کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2013-10-06 ساعت 21:41)سارا63 نوشته:  من و همسرم عکس تو خونه انداختیم و درستش کردیم. تو خود سایت اصلی لاتاری یه جایی داره که عکسو چک میکنه. اونجا هم گذاشتم بهم ok داد. فقط مشکلم اینه که من خارج از کشور حجاب ندارم ولی عکسمو با روسری انداختم. وقت مصاحبه هم که صد در صد بی حجابم. گیر میدن به نظرتون؟

خیر گیر نمی دن ... نگران نباشید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، negar_karimi6
اقا عكس بچه سه ماهه رو بايد چي كار كرد؟ اونم بايد برن عكاسي بگيرن يا احتياج به عكس نداره؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
(2013-10-06 ساعت 22:10)kage.omid نوشته:  اقا عكس بچه سه ماهه رو بايد چي كار كرد؟ اونم بايد برن عكاسي بگيرن يا احتياج به عكس نداره؟

بله. نیاز به عکس هست. صفحه قبل برای یکی از دوستان توضیح دادم که چطوری از فرزندشون عکس بگیرن. شما هم می تونید از همون روش استفاده کنید.
موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: kage.omid ، زری وحدتی ، negar_karimi6
(2013-10-06 ساعت 21:41)سارا63 نوشته:  من و همسرم عکس تو خونه انداختیم و درستش کردیم. تو خود سایت اصلی لاتاری یه جایی داره که عکسو چک میکنه. اونجا هم گذاشتم بهم ok داد. فقط مشکلم اینه که من خارج از کشور حجاب ندارم ولی عکسمو با روسری انداختم. وقت مصاحبه هم که صد در صد بی حجابم. گیر میدن به نظرتون؟
سلام
نه مشکلی نداره به نظر من ولی بهتره چون عکستونو با حجاب گرفتین اونجام حجاب داشته باشید
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، bhr bhr
(2013-10-06 ساعت 22:10)kage.omid نوشته:  اقا عكس بچه سه ماهه رو بايد چي كار كرد؟ اونم بايد برن عكاسي بگيرن يا احتياج به عكس نداره؟

سلام چون لازمه عکس همه ی فرزندان گرفته بشه بله باید عکس بچتونم بدید سعی کنید یه عکس خوب ازش بگیرید و ارسال کنید.
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: kage.omid ، زری وحدتی ، negar_karimi6
(2013-10-06 ساعت 22:03)ghafari88 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 20:47)Hejrat نوشته:  دوستان عزیز
کسی که پارسال عکس داده و از پارسال تا الان میشه گفت هیچ فرقی نکرده همون عکس پارسالی را که سال قبل فرستاده بود اگر بفرسته در امسال عکسش حذف میشه؟ اینو کسی گفت ولی من فکر نمیکنم درست باشه. عکسی که خوبه و تغییر نکرده واقعا باید یکبار دیگه گرفت؟ ممنون از پاسختون

خیر. همچین چیزی نیست و حذف نمیشه. عکسی که پارسال گرفتید هم به نظر من ( اگر واقعاً زیاد تغییری نکردید ) می تونید استفاده کنید.

اگه کسی بعد از عکس گرفتن یه جراحی روی فک داشته باشه که مسلما چهره رو تغییر میده، بعدا مشکل ایجاد نمی کنه؟ می تونه توضیح بده که جراحی داشتم و تغییر چهره به این دلیل بوده؟
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
(2013-10-06 ساعت 22:54)Masbafa نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 22:03)ghafari88 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 20:47)Hejrat نوشته:  دوستان عزیز
کسی که پارسال عکس داده و از پارسال تا الان میشه گفت هیچ فرقی نکرده همون عکس پارسالی را که سال قبل فرستاده بود اگر بفرسته در امسال عکسش حذف میشه؟ اینو کسی گفت ولی من فکر نمیکنم درست باشه. عکسی که خوبه و تغییر نکرده واقعا باید یکبار دیگه گرفت؟ ممنون از پاسختون

خیر. همچین چیزی نیست و حذف نمیشه. عکسی که پارسال گرفتید هم به نظر من ( اگر واقعاً زیاد تغییری نکردید ) می تونید استفاده کنید.

اگه کسی بعد از عکس گرفتن یه جراحی روی فک داشته باشه که مسلما چهره رو تغییر میده، بعدا مشکل ایجاد نمی کنه؟ می تونه توضیح بده که جراحی داشتم و تغییر چهره به این دلیل بوده؟

بله می تونید توضیح بدید و مدارک مربوطه رو هم ارائه بدید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: Masbafa ، زری وحدتی ، negar_karimi6
سلام دوستان, آیا کسی میدونه که برای نوزاد 6 ماهه هم باید عکس گرفت یا عکس لازم نیست؟ ممنون
(2013-10-07 ساعت 14:19)mustafa123kr نوشته:  سلام دوستان, آیا کسی میدونه که برای نوزاد 6 ماهه هم باید عکس گرفت یا عکس لازم نیست؟ ممنون

بله لازمه
we fight for a better life
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، negar_karimi6 ، ghafari88
دوستان عکسی که از عکاسی رو سی دی ریختیم رو وقتی میخواییم رو فرم بریزیم برای ثبت نام اگر نام فایل (فایلی که رو سی دی هست) نامی به غیر از نام اسم و فامیلی ما باشه چی؟چون من الان دیدم که عکاسی عکسی رو که تو سی دی ریخته اسم فایل عکس رو نام فامیلیم رو به اشتباهی نوشته....حالا سوالم اینه که اگر گزینه choose file در فرم ثبت نام رو بزنیم و این فایل رو انتخاب کنیم نامی که فایل عکس داره فرق داره با اسم من...ایرادی داره؟اصلا به نام فایل یا اسم فایل توجه میکنن یا فقز خود عکس؟!
ممنون میشم از افراد با تجربه راهنمایی کنن
تشکر کنندگان: negar_karimi6
اسم عکس مهم نیست. فقط خود عکس مهمه.

تو هیچ کدوم از مراحل سخت نگیرید که هم فشار میاد بهتون و هم وقتی نتایج بیاد میبینید فایده نداشته این همه سخت گیری
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: storagemeter ، negar_karimi6 ، ostokhan
(2013-10-07 ساعت 18:13)beelzebub نوشته:  اسم عکس مهم نیست. فقط خود عکس مهمه.

تو هیچ کدوم از مراحل سخت نگیرید که هم فشار میاد بهتون و هم وقتی نتایج بیاد میبینید فایده نداشته این همه سخت گیری

اینشالله که فایده داره و قبول میشیم...شما هم دعا بکنید

شما که قبلا ثبت نام کردید خوب راهنمایی بفرمایید
تشکر کنندگان: negar_karimi6
(2013-10-06 ساعت 00:00)King Eagle نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 20:22)uvthk نوشته:  با سلام
من در لاتاری 2013 برنده شدم اما به دلایلی متاسفانه ریجکت شدم سوالم اینه آیا میشه از همون عکس که قبلاً فرستادم استفاده کنم؟ ایراد نگیرن با توجه به اینکه بسیار سخت میگیرن. ممنونم

شما یخورده موضوعت فرق داره چون قبلا کیست رد شده دیگه بهونه دستشون نده برو یه عکس جدیدبگیر

درضمن اگه امکانش هست میشه دلیل ریجکتت رو بگی؟اگه خصوصی نیست البته
متأسفانه در ثبت نام اولیه مشخصات پسرم را ثبت نکرده بودم چون تازه به دنیا آمده بود
تشکر کنندگان: bhr bhr
(2013-10-07 ساعت 17:44)zz24 نوشته:  دوستان عکسی که از عکاسی رو سی دی ریختیم رو وقتی میخواییم رو فرم بریزیم برای ثبت نام اگر نام فایل (فایلی که رو سی دی هست) نامی به غیر از نام اسم و فامیلی ما باشه چی؟چون من الان دیدم که عکاسی عکسی رو که تو سی دی ریخته اسم فایل عکس رو نام فامیلیم رو به اشتباهی نوشته....حالا سوالم اینه که اگر گزینه choose file در فرم ثبت نام رو بزنیم و این فایل رو انتخاب کنیم نامی که فایل عکس داره فرق داره با اسم من...ایرادی داره؟اصلا به نام فایل یا اسم فایل توجه میکنن یا فقز خود عکس؟!
ممنون میشم از افراد با تجربه راهنمایی کنن

نه عزیز اشکالی نداره شما فکرت تا کجاها میره من اصن دلم میخواد اسم عکسم رو بزارم مشت غلام عباس ستاره در کهکشان Big Grinایرادی ندارهWink

(2013-10-07 ساعت 20:35)uvthk نوشته:  
من در لاتاری 2013 برنده شدم اما به دلایلی متاسفانه ریجکت شدم سوالم اینه آیا میشه از همون عکس که قبلاً فرستادم استفاده کنم؟ ایراد نگیرن با توجه به اینکه بسیار سخت میگیرن. ممنونم

شما یخورده موضوعت فرق داره چون قبلا کیست رد شده دیگه بهونه دستشون نده برو یه عکس جدیدبگیر

متأسفانه در ثبت نام اولیه مشخصات پسرم را ثبت نکرده بودم چون تازه به دنیا آمده بود

اشتباه کردی نمیخوام تو دلت رو خالی کنم اممممممما این موضوع خیلی با اشتباهات تایپی مثل نام و آدرس و.... فرق دارهSad
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: zz24
(2013-10-07 ساعت 20:35)uvthk نوشته:  

متاسفانه اشتباه بزرگی انجام دادید و اگر قبول بشید منجر به ریجکت شدن کیستون توسط آفیسر خواهد شد.
اگر هنوز به نام همسرتون ثبت نام انجام ندادید، برای ایشون اطلاعات رو کامل وارد کنید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان