کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
با سلام
من در لاتاری 2013 برنده شدم اما به دلایلی متاسفانه ریجکت شدم سوالم اینه آیا میشه از همون عکس که قبلاً فرستادم استفاده کنم؟ ایراد نگیرن با توجه به اینکه بسیار سخت میگیرن. ممنونم
کیس نامبر: 90xx زمان مصاحبه: هفته دوم جولای محل مصاحبه: آنکارا تعداد افراد کیس: 3 نفر
تشکر کنندگان: negar_karimi6
(2013-10-05 ساعت 18:19)behzad2013 نوشته:  سلام من هم عکسی که از عکاسی گرفتم رو همون 600در600 هست ولی وقتی تو قسمت start photo tool که تواین لینک هست ( http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5327.html ) کراپ میکنم یه قسمت از شونه هام حذف میشه و یه کم چهر ه ام تو عکس نزدیک تر میاد.
و البته سوالم اینه که آیا با وجود اینکه عکسی که من از عکاس تحویل گرفتم مشخصات قید شده تو سایت رو داره باز با این حال باید عکس رو کراپ کنم یا نه نیازی نداره و میتونم با همین مشخصات فنی عکس رو موقع ثبت نام آپلود کنم. ممنونم که با حوصله جواب میدین.

دوست عزیز اون نرم افزار برای زمانی هستش که عکس شما بزرگه میخواین کوچیکش کنین برای حالت عادی که عکاسی رفتین مشکلی نیست اصلا نیازی به این نرم افزار نیست شما برو همین الان ثبت نام کن و خیالت راحت عکست درسته
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
(2013-10-05 ساعت 20:22)uvthk نوشته:  با سلام
من در لاتاری 2013 برنده شدم اما به دلایلی متاسفانه ریجکت شدم سوالم اینه آیا میشه از همون عکس که قبلاً فرستادم استفاده کنم؟ ایراد نگیرن با توجه به اینکه بسیار سخت میگیرن. ممنونم

شما یخورده موضوعت فرق داره چون قبلا کیست رد شده دیگه بهونه دستشون نده برو یه عکس جدیدبگیر

درضمن اگه امکانش هست میشه دلیل ریجکتت رو بگی؟اگه خصوصی نیست البته
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، uvthk ، lighter
سلام دوستان
آیا باید همه شرکت کنندگان عکس را ارسال کنند؟ من یه پسر دو ماهه دارم آیا باید برای اون هم عکس تهیه کنم؟ متشکرم
(2013-10-06 ساعت 08:33)atlantic800 نوشته:  سلام دوستان
آیا باید همه شرکت کنندگان عکس را ارسال کنند؟ من یه پسر دو ماهه دارم آیا باید برای اون هم عکس تهیه کنم؟ متشکرم

حتما باید از اون هم عکس بگیرید در غیر اینصورت نمی تونید اسمش رو وارد کیس کنید و در صورت برنده شدن توی مصاحبه به شما خواهند گفت که کیس شما به دلیل اینکه اسم فرزند زیر 21 سال رو ننوشتید رد شده
این مساله خیلی خیلی مهم هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: King Eagle ، atlantic800 ، ghafari88 ، shervin4d ، Saeedv13 ، negar_karimi6 ، Soap McTavish
2 تا سوال داشتم لطفا پاسخ دهید

رفتیم عکاسی وقتی عکسمونو داد دیدم 1524 dpi هست و سایزشم بزرگ بود. الان اگه من بخوام با فوتوشاپ تغییر بدم dpi باید روی چند باشه؟ 150 یا 300؟ کلا اگه بخوام عکس برگردونم پیش عکاس و بهش بگم تنظیمش کنه dpi بگم روی چند بزاره؟ چون خودشم زیاد اطلاع نداشت.

سوال دومم اینه که میشه از عکس پارسال برای یکی از اعضا استفاده کرد؟ چون من دیدم خیلی ها این سوال پرسیدن!

خودم اگه dpi تغییر بدم مشکلی داره ؟
(2013-10-06 ساعت 14:42)mamadrs نوشته:  2 تا سوال داشتم لطفا پاسخ دهید

رفتیم عکاسی وقتی عکسمونو داد دیدم 1524 dpi هست و سایزشم بزرگ بود. الان اگه من بخوام با فوتوشاپ تغییر بدم dpi باید روی چند باشه؟ 150 یا 300؟ کلا اگه بخوام عکس برگردونم پیش عکاس و بهش بگم تنظیمش کنه dpi بگم روی چند بزاره؟ چون خودشم زیاد اطلاع نداشت.

سوال دومم اینه که میشه از عکس پارسال برای یکی از اعضا استفاده کرد؟ چون من دیدم خیلی ها این سوال پرسیدن!

dpi 300
فرقی نداره اگر تغییر نکردی ...جدید بگیری یهتره.
تشکر کنندگان: mamadrs ، negar_karimi6
دوستان عزیز برای ثبت نام یکی گفت باید از عکس اسکن بگیرید و یکی گفت باید اپلود کنیم...برای اینکه عکس رو بزاریم چیکار باید بکنیم؟چجوری آپلود کنیم؟به چه طریقی؟
ایا موس رو روی عکس قرار بدیم و بکشیم بندازیم رو کادر ثبت نام حل میشه اینجور؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-06 ساعت 15:10)zz24 نوشته:  دوستان عزیز برای ثبت نام یکی گفت باید از عکس اسکن بگیرید و یکی گفت باید اپلود کنیم...برای اینکه عکس رو بزاریم چیکار باید بکنیم؟چجوری آپلود کنیم؟به چه طریقی؟

خیر ....
شما زمان ثبت نامتون در فرم، به بخش زیر می رسید:

[عکس: v00161_PhotoUoad.jpg]

عکستون رو که از قبل آماده کردید ( چه اسکن شده و چه گرفته شده ) از طریق کلیک بر روی دکمه Browse از داخل کامپیوتر پیدا می کنید و در مراحل بعد عکس به صورت خودکار آپلود خواهد شد
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، King Eagle ، zz24 ، negar_karimi6
از بچه 2 ماهه چطوری باید عکس گرفت؟ بچه وقتی بیداره همش داره وول می خوره...!! کسی تجربشو داره؟ راهنمایی کنید لطفاً.
تشکر کنندگان: King Eagle ، shervin4d ، negar_karimi6
(2013-10-06 ساعت 15:46)Kamran1358 نوشته:  از بچه 2 ماهه چطوری باید عکس گرفت؟ بچه وقتی بیداره همش داره وول می خوره...!! کسی تجربشو داره؟ راهنمایی کنید لطفاً.

بخوابوندیش .. زیرش هم یه پارچه سفید بندازید .. عمودی از بالا ازش عکس بگیرید. با دوربین دیجیتال چند فریم بگیرید که یکیش خوب در بیاد. ترجیحاً هم در نور روز بگیرید که خونه روشن باشه و مشکل نور نداشته باشید. ضمناً کوچولوتون رو طوری بخوابونید که سایه سرش اون طرف سرش نیفته!

به به ! ... عجب راه کاری! Big Grin
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: King Eagle ، Farshid22 ، negar_karimi6 ، Almond ، lighter
(2013-10-06 ساعت 15:28)ghafari88 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 15:10)zz24 نوشته:  دوستان عزیز برای ثبت نام یکی گفت باید از عکس اسکن بگیرید و یکی گفت باید اپلود کنیم...برای اینکه عکس رو بزاریم چیکار باید بکنیم؟چجوری آپلود کنیم؟به چه طریقی؟

خیر ....
شما زمان ثبت نامتون در فرم، به بخش زیر می رسید:

[عکس: v00161_PhotoUoad.jpg]

عکستون رو که از قبل آماده کردید ( چه اسکن شده و چه گرفته شده ) از طریق کلیک بر روی دکمه Browse از داخل کامپیوتر پیدا می کنید و در مراحل بعد عکس به صورت خودکار آپلود خواهد شد
خیلی ممنون
حالا خود به خود واقعا آپلود میشه؟منظورم اینه که عکسی که از بیرون عکاسی گرفتیم رو سی دی ریختیم همونو طبق چیزی که گفتید با دکمه برووز انجام بدیم؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، negar_karimi6
دوستان عزیز
کسی که پارسال عکس داده و از پارسال تا الان میشه گفت هیچ فرقی نکرده همون عکس پارسالی را که سال قبل فرستاده بود اگر بفرسته در امسال عکسش حذف میشه؟ اینو کسی گفت ولی من فکر نمیکنم درست باشه. عکسی که خوبه و تغییر نکرده واقعا باید یکبار دیگه گرفت؟ ممنون از پاسختون
كسانى كه بر خويشتن ستمكار بوده‏ اند [وقتى] فرشتگان جانشان را می‏گيرند می‏گويند در چه [حال] بوديد پاسخ می‏دهند ما در زمين از مستضعفان بوديم می‏گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد پس آنان جايگاهشان دوزخ است و [دوزخ] بد سرانجامى است (۹۷) النسا
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، negar_karimi6
من و همسرم عکس تو خونه انداختیم و درستش کردیم. تو خود سایت اصلی لاتاری یه جایی داره که عکسو چک میکنه. اونجا هم گذاشتم بهم ok داد. فقط مشکلم اینه که من خارج از کشور حجاب ندارم ولی عکسمو با روسری انداختم. وقت مصاحبه هم که صد در صد بی حجابم. گیر میدن به نظرتون؟
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، meisam14
(2013-10-06 ساعت 18:34)zz24 نوشته:  خیلی ممنون
حالا خود به خود واقعا آپلود میشه؟منظورم اینه که عکسی که از بیرون عکاسی گرفتیم رو سی دی ریختیم همونو طبق چیزی که گفتید با دکمه برووز انجام بدیم؟

بله. خود به خود بعد از پر کردن کامل فرم و زدن دکمه نهایی آپلود میشه. فقط دقت کنید که عکستون شرایط لازم از جمله 600 در 600 پیکسل بودن رو داشته باشه.

(2013-10-06 ساعت 20:47)Hejrat نوشته:  دوستان عزیز
کسی که پارسال عکس داده و از پارسال تا الان میشه گفت هیچ فرقی نکرده همون عکس پارسالی را که سال قبل فرستاده بود اگر بفرسته در امسال عکسش حذف میشه؟ اینو کسی گفت ولی من فکر نمیکنم درست باشه. عکسی که خوبه و تغییر نکرده واقعا باید یکبار دیگه گرفت؟ ممنون از پاسختون

خیر. همچین چیزی نیست و حذف نمیشه. عکسی که پارسال گرفتید هم به نظر من ( اگر واقعاً زیاد تغییری نکردید ) می تونید استفاده کنید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: Hejrat ، زری وحدتی ، negar_karimi6

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان