22 ساعت 00:50)King Eagle نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 20:54)eng2006 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 01:14)King Eagle نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 00:28)eng2006 نوشته:  پس 72 دی پی ای عکس دیجیتال قبوله یا دوباره عکس بگیرم؟
راستی گفته 600تا 1200 باشه پس ایرادی نداره 1000*1000 بزنیم؟

عزیز من گفتم 300dpi مهم نیست ولی نگفتم 600در600هم مهم نیست

اقا مگه نگفته حداقل 600 در 600 و حداکثر 1200 در 1200 ؟
پس 1000 در 1000 درسته دیگه؟

آره عزیز درسته مشکلی نداره

(2013-10-21 ساعت 21:15)mamadrs نوشته:  دوستان در عکس اگه گردنبند معلوم باشه اشکال داره؟

به گمونم آره اشکال داره آخه توی هیچ کدوم از عکسهای نمونه هیچ چیز اضافی دیده نمیشه جز عینک که اونم مشکلی نداره

مطمینید؟ چون من ثبت نام کردم حالا میخوام نفر دوم ثبت نام کنم
تشکر کنندگان: eng2006
(2013-10-22 ساعت 01:46)mamadrs نوشته:  اخر کسی جواب ما را نداد!!!! اگه گردنبند معلوم باشه ایرادی داره؟؟؟؟؟ اخه توی نمونه عکس ها حتی یکیشون یه بند روی گردن هست.ولی توی بخش عینک زده وسایلی که قیاقه از واضحی در بیارند ایراد دارند.

عزیز شما یه جای دیگه این سوال رو پرسیدی منم جواب دادم یه نیگاه بندازی پیداش میکنی Wink

مطمئن باش چون خودشون هم به این نکته اشاره کردن

The image must not include other objects or additional people
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: mamadrs
(2013-10-22 ساعت 01:48)King Eagle نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 01:46)mamadrs نوشته:  اخر کسی جواب ما را نداد!!!! اگه گردنبند معلوم باشه ایرادی داره؟؟؟؟؟ اخه توی نمونه عکس ها حتی یکیشون یه بند روی گردن هست.ولی توی بخش عینک زده وسایلی که قیاقه از واضحی در بیارند ایراد دارند.

عزیز شما یه جای دیگه این سوال رو پرسیدی منم جواب دادم یه نیگاه بندازی پیداش میکنی Wink

دیدم.بالا جواب دادم.اگه میشه پاسخ بدید
(2013-10-22 ساعت 01:50)mamadrs نوشته:  

اینم جواب شماSmile

تشکر کنندگان: mamadrs
(2013-10-22 ساعت 01:52)King Eagle نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 01:50)mamadrs نوشته:  

اینم جواب شماSmile

اخه اون پاییین نوشته
Items Photos in which the person being photographed is wearing sunglasses or other items that obscure the face are not acceptable.

or other items that obscure the face are not acceptable
(2013-10-22 ساعت 01:55)mamadrs نوشته:  اخه اون پاییین نوشته
Items Photos in which the person being photographed is wearing sunglasses or other items that obscure the face are not acceptable.

میدونم منظور شما چیه اما من جای شما باشم نماز شک دار نمیخونم دیگه یه عکس گرفتن که کاری نداره یکی دیگه بندازه اون شخص مورد نظر

تشکر کنندگان: mamadrs ، Fifi2015
(2013-10-20 ساعت 21:47)amir1359 نوشته:  دوستان مشهدی سلام . یکی می تونه منو راهنمایی کنه کدوم عکاسی برم بگم عکس لاتاری می خوام و بدون دردسر برام عکس بگیره ؟ ممنون میشم جواب بدین . Sad
سلام به همشهری اسبقTongue
من عکس های شرکت در لاتاری رو با یک دوربین درب و داغون قرضی گرفتم. هنوز هم عکس ها رو دارم. تو خونه کنار دیوار از خودمون عکس گرفتیم. با پیرهن ورزشی از این سه خطه هاTongue.
وقتی برنده شدیم ولی دیگه نمی شد از این کارها کرد. رفتیم عکاسی آبرنگ سیمتری دوم احمد آباد. عکس هایی که فرستادیم KCC و بعد روی گرین کارتمون هم اومد کار آبرنگ بود. التماس دعاRolleyes.
تشکر کنندگان: sce ، Danoosh ، fairy ، amir1359 ، King Eagle
(2013-10-22 ساعت 01:59)King Eagle نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 01:55)mamadrs نوشته:  اخه اون پاییین نوشته

میدونم منظور شما چیه اما من جای شما باشم نماز شک دار نمیخونم دیگه یه عکس گرفتن که کاری نداره یکی دیگه بندازه اون شخص مورد نظر
گردنبند اشكالي نداره فقط چيزهايي كه تغييراتي در صورت بوجود بياره و تشخيص شما را سخت كنه ،مثلا ارايش با گريم ،فقط موضوع در مورد صورته كه كاملا قابل شناسايي باشه ، اينقدر مته به خشخاش نذارين
تشکر کنندگان: King Eagle ، اليس
سلام . می خواستم بدونم عکسی رو که پارسال واسه لاتاری استفاده کردم امسال هم می تونم استفاده کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-22 ساعت 20:10)mohsenej نوشته:  سلام . می خواستم بدونم عکسی رو که پارسال واسه لاتاری استفاده کردم امسال هم می تونم استفاده کنم؟

بله عزیز میشه از همون استفاده کرد

تشکر کنندگان:
مرسی از راهنماییت سعید عزیز امیدوارم 2015 من و خانوادم هم پیش تو باشیم تو هم دعا کن .Cool
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2013-10-22 ساعت 20:38)King Eagle نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 20:10)mohsenej نوشته:  سلام . می خواستم بدونم عکسی رو که پارسال واسه لاتاری استفاده کردم امسال هم می تونم استفاده کنم؟

بله عزیز میشه از همون استفاده کرد

البته بهتره که تاریخشو درست کنی
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
تشکر کنندگان:
دوستان یاران....
http://www.travel.state.gov/visa/visapho..._5327.html
درین لینک عکسم قبول نمیشه ولی در این لینک https://www.dvlottery.state.gov/ولید میشه !!!!کسی میدونه جریان چیه؟؟؟!!!!Sad
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان