کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
من که یه عکس با دوربینم گرفتم بدون سایه زمینه سفید تو روز داخل اتاقم...
با سایت خود Travel.state.gov ادیت کردم سایزش شد 600x600 حجمش هم شد 130 KB فرستادم رفت !
رفتم عکاسی میگه ۱۵۰۰۰ تومان میگیرم ! واقعاْ بی انصافیه Sad
چقدر خداوند بزرگ است درست زماني که انتظار دريافت چيزي را از او نداري بهترينش را به تو ارزاني مي دارد
تشکر کنندگان: lottery_23 ، majid7 ، Fifi2015 ، King Eagle ، Saeedv13
سلام.
دوستان اگه عکس رو با ریش بگیریم مشکلی داره؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-23 ساعت 14:51)Harmony نوشته:  سلام.

نه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: Harmony ، feryfrt
(2013-10-23 ساعت 09:48)mashoof نوشته:  دوستان یاران....
http://www.travel.state.gov/visa/visapho..._5327.html
درین لینک عکسم قبول نمیشه ولی در این لینک https://www.dvlottery.state.gov/ولید میشه !!!!کسی میدونه جریان چیه؟؟؟!!!!Sad

شما رو عکس کلیک راست کن propertios=>detalis اگه 600*600 زده حله دیگه ... در هر صورت هر دوی این لینک هام فقط اندازه عکسو چک میکنن نه چیزای دیگشو ...
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: mashoof
(2013-10-23 ساعت 09:48)mashoof نوشته:  دوستان یاران....
http://www.travel.state.gov/visa/visapho..._5327.html
درین لینک عکسم قبول نمیشه ولی در این لینک https://www.dvlottery.state.gov/ولید میشه !!!!کسی میدونه جریان چیه؟؟؟!!!!Sad

مهم لینک validator هستش حالا شما اگر عکست 600در600 پس حله بفرست بره

(2013-10-23 ساعت 14:51)Harmony نوشته:  سلام.

نه عزیز Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Harmony
صبح همگی به خیر ....دوستان من عکسی که گرفتم متاسفانه تاریخ دوربین 2000 بوده و عکاس هم نمیپذیره میگه این تاریخ اهمیتی نداره....حالا باید چیکار کنم؟
به نظرتون با همین ثبت نام کنم یا برم یه جا دیگه عکس بندازم؟
آیا ممکنه بتونم تاریخ دوربین را عوض کنم؟
یه مشکل دیگه که با این عکس دارم dpi 600 هستش آیا میتونم dpi را عوض کنم وبه 300 تغییرش بدم؟
به نظرمیرسه عکاسهامون یا واقعا نمیدونن یا از قصد این کار را میکنند....من هر سال سر عکس لاتاری کلی حرص میخورم...کسی اگر عکاسی مطمئن سراغ داره نشانیشو برای من بفرسته یه دنیا ممنون میشم....
تشکر کنندگان: shiraz mamali
سلام دوستان

من از یه عکاسی واسه لاتاری عکس گرفتم 600 در 600 و 300 dpi هستش و کاملا واضحه ولی الان که تو فوتوشاپ دارم چک می کنم اون قسمتهایی که گفته مثلا از زیر چانه تا کادر زیری عکس باید 336 تا 414 پیکسل باشه رعایت نشده به نظرتون ایرادی داره؟
تشکر کنندگان:
حسین جان !
توجه داشته باشی کسانی که در نهایت عکسها را بازدید و تایید می کنن انسان هستند و شرایط را درک می کنند . در مورد بچه های زیر دو سال که نمیتونن تمرکز کنن بهترین راه حل این هست که روی تخت خواب یک پارچه سفید پهن کنید و بچه را روی ان بخوابانید و از بالا چند عکس بگیرید . برای اینکه تمرکز او جلب شود بهتر هست موقع گرفتن عکس یک شمع یا پراغ قوه یا عوامل توجه زا دیگر را ناگهانی به او نشان دهید و وی چند ثانیه متوقف می شود تا تصویر را تحلیل کند ... در این زمان شما می توانید عکس بدون حرکت بندازید... و بعدا ویرایش کنید..
تشکر کنندگان: Alikalashi
(2013-10-25 ساعت 13:02)sssaeed2009 نوشته:  سلام دوستان

من از یه عکاسی واسه لاتاری عکس گرفتم 600 در 600 و 300 dpi هستش و کاملا واضحه ولی الان که تو فوتوشاپ دارم چک می کنم اون قسمتهایی که گفته مثلا از زیر چانه تا کادر زیری عکس باید 336 تا 414 پیکسل باشه رعایت نشده به نظرتون ایرادی داره؟

خیر معمولا مشکلی ایجاد نمی کنه ... حدود رعایت بشه کافیست ..

حالا اگر شک دارید یک صفحه جدید در فتو شاپ باز کنید ... ( Ctrl + N ) و ابعاد ان را روی 600 * 600 بگذارید ... عکس خودتان را در ان وارد کنید و با زدن حرف c ابزار crop را انتخاب کنید و با گرفتن shioft و گرفتن یکی از لبه ها عکس را کوچک و بزرگ کنید تا به نمونه عکس روی سایت مهاجرت در بیاید...
تشکر کنندگان: sssaeed2009 ، H Pier
(2013-10-18 ساعت 10:28)King Eagle نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 23:30)majid7 نوشته:  حلا اگه تغییر ندیم چی؟
مثلا من 1 هفته پیش عکس گرفتم ولی تاریخش مال 1 سال و 4 ماه پیشه سال 2012
و ثبت نامم کردم.

مجید جان منم تاریخ عکسم برای 2006 بود با اینکه پارسال انداخته بودم اما امسال تاریخش رو تغییر دادم. این کارها برای محکم کاری تا حالا دیده نشده کسی برای تاریخ عکسش رد بشه خیالت تختBig Grin

سلام دوست عزیز ...میشه خواهش کنم توضیح بدید چطور تاریخ عکستونو تغییر دادید؟ من تاریخ دوربینی که عکاسم عکس گرفته روی تاریخ 2000 هستش ...چطوری این تاریخ را عوض کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 15:32)IRANDOKHT نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 10:28)King Eagle نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 23:30)majid7 نوشته:  حلا اگه تغییر ندیم چی؟
مثلا من 1 هفته پیش عکس گرفتم ولی تاریخش مال 1 سال و 4 ماه پیشه سال 2012
و ثبت نامم کردم.

مجید جان منم تاریخ عکسم برای 2006 بود با اینکه پارسال انداخته بودم اما امسال تاریخش رو تغییر دادم. این کارها برای محکم کاری تا حالا دیده نشده کسی برای تاریخ عکسش رد بشه خیالت تختBig Grin

سلام دوست عزیز ...میشه خواهش کنم توضیح بدید چطور تاریخ عکستونو تغییر دادید؟ من تاریخ دوربینی که عکاسم عکس گرفته روی تاریخ 2000 هستش ...چطوری این تاریخ را عوض کنم؟

شما رو عکس کلیک راست کن propertios=>detalis رو تاریخ کلیک کن قابل تغییر میشه Big Grin
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-25 ساعت 15:32)IRANDOKHT نوشته:  سلام دوست عزیز ...میشه خواهش کنم توضیح بدید چطور تاریخ عکستونو تغییر دادید؟ من تاریخ دوربینی که عکاسم عکس گرفته روی تاریخ 2000 هستش ...چطوری این تاریخ را عوض کنم؟

راست کلیک روی عکس--->propertise حالاdetailsحالا روی time takenوبه راحتی تاریخ رو تغییر بدین Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان:
(2013-10-17 ساعت 22:00)Ramkal نوشته:  دوستان برای تغییر تاریخ عکس میتونن از این برنامه استفاده کنن :
Attribute Changer :
http://s3.picofile.com/file/7974186020/A...l.zip.html

من این برنامه را دانلود کردم اما وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده...چطور میتونم نصبش کنم؟

this program requires windows NT version 5.1.2600 service pak3 or later.
این پیام را میده ...!! یعنی چی این پیام؟
تشکر کنندگان: shiraz mamali
(2013-10-25 ساعت 15:53)IRANDOKHT نوشته:  من این برنامه را دانلود کردم اما وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده...چطور میتونم نصبش کنم؟

this program requires windows NT version 5.1.2600 service pak3 or later.
این پیام را میده ...!! یعنی چی این پیام؟

ایران دخت خانوم شما پیام من رو که قبل پیام خودته بخون توضیح دادم که چطوری خیلی راحت تاریخ عکس رو تغییر بدی Smile

تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 15:52)King Eagle نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 15:32)IRANDOKHT نوشته:  سلام دوست عزیز ...میشه خواهش کنم توضیح بدید چطور تاریخ عکستونو تغییر دادید؟ من تاریخ دوربینی که عکاسم عکس گرفته روی تاریخ 2000 هستش ...چطوری این تاریخ را عوض کنم؟

راست کلیک روی عکس--->propertise حالاdetailsحالا روی time takenوبه راحتی تاریخ رو تغییر بدین Smile

ممنون از توجهتون اما متاسفانه من آیکون به نام details ندارم وقتی روی عکس رایت کلیک میکنم پروپرتیز را میزنم و بعد آیکن سامری دارم و سیمپل فقط بعد سامری را میزنم و ادونس بعد تمام مشخصات عکس میاد.... دیتیلز نداره متاسفانه!!
تشکر کنندگان: King Eagle ، shiraz mamali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان