کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2013-10-25 ساعت 16:05)IRANDOKHT نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 15:52)King Eagle نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 15:32)IRANDOKHT نوشته:  سلام دوست عزیز ...میشه خواهش کنم توضیح بدید چطور تاریخ عکستونو تغییر دادید؟ من تاریخ دوربینی که عکاسم عکس گرفته روی تاریخ 2000 هستش ...چطوری این تاریخ را عوض کنم؟

راست کلیک روی عکس--->propertise حالاdetailsحالا روی time takenوبه راحتی تاریخ رو تغییر بدین Smile

ممنون از توجهتون اما متاسفانه من آیکون به نام details ندارم وقتی روی عکس رایت کلیک میکنم پروپرتیز را میزنم و بعد آیکن سامری دارم و سیمپل فقط بعد سامری را میزنم و ادونس بعد تمام مشخصات عکس میاد.... دیتیلز نداره متاسفانه!!

خوب وقتی همین سامری که میگی میری مشخصات میاد time taken داره ؟ میشه تغییرش داد ؟ اگه میشه که حله دیگه
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 16:05)IRANDOKHT نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 15:52)King Eagle نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 15:32)IRANDOKHT نوشته:  سلام دوست عزیز ...میشه خواهش کنم توضیح بدید چطور تاریخ عکستونو تغییر دادید؟ من تاریخ دوربینی که عکاسم عکس گرفته روی تاریخ 2000 هستش ...چطوری این تاریخ را عوض کنم؟

راست کلیک روی عکس--->propertise حالاdetailsحالا روی time takenوبه راحتی تاریخ رو تغییر بدین Smile
ممنون از توجهتون اما متاسفانه من آیکون به نام details ندارم وقتی روی عکس رایت کلیک میکنم پروپرتیز را میزنم و بعد آیکن سامری دارم و سیمپل فقط بعد سامری را میزنم و ادونس بعد تمام مشخصات عکس میاد.... دیتیلز نداره متاسفانه!!
خواهش دارم.شما احتمالا ویندوز xp دارین من برای 7 گفتم.شما اگر تاریخ عکس رو هم تغییر ندین هیچ ایرادی نداره اصلا چیزی نیست که کامپیوتر یا آفیسر بخوان بهش گیر بدن.خوب یک فرد 30ساله در سال 2000تغریبا 18 سالش بوده خوب چهره یک فرد از 18تا30 خیلی تغییر میکنه و این مشخصه و اونا هم نمیان بگن شما عکس 18سالگیت رو گذاشتی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: soroosh yz ، IRANDOKHT ، daad
دوستان من یه دوربین سونی 8.1 مگا پیکسل مدل DSC-W150 دارم, میتونم باهاش عکس برای لاتاری بگیرم؟
http://www.sony.co.uk/product/dsc-w-series/dsc-w150
ممنون
تشکر کنندگان: daad
(2013-10-26 ساعت 13:50)reza_khoshtip نوشته:  دوستان من یه دوربین سونی 8.1 مگا پیکسل مدل DSC-W150 دارم, میتونم باهاش عکس برای لاتاری بگیرم؟
ممنون

بله میتونین فقط دقت کنین همه نکات رو رعایت کنین
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: reza_khoshtip ، daad
(2013-10-26 ساعت 13:50)reza_khoshtip نوشته:  دوستان من یه دوربین سونی 8.1 مگا پیکسل مدل DSC-W150 دارم, میتونم باهاش عکس برای لاتاری بگیرم؟
ممنون
میتونی فقط دستر العمل عکاسی رو توی خود سایت ثبت نام بخون خوبراهنمایی کرده Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: reza_khoshtip ، daad
سلام دوستان . من امروز از شدت ناراحتی هیچ کاری نتونستم بکنم ....
راستش سایز عکس من کاملا اصولی رعایت شده ولی بالای سرم عینکه Big Grin
خیلی کم دیدس اما من میترسم .... هر شب دارم خواب برنده شدن میبینم Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 11:56)IRANDOKHT نوشته:  صبح همگی به خیر ....دوستان من عکسی که گرفتم متاسفانه تاریخ دوربین 2000 بوده و عکاس هم نمیپذیره میگه این تاریخ اهمیتی نداره....حالا باید چیکار کنم؟
به نظرتون با همین ثبت نام کنم یا برم یه جا دیگه عکس بندازم؟
آیا ممکنه بتونم تاریخ دوربین را عوض کنم؟
یه مشکل دیگه که با این عکس دارم dpi 600 هستش آیا میتونم dpi را عوض کنم وبه 300 تغییرش بدم؟
به نظرمیرسه عکاسهامون یا واقعا نمیدونن یا از قصد این کار را میکنند....من هر سال سر عکس لاتاری کلی حرص میخورم...کسی اگر عکاسی مطمئن سراغ داره نشانیشو برای من بفرسته یه دنیا ممنون میشم....
سلام 'IRANDOKHT عزيزم.بايد بگم كه نگرانيت بي مورد هست.كسي به تاريخ عكس و از اين حرفا كاري نداره.من عكسم قديمي بود وقتي رفتم مصاحبه گفت عكس جديد بده كه جايگزين كنيم منم اين كارو كردم.پس نگران نباش.اصلا تاريخ حساب نيست.اگه سايت عكس رو قبول كرد همه چي حله.
يادته پارسال همين وقتا بود كه خودت يادم دادي چطور عكس رو تبديل كنم؟؟همون كارا رو انجام بده.Sad
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: King Eagle ، daad ، IRANDOKHT
(2013-10-27 ساعت 03:06)nastaran1989 نوشته:  سلام دوستان . من امروز از شدت ناراحتی هیچ کاری نتونستم بکنم ....
راستش سایز عکس من کاملا اصولی رعایت شده ولی بالای سرم عینکه Big Grin
خیلی کم دیدس اما من میترسم .... هر شب دارم خواب برنده شدن میبینم Rolleyes

شما که عکستون رو فرستاده بودید خب دیگه کاریه که شده بیخودی استرس به خودتون وارد نکنین خانوم محترم بسپارینش به خدا و ......

تشکر کنندگان: daad ، nastaran1989
دوستان عزيز نوزاد سه چهار روزه رو چجوري وارد فرم كنيم ؟! نياز به عكس هست؟[/php]
تشکر کنندگان: behzad2013 ، King Eagle
(2013-10-27 ساعت 14:12)daad نوشته:  دوستان عزيز نوزاد سه چهار روزه رو چجوري وارد فرم كنيم ؟! نياز به عكس هست؟[/php]

اول اینکه بهتون تبریک میگم Big Grin بعد حتما" باید کوچولوتون Tongue رو زیر مجموعه نفر اصلی ثبت نام کنین . و به هر ترفندی شده ازش عکس بگیرین و یکی از راههاش اینه که روی یه ملافه سفید اونو بخوابونین و از روبرو ازش عکس بگیرین.
تشکر کنندگان: King Eagle ، daad
(2013-10-27 ساعت 14:16)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 14:12)daad نوشته:  دوستان عزيز نوزاد سه چهار روزه رو چجوري وارد فرم كنيم ؟! نياز به عكس هست؟[/php]

اول اینکه بهتون تبریک میگم Big Grin بعد حتما" باید کوچولوتون Tongue رو زیر مجموعه نفر اصلی ثبت نام کنین . و به هر ترفندی شده ازش عکس بگیرین و یکی از راههاش اینه که روی یه ملافه سفید اونو بخوابونین و از روبرو ازش عکس بگیرین.

ممنون دوست عزيزSmile آخه نوزاد همش خوابه چجوري ازش عكس بگيريم!؟ تاحالا از پارسالي ها كسي نوزاد داشته موقع ثبت نام!؟
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-27 ساعت 14:30)daad نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 14:16)behzad2013 نوشته:  

ممنون دوست عزيزSmile آخه نوزاد همش خوابه چجوري ازش عكس بگيريم!؟ تاحالا از پارسالي ها كسي نوزاد داشته موقع ثبت نام!؟

بالاخره که چند لحظه چشمای قشنگش و باز میکنه باید لحظه رو شکار کنید.Shy
پسرم شش ماهشه بردم آتلیه عکس گرفتم با کلی ادا و اصولShy
تشکر کنندگان: King Eagle ، daad
سلام دوستان. من فکر میکنم نباید اینقدر موضوع عکس رو بزرگ کنیم به هر حال عکس ما یک بار تو صفحه اصلی یک بار هم موقع ثبت نام چک میشه و اگه حداقلها رو داشته باشه فکر نکنم رد بشه.هر چند که کامپیوتر فکر کنم فقط ابعاد عکس رو بررسی میکنه و کاری به محتواش نداره اما خود من این سوال واسم مطرحه که اگه مشکلی واسه عکس باشه اصلا" شما رو از فرآیند قرعه کشی حذف میکنن یا اینکه قرعه کشی میشین اما ممکنه تو مراحل بعدی و مصاحبه ی سفارت و اینها کار دست آدم بده. دوستان ماشالا اینقدر جو میدن که واقعا" خود من و خانومم الان ته دلمون استرس عکس گرفتیم:Big Grin
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 19:05)hamsat62 نوشته:  سلام دوستان. من فکر میکنم نباید اینقدر موضوع عکس رو بزرگ کنیم به هر حال عکس ما یک بار تو صفحه اصلی یک بار هم موقع ثبت نام چک میشه و اگه حداقلها رو داشته باشه فکر نکنم رد بشه.هر چند که کامپیوتر فکر کنم فقط ابعاد عکس رو بررسی میکنه و کاری به محتواش نداره اما خود من این سوال واسم مطرحه که اگه مشکلی واسه عکس باشه اصلا" شما رو از فرآیند قرعه کشی حذف میکنن یا اینکه قرعه کشی میشین اما ممکنه تو مراحل بعدی و مصاحبه ی سفارت و اینها کار دست آدم بده. دوستان ماشالا اینقدر جو میدن که واقعا" خود من و خانومم الان ته دلمون استرس عکس گرفتیم:Big Grin
همون طور که گفتید عکس چندان مهم نیست همون نیاز های اولیه مثل5*5 و600*600 وزمینه سفید و.....از این شرایط رو اگه رعایت کرده باشین (حالت نرمال برای یک عکس بدون زیور الات و مثلا کلاه بوقی و...Big Grin)
هیچ مشکلی برای قرعه کشی و حتی بعد از قبولی و مصاحبه پیش نمی اید.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: behzad2013 ، hamsat62 ، King Eagle
(2013-10-28 ساعت 19:05)hamsat62 نوشته:  سلام دوستان. من فکر میکنم نباید اینقدر موضوع عکس رو بزرگ کنیم به هر حال عکس ما یک بار تو صفحه اصلی یک بار هم موقع ثبت نام چک میشه و اگه حداقلها رو داشته باشه فکر نکنم رد بشه.هر چند که کامپیوتر فکر کنم فقط ابعاد عکس رو بررسی میکنه و کاری به محتواش نداره اما خود من این سوال واسم مطرحه که اگه مشکلی واسه عکس باشه اصلا" شما رو از فرآیند قرعه کشی حذف میکنن یا اینکه قرعه کشی میشین اما ممکنه تو مراحل بعدی و مصاحبه ی سفارت و اینها کار دست آدم بده. دوستان ماشالا اینقدر جو میدن که واقعا" خود من و خانومم الان ته دلمون استرس عکس گرفتیم:Big Grin

سلام درسته که خود سایت اندازه رو چک میکنه ولی شرایط دیگه ای از قبیل سایه رو صورت یا کلاه و اینجور مسایل و چک نمیکنه و اگر عکس شما مشکلی از این قبیل داشته باشه بعد از این که توسط نیروی انسانی چک شد احتمالا" از قرعه کشی حذفتون میکنند.Sad
استرس بی مورد هست شرایط عکس لاتاری و رویه برگه یادداشت کنین و تشریف ببرین آتلیه و ازشون بخواین طبق این شرایط ازتون عکس بگیرن.
تشکر کنندگان: King Eagle ، hamsat62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان