کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2015-06-02 ساعت 10:15)pmozz نوشته:  
(2015-06-02 ساعت 10:10)َalikh نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 14:34)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 13:27)pmozz نوشته:  ببخشید یه سوال داشتم
مهمه که تاریخ افتتاح حساب رو کی بزنن؟
اخه من نامه رو گرفتم افتتاح حساب رو زده چند روز پیش یعنی همون روزی که حساب باز شده

البتخ بستگي به تاريخ مصاحبه داره حول و حوش يكماه با تاريخ مصاحبه خوبه اگه تاريخ نامه ات باشه بقيه اش مهم نيست كي باز كردي حسابتوSmile
ببینم به اینکه چرا یه باره پول زیادی تو حساب اومده به کسی تا حالا گیر ندادن؟
سلام این روزا دیگه این پولها پوله زیادی نیست
با دزدیای بعضیا
بعدم اگر بخوان چک کنن که باید میلیاردی ها رو چک کنن (در کل شوخی بود)
اما نه هیچ مشکلی نداره البته تو ایران
ایران که کی به کیه
آفیسر رو میگم گیر نمیده ؟ سابقه نداشته تا حالا گیر بده؟
تشکر کنندگان:
هفته دیگه میفهمم [emoji2]
اما به نظرم نباید خیلی گیر بده
شاید بستگی به سن مصاحبه شونده و یه سری مسائل جنبی داشته باشه اما من اطلاع دقیق ندارم
ایشالا که موردی نداره
انا اکثرا میگن اگر میتونین هم تمکن مالی و هم اسپانسر داشته باشید عالیه

هفته دیگه میفهمم [emoji2]
اما به نظرم نباید خیلی گیر بده
شاید بستگی به سن مصاحبه شونده و یه سری مسائل جنبی داشته باشه اما من اطلاع دقیق ندارم
ایشالا که موردی نداره
انا اکثرا میگن اگر میتونین هم تمکن مالی و هم اسپانسر داشته باشید عالیه
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101
آخه من برنده اصلی همسرمه که خانه داره و من باید حسابشو پر کنم ,
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 18:18)P.E نوشته:  دوستان گرامی کسی اطلاع داره که آیا ازبانک مهراقتصاد گواهی تمکن بگیریم مشکلی پیش میاد یا نه(مثله بانک قوامین)؟

سلام، بانک مهراقتصاد به نظر من مثل بانک قوامین هستش(فکر کنم به نهاد خاصی مربوط بشه)، تا اونجایی که من میدونم ابتدا قرض الحسنه بسیجیان بود، بعدش شد موسسه مهر، فکر نکنم بانک شده باشه، خودشون میگن که بانک شدیم اما به شتاب که وصل نیستند!!!(تو سایت بانک مرکزی ببین) اما به نظر من همونطور که دوستان گفتند از بانک های سامان، پاسارگارد، پارسیان و ... بگیری بهتره.
تشکر کنندگان:
با سلام
با توجه به اينكه حساب من در بانك شهر فعال است آيا تمكن مالي از بانك شهر مورد قبول سفارت است؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

برای حساب بانکی برای ۴ نفر، فقط برنده اصلی پول تو حساب داشته باشه برای خانواده کافیه دیگه؟
یعنی لازم نیست برای هر فرد نامه از بانک بگیریم؟
شماره کیس: 2015AS 75XX - تاریخ رویت قبولی:1May2015 - کنسولگری:Ankara -> ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :4 - ارسال فرمهای سری اول: 21May - کارنت شدن کیس: june 10 - مصاحبه: هفته اولAug  - دریافت کلیرنس: بله دریافت ویزا: ۲ نفر- اپدیت: 10,11 Aug &30 Sep ایشود ورود به آمریکا: ۲ نفر درJan2016 - دریافت گرین کارت:Feb2016
۲ نفر جامانده ۲۰۱۵ : F2A و F2B
تشکر کنندگان:
(2015-06-11 ساعت 04:12)w5gf نوشته:  سلام دوستان

برای حساب بانکی برای ۴ نفر، فقط برنده اصلی پول تو حساب داشته باشه برای خانواده کافیه دیگه؟
یعنی لازم نیست برای هر فرد نامه از بانک بگیریم؟

بله فقط برنده اصلی
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: p00ya2001
من توی نامه ای که از بانک صادرات گرفتم نرخ دلار روز رو ننوشته.... فقط موجودی حساب و تاریخ افتتاح حساب رو نوشته... مشکل داره این نامه یعنی؟ حتما نرخ دلار روز باید قید بشه؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-06-11 ساعت 15:36)آزاده_امین نوشته:  من توی نامه ای که از بانک صادرات گرفتم نرخ دلار روز رو ننوشته.... فقط موجودی حساب و تاریخ افتتاح حساب رو نوشته... مشکل داره این نامه یعنی؟ حتما نرخ دلار روز باید قید بشه؟

خير اشكالي نداره خودشون نرخ ارز رو ميدونن نگران نباشينSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: آزاده_امین
(2015-06-07 ساعت 12:16)ican2015 نوشته:  با سلام
با توجه به اينكه حساب من در بانك شهر فعال است آيا تمكن مالي از بانك شهر مورد قبول سفارت است؟
بادرود
این سوال من هم هست ، دوستانی که اطلاع دارن لطفا از پاسخ گویی دریغ نفرمایند. ممنونیم .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 08:42)Alex 2014 نوشته:  
بادرود
این سوال من هم هست ، دوستانی که اطلاع دارن لطفا از پاسخ گویی دریغ نفرمایند. ممنونیم .

بله قابل قبول دوستان عزیز
بصورت لاتین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام دوستان من اسپانسر دارم داخل آمریکا ولی میخواهم از نامه تمکن مالی استفاده کنم .ممنون میشم اگه بهم پاسخ بدید برای 3 نفری چقدر برای هر نفر لازمه تو بانک بزاریم(برنده لاتاری 2016)هستم
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 12:41)لطف اله نوشته:  سلام دوستان من اسپانسر دارم داخل آمریکا ولی میخواهم از نامه تمکن مالی استفاده کنم .ممنون میشم اگه بهم پاسخ بدید برای ۳ نفری چقدر برای هر نفر لازمه تو بانک بزاریم(برنده لاتاری ۲۰۱۶)هستم

درود بر شما.
دوست عزیز، این پست رو مطالعه کنید. کلا روال اینه که شما 125 درصد خط فقر مقصدتون رو باید در حساب داشته باشید که نشون بده تمکن مالی برای اقامت رو دارید و به اصطلاح Public Charge نمیشید. از این سایت هم میتونید استفاده کنید که مربوط به 2015 هست.
و اینکه اسپانسر در کل چون توسط سیستم اداری در مواردی مثل پرداخت بموقع مالیات و ... چک میشه میتونه از لحاظ زمانی روی پرونده شما هم تاثیرگذار باشه به همین دلیل توصیه نمیشه.
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi
(2015-06-16 ساعت 11:04)babak12 نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 08:42)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
بادرود

بله قابل قبول دوستان عزیز
بصورت لاتین
بابک جان عزیزم ممنون از پاسخ گوییت .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: babak12
(2015-05-11 ساعت 18:18)P.E نوشته:  دوستان گرامی کسی اطلاع داره که آیا ازبانک مهراقتصاد گواهی تمکن بگیریم مشکلی پیش میاد یا نه(مثله بانک قوامین)؟

مادر من نامه تمکن برای استرالیا رو گرفت و مشکلی نداشت فقط باید برین دفتر مرکزی شون . ولی امریکا را نمیدونم .
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان