کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
دوستان کسی تا حالا از بانک ملت نامه تمکن گرفته؟ اوکی بوده مشکلی نداشته؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان من شرايطم جوري هست كه اونقدر پول ندارم كه بتونم تمكن مالي مناسب بگيرم و كسي هم ندارم كه ازش پول قرض كنم خلاصه!!!!
ولي در آمريكا از فاميل نزديك تا دور دارم كه فاميل دورترم سابقه خيلي بالايي داره تا فاميل نزديكم حالا راهنمايي كنيد چكار كنم؟؟ من تمام صفحات اين تاپيك را خوندم پس لطفا ارجاعم نديد و ميدونم سختيهاي اين روشه و.... ممنون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
(2015-06-17 ساعت 12:24)alirezasadrearhami نوشته:  سلام بر دوستان من شرايطم جوري هست كه اونقدر پول ندارم كه بتونم تمكن مالي مناسب بگيرم و كسي هم ندارم كه ازش پول قرض كنم خلاصه!!!!
ولي در آمريكا از فاميل نزديك تا دور دارم كه فاميل دورترم سابقه خيلي بالايي داره تا فاميل نزديكم حالا راهنمايي كنيد چكار كنم؟؟ من تمام صفحات اين تاپيك را خوندم پس لطفا ارجاعم نديد و ميدونم سختيهاي اين روشه و.... ممنون

با توجه به این شرایط که گفتین باید با فامیل دورتر که سابقه بهتری از نظر پرداخت مالیات و میزان درامد سالیانه دارن صحبت کنید و ایشون فرمها و مدارک لازم جهت اسپانسری رو برای شما اماده کنن. البته با توجه به تاریخ مصاحبه اقدام کنید که از نظر زمانی به مشکل نخورید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN
این کمک های دولتی مثل بیمه و کمک غذایی و اجاره و خونه و اینا که اگر فرد تو حسابش پول نباشه میدن فقط به خانواده ها میدن و شامل افراد مجرد نمیشه درسته؟ پس افیسر هم نباید زیاد نگران کم بودن پول افراد مجرد باشه چون به هر حال سربار دولت نمیشن .اگر اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
دوستان کسی که هم نامه تمکن داره,هم مدارک اسپانسر چی کار کنه بهتره؟
ینی نامه تمکن رو برای آنکارا بفرسته,ومدارک اسپانسری روز مصاحبه همراش باشه؟
اگه بفهمن اسپانسر داشتی ,از اولو رو نکردی,بد نمیشه؟
لطفا کمکم کنین.مصاحبه نزدیکه
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 13:43)aliusha نوشته:  دوستان کسی که هم نامه تمکن داره,هم مدارک اسپانسر چی کار کنه بهتره؟

بهتره نامه تمكن رو ارائه بدى و اسپانسر رو بيخيال شى،
نه بد نميشه چون اصولا تا شما نگيد اسپانسر پيدا كردى افيسر چيزى نميدونه و حتى اگر بدونه هم مشكلى نداره چون يك مسئله كاملا اختيارى و قانونى هستش
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 13:50)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 13:43)aliusha نوشته:  دوستان کسی که هم نامه تمکن داره,هم مدارک اسپانسر چی کار کنه بهتره؟

نه بد نميشه چون اصولا تا شما نگيد اسپانسر پيدا كردى افيسر چيزى نميدونه و حتى اگر بدونه هم مشكلى نداره چون يك مسئله كاملا اختيارى و قانونى هستش
اگه بپرسه چرا از اول نگفتی اسپانسر داری چی بگم؟
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 20:46)hilda60 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 09:51)behdadK نوشته:  خواستم یه یاداوری بکنم که الان تقریبا نیمی از سال مالی ۲۰۱۵ گذشته و همه بچه های مهاجرسرایی با استفاده از راهنمایی که جناب کویر از ابتدا زحمتش رو کشیده بودند و من فقط کمی آپدیتش کردم تمکن گرفتند و هیچ موردی از بهانه گیری آفیسر مشاهده نشده. حتی جالبیش اینجاست که دیگه اونقدر ایرانی ها تمکن دقیق برده اند که بعضا آفیسرها مدرک تمکن رو حتی نمیگیرند!! یا میگیرند هیچ سئوالی نمیپرسند.
این پست جهت پز دادن نیست. به جهت دادن آرامش خاطر به دوستانه که بیجهت نگران مدرک تمکن نباشند. این راهنما رو بخونید و مطابقش رفتار کنید و مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد. راهنما تا حد ممکن ساده و جامع نوشته شده و نیم ساعت مطالعه اش بیشتر وقت شما رو نمیگیره و شما رو از نگرانی بابت یک مدرک که دغدغه بزرگ ایرانی هاست و حقیقتا مدرک مهمی نیست راحت میکنه.

امیدوارم نیمه دوم سال مالی هم دوستان با رعایت اصول نوشته شده در راهنما تمکن بدون مشکلی به سفارت ارائه بدن.
دقیقا همینطوره که شما عرض کردید
به ما هم گفت مدارک مالی رو بدید. ما هم دادیم اصلا و ابدا نگاهش هم نکرد هیچی هم نپرسید افیسر هم هیچ چیزی در مورد تمکن نپرسید. اصلا انگار این مدرک وجود نداشت....

سلام ممنون از راهنمایی تون.میشه بگید این متن کجاست؟
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان
بانكي هست كه همون روز كه درخواست ميدين نامه ي تمكن رو صادر كنه؟
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 17:14)Macy نوشته:  با سلام دوستان
بانكي هست كه همون روز كه درخواست ميدين نامه ي تمكن رو صادر كنه؟
(2015-07-06 ساعت 17:35)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 17:20)Macy نوشته:  با سلام
از دوستاني كه نا مه ي تمكن بانكي دريافت كردن بانكي بوده كه همون روز كه درخواست كردن صادر كنه؟
بله دوست عزیز. تقریباً همه بانک هایی که من دیدم بچه ها ازشون نامه تمکن مالی گرفتن در همون روز پرداخت کارشون انجام شده.
البته بودن بانک هایی که تا یک روز نیاز بوده پول توی حساب باشه.
و در مقابل هم بانک هایی که نیم ساعته نامه تمکن مالی دادن.
فکر کنم شما اگه اسم بانکی که مدنظرتون هست رو بگید دوستان بهتر بتونن راهنمایی تون کنن.
به تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حل ها هم مراجعه کنید حتماً جواب خواهید گرفت.
موفق باشید.

دوست عزیز، احتراماً سوال تون رو در یک تاپیک و اون هم تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید. اونجوری بهتر جواب خواهید گرفت.
بنده اشتباه کردم و پاسخ سوال شما رو در تاپیک انتظار برای مصاحبه برندگان 2015 دادم!!
الان اینجا کپی کردم که شما ملاحظه کنید.
جسارت بنده رو ببخشید.
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، آزاده_امین ، Aghaman
(2015-07-07 ساعت 13:13)anita.k نوشته:  سلام دوستان میشه یکی پاسخگو من باشه؟
من 21 سالمه و مجردم .دانشجو هستم و بیکار
الان من تو حسابم 15000 دلار داشته باشم و سند خونمونو که حدود 80000 دلاررو ارزش داررو به نامم کنم و واسه اثبات تمکن مالی ببرم کافیه ؟؟
دیگه نیازی به اسپانسر نیست؟
SadSadSadSadSad

درود
دوست عزیز، شما میتونید خط فقر 2015 رو از این لینــــــک ملاحظه فرمائید.
مبلغی که فرمودید کافیه.
فقط توجه کنید مبلغ واریزی تون رند نباشه.
شما نه تنها نیازی به داشتن اسپانسر ندارید بلکه نیازی هم به ترجمه سند منزل نیست.
به این موضوع توجه کنید که با توجه به سن و مجرد بودن شما مبلغ زیادی هم میتونه برای آفیسر شک برانگیز باشه. مگر اینکه براش توجیه داشته باشید.
موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، anita.k ، آزاده_امین
یه سوال
در فرم اولیه ثبت نام لاتاری اشاره ای به اسپانسر یاآدرس در امریکا شده؟
برای کسی که کسیو تو امریکا نداره واقعا باید چیکا کنه؟!!
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 01:19)mohsen.moh3n نوشته:  یه سوال
در فرم اولیه ثبت نام لاتاری اشاره ای به اسپانسر یاآدرس در آمریکا شده؟
برای کسی که کسیو تو آمریکا نداره واقعا باید چیکا کنه؟!!

دوست عزيز، شما هيچ الزامي براي استفاده از اسپانسر نداريد و به راحتي ميتونيد با مراجعه به تاپيك نداشتن اسپانسر و راه حل ها و اخذ نامه تمكن مالي از بانك با موفقيت از اين مرحله بگذريد.

در خصوص آدرس هم ميتونيد از برندگان سالهاي گذشته يا همين امسال كه در ابالات متحده ساكن شدن كمك بگيريد و يا از خدمات شركت پاريزتراول كه آگهي ش همين بالاي سايت هست استفاده بفرمائيد. راه هاي ديگه اي هم هست ولي اينا بهترينشون هستن.
موفق باشيد.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Aghaman
(2015-07-08 ساعت 01:35)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:19)mohsen.moh3n نوشته:  یه سوال
در فرم اولیه ثبت نام لاتاری اشاره ای به اسپانسر یاآدرس در آمریکا شده؟
برای کسی که کسیو تو آمریکا نداره واقعا باید چیکا کنه؟!!

دوست عزيز، شما هيچ الزامي براي استفاده از اسپانسر نداريد و به راحتي ميتونيد با مراجعه به تاپيك نداشتن اسپانسر و راه حل ها و اخذ نامه تمكن مالي از بانك با موفقيت از اين مرحله بگذريد.

در خصوص آدرس هم ميتونيد از برندگان سالهاي گذشته يا همين امسال كه در ابالات متحده ساكن شدن كمك بگيريد و يا از خدمات شركت پاريزتراول كه آگهي ش همين بالاي سايت هست استفاده بفرمائيد. راه هاي ديگه اي هم هست ولي اينا بهترينشون هستن.
موفق باشيد.
ممنونم ...فکر میکردم مشکل بزرگیه....
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 14:06)aliusha نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 13:50)m.ghoreishi نوشته:  

اگه بپرسه چرا از اول نگفتی اسپانسر داری چی بگم؟

عرض کردم اصلا مهم نیست و افیسر حساسیتی به این موضوع نداره
تشکر کنندگان: Aghaman

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان