کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2013-10-28 ساعت 19:13)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 19:05)hamsat62 نوشته:  سلام دوستان. من فکر میکنم نباید اینقدر موضوع عکس رو بزرگ کنیم به هر حال عکس ما یک بار تو صفحه اصلی یک بار هم موقع ثبت نام چک میشه و اگه حداقلها رو داشته باشه فکر نکنم رد بشه.هر چند که کامپیوتر فکر کنم فقط ابعاد عکس رو بررسی میکنه و کاری به محتواش نداره اما خود من این سوال واسم مطرحه که اگه مشکلی واسه عکس باشه اصلا" شما رو از فرآیند قرعه کشی حذف میکنن یا اینکه قرعه کشی میشین اما ممکنه تو مراحل بعدی و مصاحبه ی سفارت و اینها کار دست آدم بده. دوستان ماشالا اینقدر جو میدن که واقعا" خود من و خانومم الان ته دلمون استرس عکس گرفتیم:Big Grin

سلام درسته که خود سایت اندازه رو چک میکنه ولی شرایط دیگه ای از قبیل سایه رو صورت یا کلاه و اینجور مسایل و چک نمیکنه و اگر عکس شما مشکلی از این قبیل داشته باشه بعد از این که توسط نیروی انسانی چک شد احتمالا" از قرعه کشی حذفتون میکنند.Sad
استرس بی مورد هست شرایط عکس لاتاری و رویه برگه یادداشت کنین و تشریف ببرین آتلیه و ازشون بخواین طبق این شرایط ازتون عکس بگیرن.
چند روز پیش ثبت نام کردیم تموم شده رفتهSmileتوکل به خدا. اگر هم برنده نشدیم واسه دلداری دادن به خودمون خوبه میگیم عکسمون مشکل داشته احتمالا" که حذف شدیم وگرنه خودمون آدمهای خوش شانسی هستیمBig Grin
تشکر کنندگان: behzad2013 ، King Eagle
(2013-10-28 ساعت 19:28)hamsat62 نوشته:  چند روز پیش ثبت نام کردیم تموم شده رفتهSmileتوکل به خدا. اگر هم برنده نشدیم واسه دلداری دادن به خودمون خوبه میگیم عکسمون مشکل داشته احتمالا" که حذف شدیم وگرنه خودمون آدمهای خوش شانسی هستیمBig Grin

چرا به دلتون بد میارین ؟ اگر عکستون شرایط لازمه رو داشته پس حتما" شما یکی از برندگان هستین و من از همین الان بهتون تبریک میگم. Shy
تشکر کنندگان: King Eagle ، hamsat62 ، Fifi2015
ایشالا هر چی خیره پیش بیاد. به هر حال باید همه صبر کنیم تا نتایج اعلام بشه ایشالا برای همه دوستان اون چیزی که خیرشون هست پیش بیاد
تشکر کنندگان: behzad2013 ، King Eagle
لینک درست کردن عکس با فرمت مورد نظر KCC
http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html#
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
تشکر کنندگان: hamsat62 ، King Eagle
(2013-10-28 ساعت 19:05)hamsat62 نوشته:  سلام دوستان. من فکر میکنم نباید اینقدر موضوع عکس رو بزرگ کنیم به هر حال عکس ما یک بار تو صفحه اصلی یک بار هم موقع ثبت نام چک میشه و اگه حداقلها رو داشته باشه فکر نکنم رد بشه.هر چند که کامپیوتر فکر کنم فقط ابعاد عکس رو بررسی میکنه و کاری به محتواش نداره اما خود من این سوال واسم مطرحه که اگه مشکلی واسه عکس باشه اصلا" شما رو از فرآیند قرعه کشی حذف میکنن یا اینکه قرعه کشی میشین اما ممکنه تو مراحل بعدی و مصاحبه ی سفارت و اینها کار دست آدم بده. دوستان ماشالا اینقدر جو میدن که واقعا" خود من و خانومم الان ته دلمون استرس عکس گرفتیم:Big Grin

دوست گرامی Smileهمون طور که خودتون گفتین کامپیوتر فقط ابعاد و چیزیایی شبیه dpi رو چک میکنه حالا اینکه نور توی عکس هست یا نه یا اینکه عکس قدیمی هست یا نه Sadرو آفیسر تشخیص میده .شما اگر عکستون ابعاد لازم رو نداشته باشه که اصلا ثبت نام نمیشین حالا اگر اشکالی داشته باشین هم در قرعه کشی شرکت داده میشین اما همون طور که گفتم بعد از قبولی آفیسر زحمت حذف کردنتون رو میکشهBig Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: hamsat62
سلام؛ دوستان یه سوالی، من تو شرایط لاتاری خوندم عکس باید در شش ماه گذشته گرفته شده باشه و من درست روز ثبت نام عکس گرفتم ولی متاسفانه عکسم خیلی شبیه عکس پاسپورتمه (دقیقا همون لباس و بک گراند و حالت مو و ...) که سه سال قبل گرفتم، آیا این بعدا میتونه مشکل ساز شه؟؟؟؟
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان:
(2013-10-29 ساعت 23:43)kasragtr نوشته:  سلام؛ دوستان یه سوالی، من تو شرایط لاتاری خوندم عکس باید در شش ماه گذشته گرفته شده باشه و من درست روز ثبت نام عکس گرفتم ولی متاسفانه عکسم خیلی شبیه عکس پاسپورتمه (دقیقا همون لباس و بک گراند و حالت مو و ...) که سه سال قبل گرفتم، آیا این بعدا میتونه مشکل ساز شه؟؟؟؟

نه مشکلی پیش نمیاد
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2013-10-29 ساعت 23:43)kasragtr نوشته:  سلام؛ دوستان یه سوالی، من تو شرایط لاتاری خوندم عکس باید در شش ماه گذشته گرفته شده باشه و من درست روز ثبت نام عکس گرفتم ولی متاسفانه عکسم خیلی شبیه عکس پاسپورتمه (دقیقا همون لباس و بک گراند و حالت مو و ...) که سه سال قبل گرفتم، آیا این بعدا میتونه مشکل ساز شه؟؟؟؟

دوست عزیز عکس من و خیلی های دیگه برای پارساله نترس هیچ ایرادی نمیگیرن.برای اونا مهم اینه که چهرت با عکست تفاوتی نکنه و برای ویزا شما عکسهای جدید میندازی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: kasragtr
(2013-10-30 ساعت 00:11)King Eagle نوشته:  

دوست عزیز عکس من و خیلی های دیگه برای پارساله نترس هیچ ایرادی نمیگیرن.برای اونا مهم اینه که چهرت با عکست تفاوتی نکنه و برای ویزا شما عکسهای جدید میندازی

خدا را شکر، عاخه من پارسال به خاطر عکسم از شرکت تو قرعه کشی حذف شدم... برای همین امسال خیلی حساسم که نکنه دوباره به خاطر یه اشتباه کوچیک حذف شم...
تشکر کنندگان:
(2013-10-30 ساعت 00:14)kasragtr نوشته:  خدا را شکر، عاخه من پارسال به خاطر عکسم از شرکت تو قرعه کشی حذف شدم... برای همین امسال خیلی حساسم که نکنه دوباره به خاطر یه اشتباه کوچیک حذف شم...

یعنی چی بخاطر عکست حذف شدی عزیز توضیح میدی؟

تشکر کنندگان:
(2013-10-30 ساعت 00:28)King Eagle نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 00:14)kasragtr نوشته:  خدا را شکر، عاخه من پارسال به خاطر عکسم از شرکت تو قرعه کشی حذف شدم... برای همین امسال خیلی حساسم که نکنه دوباره به خاطر یه اشتباه کوچیک حذف شم...

یه عکس سه در چهار رو انقد کراپ کردم تا شد یه عکس مربع 600*600 پیکسلی ه با اون درصد ها نمیخوند، من شنیدم که اگر عکس با مشخصاتی که گفتن نخونه اون فرد اصن تو قرعه کشی شرکت داده نمیشه و پروفابلش حذف میشه....
تشکر کنندگان:
(2013-10-30 ساعت 00:43)kasragtr نوشته:  

یه عکس سه در چهار رو انقد کراپ کردم تا شد یه عکس مربع 600*600 پیکسلی ه با اون درصد ها نمیخوند، من شنیدم که اگر عکس با مشخصاتی که گفتن نخونه اون فرد اصن تو قرعه کشی شرکت داده نمیشه و پروفابلش حذف میشه....
چرا این کارو میکنی آخه...
[عکس: 632021_LaieA_041.gif][عکس: 632021_LaieA_041.gif]......[عکس: 396320_shout.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle

خو داداش تو زدی عکس رو پکوندی میخواستی قبولت کنن؟!نه عزیز کامپیوتر kcc فقط ابعاد رو مورد بررسی قرار میده بقیه بررسی ها میری با آفیسر پدر بیامرز Big Grin

تشکر کنندگان: majid7
(2013-10-30 ساعت 00:48)majid7 نوشته:  

چرا این کارو میکنی آخه...
[عکس: 632021_LaieA_041.gif][عکس: 632021_LaieA_041.gif]......[عکس: 396320_shout.gif]

(2013-10-30 ساعت 00:54)King Eagle نوشته:  

خو داداش تو زدی عکس رو پکوندی میخواستی قبولت کنن؟!نه عزیز کامپیوتر kcc فقط ابعاد رو مورد بررسی قرار میده بقیه بررسی ها میری با آفیسر پدر بیامرز Big Grin

من فک میکردم سیستمی که برای چک کردن عکس که گذاشتن همه مشکلاتو میگه نمیدونستم فقط سایز رو چک میکنه... این شد که دیگه ما به فنا رفتیم پارسال....
تشکر کنندگان:
(2013-10-30 ساعت 01:06)kasragtr نوشته:  من فک میکردم سیستمی که برای چک کردن عکس که گذاشتن همه مشکلاتو میگه نمیدونستم فقط سایز رو چک میکنه... این شد که دیگه ما به فنا رفتیم پارسال....

حالا امسال که دیگه درست کار کردی نه؟!

تشکر کنندگان: soroosh yz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان