کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
پیش دانشگاهی لازم است
برای افرادی که 12 سال درس خواندند دیپلم کافی می باشد
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 17:26)behjat نوشته:  دوستان میشه از این کافی نت ها اعتماد کرد برای پرینت گرفتن از برگه قبولی و آ یا برای روز مصاحبه برگه قبولی لازمه

سلام دوست من, شما صفحه ی قبولیتون رو توی یه فلش سیو کنید و برید پرینت بگیرید مشکلی پیش نمیاد. ولی نرید اونجا از خودشون بخواهید که اطلاعات رو توی سایت وارد کنن تا صفحه ی قبولیتون بیاد! اگر هم خیلی نگرانید,به جایی رجوع کنید که اسم فامیل و احیانا تاریخ تولدتون رو ندونند.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: محبت ، behjat
(2014-05-16 ساعت 15:08)SH_USA نوشته:  پیش دانشگاهی لازم است
برای افرادی که 12 سال درس خواندند دیپلم کافی می باشد

خیر دوست عزیز - دیپلم شما نظام قدیم میباشد. و نیازی به پیش دانشگاهی ندارید
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: gema ، محبت ، ajab1 ، Sam2014
سلام
من اصل دانشنامه کارشناسیم رو سال ۸۶ آزاد کردم و ریز نمرات رو هم دارم ولی فراموش کردم اصل دیپلم رو از دانشگاه بگیرم و اونها هم حرفی نزدن :|
با این اوصاف آیا لازمه دیپلم رو هم داشته باشم؟ ضمنا نظام قدیم بودم و دیپلم چهار سال متوسطه دارم. آیا اصل مدرک دیپلم رو می خوان یا فقط ترجمه رو؟
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-16 ساعت 11:40)SAMI 71 نوشته:  ﺑﺎ ﻋﺮضﺳﻼﻡ ﺧﺪﻣﺖ دوستان خواستم ببینم مدرک ﭘﯿﺶ دانشگاهی ﺭﻭ حتما میخواد یا همون دیپلم کافیه .؟ﺩر ضمن من رشته ام تجربی بود.ممنون میشم جواب بدید
سلام
مدرک پیش دانشگاهی الزامی است چون شما باید اثبات کنید یک دوره 12 ساله درس خوانده اید در مورد نظام قدیم دیپلم و نظام جدید پیش دانشگاهی. 12سال تحصیل را نشان می دهد
به هر حال اگر دانشگاه رفته اید هم که آخرین مدرک دانشگاهی
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: gema ، محبت
سلام
دوستان در مورد مدارک تحصیلی سوال داشتم
من دیپلم/پیش دانشگاهی/فوق دیپلم/لیسانس دارم

ریز نمرات هر چهار دوره احتیاج هست؟ و اینکه ریز نمرات رو باید چطور درخواست کرد؟
ممنونم
تشکر کنندگان: hesam427
(2014-05-17 ساعت 03:44)hanieh2015 نوشته:  سلام

ممنونم
سلام،
ریزنمرات دانشگاهی رو باید به دانشگاه هایی که خوندی ، درخواست بدی. ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو از مدارسی که درس خوندی. ولی قاعدتا ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو در دانشگاه فوق دیپلمت می تونی پیدا کنی چون جزء مدارکت برای شروع تحصیل بوده. تا جایی که می دونم اگه روزانه درس خونده باشی و هنوز تعهدات رو انجام نداده باشی، دانشگاه او مقطع تحصیلیت ریزنمرات ممهور به مهر دانشگاه بهت نمیده تا وقتی که مدرکت رو آزاد کنی. اگه دانشگاه آزاد و ... درس خوندی که همین حالاشم مدرکت آزاده
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 08:33)hesam427 نوشته:  

ممنونم
سلام،
ریزنمرات دانشگاهی رو باید به دانشگاه هایی که خوندی ، درخواست بدی. ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو از مدارسی که درس خوندی. ولی قاعدتا ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو در دانشگاه فوق دیپلمت می تونی پیدا کنی چون جزء مدارکت برای شروع تحصیل بوده. تا جایی که می دونم اگه روزانه درس خونده باشی و هنوز تعهدات رو انجام نداده باشی، دانشگاه او مقطع تحصیلیت ریزنمرات ممهور به مهر دانشگاه بهت نمیده تا وقتی که مدرکت رو آزاد کنی. اگه دانشگاه آزاد و ... درس خوندی که همین حالاشم مدرکت آزاده
دوست گرامی الکی پول واسه ترجمه مدارک اضافی نده -فقط در یک صورت احتمال داره ازت ریز نمرات بخان و اون اینکه مثلا دانشجوی مقطع فوقلیسانس باشی که ریز نمرات ترمهای قبلتو شاید شاید ازت بخان به اتفاق کپی کارت دانشجویی وگرنه به هیچ عنوان ریز نمرات مقاطع قبلی رو نیاز نیست ببری و فقط ترجمه مدرک کفایت میکنه
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: hesam427 ، gema ، محبت ، m007 ، babak12 ، Darious
(2014-05-17 ساعت 08:45)alimomen نوشته:  

ممنونم
سلام،
دوست گرامی الکی پول واسه ترجمه مدارک اضافی نده -فقط در یک صورت احتمال داره ازت ریز نمرات بخان و اون اینکه مثلا دانشجوی مقطع فوقلیسانس باشی که ریز نمرات ترمهای قبلتو شاید شاید ازت بخان به اتفاق کپی کارت دانشجویی وگرنه به هیچ عنوان ریز نمرات مقاطع قبلی رو نیاز نیست ببری و فقط ترجمه مدرک کفایت میکنه
آیا مدرک موقت لیسانس و فوق رو اگه با ترجمه اش ببری قبول میکنن یا باید مدرکو آزاد کرد؟ سؤال دیگه اینکه شما نوشتید اگه دانشجوی هر مقطعی باشید ریزنمرات و کپی کارتو میخان، برای مقطع دکترای تخصصی هم به همین صورته؟
تشکر کنندگان:
سلام من دیپلمم فنی حرفه ای هست یعنی 11 سال ولی فوق دیپلم دارم و الان هم تا پایان لیسانسم یک ترم دیگه مونده ایا به من بابت مدرک تحصیلی(دیپلم) گیر میدند؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-17 ساعت 10:08)hesam427 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 08:45)alimomen نوشته:  

ممنونم
سلام،
آیا مدرک موقت لیسانس و فوق رو اگه با ترجمه اش ببری قبول میکنن یا باید مدرکو آزاد کرد؟ سؤال دیگه اینکه شما نوشتید اگه دانشجوی هر مقطعی باشید ریزنمرات و کپی کارتو میخان، برای مقطع دکترای تخصصی هم به همین صورته؟
از بچه های امسال بودن کسانی که مدرک موقت هم قبول کردند یک مقدار سلیقه ای عمل میشه در این مورد اگر امکان آزاد کردنشو دارید این کارو بکنید
در مورد دکترا با توجه به اینکه مدرک بالا هست بالتبع حساسیت هم بیشتره و بهتره ریز نمرات ترجمه بشه که درسهایی رو که پاس کردید بتونن بررسی کنن البته اینم شاید ازتون نخان ولی ببرید خیالتون راحتتره
کلا سعی کنید که زمینه ای رو فراهم بیارید که با خیال راحتتر و استرس کمتر به مصاحبه برید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: محبت ، hesam427
سلام
من اصل دانشنامه کارشناسیم رو سال ۸۶ آزاد کردم و ریز نمرات رو هم دارم ولی فراموش کردم اصل دیپلم رو از دانشگاه بگیرم و اونها هم حرفی نزدن :|
با این اوصاف آیا لازمه دیپلم رو هم داشته باشم؟ ضمنا نظام قدیم بودم و دیپلم چهار سال متوسطه دارم. آیا اصل مدرک دیپلم رو می خوان یا فقط ترجمه رو؟
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 22:35)reza.h نوشته:  سلام

دوست خوبم شما هر مدرکی که میخواهید به سفارت ارائه کنید باید اصلش را هم بدهید یعنی فقط ترجمه کفایت نمیکنه. به نظر من شما سعی کنید که مدرک دیپلمتون رو از دانشگاه پس بگیرید چون در بعضی موارد علاوه بر مدرک دانشگاهی آفیسر مدرک دیپلم رو هم درخواست کرده.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: reza.h ، محبت ، hesam427 ، m007 ، Darious
چندتا سوال داشتم

من مدرک تحصیلی دانشگامو 4 سال پیش ترجمه کردم، آیا نیازی هست که برم و دوباره از نظر تاریخی اعتبارشو درست کنم؟
بعد هم اینکه اگه مدرک دانشگاهو ببرم نیازی نیست دیگه واسه پیش دانشگاهی یا دیپلمم رو ارائه بدم؟
واسه سابقه کارم باید چجوری اثبات کنم؟ مدارکی که از شرکتها تحت عنوان توصیه نامه یا Recommendation Letter گرفتمو ترجمه معتبر بکنم قبوله یا نه باید بیمه تامین اجتماعیمو ببرم واسه ترجمه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 23:45)Hoshang نوشته:  چندتا سوال داشتم

من مدرک تحصیلی دانشگامو 4 سال پیش ترجمه کردم، آیا نیازی هست که برم و دوباره از نظر تاریخی اعتبارشو درست کنم؟
بعد هم اینکه اگه مدرک دانشگاهو ببرم نیازی نیست دیگه واسه پیش دانشگاهی یا دیپلمم رو ارائه بدم؟
واسه سابقه کارم باید چجوری اثبات کنم؟ مدارکی که از شرکتها تحت عنوان توصیه نامه یا Recommendation Letter گرفتمو ترجمه معتبر بکنم قبوله یا نه باید بیمه تامین اجتماعیمو ببرم واسه ترجمه؟
سلام
برای شما که مدارک تحصیلی داری دیگه سابقه کار نیازی نیست ارائه بدید هیچی نه نامه شرکت و نه تاییدیه بیمه. و آخرین مدرک تحصیلی لازمه
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: gema ، Darious

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان